Ahıskalının 33 gün sonra affedilişi

• Sohbet
    • Ahıskalının 33 gün sonra affedilişi

Ahıskalı alavere dalavere thor derken önce kendi ittifağına baksın.40 A yakın hesabınız banlandı. Hala konuşuyorsun. Sen bile banlandın.33 gün sonra ne hikmetse açıldın. Şifreni kime verdin de banlandın. Yada Mustafabey hayrettin ve diğerlerinin şifrelerini alıp ondanmı banlandın. Açıldığına dua et. Dürüst adamsın ya. Neden banlandığını, neden 33 gün sonra açıldığını anlatta tüm alpha bilsin. Bir sürü arşiv yaptım dediğine göre sürekli onlindi. 33 gündür seni aklayacak belgeleri Nasıl olduda veremedin. Anlat tüm alpha bilsin
      Türk övün çalış güven

• KRAL schrieb:

sen operatörmüsün sanane burda sanamı kaldı soru sormak.
      Görevinin haricindeki işlere karışma.
      Sen avukatımısın Ahıskalının ? Ahıskalı'ya sormuşlar soruyu.

Yırtık çoraptan çıkan parmak gibi herşeye çıkıyorsun :)
      Burda konuştuğun kadar oyuna girde hangi kral şehri s eninse savaş suskun kralmısın kral1 misin son kralmısın sondan bir önceki kralmısın onu bile demedin daha :))
    • Canım haşmetmeap sondan bir önceki kralım, Sen operatörmüsün diye sorana sen avukatımısın diye sorarlar. Ben 10 filika atıp savaşmıyorum 20 cepheye 10 ar filika atıp hangi limana ne zaman ne lazım onu söylüyorum. Emin ol bu yaptığım senin 300-500 k generallik satın alıp altın alıp kendi limanında 10 kere doldur boşalt yapıp cephaneleri 3-5 bin yapıp yan gelip yatmaktan daha zor bir iş. Öyle olmasa bazen 24 saat düz kestirdiğiniz cepheler olmazdı, Örsünüz bitiyor uyaran yok, füzeniz bitmiş bakan yok. Yan yana 2 cepheniz var birinde 2 bin füze var diğerinde sıfır füze var. O yüzden emin ol benim 10 filikam senin 500 k generalliğinden daha değerlidir. 91.73 te kaç gün füzesiz savaştınızda hiç bir kral gelip bakmadı noluyor bu limanda diye. Bana hangi kral olduğunu söyle senin savaş belgeleselini çıkarayım buraya. Kaç kere füzesiz kaldın, kaç saat düzlerin savaştı, kaç kere geri çektin teslim ettin , kaç yağma yedin , kaç rodos bastın kaç aksiyon yedin, aksiyonlarda kaç füze balon gyron kesildi hepsinin çeteresini çıkarayım sana buraya. De bakalım hangi kralsın :)
    • Neu

Ahıskalı cevap yazacaksan buraya cevap yaz

Nasıl açıldın
      İhtiyar 1 E kaç para verdiniz taşıdınız ?
      Mahşere psg ye kaç para verdiniz onu yaz ?

Delikanlı gibi yaz

Hani diyorsun ya ben şöyle dürüstüm böyle dürüstüm diye

Cevap Verde tüm alpha görsün dürüstlüğünü
      U L T R A S L A N L A R
    • Neu

Yahu beyler herşey iyi güzel de ne olursa olsun şu hastalık mevzusunu kapatın. 20 saat oyunda da olur hastası olan hiç oyunda olamadığı gün de olur 24 saat olur. Hele ki hastanede yatıyorsa hastası, konuştuğunuza göre hiç hasta bir ananızı ya da babanızı amcanızı beklemediniz hastanenin o amansız havasını çekmediniz belli ki. Refakatçi olarak hastanızın başında yapacağınız yatalaksa eğer bezini değiştirir, yemeğini yedirir arada pozisyon değiştirirsiniz yatak yarası olmaması için gerisi orada görevli sağlık memuru ve doktorların işidir. Siz o atmosferde sigara kullanıyorsanız eğer 1 paket içiyorsanız günde sadece havasından bu 2 ye çıkar. Telefonla konuşmalarınız başka şeylerle uğraşmanız artar yoksa diğer türlüsü sizin de psikolojinizi bozar kuruntulara başlarsınız. Hem kendinize hem hastanıza moral vermek, moral depolamak zorundasınız. Hastanıza 4 gözle bakıp oyunda oynanır yemek de yenir hava da alınır. Hastanızın o gün tetkik tahlili fazla olur bunların hiç birine vakit de ayıramayabilirsiniz ama insansınız nasıl karnınız açıktığında yemek yiyor su içiyorsanız bunları da yapar ya da duruma göre yapamayabilirsiniz. Bu hastanızın olmadığı anlamına gelmez ya da ona iyi bakmadığınız. Büyütmeyin şu konuyu, şu konuyu bari oyuna foruma bulaştırmayın.
      Hastaneden örnek verdim, evde de durumlar hemen hemen aynıdır ALLAH herkese sağlıklı günler nasip etsin.
      Laftan ve çok icraatların olduğu bol savaşlar beyler..
      Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık ise ölüme götürür.
      -Yavuz Sultan Selim-

• Neu

Sizin mantiga göre giderse
      Suskunkurt( kendi hesabi garip bir isim alip oyunu birakti donunce biyologun hesabini adi )
      Teselli ( hesabi satin aldi eski hesabi supidekidir. O hesapta artvinli08 indir)
      Supi ( teselliden aldi artvinli08 hesapadi)
      Heaven( satin aldi)
      Beyaz kara ( deltadan getirildi)
      Vira (deltadan getirildi)
      Cincirato( eski adi cx paladayidir. D.a uyesidir. Thor savasi sonasin hesp thora gecti. Depo olark kullaniliyor. )

Bunlar sadece örnektir. Sizin hesaba gore bunlar kapanmalidir. Aslolani bilmiyorsaniz ogrenin.

Normalde ip paylasimi da alphada yasaktir. Alpha birlesime girmedigi icin ip paylasimi kavramina girmedi. Hesap tasima donemi baslayinca sadece tasinan hesaplar icin gecerli birsey ama konusanlarin cogunda ipli hesap var. İpli hesaplar kapansa alphada oyuncu kalmaz.

Tasinan hesaplar hakkinda yeni email oldugi icinde aykiri bir durum yoktur. Hersey dogaldir. Burda bidi bidi yapacaginiza azcik kurallari okuyun. Gerekirse 1 gerekirse 1000 hesap tasinir. Kuralda tasimak vrsa tasinir. Ama aslolani gozden gecirin. Yukardaki hesplarin cogu server ici el degisen hesaptir.

Heaven oplara bir daha heavenle ip paylasimi yapmayacm tk bunu kullanacm diye actirdigi hesabi n cabuk unuttunuz.
    • Neu

Konyalı durup dururken 2 yıl önceki mesajı atıp ortalığı bulandırıyorsun sonrada mazlum rolüne giriyorsun. Savaşı kazandınız diye tebrik edip ,arkasından ortalığı karıştırıcı mesaj atman resmen aldığın mağlubiyetin sende açtığı psikolojik travmasını gösteriyor. Ada'm burada para ile hesap taşınmasının engellenmesinden bahsediyor. Sen onda bu var şunda bu var diyorsun. Hala neyin peşindesin.

Ahıskalı kenjinin hesabında oynamıyormu.
      Kayılarda kim var ?
      Cx te
      Schönde
      Erkan0507 de
      Hayrettinde
      Ze se de
      Aragornda
      Eowyn de
      Voldemort'ta
      Merlinde
      Cavidanda
      İhtiyar 1 de
      Mustafa bey de

Daha sayamayacağımız bir sürü hesaplarınız var.

Birde hesaplar parasız taşındı diyorsun ya gülüyorum sana.yok Mail'miş yok gerçek sahibiymiş.atıp tutuyorsun.utanmadan
      Hala çıkmış konuşuyorsun.

Hastan varsa geçmiş olsun.yoksada Allah yukarıda
      Türk övün çalış güven

• Neu

AKINCIII schrieb:

gofret2013 schrieb:

Nasıl açıldın
      İhtiyar 1 E kaç para verdiniz taşıdınız ?
      Mahşere psg ye kaç para verdiniz onu yaz ?

Delikanlı gibi yaz

Hani diyorsun ya ben şöyle dürüstüm böyle dürüstüm diye

Cevap Verde tüm alpha görsün dürüstlüğünü
      la dingil herşey paramı neyin kafası bu mahser illa buraya hesab acıp agzınızın payınımı versın işine bak mültisizdden soulur bu alphada neee korsankasan 10 kişiniz varsa 25 multisi var hatta isimlerimizi kulanıyosunuz örnek vira denen cocuğun 10 tane multisi var az adam olun zor ama deneyin bunu savastayız rodos adama cezalandırıcı ismiyle vira som atmıs adayı düşürecek ulan ben 3 4 kere rodos vurdum yediğimin sayısı yok eee adamlık konusu gectimi thor kafilesi uzaktan bakar

Akıncı harbi bombasın. Geçen sene tr58 deki kaç hesabınla banlandın.1 yıl ceza yedin.sonra gittin akıncı1 oldun daha 2 ay önce yine ban yedin.

Liderin ban yedi
      Diğer ban yiyen 40 arkadaşını saymıyorum bile

Rodos diyorsun.senin hesaba başkalarıdamı bakıyor.2 günde bir gecenin 2 sinde senin hesaptan Rodos basan kimdi ??

Ayrıca Agora'dan efsane artık Aksiyon Rodos olmasın dendiğinde Meto 5 dakika sonra Rodos'a basmadımı

Sen çıkıp tebrik etmen lazım

93.73 ten sondan bir önce kaçan sen oldun

Senden sonrada Meto kaçtı

Açık ve temiz bir galibiyet aldık

TEBRİK ET
      Türk övün çalış güven