Pokemon (Poke) Yağma ve Savaş Raporları Bu başlık altında

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Herkese iyi oyunlar poke İttifakı olarak 3 günde 3 ayrı pa kordiatına saldırı düzenledik ilk olarak 39 79 adasıanda oğ düzenledik onlar mal vermemek için askerlerini kestirir kendilerini tebrik ederim sonra liderlerini. De bulunduğu 56 77 koridnatında 1 günü askın durduk ne bir ses ne bir tepki geldi orada sadece kendin 150 k ya yakın yagma yapmama rağmen oradadır ada gelişimine katkı sağladık sonra dedik artık bi tepki istiyoruz diye 59 79 a op yapmaya karar verdik liferleri titus ilk 50 de bulunan oyuncuları vardı girdik adaya yine bi ses soluk yok kimseden 100 seviye depoları var ama yine yagma yemeyi başardılar o adada atsak daha atardık yagma lakin uzun yoldan gelmiştik sonra geri çekildik bugün akşam saatlerinde krall Dağhan tepeye ısın atmış şimdi 3 gün boyunca karşılık vermeyen pa İttifakı bugün geldiğinde biz niye karşılık verelim tabi ki de vermeyeceğiz biz istediğimiz zman savaşırız herhangi bir anlaşmalı savas teklifine kapalıyız isteyen istediği zaman gelebilir bu bi strateji oyunu ise bizde bu oyunu gerçekten oynuyoruz şimdiden pa ittifakına allahtan sabır diliyorum kendimize de aynı sabırı diliyorum iki ittifak arasında düsmanlık değil sadece rekabet vardır herkese iyi oyunlar forumlar diliyorum
    • Gözüm benim anlamadığım noktada bu işte. Madem ki düşmanız . Karşılıklı operasyonlar düzenliyoruz . Böyle kaçıp kovalamakla güç gösterisi yapmak doğru değil . Şuan savaşmak istemediğiniz belli . Ama bunlara istinaden yazılan yazılar hoş değil . Eğerki düşman olarak kalacaksak resmi bir savaş düzenleyelim . Kim ne konumda görelim . Bu şekilde Rodos Beyaz bayrak veya Tatile alma gibi gereksinimlere duyulmadan bunun oyun olduğunun bilincini kaybetmeden seviyeli bir savaş süreci geçirelim. 365 gün tüm koordinatlarda bekleriz demek hoş birşey değil. Şuan geldik ozaman karşılık neden verilmiyor buna ters düşüyor bu söz.

Aramızdaki muhabbeti biliyorsun gözüm . Ben halen Pokemon ittifağına karşı saygımı ve sevgimi koruyacağım çünkü gerçekten karakteri düzgün insanlardan oluşmakta . Ama savaşında bir usulü vardır . Buna bir açıklık getirelim. Adada general hesabınız bulunmakta. Tatile alma veya rodos gibi hareketlerde bulunmaya ihtiyacınız yok. Bunun farkında olup halen bu gibi hareketlerde bulunmak benim hoşuma gitmiyor açıkcası .

Saygı duyarım belki böyle davranmak istediniz ama bundan sonrasında operasyon yerine gerçekten kurallı eğlenceli bir savaş süreci geçirmek isterim .
    • Neyse daha fazla konu başlığının dışına çıkmayalım gözüm :) İyi forumlar herkese. Gereken şeyleri özelden görüştük en azından bu operasyon ile ittifakların stratejileri belli oldu . Küçük bi tanışma operasyonu diyelim buna :) Kalpler kırılmasın canlar sıkılmasın yeterki :)

İyi forumlar herkese :)
    • Pikachu wrote:

Herkese iyi oyunlar poke İttifakı olarak 3 günde 3 ayrı pa kordiatına saldırı düzenledik ilk olarak 39 79 adasıanda oğ düzenledik onlar mal vermemek için askerlerini kestirir kendilerini tebrik ederim sonra liderlerini. De bulunduğu 56 77 koridnatında 1 günü askın durduk ne bir ses ne bir tepki geldi orada sadece kendin 150 k ya yakın yagma yapmama rağmen oradadır ada gelişimine katkı sağladık sonra dedik artık bi tepki istiyoruz diye 59 79 a op yapmaya karar verdik liferleri titus ilk 50 de bulunan oyuncuları vardı girdik adaya yine bi ses soluk yok kimseden 100 seviye depoları var ama yine yagma yemeyi başardılar o adada atsak daha atardık yagma lakin uzun yoldan gelmiştik sonra geri çekildik bugün akşam saatlerinde krall Dağhan tepeye ısın atmış şimdi 3 gün boyunca karşılık vermeyen pa İttifakı bugün geldiğinde biz niye karşılık verelim tabi ki de vermeyeceğiz biz istediğimiz zman savaşırız herhangi bir anlaşmalı savas teklifine kapalıyız isteyen istediği zaman gelebilir bu bi strateji oyunu ise bizde bu oyunu gerçekten oynuyoruz şimdiden pa ittifakına allahtan sabır diliyorum kendimize de aynı sabırı diliyorum iki ittifak arasında düsmanlık değil sadece rekabet vardır herkese iyi oyunlar forumlar diliyorum
      Hasan kardeşim bahsettiğin tarih ve saatlerde başka bir operasyondaydı bizimkiler bugün yarın raporları atarlar bizim sayfaya oradan da bakabilirsin tarihleride karşılaştırabilirsin müsait olsalar niye gelmesinler hemde uçarak gelirler :D @KRALL DAGHAN
    • boz_kurTürk wrote:

Pikachu wrote:

Herkese iyi oyunlar poke İttifakı olarak 3 günde 3 ayrı pa kordiatına saldırı düzenledik ilk olarak 39 79 adasıanda oğ düzenledik onlar mal vermemek için askerlerini kestirir kendilerini tebrik ederim sonra liderlerini. De bulunduğu 56 77 koridnatında 1 günü askın durduk ne bir ses ne bir tepki geldi orada sadece kendin 150 k ya yakın yagma yapmama rağmen oradadır ada gelişimine katkı sağladık sonra dedik artık bi tepki istiyoruz diye 59 79 a op yapmaya karar verdik liferleri titus ilk 50 de bulunan oyuncuları vardı girdik adaya yine bi ses soluk yok kimseden 100 seviye depoları var ama yine yagma yemeyi başardılar o adada atsak daha atardık yagma lakin uzun yoldan gelmiştik sonra geri çekildik bugün akşam saatlerinde krall Dağhan tepeye ısın atmış şimdi 3 gün boyunca karşılık vermeyen pa İttifakı bugün geldiğinde biz niye karşılık verelim tabi ki de vermeyeceğiz biz istediğimiz zman savaşırız herhangi bir anlaşmalı savas teklifine kapalıyız isteyen istediği zaman gelebilir bu bi strateji oyunu ise bizde bu oyunu gerçekten oynuyoruz şimdiden pa ittifakına allahtan sabır diliyorum kendimize de aynı sabırı diliyorum iki ittifak arasında düsmanlık değil sadece rekabet vardır herkese iyi oyunlar forumlar diliyorum
      Hasan kardeşim bahsettiğin tarih ve saatlerde başka bir operasyondaydı bizimkiler bugün yarın raporları atarlar bizim sayfaya oradan da bakabilirsin tarihleride karşılaştırabilirsin müsait olsalar niye gelmesinler hemde uçarak gelirler :D @KRALL DAGHAN
      hemmi dr bizennis uçar di mi ismini bile yazamıyorum :thumbsup:
    • Herkese tekrardan merhabalar ,
      Gece saatlerinde biliyorsunuz bir sürü tartışma oldu.
      Biz de tepeye sehir ıșınlayan p.a linin kral daghan olur buda gemilerini topladigini farkettik. Bu sirada gemilerimizi toparlayip saldırı duzenledik.
      Oncelikle sunu belirtmek isterim , polemik yaratmamak adına kelimelerimi secerek yazacağım. Kendine cevap hakki dogdugunu düşünen arkadaş lar olursa kendi forumundan cevap versinler buradan değil. Raporlarin diliyle konuşacağız.

Bu rapor genel gemi savaşı sonucudur.

Hasarlar

Yaklaşık 10 saattir savas devam etmekteydi ve kral daghan depolarindan gp çekip gezici somunu bizim adaya ışınladi boylelikle bu 2.ışını oldu dun geceden beri.
      Işın atmasaydi depodan gp cekip muhtemelen 1 2 saate krmizi raporu verecekti cunku alev pompalayamiyordu ve buhar ile tahtalari hizla eriyordu.

Neyse ışını attı biz önce ışını attıgi adada kilit attik ardindan gemilerinin bir kısmını yan adaya kaçırdı. Gittik ordada 2 limanini kitledik . Ki bunu paket acarak yaptik saklayacak değilim.
      Sonuc olarak kral daghanin depodan cekip isinladigi gemileri kilitlenmis sadece getirdigi gemilerin bir kismini savasa sokabilmisti. Yesil raporu almamız pek muhtemeldi. Fakat bizim dun tamamen trol amaçlı bastığımız rodos karşisinda soylemedigini birakmayan kral daghan direkt olarak savaş bitiren rodosu vurdu.

Boylelikle savaş burada bitmis oldu tabiki buradaki savas bitti . Hep soyledigim gibi her yer her zaman bizim için p.a ile savaştır.

Bu dediklerimden anlayacaginizi dusunuyorum neden rodos basildi vs gibi sorgulara girmiyorum. Canı ister basar canı istemez basmaz. Sadece maç sonu teknikdrektor degerlendirmesi gibi bi degerlendirme yapmak istedim. Forumdaki arkadaşlar da gordugum kadarıyla ilgiliydi duruma.

Kendi ekibim açısından yorumum: bize depo actirmak istediler açmadık kendileri actilar cektikleri gp attıkları ışın cabasi. Yesil rapor onlarda olsada "benim icin" net galibiyet bizimdir. Kayda deger hic bir sey alamadilar bu savastan ki yine soyluyorum biten bi savaş yok devami gelecektir.
      Bizim açımızdan oyuna olan ilgimizi arttiran bir donemdeyiz. Fakst arkadaşlar da dikkat etmistir zaten hurra suraya girelim hurra depo açalım diyecek kadar toy bir ekip degiliz.

Tum forum ailesine sevgilerimi sunarım.

Bu arada unutmadan kilitledigimiz cepheler buna benzer cephelerdi merak eden varsa diye atiyorum.

[/url

Pikachu ana karakter olmanın hakkini vererek savaşı bizim lehimize sonuçlandıran kisi olmuştur o olmasaydı bu konumda bi sonuca varamazdık. Kendisinide onurlandirmak istedim burdan. ]
    • Öncelikle Tebrik ederim , polemik yaratmak için yazmıyorum ama olayları sadece kendi lehinize olan kısımdan başlatarak son zamanlarda çok duyduğumuz algının en alasını yapıyorsunuz , Merkez adalarınıza geldik 42:80 , 43:80 karşlılık vermediniz üstünüze gittik askerinizi geminizi kaçırdınız kovaladık kaçtınız gittiğiniz yere geldik yakaladık beyaz bayrak çektiniz , işgali ablukayı kaldırdık tekrar geldik beyaz bayrak çektiniz , tekrar asker gemi kaçırdınız peşinize düştük tekrar yakaladık rodos bastınız bunun üzerine polemik çıktı forumda da özelde de konuştuk özelde konuşulanlar özelde kalır o konuda sıkıntı yok dediğimiz şey tavrınızı tarzınızı tanıdık gördük dolayısı ile sizin oyun tarzınıza göre oynayacağımızı belirttik, bu olaylar silsilesinin üzerine geri çekildik sabaha kadar beklediniz ( azminizi takdir ediyorum ) limandan abluka almak istediniz ( alev kesmek için geldiniz , rodostan dolayı 800 küsür gemi dağıldıktan sonra henüz toparlanmamışken ) limanı kilitlemeye kalktınız daghan sabah uyanınca alev çekti geldi alevleri vurmaya kalktınız başka yere götürdü oraya geldiniz bu durumda yapılacak 2 şey ya düzenli gemi çekip gelip limanlarınızı doldur boşaltlarınızı vuracaktı yada sizin yaptığınız gibi rodos vuracaktı işimize geleni seçtik ve rodos vurduk tertemiz şimdi iş başladığı noktaya döndü siz kaçıyorsunuz biz kovalıyoruz bu devran ne zaman ki kaçak göçek savaşmayıp elde ne varsa herkes gücü ne yetiyorsa ortaya koyup savaşana dek devam edecek ,

257 alev kesimine karşılık 125 buhar kesimi 1300 gp kadar fark (bu farkın nasıl oluştuğunu da zaten yukarıda açıkladım )

Saygılarımı sunuyorum

bozkurTürk
    • Sen suna kısaca ssy desene kral Dağhan depodan gp çekip ışınladı sonra poke bunalrı bi güzel kitledi savası kaybediyoruz diyip bastı rodosu emin ol 300 gemiye Rodos basmazdık burada kim ne olduğunu gördü gp deposu açtıracağız diye geldiniz gp deposu açtınız ısınlar attınız aksiyon arttırmak için belediye hızlandırdınız kaçacak delik Aradınız alev gemileri için lakin GÜCÜNÜZ YETMEDİ ve bıraktınız istediğinizi yapın dediğimiz gibi bugün panik atakla ben ilk savaşımız ne de son olacak hepinizi tebrik ederim 2 ittigakta elinden geleni yaptı savas için herkesin emeğine sağlık
    • Ben raporumda anlattım. Eksik fazla onemli degil senin yazdigin yazida ne dedin sen lehine anlattin , sende lehine anlattin sorun degil.

2.isin icin evet atar atmaz kitlemeye geldik. 1 . Işın la alakali konular dun konusuldugu icin oyle bir anlam cikacagini zannetmiyorum.

Şartlar geregi ki bunu dun burdada soylediniz bu buz dağının gorunen kismi diye ben görmediğim bir buz dağı icin goruyormus gibi strateji uygulamam. Ahmak olanin yapacagi is o. O yuzden senin de dedigin gibi tarzlar belli tanindi bilindi. Sorun yok.
      Ben geri kalani forum uyelerinin anlayisina birakiyorum bizi yada sizi dogru bulurlar onlarin hakkı.