Pinned Ikariam Mobil Android & iOS Yorumlar

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• srknekin98 wrote:

Geyikchi wrote:

4.5. Versiyonu kaldırdığınız için tebrik ediyorum.
      Tonlarca eksiği olan amatörce yapılmış mobil uygulamanızı kullanmamız için bu şekilde bir yöntem buldunuz sanırım. Bende bir android programcısıyım ama böyle uygulama görmedim. Şuanda dünyanın en iyi telefonu olarak bilinen bir modelin 4. Seri telefonunda bile uygulama uyumsuz cihaz diyebiliyor
      Birde mobil görünüm olarak 5.6 yı öneriyorsunuz. Sanırım gameforge çalışanları android cihaz kullanmıyorlar. Android cihazlardaki browserlar (tarayıcılar) masaüstü bilgisayarlar daki tarayıcılar gibi gelişmiş değillerdir ve birçok hata ve eksikle doludurlar( önerdiğiniz next browserı da test ettim bir farkı yok) . Aynı zamanda akıllı telefonlar dokunmatik olduğu için tarayıcı nekadar iyi olursa olsun (kod tarafında) kullanımı zordur.
      Eminim ki bu durumdan kötü etkilenecek bir çok kullanıcı vardır. Ama sizin için bu çokda önemli olmasa gerek :)

Sizin sorununuz android versiyonuyla ilgili, bu uygulama android 4.2 ile uyumlu değil maalesef

Uygulama eksik işte.
      Android 2.2.2 olan telefonumda var ama ondada uyumsuz cihaz diyor
    • Hmm benden başkası da sorunla karşı karşıya..:)

Bende mobilden giriyorum ..htc

Şimdi eski versiyonda seçme hakkı vardı ..gelişmiş seçeneklerden girdimizde suanki versiyonun yeniliklerinden yararlaniyiduk..

Gűzel tarafı var ama kötü tarafı telefonun kasilmasi ...eski versiyonu istiyoruz

İkaryam yöneticileri ramazan yenilikleri yapmasın lütfen :)

Hiç deilse seçme hakkı verin mobilden girenler mağdur olmasınlar...
    • Aslında bu ambro verdikleri versiyon :) hoş biseye benziyor :) ama güncelleme şart korsan da puan kasamiyin bina kademe basabilirsin ama..baskaaaa...agora sanki gümbürtüye gitmiş ..
    • bende samsung l700 var öğrenci adamız gücümüz yetmiyor apple s4 gibi telefonlara ben l700'den giriş yapamayacağım. buna cevabınız ne çok merak ediyorum insanları oyundan soğutmak için herşeyi yaptınız. kimse korkudan ses çıkartamıyor ama bildiğiniz diktatör olmuşsunuz siz.
    • İnsanlar yeniliklere tepkilidir her zaman.

Ama burası bir oyun ortamı olduğu için her yapılan yenilik oyunda oyuncu kaybettirmektedir.

"Aaaa ne güzel uygulaması gelmiş ben hesap açar bu oyunu oynarım." diyen kişi olmaz ama

"Ya bu uygulama işi hoşuma gitmedi ayrıca ben oyuna bu şekilde giremem teelfonum yetersiz." diyen çok kişi olacaktır.
    • HermesuS wrote:

İnsanlar yeniliklere tepkilidir her zaman.

Ama burası bir oyun ortamı olduğu için her yapılan yenilik oyunda oyuncu kaybettirmektedir.

"Aaaa ne güzel uygulaması gelmiş ben hesap açar bu oyunu oynarım." diyen kişi olmaz ama

"Ya bu uygulama işi hoşuma gitmedi ayrıca ben oyuna bu şekilde giremem teelfonum yetersiz." diyen çok kişi olacaktır.

Sanırım gameforge yöneticileri seninle aynı düşüncede değil bakalım kim yanılacak :)
    • Sikayettttttttt

yoneticiii bi ilgilen ya baska konulara cevap yeterlidir yaziyosun kardesim ama su konuyu bi duzeltin secenek koyun isteyen mobil girsin isteyen masaustu gorunumlu sizene bundan her oyunda var bu secim tamam uygulama mi cikartiyosunuz ne yapiyosunuz bilmm cikartin istersen 1gb uygulama cikar isteyen ordan girsin ama browserden girince mobil mi masaustumu secenegini KOYUN!!!!
    • Son zamanlarda oyundan sogutmak ve biraktirmak için elinden gelen herseyi yapan ikariam yonetiminin son bombasi telefondan mobil surumu kaldirip uygulama getirmesi. Benim bu basarisiz uygulama ile ilgili birkaç sorum olacak.

1- Sirkuler mesaj nerden atiliyor?
      2- Devam eden savas sirasinda raporda cephanenin bittigini nasil anlayacaz?
      3- Kayip birimler nerden gozukuyor?
      4- Ekrani yakinlastirma uzaklastirma secenegi nerde?

Bunlar sadece 10 dk kullanma sonrasi farkettiklerim Allah bilir daha ne eksikler vardir. Madem uygulama yapamiyorsun niye mobil surumu kaldiriyorsun? Ben hep telefondan baglanan biri olarak bundan sonra ne yapacam soylesene ikariam yonetimi?

Ayrica telefon hafizasi zaten 100-150 mb birde ikariam uygulamasi hafiza kartina tasinmiyor zaten sogumustum birakma zamani gelmis demikki iyi oyunlar...
    • Mobil versiyon 0.4.5 geri getirilmeli.

Bugün itibari ile gelişmiş seceneker butonunu kaldırdınız.Fakat bence

isteyenler eski bildiğimiz ikariam görünümü ile oynamak isteyenler için

güzel bir şeydi.Şahsen ben ordan oynuyordum.O butonun tekrar yerine

getirilmesini isterim.Bir elçiliğe girince eskiden hersey çıkıyordu

şimdi üye liste o,şu derken hersey karıstı.Ada görünümünde bile kim

aktif kim inaktif yaklasılmadan anlasılmıyor.Eski görünüm tamamen çok

daha iyiydi ve kolaydı.Düne kadar hala öyle devam ediyordum şuan bunun

kapatılmasına anlam veremiyorum.Oyunu 5 yıldır oynuyorum ilk yıllardan

eser yok güzel bir gelişim gösterildi fakat gelişmiş secenekler kısmının

tekrar yerine getirilmesini istiyorum.Yoksa bu oyun benim için biter.

Teşekkürler.