HİLAL İttifakı Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Öncelikle hilal ittifakını tebrik ederim.
      Apache kardeş oyunda bir market ve bir karaborsa var bunu neden düşünmüşlerde yapmışlar.

Öncelikle ikariamda altın kazanmanın başka yolu olmadığından maden ve gemi basarak satmak zorundadır oyuncular.Bu oyunun bir kuralıdır.

Şimdi sen dersinki bob ittifakına bu saatten sonra gemi basan bizim düşmanımızdır.Size basınca düşman deyil bir başkasına basınca düşman ilan ediliyor.

Bob ittifakının nasıl oluyorda altını bitmiyor onu bilmem ama kendilerine lazım olmayan oyuncu altın yardımı yapıyorsa yarın o da altınsız kalınca ne yapar bilmem.

Biz yeni kurulan bir ittifak olarak savaşan ittifaklara gemi satmaktan memnunuz.Bu şekilde de altınımızı belli bir seviyeye getirmek zorundayız.

Yapılan tehditler bize yapıldı ise biz tehditlere kulak asmayız içraata bakarız.

Saygılarımla.
      [list][*]
      [/list]
    • Satmayın demedim zaten satabilirsiniz bizim için problem yok.

Ama satan sonuçlarını da göze alsın dedik. Bu da çok doğal

En az 4-5 tane ittifak bob ittifakının kendi bastığından daha çok gemi satarak destek veriyorsa bu bize yapılan düşmanlıktır. Herkes nasıl kendisinde bize düşmanlık yapma hakkını görüyorsa bizim de karşılık verme ve gereğini yapma hakkımız vardır.

Sözümüz de muhatapları da açıktır. Üstüne almak isteyen kendi bilir.

3 Küçük rapor daha koyayım bari.

• Raporlarınız çok muktedir. Zafer raporlarınızın devamını diler, Keyifli savaşlar dileriz.

KARDEŞLER BİRLİĞİ
      Diplomat

Bizim adalet anlayışımız, rakibimizin adalet anlayışına hassas terazidir, dengelemeyi iyi biliriz..
    • Savaş raporlarına devam.

Bu arada savaşla ilgili bilgi vereyim. 3 ana savaş dısındaki tüm savaslardan çekildik. 3 ana savasada kendi sehrimizden gemi gönderiyoruz. Yani bob ittifakı biraz şehirlerine üzüm dagıtsın dimi :) 2 aydır üzümsüz kaldı garipler. :)

Ayrıca baktım serverdeki ittifakların yarısı bob ittifakına altın ve gemi yolluyor. Buna rağmen 2-3 aydır biz bobun tüm adalarını kapatmışken bob sadece var olan savaşlara sadece başka ittifaklardan aldıkları gemileri sokarak savaş idare ediyor hiçbir aksiyon yapmıyor açıkcası sıkıldık.

O sebeplede şimdide biz var olan savaşlara direk kendi şehirlerimizden gemi yolluyoruz bob kendi düşünsün 3 aysa 3 ay, 1 yılsa 1 yıl bu savaslar sürecek. boba destek veren ittifaklar da istedikleri kadar versin 3 tane büyük savaş var ömür boyu sürer biz burdayız.

Ha bu arada biz şehirlerini boşaltınca bob aklınca aksiyon yapmaya kalkıyormuş ama geçti borun pazarı be kardeşim bu saatten sonra kimse yutmaz :)) Hatta işimize gelir belki biraz altın harcarsınız malum 2-3 aydır kendi şehirlerinzde yatıosunuz...

• Sizleri Çok Fazla Rahatsız Edecek Farkındayım Ama Birazda Gerçekler Olsun mu Bu sayfada ?????

1- Savaşa başlama şekliniz yanlış NEDEN Mİ?
      *** Saldırmazlık ve korsan anlaşması varken saldırı yaptınız ben ittifak savaşını engellemek için hiçbir hazırlığım olmamasına rağmen ittifakımın yardım etme isteğini geri çevirdim. Önce gelen saldırıyı püskürttüm sonra sırası ile bana saldıranlara ziyarete gitmeye başladım. Bekbars isimli oyuncu yaptığım saldırılara cevap vermedi. Limanlarını ve şehirlerini işgal edip geri çekildim. Daffyduck isimli oyuncuya doğru yola çıkmaya hazırlanırken Hilal generali MİR neden saldırdığımı sordu. Kendisine gerekli açıklamayı yaptım. Kendi ittifak oyuncularına ittifak anlaşmalarına itibar etmedikleri için gerekeni yapacaktır diye beklerken iki gün sonra tüm ittifakını yanına alıp bana saldırdı.
      NOT: Hilal ittifakı ile ateşkes anlaşması olan veya dostluk anlaşması olan tüm ittifaklar bu durumu göz önünde bulundursunlar. Hilal ittifakı bu hareketi ile tüm itibarını kaybetmiştir sözüne güvenilir bir ittifak olmadığını ispatlamıştır.

2- Öğrenmeniz gereken esas konu ise ''ittifak savaşı nasıl yapılır'' NEDEN Mİ?
      *** Tamemen kişisel bir savaşı ittifak savaşına dönüştürdünüz. Bu olaylar yaşanırken Bizim ittifak general puanımız 1.5 milyon ile 2 milyon arasında idi sizin ittifak generaliniz ise 4,5 milyon civarında bir yerlerde idi. Hal böyle olunca ve herhangi bir zaman belirlemeden resmen pusu kurar gibi ansızın başlattığınız bir savaşta başlangıç aşamasında galibiyet raporu almanız kadar doğal bir şey olamaz. Çünkü bu bir ittifak savaşı değil bu hilal ittifakının kurduğu bir pusuydu. Düzgün ittifaklar ittifak savaşı yapacakları zamanı belirlerler savaş kurallarını belirlerler anlaşırlar ve savaşırlar. Bu sizin öğrenmeniz gereken bir konu.

3- Benim size sormak istediğim bir soru var. Neden galibiyet raporlarınızı asarken bile sürekli bir mağdur edebiyatı içerisindesiniz ??
      *** Sebebini açıklayalım yukarıda bahsettiğim size ait olan çok büyük iki hatanın farkındasınız. Bu yüzden her savaş raporunun önüne arkasına '' Best Of Beta ittifakı destek alıyor ama....'' , '' Ancak gece baskınları ile rapor alıyorlar ama...'' , '' Altınımızı tüketiyorlar ama... '' , '' sadece devam eden savaşlara şehirlerinden gemi gönderiyorlar ama ... '' gibi cümlelerin ardına sığınıyorsunuz. İşin kötü tarafı ise bulduğunuz bahanelerin çok ama çok saçma olması. Sizin aldığınız desteklerin tamamını biliyoruz önce kendinizi sorgulayın sonra bizi yargılayın ve yüksek skor sıralamasında hammedeler diye bir seçenek var orayı takip ettiyseniz ne kadar kaynak harcadığımızı gözleriniz ile görmüşsünüzdür zaten. Savaş raporunun saati mi olur ? Bu şekilde kendi itibarınızı yerle bir ederek başlattığınız bir savaşta bide gelip işgal ediyorum diyorsan takip edeceksin bunun gecesi gündüzü yok. Altının yoksa savaşmayacaksın ittifak generali olmak sadece ordu basıp sağa sola saldırmakla olmuyor her şeyi hesaba katacaksın. Siz şu anda sadece devam eden savaşlara gemi gönderiyordunuz değil mi? Bizi bu konuda eleştirmiştiniz de :)

4- Zaman kavramınız da ciddi anlamda algı bozukluğunuz var. NEDEN Mİ ?
      *** Sürekli bir 3 ay savaştık 3 ay işgal ettik 3 ay şöyle yaptık 3 ay böyle yaptık muhabbeti var. Devam eden en uzun savaşın raund sayısına bakıp bir raundun 15 dakika olduğundan yola çıkarak basit bir matematik ile gerçek süreyi herkes hesaplayabilir. Zaten savaşa başlama şekliniz ile tüm itibarınızı kaybettiniz birde bu şekilde basit kelime oyunları yaparak daha da zor duruma düşürmeyin kendinizi. 40-45 günlük bir olayı 3 ay gibi göstermeye çalışmayın komik oluyor. Eğer kendi Söylemlerinize kendiniz inanıyorsanız orası apayrı bir komedi olur zaten.

5- Sonuca gelirsek
      *** Kendinize yakıştırdığınız şekilde başlattığınız bir savaşta çok büyük organizasyon hataları yaparak gücünüzü böldünüz iki farklı cephede kendi kendiniz tükettiniz. Best Of Beta ailesi olarak savaşlarda geride olmak veya form sayfanıza asmış olduğunuz raporları görmek bizi hırslandırmaktan başka bir iş yapmadı. Bazen 3 milyon puana yaklaşan ittifak generali farkını kapattık sizi geldiğiniz şehirlerden geri püskürttük şimdi ise biz sizin şehirlerinizdeyiz. Kısaca açıklamak gerekirse ancak ve ancak bu şekilde başlayan bir ittifak savaşında bizden rapor alabilirdiniz veya şehir işgal edebilirdiniz onuda yaptınız, bu tarz hareketler sadece kaçınılmaz olanı geciktirir. Sonuç olarak şu anda sizin adalarınız işgal altında.

Bizler ittifak anlaşmasına itibar etmeyen oyuncularımızı kendimiz cezalandırırız. [b]Best of Beta ailesinin bir parçası olmaktan. İhtiyaç olduğunda bu ailenin yönetiminde yer almaktan. Duyduğum mutluluğu bu yüzden sizler hiçbir zaman anlayamayacaksınız.[/b]

Çok Uzun Zamandır Forumla İşim Olmamıştı. Forum Sayfanıza Benim Tarafımdan Başka Bir Mesaj Atılmayacaktır Bu Kadar Masalı Bir Arada Görünce Dayanamadım.
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR
    • Arkadaşım sana cevap vermek hasıl oldu sanırım tek tek senin maddelerinle cevap vereyim..

1. Zamanında sen söyledikten sonra sordum aramızda herhangi bir anlaşma yokmuş. Ayrıca savaş başlayalı 2-3 ay süre olmuş sen hala niye bu savaşı başlattınız diye ağlamaktan vazgeç artık.

2. Biz general puanımızı kaçta tutacağımızı size soracak değiliz. Dediğin gibide olabilir puanımız ama öyle değil çünkü generalimiz savaş başladı gemi basın dedikten sonra hepimiz savaşlar için gemi bastık ki ben de bikaçgün belkide 1 hafta sonra savaşa katılabilmiştim hem gemi basımı süresi hemde yol süresinden dolayı. Ama senin söylediğin gibi olsa da sorun olmaz 4,5 m de olabilir 45 m de olabilir ne kadar gemi bascağımızı size soracak değiliz.

3. Mağdur edebiyatı yapmıyoruz.. Okumanda sorun varsa ya da gözlerinde problem varsa doktora görünebilirsin yoksa da işine geleni okuyup gelmeyeni görmemek gibi ahlaki bir sıkıntın var demektir ki inşallah böyle değildir. Çünkü biz sizin birinci ittifak olmanıza rağmen savaş oyununda bırakın kendi başınıza savaşmayı etraftan topladıklarınızla bile savaşamadıgını anlatıyoruz. Server birincisi olan ve neredeyse bizim iki katımız puana sahip bir ittifak olarak düştüğünüz durumu, her önüne gelenden yardım istediğinizi ve aldıgınızı herkese göstermek istedik zaten işine gelmeyen kısımda bakarsan istediğiniz kadar yardım alın biz bu savaşı alacağız demişiz her defasında. Bu bir mağdur edebiyatı değil aksine sizin ve destek aldığınız tüm ittifaklara karşı dik duruştur.

Yine gece saldırıyorlar muhabbeti ile de söylediğim aynı. Elbette istediğiniz vakit isyan edebilirsinde bizim anlattığımız sizin elinizdeki raporların isyanların biz uyuduktan sonra düşük raundlu gereksiz raporlar oldugunu anlatmak içindi ama işte işine geleni anlamak böyle oluyor demekki. Şimdi o raporlara bizim sizin 2-3 aydır savaşmak yerine sadece başkalarından aldığınız gemilerle var olan savaşları uzatma strajenizden sıkıldıgımız için çekildiğimiz raporlar eklenmiştir. O da sorun değil. Artık biz sizin bu savaştan anlamayan, hiçbir şey yapmayan halinizden sıkıldım ve ana savaşlar hariç hepsinden çekildik o raporlarıda koyabilirsiniz biraz yüzünüz varsa o raporları eklerken gemilerimizi çektiğimizide belirtirsiniz yoksa siz bilirsiniz. Bizim umrumuzda değil. Biz aldığımız raporları biliyoruz bu saatten sonrada devam eden 3 savaş bizim için önemlidir. o 3 savaşıda hiç sıkıntıya girmeden bi, taraftan gelişim yapıp bir taraftanda oraya gemi yollayarak her türlü yürütürüz. siz düşünün gerisini...

4. Afferin en azından toplama çıkarma çarpma bölme biliyormuşsun onu anladık. Bir de anlama eksikliğinle ilgili eksiklikleri gidersen iyi olacak. Çünkü 2-3 ay yazılan bir yerde sadece 3 ay üzerinden hesaplama yapılmaz. Ayrıca da senin söylediğin gibi değil. 40-45 den daha fazla zamandır savasıyoruz çünkü hesaplarsan senin sadece güney3 şehrindeki savaşta 49,5 gün olmus durumda ve sanırım burasını devlet kurumunda resmi işlem yaptıgını sanıosun ama değil. Rakamları yuvarlayarak verdik istiyorsan sana gün ay yıl ve saat hesabıda yaparız.

5. Söylediğin gücümüzü bölme işine gelirse. O bir hata değildir. Biz sizi başta ciddi bir rakip olarak görmüştük ama baktıkki siz sadece listedeki yeri büyük olup aslında içi boş olan bir ittifakmışınız. Hiçbir şehrini kurtarmıyorsunuz, savaşta var dışında hiçbir savaşa gemi sokmuyorsunuz isyan ettiğiniz yerlerde bile 9-10 raundu görünce kaçıyorsunuz. Arkadaşlarımız da ellerinde bastıkları gemileri harcayacak yer aradılar dedilerki biz bunların liderlerinin adasına gidelim belki uyanırlar savaşmaya başlarlar ordaki tüm şehirlerinizi de kapattılar ama sizden gene aksiyon yok. En son bende dedimki bırakın oraları sıkıldık bunların boş bş yatmasından biz de onların yaptıgını yapalım da anlarlar belki dedim ama bakıyoruz diliniz çözülmüş. Çözülsün çözülsün bu da bir gelişme ..

Bu arada geri püskürttük demişsin ama hiç saaşta biz geri püskürtülmedik sizin boş boş durmanızdan sıkıldıgımız için sizi harekelendirmek için başlattıgımız 2 . bölgedeki savaşlardan çekildik. yukarıda ilk mesajda koydugumuz ada görünümlerinde sonradan başlattıgımız 44 lü en az 1 ay o şekilde durmuştur senin sehilerinin oldugu bölümde 2 ya durdu. Zaten bunu herkeste gördü. O sebeple laf cambazlıgına gerek yok bak rapor koyuyoruz.

Aç sende ittifakınız adına bir savaş raporları bölümü koy raporunu ama tabi bizim sizden sıkıldıgımız için çekilmediğimiz bırakmadıgımız doğru düzgün bir savaşınız varsa tabi...

Ve 3 ana savaşımız devam ediyor. Onların sonucunuda görcez ....
    • Savaşın son durumu hakkında bilgi ve küçük raporlardan 1-2 tane daha

Arkadaşlar savaşlarımız sadece 3 ana savasta devam etmektedir. Bopbun 3 sehrinde savas yapılmakta bizler 2 ay civarı ablukada tuttugumuz bob adaalırnı bırakıp 3 ana savaşa direk kendi sehirlerimizden gemi yollamaya başladık ve bizim için artık sadece bu 3 savaş vardır. Kendi şehirlerimizde gemi tutmuyoruz ve direk ana savaşlara yolluyoruz.

Bu arada 2 ay boyunca 1 tane sehirlerini kurtaramayan bob üyeleri biz rahat bırakınca bizim üyelerin boş şehirlerine saldırıp abulka yapıyorlar arkadaşlar sanırım ada görüntüsü almaya calısıyorlar ama insan biraz utanır demekten kendimi alamıyorum. Çünkü o kadar süre abluka altında kalacaksın hiçbişi yapamayacaksın hatta rezil olacaksın sonrada boş şehirlerin limanını abluka yaparak kimi kandırcaksın anlamıyorum. Boş limanları aldıkları raporları nasıl koyacaklar açıkcası merak ediyorum.

Hatta ilginç iki örnek vereyim.

Birincisi biz bobun tüm limanlarını kapattığımızda şehrinde savaş olan bir boblu şehir ismini yağma olursa rodos yaparım şeklinde değiştirmişti. (Bu arada savaşlar ilk başladığında da bob ittifakı büyük savaşlardan bir kez rodos basıp tüm gemilerimizi dağıtmıştı) Bizde bunlar savaştan kaçmaya bahane arıyor diye yağma yapmamıştık. Şimdi bakıyorum bu boblular bizim üyelerin savaşla alakasız yerdeki şehirlerini yağmalamaya kalkıyor. Nasıl bir iki yüzlülük karar sizin.

İkincisi, Biz bu ana savaşların oldugu bölgede tüm adalardaki bob şehirlerini abluka yapınca tabi bob giriş yapmak için yeni sömler atmaya çalıştı yeni şehirler taşımaya calıstı ve bizde hepsini yine aldık. Bu yeni, söm atan arkadaşlardan biri (ismini vermicem kendisi kendini biliyordur) sömünü kurup savaş başlattığımızda 2 defa söm yıktı. Yani 2 defa savaş olan kendisininde şehrinde yeteri kadar gemisi olmasına rağmen sömü yıkarak bizim gemilerimizi dağıttı. 2 defa savaş olan sömünü yıkıp yeniden kurdu. ve her defasında biz şehri ele geçirdik. aynı arkadaş söm yıkamadığı zamanlardada 2 defa gemilerini savaştan çekip tatile aldı. Neyse bu arkadaş geçenlerde bizim bir üyenin general puanı 0 olan bir üyemizin savaşla alakasız bi yerdeki şehrine saldırmış üyemizde tatile almış. açıkcası bu sebeplemi ald bilmiyorum ama gp puanı 0 olan bir arkadaşımız tatile almış sonuçta. Bunun üzerine yeteri kadar gemisi varken savaş olan sömü 2 defa yıkan 2 defada tatile alan boblu arkadaş bana mesaj atıyor üyenizin yaptığı ayıp diye. Utanmadan nasıl böyle bir mesaj attığı yüzüne vuruluncada adam en ufak bir bozulması olmuyor.

Bu tip Boblu arkadaşlara (hepsine demiyorum bu tip yüzsüzlükleri, utanmazlıkları ve kandırma hamlelerini yapanlara diyorum) benden tavsiye "arkadaşlar bu bir oyun ve oyun için karakterinizi bozmayın. Yoksa savaşlar biter ama sizin karaktersizliğiniz, yüzsüzlüğünüz baki kalır. Savaşları kaybedin ama karakterinizi kaybetmeyin"

Neyse 3 küçük rapor daha koyayım bari.

• Apache wrote:

Normalde tüm savaşlar bitmeden savaş raporu koymak huyumuz değil ama rakibimiz artık işi sadece 2-3 cepheye indirip savaşları uzatma, insanları yorma taktiğine girdiği için en azından raporları koymaya başlayalım zamandan kazanalım dedik.

Raporlar için tebrikler şu üstteki kısım beni bayaa güldürdü :)
    • Şavaşlar hakkında bilgiler bekliyoruz takipteyiz uzun zamandır bir bilgilendirme yok noldu bizim devam eden 3 savaş

Zordur bizimle yürümek.
      Bunu bizimle yola çıkanlar bilir; hepsi yarı yolda gittiler.
      Suç kimde?
      Biz zoru seviyoruz, onlar sevmiyor.
      Yapacak bir şey yok,
      Suçumuz var mı? Tabi ki var!
      "Zor yola, kolay kişilerle çıkmak” en büyük hatamız.

EN UZUN DENİZ SAVAŞI 36032 raund 375 gün TIKLA
    • Kaç gündür sayfanıza bakıyorum.İstisnasiz her gün bu sefer rapor koymuşlardır yada bir cevap niteliğinde bir paylaşım yapmışlardır diyorum o da yok.Beta halkı merak ediyor durumları bilginiz olsun.Ha bide hakkaten o kadar söylediniz "Tüm savaşlardan cekildik(!!!!!! :-)) Sadece 3 savaşımız var "diyordunuz ne oldu onlara.Tamam anladım herşeyi de merak ettiğim birşey var,o kadar aktifdiniz ya hani bob rapor koymadan önce,bob rapor koyduktan sonra neden bir rapor dahi asmadiniz tek kelime edemediniz :)
    • Bir yıl aradan sonra sayfanıza bi uğradım.
      Bir yıl önceki hali ile duruyor. Bu bir yıl içerisinde olanları özetlemek istedim size.
      1- ) 2 forum sayfası rapor asmışsınız bize 11 sayfa dolusu rapor vermişsin.
      2- ) hesabını silip giden oyuncularınız oldu.
      3- ) ne lideriniz kaldı ne generaliniz kaldı hepsini yolgeçen hanına çevirdik direnişiniz yok.
      4- ) dünyanın generalini altınsızlıktan kaybettiniz.
      5- ) siz adına savaşmak diyebilirsiniz ama (sözüm ona) savaştığınız guney3 şehrinde fazladan 5 milyon general kestirdiniz.
      6- ) 2 ay kadar bir süre esip gürlediniz daha sonra 10 ay boyunca başınıza gelmeyen kalmadı.
      7- ) şu anda aktif oyuncularınızın hepsi işgal altında ya tatile kaçtılar yada üzümsüz kaldılar.
      8- ) benim şehrimde 1 yıldan uzun süredir devam eden savaşta bir kere bile rodos kullanmayı düşünmemişken saldırılarımıza rodos kullanarak cevap vermeye başladınız.
      9- ) En önemli olan konu ise betada saygı değer ittifaklar artık bu komik çabanıza gülüyorlar tüm saygınlığınızı ve itibarınızı kaybettiniz.

Siz şu anda bir savaştan çok daha fazlasını kaybediyorsunuz.
      güvenilirlik
      saygınlık
      itibar
      .......
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR
    • guneyeyolculuk wrote:

Bir yıl aradan sonra sayfanıza bi uğradım.
      Bir yıl önceki hali ile duruyor. Bu bir yıl içerisinde olanları özetlemek istedim size.
      1- ) 2 forum sayfası rapor asmışsınız bize 11 sayfa dolusu rapor vermişsin.
      2- ) hesabını silip giden oyuncularınız oldu.
      3- ) ne lideriniz kaldı ne generaliniz kaldı hepsini yolgeçen hanına çevirdik direnişiniz yok.
      4- ) dünyanın generalini altınsızlıktan kaybettiniz.
      5- ) siz adına savaşmak diyebilirsiniz ama (sözüm ona) savaştığınız guney3 şehrinde fazladan 5 milyon general kestirdiniz.
      6- ) 2 ay kadar bir süre esip gürlediniz daha sonra 10 ay boyunca başınıza gelmeyen kalmadı.
      7- ) şu anda aktif oyuncularınızın hepsi işgal altında ya tatile kaçtılar yada üzümsüz kaldılar.
      8- ) benim şehrimde 1 yıldan uzun süredir devam eden savaşta bir kere bile rodos kullanmayı düşünmemişken saldırılarımıza rodos kullanarak cevap vermeye başladınız.
      9- ) En önemli olan konu ise betada saygı değer ittifaklar artık bu komik çabanıza gülüyorlar tüm saygınlığınızı ve itibarınızı kaybettiniz.

Siz şu anda bir savaştan çok daha fazlasını kaybediyorsunuz.
      güvenilirlik
      saygınlık
      itibar
      .......
      Her konuya susarım ama buna asla susmam kusura bakma ama 8. Maddeye hiç katılmıyorum
      İkariam taktiksel bir oyun yani EZBER Değil kimileri 10 yıldır oynarım der kimileri de 2 yıl herkes alışmış örs pose tapınaklarına peki oyun diğer tapınakları ne diye verdi???
      Hiç düşündüm mü rodos yemek istemiyorsan ona göre tapınak dizili mi yap ki rodosdan kurtul bu arada güvenirlik saygınlık ve itibar ı kimse ölçemez biz kimiz ki başkasını eleştiriyoruz?? bu biraz argo kelimeleye giriyor sözcüklerine dikkat edersen sevinirim ikariam bir oyun ve bu oyunun tadını bozmayın Forum kullanıcaksanızda düzgün bir şekilde olsun ittifakınızın forum sayfasında bir msj dikkatimi çekti tokatlıyorum kelimesi vardı :)
      İlk kendimize çeki düzen verelim ki başka arkadaşları eleştirelim
      Her iki ittifaka başarılar dilerim...
    • Meseleyi baya yanlış anlamışsın. Ben bir yıllık savaşta Rodos basmamışken Hilal bizim saldırılarımıza Rodos’la karşılık verdi diyorum dikkat edersen. İster kabul et ister etme Rodos kullanmak her türlü savaştan kaçmaktır. Siz savaşlarda üstün durumdayken de kullanmadım biz öne geçince de kullanmadım. Diğer konuya gelince bizim savaş raporları bölümüne bi bak yada oyuncu adını söyle bana oyundan gelen özel mesajları sana göndereyim. İtibar ve saygınlık sana başkaları tarafından gösterilir. Senin kendini nasıl gördüğün değildir önemli olan başkalarının sana saygı duymasıdır. Kaybettiğinizi söylüyorsam İnan bir bildiğim vardır. Son olarak yönetim kadronuzu asla tebrik etmem çünkü bu savaş konusunda savaşçılarının emeklerini boşa çıkaran onlar oldu. Ancak diğer tüm Hilal ittifakı savaşçılarını canı gönülden tebrik ederim ellerine emeklerine sağlık.
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR