Pinned Ikariam Mobil Android & iOS Yorumlar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• NEFRET EDİYORUM.. arkadaş nedir bu yaa. neden kaldırdınız eski versiyon seçeneğini ???????????

androidden girince fena halde kasıyor bu yeni versiyon çok kötü hareket bile etmiyor yakınlaşınca..

bırak telefonu ben pc de de eski versiyondan oynuyodum kardeşim ne hakla kaldırdınız ya neden kaldırdınız sebebi nedir bunun ??? bırakın isteyen istediği versiyondan oynasın. neden seçme hakkımızı elimizden alıyosunuz ??? özgürlük istiyoruz eski versaiyonu istiyoruz. bunu elimizden alamazsınız yoksa çok üye kaybedersiniz çooook. senelerdir oynuyorum ambrossilar harcadım emek verdim uğreştım bugünlere getirdim hesabımı yazık değilmi harcadığım emeklere ambrossialara ?? nefret ediyorum yeni versiyondan sevmiyorum oynayamıyorum zevk almıyorum ya gram zevk almıyorum anlıyomusunuz MOD LAR OP LAR kimse yetkili kim ilg,ileniyosa bırakıcam oynuu böyle giderse ama bırakmak istemiyorum ben oynamak istiyorum kardeşim neden bu hakkı elimden alıyosunuz ben ESKİ VERSİYONDA OYNAMAK İSTİYORUUUUUUUM.......................................................................
    • Aynen bu gelişmiş seçeneklerin kalkması birazda yeni gelen mobil versiyonu ZORAKİ kullandirtmak amaçlı yapılmış birşey bence

GELİŞMİŞ SEÇENEKLERİ ISTIYORUZ İSTEYEN ORDAN YENİ VERSİYONA GİRSİN

İSTEMEYEN ESKİ VERSİYONDAN DEVAM ETSİN
    • versiyon 0.4.5 geri gelsin mobil sürüm geri gelsin

Mobil sürüm geri gelsin.Eski görünüm geri gelsin.Bu ne iğrenç bir sürüm bir görünüm.

Hangi oyunculara sorup versiyonu kaldırıyorsunuz acaba ? İstemiyoruz yeni versiyon istemiyoruz.Bizim seceneğimiz neden kaldırılıyor ? Lütfen eski versiyon geri getirilsin.Çok tecrübeli eski oyuncularını kaybedersin ikariam.
      Eski versiyonumuz geri gelsin !!!
    • Benim telefonda s5830i ikariama girebiliyorum fakat hiç bi işlem yapamıyorum nereye bassam şehri göstere basmış gibi oluyor hep sayfa yenileniyor !! Eski versiyon geri gelmeli !!
    • Sayın yöneticim ben alpha da 140 üyeli Relax ittifakı lideriyim .
      Bu telefon uygulamanız yüzünden 10 kişi sorunlarla boğuştu durdu
      Ayrıca nokia kullanan 2 üyem sadece telefondan girebiliyor Bundan sonra dahada zor girebilecek.
      Ben yıllardır pc de 4.5 görüntüsüyle oynadım yeni sürümde hiç giriş bile yapmadım .
      Savaşta birimlerin nasıl haraket ettiği eski sürümde çok basitken 5.7 sürümünde alışık olmadıgım için karışık geliyor.
      Mümkünse script kullanımına izin verilsin kuralım kullanalım
    • Arkadaşlar ne kadar mağdur olursanız olun sanırım sayın yöneticilerimiz için bu durum bir önem arz etmiyor ki hala cevap verren olmadı. Kendinizi boşluğa bağırıyor gibi hissetmiyormusunuz?
    • kardeşim neden kimse cvp vermiyor ?? neden bi açıklama yapan olmuyor ???

yaaptığınız versiyon iğrenç resmen rezillik kabul edin işte yapamamışsınız... sizin hiç android tlf nuz yokmu yaw girinde bi bakın yakınlaştırınca hiç bi hareket yapamıyorsun ya kaydıramıyorsun bile ekranı. ben 4.5 geri iatiyorum arkadaş..

derhal cvp bekliyoruz kimse yönetici ? bu kadar vurdum duymazlık olmaz yaa. bizler olmasak sizler bir hiçsiniz.. biz alıyoruz ambrosiaları biz oynuyoruz bu oyunu.. bırakında herkes istediği versiyonu oynasın böyle bi saçmalık rezillik görmedim ben.....
    • Açık konuşmak gerekirse uygulama daha iyi olsun düşünülerek yaptırıldı ama :

"Yapan kişi oyundan uzak ikariam bilgisi olmayan birisi sanırım.Becerememiş uygulama yapmayı."

Hadi bunu geçtik millete kullandırmak için yetersiz oldugunu tam test etmeden eksikler görülmeden veya bunları bildikleri halde zoraki kullandırmak için gelişmiş seçenekler kaldırıldı

Bunun bir yolu yöntemi olmalıydı.

Çoğu öğrenci veya çalışan kişiler iş yerlerinden okullarında yetersiz internet baglantı hızlarıyla veya dünya kadar para vererek yüksek model telefon sahibi olamaz ki.

Sonuçta ülkemizin durumu ortada herşeyde olduğu gibi "birinde çok diğerinde hiç yok" misali bir ülkedeyiz.

Burada 1500-2000 TLye satılan telefonlar GFnin merkezi Almanyada olduğu gibi yolda müşteriye hediye olarak hat karşılığı dağıtılıyor.
      Kaç kişi bunlardan alıp girebilecek ki?

Bizimki gibi ülkeleri de göz önünde bulundurmaları gerekmekteydi. :thumbdown:
    • Yeni Versiyona Alışamıyoruz Çok Yavaşş İkariamdan Soğutuyor Yavaş Oluncada Herkes İstediği Versiyonu kullanıyordu kaldırmanın amacı nedir öğrenebilirmiyim

4.5 VERSİYONU İSTİYORUZ

#Direnİkariam