Pinned Ikariam Mobil Android & iOS Yorumlar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ikariam Mobil Android & iOS Yorumlar

Merhabalar;

Bildiğiniz üzere Android ve iOS için Ikariam Mobil sürümlerimiz çıktı. Mobil sürüm ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz.

Mobil sürüm ile ilgili karşılaştığınız hataları, aşağıdaki şablonu doldurarak gönderebilirsiniz.

Mobil Sürüm : Android / iOS
      Versiyon: Android versiyon / iOS Versiyon
      Hata Detayı: Açıklamalı olarak hata detayı
      Ekran Görüntüleri: Hata ile ilgili ekran (SS) görüntüleri

Hepinize Keyifli oyunlar dileriz. Mobil oyunun tadını çıkartın.

• mobil sürüm

benim bir sorum olacak bu mobil versiyon kapanırsa samsung ve apple telefonlar girebilir ama nokia telefonlar mobil sürümden giriyor nokia telefonu olanlar ne yapacak?
    • Öncelikle uygulama çok yavaş. Ve elçiliğe girince ittifakı göremiyoruz. Bunlar güncellemelerle düzeltilcek mi ? son olarak her dünyaya girdiğimiz de amb. alabiliyomuyuz ?
    • Eksiklikleri olmakla beraber genel anlamda başarılı buldum. En sevdiğim yanı gelen bildirimler. İttifak lideriyim ve içişleri bende olmamasına rağmen ittifağımdan biri çıktığından telefonuma bildirim geliyor, generallikte bir üyemin limanı ablukaya alındığından yine bana bildirim geliyor. Bu yönünü çok sevdim. Korsan da dahil olursa daha iyi olacağını düşünüyorum.
    • 4.5. Versiyonu kaldırdığınız için tebrik ediyorum.
      Tonlarca eksiği olan amatörce yapılmış mobil uygulamanızı kullanmamız için bu şekilde bir yöntem buldunuz sanırım. Bende bir android programcısıyım ama böyle uygulama görmedim. Şuanda dünyanın en iyi telefonu olarak bilinen bir modelin 4. Seri telefonunda bile uygulama uyumsuz cihaz diyebiliyor
      Birde mobil görünüm olarak 5.6 yı öneriyorsunuz. Sanırım gameforge çalışanları android cihaz kullanmıyorlar. Android cihazlardaki browserlar (tarayıcılar) masaüstü bilgisayarlar daki tarayıcılar gibi gelişmiş değillerdir ve birçok hata ve eksikle doludurlar( önerdiğiniz next browserı da test ettim bir farkı yok) . Aynı zamanda akıllı telefonlar dokunmatik olduğu için tarayıcı nekadar iyi olursa olsun (kod tarafında) kullanımı zordur.
      Eminim ki bu durumdan kötü etkilenecek bir çok kullanıcı vardır. Ama sizin için bu çokda önemli olmasa gerek :)
    • ikariam mobil sorunu

Edit : ShaRrKaN

15 / a) Bütün harfleri büyük yazmak, bağırmak anlamına gelmektedir. Tamamı ya da büyük bir bölümü büyük harfle yazılmış olan mesajlar silinir. Büyük harflerle konu baslıkları açmak yasaktır.

The post was edited 1 time, last by ShaRrKaN ().

• Geyikchi wrote:

4.5. Versiyonu kaldırdığınız için tebrik ediyorum.
      Tonlarca eksiği olan amatörce yapılmış mobil uygulamanızı kullanmamız için bu şekilde bir yöntem buldunuz sanırım. Bende bir android programcısıyım ama böyle uygulama görmedim. Şuanda dünyanın en iyi telefonu olarak bilinen bir modelin 4. Seri telefonunda bile uygulama uyumsuz cihaz diyebiliyor
      Birde mobil görünüm olarak 5.6 yı öneriyorsunuz. Sanırım gameforge çalışanları android cihaz kullanmıyorlar. Android cihazlardaki browserlar (tarayıcılar) masaüstü bilgisayarlar daki tarayıcılar gibi gelişmiş değillerdir ve birçok hata ve eksikle doludurlar( önerdiğiniz next browserı da test ettim bir farkı yok) . Aynı zamanda akıllı telefonlar dokunmatik olduğu için tarayıcı nekadar iyi olursa olsun (kod tarafında) kullanımı zordur.
      Eminim ki bu durumdan kötü etkilenecek bir çok kullanıcı vardır. Ama sizin için bu çokda önemli olmasa gerek :)

Sizin sorununuz android versiyonuyla ilgili, bu uygulama android 4.2 ile uyumlu değil maalesef