Fastfood un dikkatine Para karşılığında alınıp taşınan yüksek gp li ve yüksek altınlı hesaplar

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Fastfood un dikkatine Para karşılığında alınıp taşınan yüksek gp li ve yüksek altınlı hesaplar

Saygıdeğer Fastfood comamız ikariamın fakir bir oyuncusu olarak yazıyorum.zenginlerin ikariamı ele geçirmesinin Nasıl önüne geçeceksiniz.

Alpada cezalandırıcı bastı parayı 15 milyon gp li 2 milyar altınlı ihtiyar1 İ başka serverdan getirdi.

Ahıskalı bastı parayı 3.5 milyar altınlı mahşer-İ azap adlı hesabı başka serverdan getirtti.12 saatte tüm altını kendisine aktarttı..

Bu ilk değil geçen senede hayrettin,KAYILAR,filinta,ze-se,Cavidan ve aklıma gelmeyen 5-6 hesap daha getirttiler.

Başrollerde yine cezalandırıcı ve Ahıskalı vardı.ufaktanda suskun kral vardı.

Ahıskalı parasıyla caka satmaya çalışıyor.

Evet saygıdeğer fastfood coma mız bu düzene Nasıl çomak sokacaksınız.

Yoksa böyle gelmiş böyle gidermi diyeceksiniz.

Bu konuda bir cevap yazarsanız sevinirim
      U L T R A S L A N L A R
    • Bu işin tek çözümü nasılki hesap taşınırken tüm müze antlaşmaları siliniyor.gp ve altınlar da silinsin.o Zaman bu işten kimse para kazanamaz

Ahıskalı gibi parasına güvenip oynayanlarda caka satamaz.

Oh ne ala.ver parayı al gp yi.ver parayı al altını.

Fastfood comamız bu işe çözüm bulur.ben buna inanıyorum
      U L T R A S L A N L A R
    • Hesapların para ile alındığından ilk o savaşta Alphaya 9m civarı general ve 2,5t civarı altınla getirdiğiniz savaşcıı hesabına para verip getirdiğiniz için bu kadar eminsin değil mi? Bir de o hesabı bir gün bile dolmadan altın ve general olarak pek telaşlı telaşlı boşaltmanız da ondandı değil mi? O yüzden kaç şehir taşıdınız onu da yaz, yoksa ne diye telaşe edeceksiniz o kadar
    • Facebook ta bu iş için gruplar ve sayfalar var düzenli olarak yapılan bir iş zaten ben bir kaç defa ticket açtığımda ikariam dışı platformların delil niteliği taşımadığını belirtmişlerdi.
      Ben yönetici olsam bu sayfaları inceler bu hesapları tespit edip incelerdim.

Eski Gammalı (Emekli) :mafya:
      Phi CANOLAR DİYARI ittifağı çöpçüsü :caat:
      Dionysos WANTED_ (ÇETE) ittifağı Lideri :savasci:

Psi,Demeter,Eunomia,Hades işsiz :turtle:

• NoiR. schrieb:

Hesapların para ile alındığından ilk o savaşta Alphaya 9m civarı general ve 2,5t civarı altınla getirdiğiniz savaşcıı hesabına para verip getirdiğiniz için bu kadar eminsin değil mi? Bir de o hesabı bir gün bile dolmadan altın ve general olarak pek telaşlı telaşlı boşaltmanız da ondandı değil mi? O yüzden kaç şehir taşıdınız onu da yaz, yoksa ne diye telaşe edeceksiniz o kadar
      valla pes.şöyle 2 dk foruma bakayım diye yazdıktan sonra her yere yazı yazman enteresan.oyunun tatilde.ama her konuda bilgili gibi görünüyorsun. Gelen hesap 4.5 milyon gp 300 milyon altın lı idi.şu anda aktif olarak oynuyor.Alel acele diyorsun.gp savaşlara en iyi şekilde aktarılacak şekilde dağıtabilen kişilere verildi.

Sen onu soracağına

Parayla gelen kayılar Adlı hesaba kim bakıyor

İhtiyar 1 E kim bakıyor

Mahşere kim bakıyor

Psg ye kim bakıyor

Hani şöyle foruma 2-3 dakika girersen onları da yazarmısın
      Türk övün çalış güven

• Imperian schrieb:

Facebook ta bu iş için gruplar ve sayfalar var düzenli olarak yapılan bir iş zaten ben bir kaç defa ticket açtığımda ikariam dışı platformların delil niteliği taşımadığını belirtmişlerdi.
      Ben yönetici olsam bu sayfaları inceler bu hesapları tespit edip incelerdim.
      facebook ta ki kişi ismi ile ikariamda açılan hesap ismi çakışmaz. Farklı kişilerde olabilir o yüzden delil olmaz. Ancak yinede ticketle şikayet edilen hesap takip edilmeli, hesapta girişlerde ve şikayettin peşine server değişikliği, e posta değişikliği varsa müdahale edilmesi gerekir.
    • Tabii ki pes edeceksin ve tabii ki o hesaptan haberim olacak sanki dün olmuş bir olay gibi... Savaşcıı hesabındaki GP de hemen savaşta falan kullanılmadı nerede görülmüş 8-9m generalin savaşçı hesaplara birden yüklendiği ! Görebildiğim ve emin olduğum thor dan bir hesaba thor1 den bir hesaba ve eski den bir hesaba ve muhtemelen de ittifaksız bir hesaba böldünüz GP yi tatile aldınız. 8 küsur m gp yi kendim gördüm sirküde 9m diye geçti, saatler içinde GP ve altını o hesaptan yok ettiğiniz için pek iyi takip edememiş olabiliriz kusura bakma.
      Hesap satın alıp alphaya taşıyıp saatler içinde bir adaya şehirler taşıyarak o şehri sonra başka yere taşıyarak vb vb işlerle uğraşıp sonra da burada böyle bir başlık görünce aklıma gelen soruları sordum sadece. Ne de olsa kişi kendinden bilir işi.
      Hesaplar kimin sorusuna gelince ben ne bileyim kim oynuyor, ittifakta senelerdir oyun oynadığım çoğu hesabın sahibi kimdir adı nedir yaşı işi nedir bilmem ben, hiçte kimseyi merak etmedim, oyunuma bakar çıkarım. Siz ittifakta her hesap sahibinden kimlik no filan istiyorsunuz galiba. Bırakın boş işleri.