İLAÇLI(GAZOZ ) İttifağının Light Of God(LOG) İttifağına Savaş İlanıdır.

• Savaş Ilanı
  • FoSiL schrieb:

Ares lideri kucik eniste gazoza soktugu nifak ise yaradi. Gazozlular birbirine girdi.

Kucuk eniste bir tasta iki kus vurdu. Hem mihawki kovdurdu. Hem awesqme ye agir hakaretten tatilr cikarttilar...

General maximusdaki hesap devri gormezden gelindi.

General maximisdaki hesap devrini köroğlu bile görmüşken yoneticiler yine nasil adam korunur gosterdiler.
    keşke bir şeylerden haberin olsada öyle yazsaydın. Mihawk kovulmadı, kendi ayrıldı. Sebebini kendine sorarak öğrenebilirsin. Awesqme yarın geliyor hesap ismini verirsen ziyaret eder :). Küçük enişteden kastın kimdir acaba?
  • Gazoz ittifakı dağılmıyor. Bizden çok uzakta olan ve savaşlara gelmekte zorluk çeken arkadaşlarımız, abilerimiz ile yollarımızı ayırdık için rahat olabilir :) 70 kişi olup savaşa 20 kişi gelmektense 35 kişi olup 35 katılımın olmasını daha sağlıklı görüyoruz.
  • IDaenerys schrieb:

FoSiL schrieb:

Ares lideri kucik eniste gazoza soktugu nifak ise yaradi. Gazozlular birbirine girdi.

Kucuk eniste bir tasta iki kus vurdu. Hem mihawki kovdurdu. Hem awesqme ye agir hakaretten tatilr cikarttilar...

General maximisdaki hesap devrini köroğlu bile görmüşken yoneticiler yine nasil adam korunur gosterdiler.
    keşke bir şeylerden haberin olsada öyle yazsaydın. Mihawk kovulmadı, kendi ayrıldı. Sebebini kendine sorarak öğrenebilirsin. Awesqme yarın geliyor hesap ismini verirsen ziyaret eder :). Küçük enişteden kastın kimdir acaba?
    millet oyle demiyor ama. Awesqme hakaretten tatilsiz ban yemis. KKK7
  • FoSiL schrieb:

IDaenerys schrieb:

FoSiL schrieb:

millet oyle demiyor ama. Awesqme hakaretten tatilsiz ban yemis. KKK7
    yahu ban yemedi demedim ki? Ben söylüyorum olayların içinden yetkili olarak. "Millet" ne kadar olayların içinde?
  • FoSiL schrieb:

kaikias taki maximus hesabinin adi degismis ANTİ olmus . Birazda gp yüklenmiş.
    Sehirlerde kaynaklar ayarlanmis nerden baksaniz 1 m mal var her kaynaktan.
    Son olarakta tatile alinmis. Muhtemelen kucuk enisteye hesabi devreden yanci maximus o hesabini lips e getirecek. Takipte kalin sadece yapacaklarini yazdim. Koordinati 38 42.
  • Fear schrieb:

allahın sopası yokki yapılan haksızlığın karşısında bize dediler log dağılacak kendileri dağıldı yüce rabbimin adaleti işte
    sevinme la dağılan falan yok, 2 kişi ile yollarımızı ayırdık alt tarafı :) hala mı atlatamadın yahu kaybetme acısını bu ne kindir, öfkedir? bir sıcak süt falan ısıtsam ??
  • Saygıdeğer forum sakinleri arkamızdan onca laf söylenmiş belirsizlik olduğu İçin söylenen çok şey var iki arkadaşımız çıktı. NURİ ALÇO ittifaktan uzak olduğu için ayrıldı ama ilerleyen zamanlarda bir sıkıntı olduğunda gelecek abimizdir kendisi mihawk olayına gelince ittifak korsan yapmıyor belli o yüzden korsan yapan bir ittifaka geçmek istedi bunda kavga yoktur. Serhat’ı çağırsam beni kırmaz ama korsan yapan oyuncunun harcanmasını istemiyorum. Başka ittifakta da olsa düşman ittifakta da olsa dostumuz belli düşmanımız belli Serhat sevdiğim kardeşimdir. Aramızda hiçbir sıkıntı yoktur. Bazı gazoz ittifakını çekemeyen arkadaşlar “FOSİL” gibi bilmediği konular hakkında birden fazla konuşma yapıyor. Vatanım ittifakından gelen birkaç arkadaş vardı aramızda sıkıntı olduğu için çıktılar. Yani hala burdayız sizin karşınızda. Seven arkadaşlara da söyleyeyim beni bilen bilir sinir olunca ağzımdan bazı laflar çıkar o yüzden 2günlük ban yemiştim açılacak yani 30 dakikaya tekrar oyundayım hani.
  • Bu oyunda çok bilgili değilim ama bir savaş olmuş bitmiş, yorumları okudum, savaş zamanı herkes general kasıor, savaşta eriyor veya sonra terhis ediyor. Bana işin bu yönü saçma geldi. Savaş 1 kere 1 gün olmaz. Yüklendikçe yüklenirsin. Zamanı gelir karşı güçlü olur orada taktik icabı yapman gerekeni yaparsın. Ben LOG ların yerinde olsam günlü savaşı kabul etmezdim, bir süre taşıyamayacağı generalleri taşıyanları zarara uğratırdım.
    Okuduklarıma göre söylüyorum yanlış anlamayın, 1 savaş olacak kim daha çok general, doldur boşalt vs bunları geçiyorum o kazanacak, bence siz savaşınıza devam edin.
    Saçmalıyormu diye sormayın tatile almış 160K gp player var serverda, o zaman 1 gün savaş olsun da durun karşısında...
    Savaş dediğin 1 kerelik değil uzundur.
    Ben taraflı bakmıyorum, alışagelmiş strateji Gazoz ittifakı çok iyi hazırlanmış savaşa, Log aynı şekilde hazırlanmamış. Gazoz ittifakı kazanmış savaşı.
    2 ittifakta uğraşmış. İkisine de laf etmeyin elinize sağlık, yorum yazamıyordum heyecanla izledim yazdıklarınızı..
    Demek istediğimi anladınız veya anlamadınız bilemem ama farzet puanı birşeyi yok 160k gp tatile almış playerin ittifakıyla kapısıonuz?
    bir savaşta bitirir olayı svnin su seviyelerinde.
    Ama devamlı savaş olsa, gün yok!, saat yok! yer yok! işte savaş budur. sömürdükçe sömür. En azından anlık olmayıp 20 gün veya daha fazla olsa işte savaş budur...
    Oyunda general puanı sıralamasına ilk 50 ye bakın demek istediğimi anlarsınız. o zaman kimse bişe yapmasın adam 8k bilim puanı 160K gp ile tüm ittifakı tek başına yensin.
  • Neu

Sebastian35 schrieb:

Bu oyunda çok bilgili değilim ama bir savaş olmuş bitmiş, yorumları okudum, savaş zamanı herkes general kasıor, savaşta eriyor veya sonra terhis ediyor. Bana işin bu yönü saçma geldi. Savaş 1 kere 1 gün olmaz. Yüklendikçe yüklenirsin. Zamanı gelir karşı güçlü olur orada taktik icabı yapman gerekeni yaparsın. Ben LOG ların yerinde olsam günlü savaşı kabul etmezdim, bir süre taşıyamayacağı generalleri taşıyanları zarara uğratırdım.
    Okuduklarıma göre söylüyorum yanlış anlamayın, 1 savaş olacak kim daha çok general, doldur boşalt vs bunları geçiyorum o kazanacak, bence siz savaşınıza devam edin.
    Saçmalıyormu diye sormayın tatile almış 160K gp player var serverda, o zaman 1 gün savaş olsun da durun karşısında...
    Savaş dediğin 1 kerelik değil uzundur.
    Ben taraflı bakmıyorum, alışagelmiş strateji Gazoz ittifakı çok iyi hazırlanmış savaşa, Log aynı şekilde hazırlanmamış. Gazoz ittifakı kazanmış savaşı.
    2 ittifakta uğraşmış. İkisine de laf etmeyin elinize sağlık, yorum yazamıyordum heyecanla izledim yazdıklarınızı..
    Demek istediğimi anladınız veya anlamadınız bilemem ama farzet puanı birşeyi yok 160k gp tatile almış playerin ittifakıyla kapısıonuz?
    bir savaşta bitirir olayı svnin su seviyelerinde.
    Ama devamlı savaş olsa, gün yok!, saat yok! yer yok! işte savaş budur. sömürdükçe sömür. En azından anlık olmayıp 20 gün veya daha fazla olsa işte savaş budur...
    Oyunda general puanı sıralamasına ilk 50 ye bakın demek istediğimi anlarsınız. o zaman kimse bişe yapmasın adam 8k bilim puanı 160K gp ile tüm ittifakı tek başına yensin.
    eğer LOG ittifakı cacık çıkmasa zaten savaş 1 gün sürmeyecekti. 410k gp ile geldik adalarına. Limanlarını tutamadılar. Limanı kapattıktan sonra da kara savaşı 1 gün içinde sona erdi. Biz de uzun süreceğini umuyorduk. Savaşta asker kestirmeyen bir çok arkadaşımız oldu buruk döndüler :) 70 kişilik taşıma suyla değirmen 1 günlük dönüyormuş demek ki :)
  • Neu

Fear schrieb:

la benim ağzımı açtırmayın adammısınız siz önce gidin gemi satın aldığınız insanların ağzını tutun kendiniz bir şey sanmayın sanmayın ki haberim yok bana denilen denildi birde utanmadan almıyoruz diyorsunuz sizde bir gram adamlık varsa bunuda yapmazdınız şimdi uzayın
    kanıt göster diyoruz kanıtın yok burda bol keseden sallıyosun

adamlar haklı 70 kişi boş bi ekipsiniz adamları çağırdığınız adada adayı dar etmek varken adada kaçcak delik aradınız resmen kendi şehrinde doldur boşalt yapamıosun daha :D o kadar puanı boşuna kasmışsın

yukardaki msjlarında atillaya yemin et asker almadıgına dair diye msjın var :D bide neymiş kanıtlar galerisinden kaybolmuş alla alla ekmek var yinmi :D :D :D

ne kadarda ironik :D

senin forumda şu hallerini gördükce keyfim yerine geliyor ahahhaha :D
  • Neu

Ne yalan söylim LOG beni şaşırtmadı. Belliydi hüsrana uğrayacakları. İyi organize olamadılar. Gemi basan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmedi. Koca savaşa 1 k buhar lı şah çıkaramadınız. En basit olay paketi açılmaış üyelerinize açsaydınız buhar paketlerini 7 k buharlı şah çıkardı. Tecrübe olmuş oldu tebrikler iki tarafada
    .
    Tanrı plan yapanlara sadece gülermiş...
  • Neu

ağla canım ağla kendileri biliyor ya yeter o adam olmadığını neyseki sende öylesin sendede 5 kruruş adamlık yok ben bir oyun için ne sözümden vazgeçerim nede onurumdan sizin gibi insanlar dürüstlük nedir bilmezsiniz herşey oyun değil insanlıkta lazım oyun gelip geçici hiç olmassa beni tanıyanlar arkamdan laf edemezler çünkü dürüstüm neyseki gerek kalmadı fotolara bana haber geldi zaten onunda zamanı gelecek
  • Neu

MEFiSTOFELES schrieb:

Fear schrieb:

la benim ağzımı açtırmayın adammısınız siz önce gidin gemi satın aldığınız insanların ağzını tutun kendiniz bir şey sanmayın sanmayın ki haberim yok bana denilen denildi birde utanmadan almıyoruz diyorsunuz sizde bir gram adamlık varsa bunuda yapmazdınız şimdi uzayın
    kanıt göster diyoruz kanıtın yok burda bol keseden sallıyosun
    adamlar haklı 70 kişi boş bi ekipsiniz adamları çağırdığınız adada adayı dar etmek varken adada kaçcak delik aradınız resmen kendi şehrinde doldur boşalt yapamıosun daha :D o kadar puanı boşuna kasmışsın

yukardaki msjlarında atillaya yemin et asker almadıgına dair diye msjın var :D bide neymiş kanıtlar galerisinden kaybolmuş alla alla ekmek var yinmi :D :D :D

ne kadarda ironik :D

senin forumda şu hallerini gördükce keyfim yerine geliyor ahahhaha :D
    sen kendi ittifakina bak. Dedelerin karsinda 2 gun bile dayanamadiniz. Log savasinda bolgeden gemi aldiniz. Loga laf soyluyorsunuz ama serverda bir nane yaptiginiz yok multiden baska