T.C İttifakının Hazin Sonh

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• T.C İttifakının Hazin Sonh

p">Bundan 1 hafta önce TC ittifakı bütün hazırlıklarını yapmışlar ve Daltonlar ittifakına ani bir baskın yapmaya çalıştılar fakat başarılı olamadılar.

TC ittifakı uzun Süren bir hazırlık yaptıktan sonra Daltonlar ittifakına 51,57 adasında işgale geliyorlar ve bunu bir ittifak savaşına döndürüyorlar bizden ayrılan oyuncularının savaşa dahil olması ile TC ittifakına bir özgüven patlaması gelmiştir. Savaşan kişiler çoğunlukla bizle bir hesabı olduğunu ve bu hesabı kapatmak istediklerini söylediler nitekim de hesabı kapattık bugün gece hepsi tek tek tatile aldılar hesaplarını.

">

Daha sonrasında Savaş devam ederken oyuncularımızın şehrine yağma atmaya çalılan oyuncularına da selam olsun

Kara savaşı
      ">
      ">

Deniz savaşları

">

">

">

">

">
      Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir. Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
    • <p>Normalde Forumlarda Polemige gırmem yukarıdakı yazıları okuyunca dedım bende bır ıkı sey yazayım Herkes bılsın dogruları gerısının önemı yok sımdı bu dennıs kardesımız dokturmus baya :D depolarının nasıl erıdıgını yazmamıs 700klık gp depoları 400 k ya dustu bunu yazmayı unutmus :D sureklı depodan asker cektıklerını ve o kadar gplerı olmasına ragmen durmadan rodos kullanmalarını yazmamıs 2 mılyon gp depon var buna ragmen rodos kullanmak nasıl bır korkaklıktır anlamıs degılım neyse guzel savastı umarım bır dahakı savaslarda rodos kullanmama erdemlıgını gösterırsınız </p><p><br></p><p>Ikıncı mesele sızınle savasmak ıcın bıze gelen Sampıyon arkadasım ve ekbıne tesekkur ederım Sızle savasma sebeblerı adamların gp depolarını calmıssınız bırde yuzunuz kızarmıyor nerden tutsan hep yalan dolan rapoların hepsı gercek onda sıkıntı yok ama baskalarının gp depolarını calarak 2 mılyon depolarınızın olmasına ragmen korkakca sureklı rodos kullanmanız gercekten korkakca demekkı bu kadar korkmussunuzkı hemen depolarınızı acıp sureklı rodos kullandınız </p><p><br></p><p><br></p><p>Kendım ıttıfakımı tebrık ederım </p>
      Dünyɑ duydu sesimizi Türk bu durmɑz geri!
    • Pardon Adalarda bulunan multı hesaplarınızı söylemeyı unutmusum Sıralıyayım bare herkes bılsın

2 mılyon gp depon var sureklı rodos kullanıyorsun ustelık bu depolar calıntı :D ben sölemıyorum sampıyon kardesımız söluyor bunları bırde adalarda multılerınden gecılmıyor adam buna ragmen yuzu kızarmayıp rapor paylasıyor komedı ya Neyse kardes sana ıyı eglenceler :)
    • İftira atmak bu kadar kolay mı hangi depo çalıntı veya nasıl çalınmış keşke bunlarıda yazsan depoyu getiren kişi firstmoment ayrıyetten de rodos kullanmak sizin işiniz savaşalım diyip haber verdiniz asker bastık hepimiz geldik ama her biriniz sırayla rodos basıp savaşı başka oyuncunun şehrine taşıyıp tekrar rodos bastınız keşke bunlarıda yazsan

İftira atmadan önce (çalıntı depo muhabbeti) karşı tarafı dinle bunca insan yanlış şampiyon doğru söylüyor yani yakıştıramadım size

Gp muhabbetine de gelince 1 hafta veya 2 hafta hazırlanıp gelmişsiniz baskın atmışssınız napalım 1 saatte gemi nasıl basalım bunuda söyler misin.

Eğer ortada çalıntı bir hesap varsa ticket sistemi var ticket açılır eğer cevap alamıyorsa gitsin dava açsın bu bir suçtur ve suçlular çeker cezasını

Bizim depolarımız gp miz filan erimedi basar koyarız tekrar yerine hocam meraklanma
    • Multi hesap?

VatanAy wrote:

Pardon Adalarda bulunan multı hesaplarınızı söylemeyı unutmusum Sıralıyayım bare herkes bılsın

2 mılyon gp depon var sureklı rodos kullanıyorsun ustelık bu depolar calıntı :D ben sölemıyorum sampıyon kardesımız söluyor bunları bırde adalarda multılerınden gecılmıyor adam buna ragmen yuzu kızarmayıp rapor paylasıyor komedı ya Neyse kardes sana ıyı eglenceler :)
    • HERKES NEYIN NE OLDUGUNU GAYET IYI BILIYOR HEPHAİSTOS SERVERINDA HANGI ITTIFAKA SORARSAN SOR SIZIN HAKKINIZDA SÖYLENENLER BELLI SERVER BUNU SOLUYORSA BIR DÖNUN BAKIN KENDINIZE COK TICKET GONDERDIKTE IP PAYLASIMI ADI ALTINDA SONUC ALINMIYOR SIZDE IP PAYLASIMINI KULLANARAK GAYET IYI OYNUYORSUNUZ O TATILE ALANLARDA BIZIM ITTIFAKIMIZIN AS KADROSUNDAN DEGIL SAVASMAK ICIN BASKA ITTIFAKLARDAN GELEN ARKADASLAR :d FORUMDA GOZ BOYAMAYI COK IYI BILIYORSUN KARDES SEN SU RAPORLARININ TAMAMININ RESMINI KOY BURAYA ÖLE SAGINDAN SOLUNDAN KESIP KOYMA ADANIZA ILK GELDIGIMIZDE DIREK ATTIGINIZ RODOS RAPORUNU KOY :d SENINDE DEDIGIN GIBI KARDES O DEPOLAR OLMADAN SIZ BIR HICSINIZ ANCA DEPODAN ASKER CEKERSINIZ :d YARAMAZ COCUKLAR SIZI
    • Şimdi sorularıma cevap ver biz sizin as kadronuza ANLAŞIP ittifak savaşı yaptığımızda sen neden tatildeydşn ve adanızı bastığımızda neden bütün üyeleriniz tek tek rodos bastı

2 hafta hazırlık yapıp asker kesmeye değil yağmaya geldiğiniz için rodos bastık, 10 kişi 1 kişiye daldığınız zaman rodos bastık sonra savaş adasına ışınlar artık arkadaşımızı aavunmaya ittidak savaşına döndü olay, ittifak savaşı başladığında rodosu başlatan yine sizlersiniz

Şu söylediklerimde en ufak bir yalan var mı? Elinini vicdanına koy
    • BEN HIC BIR ZAMAN TATILE ALMADIM HESABIMI BU BIRINCI YALANIN IKINCISI SAVASTAN HABERINIZ VARDI BIZ SIZE GELENE KADAR DEPOLARINIZDAN ASKER CEKTINIZ MASALLAH UC TANE CASUSUNUZU IHRAC ETTIK ITTIFAKTAN YAKALAYIP SAVASTAN HABERINIZ VARDI KI BIZ GELMEDEN BIR GUN ÖNCE DEPONUZDAN ASKER CEKTINIZ SONRASINDA ADANIZA GELDIK SAVAS BASLADI ZATEN ILK BIRE BIR BASLADI SAVAS O BIREBIR SAVASTA RODOS BASLADINIZ SONRASINDA GELISMELER DEVAM ETTI IYI ANALIZ ET OLANLARI KENDI YANLISLARINI KENDIN CIKARIRSIN SUAN ATMIS OLDUGUN RAPOLARININ HEPSININ ÖZETINI YAZDIM
    • KU ARES[κıяıκ] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (09.12.2017 16:29:10)

ILK RODOSUNUZ BUYDU ZATEN SONRASINDA NAKED IN RODOSLARI GELDI NEYSE OLAN OLDU SAVAS BITTI ILERLEYEN ZAMANLARDA DAHA GUZEL SAVASLAR CIKAR ELBET AMA INSALLAH RODOSSUZ OLUR BU SAVASLAR HE SENIN ON KISI DALDIGINIZ DEDIGIN SAVASTAKI BIRIM SAYISI TRAJEDI KOMIK RODOS BASILCAK DURUM YOKKEN RODOS BASMAK ARTIK ALISKANLIK HALINE GELMIS :d

KAÇMAYIN YAAA şehri için Savaş
      (09.12.2017 16:41:25)
      SaTaNisTLeo şehrinden nubiyaleo[T-C], Malazgirt şehrinden Serseri Barış[T-C], Sixty-M3 şehrinden Yörük Haydar[T-C], Sixty-M3 şehrinden S E C O N D[T-C], Sixty-M3 şehrinden Amarendra[T-C]
      vs
      Örs Mermer şehrinden KU ARES[κıяıκ]

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Sülfür Tüfekçi.......................571(-84) - Sülfür Tüfekçi........................821(-0)
      Kılıç Ustası.......................1975(-480) - Kılıç Ustası.......................1423(-480)
      Hoplit..............................427(-574) - Hoplit.............................1304(-292)
      Buhar Devi............................325(-0) - Buhar Devi...........................324(-72)
      Gyrokopter..........................493(-123) - Gyrokopter.............................87(-0)
      ............................................. - Balon-Bombardımancısı...............259(-100)
      Şahmerdan..............................50(-0) - Şahmerdan..............................49(-0)
      Havan Topu............................46(-20) - Havan Topu.............................41(-0)
      Hekim..................................74(-0) - Hekim..................................26(-0)
      Aşçı..................................150(-0) - Aşçı...................................35(-0)
      Mancınık...............................14(-0) - .............................................
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Generaller............................-2643.1 - Generaller............................-2011.2
      Saldırı puanı............................5028 - Savunma puanı.........................6607.75
      Hasar..................................132155 - Hasar..................................100560
      Hasar Dağılımı............................56% - Hasar Dağılımı............................44%
      Galip: KU ARES[κıяıκ]

Kaybedenler: S E C O N D[T-C], Amarendra[T-C], Serseri Barış[T-C], nubiyaleo[T-C], Yörük Haydar[T-C]

KU ARES[κıяıκ] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 15:26:25)

Yörük Haydar[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 15:26:25)

Yörük Haydar[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 15:30:49)

Amarendra[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 15:34:34)

nubiyaleo[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 15:39:11)

KU ARES[κıяıκ] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 15:41:25)

Serseri Barış[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 15:42:25)

nubiyaleo[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 15:43:42)

KU ARES[κıяıκ] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 15:56:25)

Yörük Haydar[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 15:56:25)

Amarendra[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 15:56:25)

KU ARES[κıяıκ] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 16:11:25)

Yörük Haydar[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 16:11:25)

Amarendra[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 16:11:25)

Serseri Barış[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 16:11:25)

nubiyaleo[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 16:11:25)

Serseri Barış[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 16:11:25)

KU ARES[κıяıκ] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 16:26:25)

Yörük Haydar[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 16:26:25)

Amarendra[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 16:26:25)

nubiyaleo[T-C] tarafından 'Hephaistos`un Örsü' mucizesi aktif (09.12.2017 16:26:25)

KU ARES[κıяıκ] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (09.12.2017 16:29:10)
    • Gelelim işin gerçeklerine ;

Ben KU Ares bu arada öncelikle bunu belirtmek isterim. Savaş adasında multileriniz var dediğiniz benim ipli hesaplarımdır ve bunun savaşla bağlantısının ne olduğunu ne siz yazmışsınız ne de başkası yazabilir zaten, çünkü mantığınızın bir çıkış noktası yok. Herneyse, gelelim -Şampiy10- ve arkadaşlarının size yardım edip 4 kişi biriktirdikleri gp depolarıyla savaşın ortasında size katılmasına ve sonra yaşananlara. Bu arkadaş kendi egosuna yenik düşüp beni kendi ittifağından attıktan sonra ittifaktaki kimse bana yapılanlara sessiz kalmamış ve bu yüzden serverda tamamen arkadaşsız kalmıştır. Depo üzerinde hak iddaa eden ve sağda solda bunu herkese söyleyen bir kişilik olduğu için bunu buraya yazma gereği duydum ancak ne maddi ne manevi herhangi bir emeği bulunmamasına rağmen nasıl böyle bir çıkarımda bulunduğunu şaşkınlıkla izlemekteyiz.

Savaş konusuna da değinmek gerekirse; benim rodos kullandığımı ve bunun bir ittifak savaşında yapılmıcağını iddaa ediyorsunuz ancak biz T-C ittifağına asker kesmeye (dikkatinizi çekiyorum yağmaya değil asker kesmeye) geldiğimiz zaman arka arkaya 6 ya da 7 rodos yedik farklı kişilerden. Bu olaydan sonra sizin ittifağınızdan herhangi bir kişinin özellikle TARUZ ittifağından T-C ittifağına geçenlerden bahsediyorum, Rodos hakkında konuşmaları çok saçma kalmaktadır. Savaş hakkında bilgi sahibi olduğumuzu ve ittifağınızda casusumuz olduğunu iddaa etmişsiniz ancak böyle birşey olsaydı ben savaş başında 24k ile değil gelişinizi 75k üzeri bir gp ile bekliyor olurdum. sadece NAKEDFORCE adlı üyemizde 75k+ gp olması bunun bir göstergesi değildir keza diğer üyelerin general puanlarını dikkatlice takip ediyor olsaydınız aksini iddaa etmenin ne kadar gereksiz olduğunu farkederdiniz diye umuyorum. Savaş ittifak savaşı olarak başlamadığı ve 10 kişinin benim şehrime yağma için geldiğini hesap edersek neden rodos kullandığımı anlamanız da çok zor olmamıştır diye düşünüyorum ancak savaşın ittifak savaşına dönmesinden sonra nubiyaleo adlı oyuncunuzun neden rodos kullandığını açıklayabildiğinizde bizim tarafımızdan da savaş içerisinde neden kullanıldığını anlamak sizin için daha kolay bir hale gelicektir. Vatan Sever, için de ayrıca bir başlık atmak istiyorum çünkü sanırım arkadaşımız oyun ve savaş kavramlarının etik kısmını çok yanlış anlamış. 1 ay boyunca hazırlık yapılmış bir savaşın başında garnizon küçülterek savaştan kaçmaya çalışmış bir oyuncu olarak, senin gerçekten mantığını anlamakta zorluk çektiğimizi bilmeni istiyorum çünkü bu sırada kara askerlerini ittifağına getirtmemiş ve karşı tarafın bütün şehirlerini yağmalayın komutu vermiş birisisin.

3 katımız oyuncuya sahip bir ittifağın üyeleri ve savaşın kaybeden tarafında olduğunuzdan dolayı böyle ithamları doğal karşılıyorum ve hepinizin eline sağlık diyerek kapatıyorum. İyisiyle kötüsüyle güzel bir savaş oldu, yenilerinde görüşmek üzere.

Başka sorularınız olduğunda da oyun içerisinden yazabilirsiniz.

Dipnot: Herkes sizin ittifağınız hakkında kötü konuşuyor demişsiniz de onun sebebi de sanırım korsanda çok iyi olmamızdan geliyor ;)

KIRIK İTTİFAĞI.
    • Değerli kardeşim,
      Ben NAKEDFORCE...Öncelikle tatile alan sen değilsin onu karıştırmış,VATANSEVER dir..Bu hata için özür dileriz...

LİDERlik alfabedeki harflerden ibaret değildir.Bir vasıfdır unvandır...
      İttifakı savaşırken lider başında olur...Bir mazaretiniz varda olamadı iseniz tebrik eder kendi ittifakınızı ve karşı ittifakı yenisinde daha başarılı olmak için çaba harcarsınız..
      Savaşlarda kaybedildiğinde senin yazdıklarının tamamını hep okudum,bu futbol maçlarındaki durumlarla aynı.hakem taraf tuttu,penaltımızı vermedi,kırmızı kart göstermedi vesaire.
      sonuç...işte sonuç tabelada yazar ,tıpkı o astığımız raporlar gibi...

İP.li hesapları bizmi icat ettik,hemen şunuda belirteyim bende karşıyım buna.ama bu bizim için oyun,oyunu yazanlar için ise ticarettir.
      oyunu oynayanları daha çok bağlansın daha çok harcasın diye bunu getirmişler,eksikleri vardır yanlıştır doğrudur.ama kuraldır..

Gelelim rodos olayına...
      VATANSEVER de aynı telden çalıyor...kendisi bizi savaşa kendi adasına çağırdı cezalandırıcı ile..yolda bir uzun sorma...
      gittik savaş başladı,daha gecedeyiz sabah olmadı tatile aldılar ikiside...bunu yapan bir oyuncunun tek söz söyleme hakkı yoktur..
      Rodos bastım diye mesaj atmış benim için dennise,ne erkekliğim ne adamlığım kalmış..sağ olsun kendisi..
      ama çoğunuz gençsiniz,deli kanlısınız ayrıca klavyede herşeyi yazmak size ayrı bir hava katıyor.bu nedenle mazur görülebilir.
      yalnız şuna dikkat edin burda yazılanları gerçek hayatta denemeyin...

• Siz savaş yaptığımız adaya çıktınız...Haberimiz varsa iki çocuğum var yüzlerine görmek nasip olmasın..
      KUARES den sirkü mesaj aynen şu..bunlar kalabalık geliyor arkadaşlar olay büyüyecek..
      Zira korsan üzeri olduğundan biz ilk başta pek önemsemedik vur rodosu mal kaptırma yeter dedik..
      oda vurmuş rodosu....ilk rodos budur..
      ancak olay büyüyünce ben aynı adada olduğum depoyu açtırdım bakan arkadaşa aldım gp yi şehri taşıdım..
      ben ve diğer arkadaşlarda sömürge attı kimisi yola çıktı..ittifak savaşı başladı..
      ittifak savaşı başladığında ilk rodosu vuran nubilayedur..yalansa çıksın yalan desin...
      açıkcası o kadar uyuz oldumki sorma yani...bizimkiler gelene kadar siz kalabalıksınız tabi25-30 kişi ile aynı anda birkaç şehirde kara deniz savaşmak zor malumun.
      bana gelince bende vurdum rodosu..ki ben rodosa karşıyımdır hatta o birlikte savaştığınız şampiyon ve diğerlerine sorabilirsin..
      ayrıca rodosu bu kadar mazaret gösteren birisinin ittifakına şöyle bir bakması lazım glemezmi...
      sizlerin 56.47 ve 56.46 adasına çıktık.adada 16 şehir var 7 tane rodos yedik,hepimiz havalarda uçuyorduk.bir şehri alıyoruz,birimleri diğer şehre kaydırıp
      o şekilde 7 kez rodos vuranlar...oski.barış. isimleri yanlış hatırlıyorsam kusuruma bakmasınlar sadece mustafanın rodos şehri yoktu o yüzen vuramdı..

Savaş raporlarının bir tanesinde hile hurda yoktur...bunlar bizim kazandıklarımız,sizde sizin kazandıklarınız koyun laf edeceğinize...

Ayrıca bir sor bakalım ittifak üyelerine.slavyer başta birkaç kişi daha savaş devam ederken bizden herkese mesaj atıyor...nasılmı..:
      askerlerinizi gemilerinizi çekin birazd ayağmalayacak mal bırakın sizi affedelim..
      bir diğeri aynen şu mesajı atmış...pozisyon aldınmı...bu nasıl bir terbiyesizliktir ve sen böyle bir ittifakın liderisin..

Sizin arkadşalarınız orada savaşırken gelmiş sizden birileri bana yağma atmış,helal olsun oyundur bu,oyundada vardır..defalarca saldırdılar bana..
      bir sor bakalım herhangi birine niçin saldırıyorsunuz,sizi şöyle yaparım böyle yaparım vesaire bir kelime bile yazmışmıyım...

Gelelim depo çalma olayına...ya bizden bir iki arkadaş depoyu ayarlıyor getirirken şampiyonda 100 tl yardım ediyor.ittifak dağılınca onlarda depoyu alıyor ve şampiyonada 100 tl sini iade ediyor
      sonra bir zamanlar et tırnak olan birlikte size savaşlar veren,mücadele eden arkadaşlarını hırsız,yok şöyle yok böyle çocukça olaylar...
      ya bu şampiyon dağılmadan önce bu ittifakın lideriydi.gelsin yazsın buraya hiç saygısızlık yapmışmıyım..ittifak bir aile gibi ise,bir lider eskide olsa ittifakındaki olayları
      kendisininde dahil olduğu durumlaru başkalarını kışkırtmak için kullanırmı.bu kadarmı basit,bu kadarmı ..neyse kalbini kırmak istemiyorum sonuçta genç hata yapar.ancak hiç yakışmadı...

Sonuç olarak...çok başınızı ağrıttım özür dilerim....

Bu bir oyun,birbirinizi kırmaktan vazgeçin,oyun kurallları içinde olan hiçbirşeyi mazaret yapma hakkınız yok bunu öğrenin..
      kural işinize gelince böyle gelmeyince şöyle olmaz...kazansanızda kaybetsenizde rakibinizi tebrik edin..
      gün gelir aynı saflarda,gün gelir rakip olursunuz..

HERŞEYİNİZİ KAYBEDİN AMA KARAKTERİNİZİ ŞAHSİYETİNİZİ KAYBETMEYİN
    • Her zamankı gıbı Kendınızı överek her sekılde haklı cıkarma cabası ıcersıne gırerek masallar anlatmıssınız sıkıntı yok dedıgım gıbı sızı bılen bılıyo zaten bızıde bılen bılır buradan ıstedıgınız kadar yazın yok ıp paylasımını bızmı cıkardık bılmem hep bır bahanelerınız var yok geldık rodos bastınız vs vs gencsınız bılmem ne yukarıdakı savaslar 51 57 de olan savaslar burada ılk rodosu vuran sızsınız haftta baktık olacak gıbı degıl habıre rodos vuruyorsunuz savası kendı sehırlerımıze cektık savunmaya gectık rodos vurmayın dıye ben savası kazandık kaybettık muhabbetı ıcersınde degılım savasta olup olmamamda sızı hıc ılgılendırmez Sonuc olarak savas yapıldı ıyı kotu guzel savas oldu sızın en komık halınız 2 mılyon depolarınızın olmasına ragmen 500k gp den tırsmanız multılerınızı ıp paylasımı adı altında ustunu ortmeye calısmanız adınız rodoscuya cıkması her yerde calıntı gp lelerle gezmenız kı bunu ben degıl sızden ayrılan arkadaslar soyluyor herseyı acıklıyor

Dennıs kardesımızın yazdıgı gıbı Herseyınızı Kaybedın ama Karakterınızı kaybetmeyın kardesım delıkanlı olun hep bır bahanenız var .

• ">

Yazık,üzüldüm T.C ittifakı adına....75 kişilik bir ittifak 15 kişi ile baş edeme sonra yaz babam yaz.Aslında hata bendeki bu kadar vakit ayırıp bir lidere ,daha doğrusu bu vasıfları taşıdığını düşündüğüm birisine kendisininde bildiği ancak kaybeden olmanın üzüntüsü ile çıkış aramasına denk geldik...

KALDIRAMAYACAĞIN YÜKÜN ALTINA GİRMEYECEKSİN...

NAKEDFORCE....
    • Özür dilerim vatansever i vatanay sanmışım vatansever i de teprik ederim bu arada adasındaki deposu chaos dan çıkardı geldi gplerini savaştı...
      70 küsür üye 10 k gp bassa yata yata basar 700 k gp basar hem savaşa hazırlanmışsınız bide allahtan haberimiz yoktu

ben neden vatanay diye birini görmedim bu savaşta
      vede siz arkadaşlarım abilerim savaşta bile olmayan birisi ne kadar etkili kelimeler kullanabilirki
      benim arkadaşlarım gece gündüz kaç gün uyumadan mucadele etti vede alınlarının teriyle kazandı

üzgünüm ama şunu anlayın artık

Kaybettiniz :( :(
      Deliyim Deliriyorum Delirtiyoruz...