Ticket sisteminin çalışma mantığı nedir?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ticket sisteminin çalışma mantığı nedir?

Merhaba

Bu oyunu lisansüstüne başladığım zamanlardan beri oynarım. Bu oyundan çok fazla arkadaşım oldu, ders çalıştığım uzun gecelerde ayakta kalmamı sağlayacak uğraşlardan biri idi. Ne tekim yl bitti doktora bitti ama alışkanlık geçen yıla kadar devam etti. Velhasıl geçtiğimiz yıl yazılı iletişimin azizliğine uğrayıp (belki orada bir - ya da virgül gibi ayraç koysaydım daha farklı anlaşılabilirdi)
    silinmek üzere ceza aldım. Hani burada cezalar 1 yıl sonra kalkıyor gibi bir durum var ya arkadaşlar bilgi verdi oyunun tekrar aktifleşecek kopma diye
    niyet olmasa da ricaya alaka hesabı tekrar aktif hale getirdim ancak oynamaya gönlüm olmamasının yanında hesap bilgilerimde de güncelleme yapmak zorunluluğum vardı. Zaten her bir sıkıntı da burada başladı. Detaya inmeyeceğim efendim Pannacotta arkadaşımız bu sıkıntılar nedeniyle hesabı kilitledi. Doğal olarak ticket açtım epey bir süre oyun operatörü kardeşimizin benden tam olarak ne istediğini anlamaya çalıştım. Neyse ki iki farklı ticketta geçen bir kaç yazışma sonrasında ne istediğini anlayıp bilgileri verdim. Sonra kendimi "Community Manager" olarak adlandırılan yönetici önünde buldum bir kaç haftadır da bu arkadaşımız ile yazışıyorum ancak ne yazık ki hala daha oyunun hangi kural ihlali nedeniyle kapatıldığına dair doyurucu bir dönüş yok. Sadece hesap bilgilerinizdeki yoğun değişiklik deniyor ki kendilerine bunu açık bir şekilde izah edip tüm eski yeni hesap bilgilerimi de ibraz ettim ya da ben öyle düşünüyorum çünkü ne yazık ki anlamadım gerçekten anlamadım ne istediklerini anlayamadım

İşte şimdi de buradan yazıyorum

sevgili yönetici arkadaşlar eğer ki oyundan bir kişinin daha kopup gitmesi ise arzunuz zaten sallanan diş yerinde durmaz ama sizin bu aymaz tavrınız beni daha fazla hırslandırmadı da değil.
    yıllardır bu oyunu oynayan biri olarak oyun yöneticilerine fastfood kardeşimize ve pannacotta arkadaşımıza soruyorum

Eğer siz karşınızdakinden bilgi almak ve çözüm sunmak istiyorsanız ne istediğinizi daha net ifade edip edemediğinizi sorguluyor musunuz? Yoksa takıldığınız başka mevzular çerçevesinde mi hareket ediyorsunuz?

Evet sevgili ikariamda son kalan arkadaşlar eski nickim Mister NOOO bilen bilir tanıyan tanır Rho idi chi idi bu idi şu idi derken oyun iyice boşaldı gitti ve kalan bir kaç usta oyuncu da oyun yöneticilerinin anlaşılmaz kaprislerinde dağılıp gidecek sanırım

VE SEVGİLİ FASTFOOD BEN BURADAN KONUYU KAMUYA MAL ETTİM HANİ DİYORSUNUZ YA TİYATRO OYNUYORSUN DİYE İSTERSEN BURADAN DEVAM EDELİM NE DERSİN?
    (büyük yazmam bağırmaktan değil hani canım istedi diyelim çünkü sanki oyunu açmayı canınız istemiyormuş gibi bir tavrınız var kaç haftadır ticket yazışmalarından kavradığım) :hoba:
  • Ben size forum kurallarını hatırlatayım, bir zahmet okuyunuz lütfen.

b) Forum yetkilileri ve Oyun yetkilileri farklı olup, oyun içi cezalarla ilgili forumda herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Oyun içi cezalarıyla ilgili itiraz, şikayet ve savunmalar forum aracılığı ile yapılamaz. Bu kurala aykırı hareket edenler hakkında Forum Kuralları tatbik edilir.

Gereksiz Eleştiri Gizli Hayranlıktır..

:halay: