Madenlere Ambrosia ile Bağış Yap!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Madenlere Ambrosia ile Bağış Yap!

Acaba madenlere ambrosia ile bağış yapan varmı ? gerçekten merak ediyorum açıkçası en azından benim bulunduğum adaya ;

oduna 1 ambrosia = 250 odun
      mermere ise 1 ambrosia = 700 odun veriyor

şimdi bir düşünelim bakalım
      ki bizim ada seviyemiz çok yüksek yani server ortalamasına göre server lips

şimdi düşük adalara cok daha az veriyor şuanda yeni sömürge attım 1 ambrosia 50 odun falan bağışlıyor

pazardaki paket fiyatlarına bakıcak olursak orta grup ve sonrasında odunu satın alıp adaya bağışlamak

kabaca hesaplarsak
      8 ambrosia = 700*8 den 5,6 k odun bağışlıuyor düşünülebilir
      24 ambrosia= 700*24 den 16,8 odun bağşlıuyor buda makul gözüküyor

48 ambrosia = 700*48 den 31 .6 odun bağşlıyor buda gene paket satın almaya göre yüksek

120 ambrosai = 700*120 den = 84 k kaynak bağışlıyor , satın alıp yapsak 100 k kaynak bağışlancak
      240 ambrosai = 700*240 dan = 168 k kaynak bağışlıyor satın alıp yapsak 250 k kaynak bağışlanacak

yani son iki paketi baz alınca bağışlamak biraz mantıksız kaliyor

peki gelelim şuanda etkinlik var etkinlik dolayısı ile bağış miktarları yüksek , etkinlik olmadığı zaman adaya bağış yapmanın düşününce hiçbir anlamı kalmıyor ,

şimdi bir taraftan paket alip ister kullanıp ister bağış atabiliriz +++

diğer taraftan ise sadece direkt olarak ambrosia bağışa gidiyor---

şimdi bu açıdan baktığımızda direkt elimize gelmeyip bağışa giden ambrosianın daha cok kaynak vermesi gerekmez mi ?