Bu nasıl hata yahu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bu nasıl hata yahu

Şuan saat 02.10 ve bugün Türkiye saatiyle 02.00 da %25 şehir taşıma gelecekti. İndirim 2 3 dakika zaten geç devreye girdi. Şehir taşıma ya geldiğim de 220 ambro gösteriyordu dedim heralde daha olmamış. Sonra market e baktım orda ise 165 gösteriyor. Sonra da dedim heralde orda öyle gösteriyor bişey olmaz. 02.07 civarında şehiri taşıdım ve 220 ambro alımı yaptı bu nasıl rezil bir durumdur. Ardından 2 dk geçti ve tekrar baktığım da indirim devreye girmiş 17. Yere indirim li fiyatla taşıdım. Bu nasıl bi hatadir koskoca bir oyunda ya. Bu kadar mı sistem bozukluğu olur. 55 ambrom sizin bozuk sisteminiz yüzünden boşa gitmiş oldu. İndirim türkiye saatiyle 02.00 de devreye girecek dediginiz de girmesi lazım onu geçtim indirim devreye girdiğinde bile nasıl 220 ambro oluyor hala. Taksit taksit mi yapıyorsunuz işleri ? Biran önce 55 ambromun tarafıma iade edilmesini istiyorum. Gerekli incelemeyi de yapabilirsiniz hesabımdan. Gerekliyse ticket da açabilirim
      @FastFooD @PannaCotta
    • Dostum Burda Yeni Dünya Şu Saatte Açılacak Dedikleri Zaman Bile O Saatte Açılmayan Bir Oyundan Bahsediyoruz Normal Geliyor Bu Tür Şeyler Artık..Ticket Aç Dostum Birşey Değişeceğini Sanmıyorum Ama Umarım Değişir Kolay Gelsin Şimdiden Sana
    • FastFooD wrote:

Merhaba arkmada,

Forumda açmış olduğunuz konuyu okudum ve hesabınızı kontrol ettim. Evet belirttiğiniz gibi o şekilde bir hata olmuş ve indirim sisteme geç yansımış
      .
      Hatanın telafisi için aşağıda iki adet kod veriyorum. Bu kodları kupon bozdur bölümünde hemen bozdurursanız toplamda 72 Ambrosia hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

Dilerseniz Mutlu Saatlerde de kullanabilirsiniz. O zaman indirim oranı kadar fazla yüklenecektir.

Yaşadığınız sorun için özür dileriz.

XXXXX
      Saygıalrımızla.
      Ikariam Türkiye Takımınız.

İlgili mesaj özel mesaj kutunuza gönderilmiştir.

Kupon kodları orjinal mesajda yer almaktadır.

Gereksiz Eleştiri Gizli Hayranlıktır..

:halay:
    • FastFooD wrote:

FastFooD wrote:

Merhaba arkmada,

Forumda açmış olduğunuz konuyu okudum ve hesabınızı kontrol ettim. Evet belirttiğiniz gibi o şekilde bir hata olmuş ve indirim sisteme geç yansımış
      .
      Hatanın telafisi için aşağıda iki adet kod veriyorum. Bu kodları kupon bozdur bölümünde hemen bozdurursanız toplamda 72 Ambrosia hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

Dilerseniz Mutlu Saatlerde de kullanabilirsiniz. O zaman indirim oranı kadar fazla yüklenecektir.

Yaşadığınız sorun için özür dileriz.

XXXXX
      Saygıalrımızla.
      Ikariam Türkiye Takımınız.

İlgili mesaj özel mesaj kutunuza gönderilmiştir.

Kupon kodları orjinal mesajda yer almaktadır.

fazla kod yok mu ya :D
      OttomanEmpire
      [OTTO]
      тнє αηcιєηтѕ