İLAÇLI(GAZOZ ) İttifağının Light Of God(LOG) İttifağına Savaş İlanıdır.

• Savaş Ilanı

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Özetle madem savaş esnasında saygı bekliyorsunuz
    Savaş öncesi de rahat duracaksınız o zaman diyor
    Rahat durmadınız peki biz size neden saygı gösterelim diyor doğru mu anlamışım kardeşim :)

Görünen o ki Mihawk savaşa girmeden savaşı kazanma çabasında :)

Savaş başlar mihawk der ki ;
    savaş iptal biz kazandık çünkü LOG kurallara uymadı diğer ittifaklardan yardım aldı biz savaştayken bize saldırı oldu :D
    Büyük LİDERLER büyük ZORLUKLAR dan beslenir.
  • beklenilen hareketler cellat dostum şimdilik karışmayın bir daha aynısı olursa gazoz dan itiraz istemem şuan bizde hiç kimseye karışmıyoruz şu savaş arifesi bitsin bi ama gazoza da uyarı böyle bir şey tekrarlanmasın ha tekrarlandı sonra demeyin log kurallara uymadı bak benim haberim yoktu 1915 saldırdıklarından iyiki söyledin cellat söylemeden saldırsan bahane bulacaklardı
  • AkrabA schrieb:

İstiyen istediği bahaneyi üretsin hiç bir bahane hiç bir sonucu değiştirmiceyek sonuçta gazoz ittifağı ne yapmaya çalışıyor anlamadım ama umarım kendi adlarına leke sürecek faaliyetlerde bulunmazlar savaş zamanına kadar
    adamların ısmı gazoz sen neyden bahsedıyorsun .
    ne adı ne lekesı. bunlar hava ve sudan olusuyor.
    buhar olup ucacaklar.

SONDEMO

• slowe schrieb:

AkrabA schrieb:

İstiyen istediği bahaneyi üretsin hiç bir bahane hiç bir sonucu değiştirmiceyek sonuçta gazoz ittifağı ne yapmaya çalışıyor anlamadım ama umarım kendi adlarına leke sürecek faaliyetlerde bulunmazlar savaş zamanına kadar
    adamların ısmı gazoz sen neyden bahsedıyorsun .ne adı ne lekesı. bunlar hava ve sudan olusuyor.
    buhar olup uçmuşlar zaten
  • Yamada schrieb:

herkes yanıt bekliyor savaş ilanı verildiği gün logda bize saldırdı bizde karıslık verirsek şimdi gazoza destek sayılmasında sonra ^^
    yamada dostum o saldırı cok önceden hazırlanılmıştı gazoz ilanı vermeden önce bizim gemiler yoldayım bir kere gelmişken boş dönmek olmazdı savaş ilanı 10 dk içinde oldu beni gruba çağırdılar küfür ettiler onlarla gasp ittifağı sonra ben çıktım ilan verdiler kabul ettik o sırada gemiler çoğu yetişmişti o adaya yani bu savaş için yapılan bir şey değildi
  • cellat_tugsat schrieb:

Yanıt yok illa saldırcam sonra loga destek vermiş olacam istekleri herhalde bu cevap verin GAZOZlu yetkililer...
    Ne gibi bir cevap verebilirler ki ? Adamların 4-5 gün sonra savaşı var hala askerlerini sağda solda gezdirip sebepsiz yere kestirtiyorlar. Bunun iki açıklaması olabilir, ya savaşı ciddiye almıyorlar kendilerinden çok eminler ya da kazanamayacaklarını bildikleri için bahane üretebilecekleri bazı nedenler arıyorlar :) Bence ikincisi :) Ha bir de bugün yarın gelir mihawk buraya yok efendim LOG la işimiz bitsin sıra 1915 e de gelecek hepinizi teker teker indirecem, mihawk ittifakları birbirine kırdırtır bilmem ne gibi laflar eder sonra kaybolur ortalıktan :) Ya da direk 1915, P-A nın korsan ittifakı, yok efendim LOG, DEDE nin alt ittifakı NoP bilmem kimin nesi gibi boş boş hava dolu konuşur konuşur gider. Her iki yazısından biri bu şekilde zaten henüz mantıklı bir şey yazdığını görmedim ben burada. Gören varsa benimlede paylaşsın.
    :hayalet: SAHİCİ BİR SARSINTI, SAHTE BİR DENGEDEN İYİDİR !! :hayalet:

• 14. Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Bu kurala uymayan mesajlar silinir ya da taşınır.

a) Konuya yazılan cevaplar konuyu açan kişinin ilk mesajına göre yani konunun amacına göre cevap yazmak zorundadır. Konunun amacına uygun olmayan mesajlar silinir ya da taşınır, konuyu amacından uzaklaştıran kişiler forumdan uzaklaştırılır

Konu dışı postlar temizlenmiştir.
  • Arkadaşlar boş konuşmayı bırakın Savaş tarihi belli kurallar Belli
    Savaşta herkes birbirinin icraatini görecektir zaten
    Gelelim Cellat kardeşin sordugu soruya
    Sana yağmaya gelen birliklere paket açarak karşılık verdin bu yüzden oraya destek gitmedi Savaş dolayısı ile zaiyatı arttırmamak için
    Savaş gününe kadar saldırı at atma bizim için sakıncası yok
    Yağma atabileceğin pek kişide yok Merkeze gelecek değilsin Ah keşke gelsen
    Log 3 savaş tecrübesi vs yazmıs bazı arkadaslar Tebrubelerını bi sınıyacaz işte biz onları onlar bizi
    Herkes boş konuşmayıda bıraksın artık şurda savaşa 4 5 gün var
    Her iki tarafada başarılar dilemek yeterli Sonrası Forumda raporlarla gelecektir zaten
    Ben ve Milletim Tanrının Kırbacıyız
    Tanrı Yoldan Çıkmış Milletleri Cezalandırmak İçin
    Bizi GÖNDERİR...
    İmparator A T T İ L A
  • cellat_tugsat schrieb:

Benimde bir sorum olacak bu soru GAZOZlulara.
    Bizim adaya dün geldiniz yağma çektiniz neyse aktif olduk sizi kestik ama o süreçte yağma yiyenlerimiz oldu simdi biz cevap verince LOGa destek mi verdi olacağız ?
    Bu gelenler arasında sıradan üyeler yok bizzat lideriniz vardı çünkü ne yapmamız gerekiyor şimdi bizim siz söyleyin ?

Ahmet gerekli açıklamayı yapmış ben birşey demiyorum sadece birşey eklemek istiyorum.

Gazoz ittifakının lideri benim yani lider savaşa gelmemiş onu bi düzeltelim önce. General gelmemiş ve ya yönetimden gelen olmamış. Üyelerimizden gelen saldırıya paket açarak anca cevap verebilmiş kişisin bunu bir düşün
  • İkinizede aynı anda cevap vereyim. Ben paket açmadım generalim de artış hiç olmadı bunu nerden çıkardınız anlamadım. Savaş gününe kadar yagma atmam sorun değil madem loga destek veriyor muamelesi görmeyeceksem ben saldırcak adam bulurum o zaman bakalım ne diceksiniz.
    AWESQME liderin sen olduğunu yeni öğrendim. Forumda o kadar gazoz lideri miyaw felan yazınca onu lider sanıyordum birde sesi çok çıkıyordu demek yönetimden bile değil o zaman orda yanılmışım.
    CeLLaT_TuĞŞaT (1915)
  • Rusher schrieb:

Özetle madem savaş esnasında saygı bekliyorsunuz
    Savaş öncesi de rahat duracaksınız o zaman diyor
    Rahat durmadınız peki biz size neden saygı gösterelim diyor doğru mu anlamışım kardeşim :)

Görünen o ki Mihawk savaşa girmeden savaşı kazanma çabasında :)

Savaş başlar mihawk der ki ;
    savaş iptal biz kazandık çünkü LOG kurallara uymadı diğer ittifaklardan yardım aldı biz savaştayken bize saldırı oldu :D
    özür dileyerek beni ilgilendirmeyen bir konuya cevap vericem yazdıgın mesaj için :) madem arkadaşları uyariyosunuz savaştan önce rahat durmalısınız felan gibisinden de bizim savaştan sonra çok konuşan oldu 5 ittifaklar savaştık sonra sizle vs vs .d sizdeki ekibi uyar bence öncelik :D