GENERAL MAXİMUSUN HESABI AÇILDI

• Sohbet

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• GENERALLMAXİMUS , HESABINA 2 AYDIR DOĞRU DÜZGÜN GİREMİYORDU !!
    HESAP İNAKTİFE DÜŞÜP DÜŞÜP DURDU !!
    20 GÜNDÜR 650 k lık HESABI YAĞMALIYORUM !! 2 AYDIR TEK KARŞILIK VERMEDİ !!!
    BİRİ BU HESABA BAKICILIK YAPIYORDU !!2 AY OYUNA GİRMEYEN ADAM , 4 GÜNDÜR 7/24 ONLİNE !!! C_T_B ittifakından birine hesaba bakıcılık yapması için vermiş belli.
    HESAP DEVRİNDEN BANLANAN HESAP TEKRAR NASIL AÇILIR SİZE SÖYLİYİM !!!
    EV DEĞİŞTİRİYORUM DİYE TİCKET AÇILIR !!
    IP DEĞİŞİKLİĞİ ZORUNLULUĞUM VAR DER !!
    OPERATÖR İLK ÖNCE GÜVENLİK SEBEBİYLE HESABI KAPATIR !!
    -----KAPANAN HESABI KURTARMAK İÇİN , ESKİ IP sinden TİCKET AÇILIR !!
    OPERATÖR SORAR !!
    -----NEDEN ESKİ IP NİZDEN TİCKET SİSTEMİNİ KULLANIYORSUNUZ ?
    ''''GenerallMaximus'' un yeni sahibi cevap verir !!
    -----SAYIN OYUN OPERATÖRÜM, 650k lık hesap, LÜTFEN KIYMAYIN , O KADAR AMBROSİA HARCADI !! BİZ BİZE OYNUYORUZ !! AÇIN LÜTFEN HESABI
    '' VEEEE HESAP AÇILIR '''
  • Kereviz schrieb:

GENERALLMAXİMUS , HESABINA 2 AYDIR DOĞRU DÜZGÜN GİREMİYORDU !!
    BİRİ BU HESABA BAKICILIK YAPIYORDU !!2 AY OYUNA GİRMEYEN ADAM , 4 GÜNDÜR 7/24 ONLİNE !!! C_T_B ittifakından birine hesaba bakıcılık yapması için vermiş belli.
    OPERATÖR SORAR !!
    -----SAYIN OYUN OPERATÖRÜM, 650k lık hesap, LÜTFEN KIYMAYIN , O KADAR AMBROSİA HARCADI !! BİZ BİZE OYNUYORUZ !! AÇIN LÜTFEN HESABI
    Nokta atışı tespit tebrikler ambrosia basan 1-0 önde başlıyo oyuna hayatta olduğu gibi, Savaşlarda o hesapta 10k gp vardı kendi gpsini hareket ettiremiyordu üzerine onun şehirlerini ittifak üyeleri korumaya çalışıyordu.Şimdiki bu aktiflik benim kafamada karışıklık verdi.Multiden ban yediğini düşünüyordum.Ama mihawk diyorsa vardır bir iş burada kesinlikle hesap devri olabilir. :ofkelikalabalik:
  • Burda suçlu olan mod mu kardeş ?
    ben sana söyleyim asker bi abimiz vardı başka sw de adam 30k amb aldı ama sonunda banlandı
    bu adam amb yi öpücükle mi aldı bu da para verdi ama ban yedi demek para etkilemiyor
    burda modlar ya da ne bileyim op lar mı artık ne diyorsanız bu adamlar ya da bayanlar da insan sonuçta müneccim değil :)
    Büyük LİDERLER büyük ZORLUKLAR dan beslenir.
  • bunları gecmıs tecrubelerıne dayıyarak mı yazıyorsun yoksa bı yerınden mı uyduruyorsun.

Kereviz schrieb:

OPERATÖR SORAR !!

SONDEMO

• Kereviz schrieb:

Şu mikhavkıda nimetten sayıp şurda adam ettiniz yahu kendisi işsiz gücsüz sanıyor ki banların kendisi ile alakası var kendisinin şikayetleri ile kapatılıyor hesaplar güldürmeyin beni 2-3 hesabımız kapandı bunun yancılarıda burda mihavk kapattırdı reklamı yaptı buda kendini birşey sandı zaten kendiside yazmış işsiz gücsüzüm vatane millete hayrı olmayanın oyunda oplara mı hayrı olacak.

Ayrıca ne demek istiyorsun sen sayın @PannaCotta ambrosia harcanan hesaplara esneklik mi gösteriyor ?? biz böyle bir esneklik göremedik ama senin iddaan var sanırım ??
    ARES İttifak Lideri
    DesertRose
  • IKI YUZLULER schrieb:

şimdi arkadaşlar CTB nin banlanan her hesabı bir şekilde açılıyor çeşitli senaryolar uydurup hesapları belirli bir süreden sonra açılıyor.Sebebini bilmiyorum ama size soruyorum bu kadar hesap tesadüf olurmu ?

konuya girişe bakarmısın senaryolar uydurup açılıyor falan zaten oyun görevlileri yeşilçam dan gelme senaryo sunanın banını açıyolar :D ya şu oyunun kurallarını hiç okumadıgınızı neden her seferinde belli ediyorsunuz
    eğer bi hesap banlandıysa bi kural ihlali mutlaka vardır veya incelenmek üzere kapatılmıştır , inceleme sonucunda açılıyorsa bi ihlal illegal olay söz konusu değildir eğerki açılmadıysa kural ihlali multi bug vs. bişey yapmıştırki hesap kapatılmıştır.
    maximus un hesapı incelenmek üzere kapatıldı ve açıldı şimdi gidip ticket açabilirsiniz burası ağlama duvarı değil . açarsın ticketını beklersin sonucunu burada polemik çıkartarak sağa sola çamur atarak elinize ne geçiyor bundan kazancınız ne zerre anlamıyorum . komik olmayın kendinizi küçük duruma düşürmeyin .

Kereviz schrieb:

OPERATÖR SORAR !!

gelelim bol keseden sallayan bu arkadaşa.
    sanırsın kendisi bizim ittifakta günlük olarak giriş çıkışları takip ediyor , kimin kaç gündür oyuna girip giremediğine bakıyor yav ben bu kadar dikkat etmiyodum sana helal olsun yav :D
    saçmalıga bi bakarmısın diyorki 2 aydır oyuna giremiyo sormazlarmı adama ee adam 2 aydır oyuna giremiyor 690-700k puanı nasıl yaptı diye
    bahsettiğin abimiz senin oyuna harcadıgın vakitten daha fazlasını bizle birlikte girdiği savaşlarda harcadı onu önce bi söyliyim bunu dede deki log daki arkadaşlara sorarsan sana detaylı şekilde anlatırlar
    eğer saldırı savunma puanına bakıcak olursan her 2 sıralamada da ilk 10 da oldugunu oyunun ilk günlerinden bu yanada bu sıralamadan hiç düşmediğini görürsün
    ee tabi normal sen ve arkadaşların çiftci oldugunuz için (sözüm tüm gazoz a deil) bu durumun farkında değilsiniz

gelelim 20 gündür yağmaladım dediğin yalana
    ittifakın generali son 1 aydır benim (değişmeli olarak ümitle birlikte idare ediyoruz)
    toplamda senin attıgın saldırı 5 taş çatlasın 6 aldıgın kaynak 7k mı 9kmı üzüm o kadar
    gelmiş diyorsunki 2 aydır yağmalıyorum tek karşılık veremedi
    bu kadar yalan sence yetmedimi hiç düşünmedinmi bu adamlar gelir benim yalanımı burada ortaya çıkarır yerin dibine sokar ee tabi insanda yüz olmayınca bunlarıda düşünmemesi normal

çok uzun yazdım forumda genelde bu tür konulara aldırış etmem ama bu kadar yalanı görünce bi açıklama yapılmalıydı
  • IDesertRoseI schrieb:

Kereviz schrieb:

Şu mikhavkıda nimetten sayıp şurda adam ettiniz yahu kendisi işsiz gücsüz sanıyor ki banların kendisi ile alakası var kendisinin şikayetleri ile kapatılıyor hesaplar güldürmeyin beni 2-3 hesabımız kapandı bunun yancılarıda burda mihavk kapattırdı reklamı yaptı buda kendini birşey sandı zaten kendiside yazmış işsiz gücsüzüm vatane millete hayrı olmayanın oyunda oplara mı hayrı olacak.
    Ayrıca ne demek istiyorsun sen sayın @PannaCotta ambrosia harcanan hesaplara esneklik mi gösteriyor ?? biz böyle bir esneklik göremedik ama senin iddaan var sanırım ??
    @PannaCotta serttir.Vurduğu ban yerden kalkamaz.
    @FastFooD merhametlidir , yumuşaktır.Oyunu bilmeyenlere 2. şansı verir.Ama nickini hatırladığı çok yıllık oyuncuların kural hatalarına asla tolerans göstermez.

Burda da dediğim ve sonuna kadar arkasında olduğum olay şu : Hesap incelenip banlantıktan sonra community manager ' a yönlendirildi.PannaCotta ya Trilyon Dolar verseler yine açmaz hesabı.FastFooD a GenerallMaximus ağladı ( ben dedi çok anlamam ticket işlerinden dedi.Evimi değiştirdiğimi size önceden söylemeliydim dedi,özür dilerim dedi.O kadar emek verdim dedi.Tekrar özür dilerim dedi.Çocuklarını dedi , al dedi , Git dedi ) FastFooD un inisiyatifinden yararlanmış oldu.
  • Daha öncede söyledik halen söylüyoruz dün ittifakını satan bugün yine satar bunuda lider diye koymuşlar ittifakın başına vasıfsız oldugunu cok iyi biliyoruz ama bu şahıs arkadaşım kardom can dostum dedigi herkesi cıkar ve menfaatleri ugruna her türlü satar yazıklar olsun böyle insanlarla oyun oynuyoruz karakter nasıl bi karakter ?
    ARES İttifak Lideri
    DesertRose
  • IDesertRoseI schrieb:

Daha öncede söyledik halen söylüyoruz dün ittifakını satan bugün yine satar bunuda lider diye koymuşlar ittifakın başına vasıfsız oldugunu cok iyi biliyoruz ama bu şahıs arkadaşım kardom can dostum dedigi herkesi cıkar ve menfaatleri ugruna her türlü satar yazıklar olsun böyle insanlarla oyun oynuyoruz karakter nasıl bi karakter ?
    OYNAMA O ZAMAN KARDEŞŞŞŞ :D
    SENİ ZORLA OYNATMIYORUZ !!

BİR DAHA VERİLSE O HAK , YİNE SİZİ VURURUM !!
    P-A ittifakına niye yalvarıyım ki ?
    Korsanda üyelerimi vurmasınlar diye ?
    Bunların hepsi düzmece düzmece !!
    Hala kendi ittifakıma beni kötülemeye çalışıyorlar !!
    WP grubunda gülüyoruz !!
    KULLANILDINIZ !! ZORUNUZA GİDEN BU !!!
    AĞLAMAYIN ARTIK MİHAWK MİHAWK DİYE
  • o hesabın devredildiği görünüyor.Boşuna konu değiştirmeye çalışmayın komik oluyor hesabı devr alanlarda ortaya çıkmış bulundu burada carlayarak kendilerini açık ettiler.iki kişiden biri -DesertRose- Yada
    Crazy General ikisinden biri bu hesabı kullanıyor yöneticileri göreve çağırıyorum nasıl bir bahane uydurdular bilmiyorum (Tatilemi çıktık dediler yoksa evimizi taşıdıkmı dediler ne dediler bilmiyorum) o ama o hesabın devr olduğunu herkes adı gibi biliyor ayaklarına basılmış gibi burda ötenler bunun altına imzalarını atmış bulunmakta adil inceleme taleb ediyorum.
  • online süresinde artış

asker hareketliliği

inaktif hesabın aktif hale geçme

değişen şehir yapılanması

bunların hepsi hesap devrine işaret general maximusun bütün şehirleri günlerce yağma aldı tek bir hareketlilik gösteremediğini gördü herkes hesabın yediği banda bu sebebten başta multi sanmıştım ama kesinlikle artık eminim hesap devri üstelik hesap muhtemelen güvenlik amaçlı engellendi.Asıl sahibinden bilgileri taleb edip hesabı açtırdıklarına adım kadar eminim ip değişikliği kesin kanıttır şehir veya ülke değişimi muhtemeldir.Bu konularda yapılacak inceleme kesin sonuç vericektir. :ofkelikalabalik:
  • valla bu konuda ctb ye hak veriyorum sizin ittifakta doğru düzgün adam yok herhalde savaş daveti yapıyorsunuz kuralları konuşmak için wp grubunuza giriyorum gasp ile aynı grubunuza allahın selamını vermeden küfüre başlıyorsunuz sanmayın ki milletin dili yok siz kendi kendinizi küçük düşürüyorsunuz ben bilmiyor muyum küfür etmeyi ama etsem sizin seviyenize olacam neyse Resmi savaş ilan ediyorlar burda erkeklik yapıyorlar sonra kuralları söylüyoruz kabul ediyorlar akşamı kuralı bozuyorlar bu kadar da korkmayın canım bizden savaş gününe kadar kimse kimseye saldırmıyacaktı güya ama siz saldırıyorsunuz savaş ilanını da sizin için kabul ettim bizim coğu üye hazır zaten sizin hazırlanmanız için kabul ettik yoksa isteseydik yada sizin gibi onursuz olsaydık o akşamı adanız da olurduk yani ctb ne diyorsa az bile söylüyor sizin için