korsan yerine iyi bir fikir

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• korsan yerine iyi bir fikir

üzerinde çok düşünmedim ama geliştirirseniz basit ve uygulanabilir bişey olabilir.
      her servera 10 tane hazine adası (ismini şimdi salladım) eklenir belli mesafelerde,
      ada veya bir kule veya 3 büyük savaş alanı olan bir tapınak.
      Özellikleri :
      o adayı elinde bulunduran her ittifağın tüm üyelerine devamlı veya günlük bir kaynak getirisi olan bir yer,
      her madenden deponun güvenlik kapasitesinin 10 da biri gibi, her haftada bir gibi.
      yada her 2-3 haftada bir ödüller o yeri elinde bulunduran ittifak üyelerine pazar saat 6 da günü dağıtılır.
      adalarda savaşçısı olanların altın masrafı yarı yarıya olabilir. vs...
      bu fikri geliştirebilirsiniz saygılarımla.
      delta serverından IImehmet (mehmet elik)
      BİRYERDE KÜÇÜK İNSANLARIN BÜYÜK GÖLGLERİ OLUYORSA

ORDA GÜNEŞ BATIOYR DEMEKTİR
    • Sa hic ilgi gormemesine sasirdim bu konunun korsan sabit kalabilir game force un gelir kapisidir saygi duyarim ama bu tarz serverin belli noktalari yada tek bir yerine npc kurulup burayi elde etme savaslari oyuna farkli bir tat getirebilir odul olarak da altin verilebilir tabi cok daha fazla detaylandirilmasi gerekicektir basta npc lerle savasilip daha sonra son kalan ittifaklar arasinda bir savas yapilip oduller dagitilabilir dedigim gibi cok fazla detay ister ama yeni bir tat gelebilir
    • Konunun up'lanması iyi olmuş .
      Yeni görüp okudum .

Gördüğüm en iyi önerilerden biri . Serverlardaki istenilen hareketlenmeyi fazlasıyla sağlar .

Bu ada ya da alanlar kaynak yerine altın bonusu falan da verebilir . Ya da bu alanlarda yagmalanabilecek , farklı fonksiyonlarda barbar köyleri bile olabilir ( normal barbar köyünün verdiği ganimetin 5-10 katı atıyorum ) . Buradaki ödüller her ne olursa olsun cazip olduğu sürece her türlü ilgi görür .

Bu ada veya alanlardan 10 tane yerine , haritaya dengeli şekilde yerleştirilmiş 4 tane olsa daha iyi olur . Ne kadar az olursa o kadar değerli olur bence

Upupppppp
    • Öneri gerçekten güzel daha GF ikariam ın üstüne biraz olsun düşse yapılabilecek çoooook fazla yenilik var , GF ikariam dan daha çok kazanç istiyorsa yenilik getirmeli ve getireceği yeniliklerin oyuncular tarafından istenilen şeyler olması lazım , bu öneriyi bu başlık atlında geliştirip sonuca varırsak öneri ile ilgili yeni ve ciddi bir konu açabilirsin ,

Benim önerim dediğin gibi dünya haritasında belirli zamanlarda" Korsan Hazineleri" yada "Barbar Hazineleri" ittifaklar bu hazineleri ele geçirmek için önce hazineyi koruyan "korsan - barbar güçleri ile savaşsa" hazineyi ele geçirdikten sonra elinde tutmak için diğer ittifak ile savaşır , dediğiniz gibi hazine ittifak üyelerine altın bonusu sağlayabilir