BÖRÜ-MKA İttifakı Yağma ve Savaş Raporları bu başlık altında yayınlanacaktır.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [b]Selamünaleyküm arkadaşlar.

Hepinize bol yağmalar hayırlı oyunlar dilerim. Fazla rapor veremedik kusura bakmayın verememizin sebebi raporlarda mevcut.Lafı daha fazla uzatmadan konuya giriş yapayım.Hepimiz biliyoruz ki Kaikasında artık tadı kalmamıştır art arda açılan serverler sayesinde, bu yüzdendir ki artık çoğu oyuncu kardeşlerim oyuna bakmamaktadır.Kendilerini tecrübeli diye nitelendirip ardından oyuna arada girip ilgilenen bakan arkadaşlarımıza baskınlar verip yağmalayan Pars ittifakına Kardeşlerimle uğradık bakalım bide hesaplarını bizle görsünler dedik ama bi adam kesip hemen rapor atan yağma attığında hemen rapora atan pars birden kedi oluverdi.[/b]
      --parsın BÖRÜ ye karşı kullandığı itham:[b] arkadaşların bazıları tatile almasalardı daha zevkli raporlar verebilirdik iki taraf için de .. Sağlık olsun Yağmalarımız devam ediyor , en kısa zamanda yeni raporları ekleyeceğim.... --BÖRÜ ittifağından daha fazlasını beklerdik kime gidersek teker teker tatile alıyorlar.[/b]

***Bu kelimelerden sonra verdiğimiz cevapta parslıların aklında 2 soru var "1-Tatil nedir ? 2-Nasıl Tatile Çıkılır ?
      Aldınız en ufak şeyleri rapora atıp Tribüne oynamaya lüzum yok. Formda oyuncuyum diyip geçinen arkadaşlarınızı arkanıza alıp yorum yaparak emrah moduna dönmüşler gelen giden vuruyor deyip oyunu dürüst şekilde oynamayıp banlanan dostlarınızla buraya kirletmeyede gelmeyin.[b]Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz diyerek kelimelerimi burada sonlandırıyoru. Hadi Eyvallah...[/b]

• Tatilden çıktığı gün tekrardan tatile alan arkadaşlarla savaşmak zorunda kalıyorum malesef . Kesimlerimiz rakibin son gemisi okyanusun dibini boylayana kadar devam edecektir.

Arada RODOS yesemde yıkılmadım ayaktayım :)

Ve ve ve Tatilden çıkıp aynı gün tatile almak :(

• Arkadaşlar selamın aleyküm uzun zaman sonra bilgisayarımı açıp foruma bakabilecek kadar müsait olabiliyorum . Kesimler için elinize sağlık tatile almadan ben gemilerimi kesmişsinizdir umarım . Ramazan boyunca oyunda aktif değilim özel sebeplerden dolayı zaten birkaç gündür hesabıma giriş yapamıyordum ve ittifak arkadaşlarımla da bunu tartışıyorduk hatta aramızdaki muhabbetler şöyle dönüyor ; çok sıkıcı oldu börü general basıyor gelsinler artık da savaşalım vs. diye sürekli gece gündüz hesaplarınızı takip ediyorum ve farketmişsinizdir çok az uykuyla devam ediyordum . biz geliyoruz savunma yapmıyorsunuz yaptığınız zaman da haklı olarak fazla gp getirdiğimiz zaman bayrak çekiyorsunuz biz de altın yakıp dağılıyoruz geri . Pazartesi günü bir iş başvurusunda bulundum ve kabul edildim ve siz de ertesi gün mesai saatim içinde geldiniz günlerdir sizi bekliyorum ve gerçekten büyük bir talihsizlik . Generalimiz ve diplomatımız saldırı aldığımızı haber vermek için beni aradılar konuştuk vs. baktık ki herkes ramazan telaşı içerisinde doldur boşalt yapmaya savunmaya vaktimiz olmayacak gemilerimi kestirmek ve ardından size teşekkür etmek için tatile almayacaktım ama gemilerim dağınıktı parça parça kestirmek yerine müsait olunca savaşırız diye düşündüm ve toplu kararla beraber hepimiz aynı anda tatile aldık . Tükürdüğümü yalamak gibi gözüktü ancak 1 senedir kaikias serverında gece gündüz aktifim ilk defa saldırı aldık ve müsait değilim bunun için ayrıyeten kusura bakmayınız . Son söz olarak şunu söylemek isterim ekip arkadaşlarımla birlikte foruma gelip de millete artislik yapmak bakın börüyü böyle kestik şunu ettik bunu ettik şöyle süperiz böyle mükemmeliz diyip insanlara atıfta bulunmak kalp kırmak rencide etmek aşağılamak gibi bir niyetimiz hiç olmadı olmayacak olunan ortamda da şahsım olarak bulunmam . sonuçta farklı ittifaklardayız ve raporlarımızı yayınlıyoruz gırgır yaparak eğlenerek oyun oynuyoruz ve keyif alıyoruz kaşlarımızı çatıp da bugün kime laf soksam diye beklemiyoruz . işin özü bizimkisi savaştan kaçmak değil gerçekten ihtiyacımız olduğu için tatil modunu kullanmaktır generalim kesilmesin diye tatile aldığımı düşünürseniz buyrun hepsini de kendi şehirlerinize getireyim teker teker kesin :)) raporlar için tekrardan tebrik ederim keşke daha fazlasını verebilseydik. Diş bilemeye gerek yok oyun oynuyoruz vakti geldiğinde iade-i ziyaretinizi tekrar beklerim

Saygılarımla..
    • Raporla da iğneleyici konuşup arkasına kendi gibi tribünceleri alıp dalga geçen ego kasan sanki bu adam değil Savaştan bir gün öncesine formda dolaşıp yorum yapan, Savaştan sonra ortadan yok oluverdi. İki rapor attık diye hayatını özetlemişin. Komple kessek mazini yazardın herhaldr. Dediklerine de tamam tamam inandık diyip geçiyorum
    • iki rapor attınız diye değil adım geçmiş laf edilmiş cevabını verdim sebebini verdim size aslı budur yanlış biliyorsunuz diye , raporların kendi ittifağıma ayrılan kısmında olan bitenden bahsetmeyeceksem her gelişimizde haftalarca nasıl tatilde kaldığınızdan bahsetmeyeceksem neden açtım o başlığı ben , madem ki çok biliyorsun gelip verseydin cevabını da otursaydım yerime beyler aktif olamıyoruz işimiz var böyle ithamlarda bulunmayın diye ben de yazdıklarımı teker teker silerdim . İttifağınızın savaştan kaçtığını söylüyorum tık yok burda hesabımı mecburiyetten tatile aldığımı söyleyince kaplan kesiliyorsun kaikiasda kaç oyuncu var bunların kaçı forumda da ben tribünlere oynayayım o raporları bizzat sizin görmeniz ve aktif olmanız savaşmak için attım iğneleyici laflarımın sebebi de budur . Gerisi tamamen senin anlayışın senin düşüncen

Saygılarımla..
    • periapikal wrote:

Şöyle cevap vereyim sana nolofinwe kardeşim ,

Yağma atabilirsin , asker kesebilirsin ki attığınız yağmaların çoğu pek aktif olmayan kişiler ve bunları da foruma asabilirsin , bende son günlerde pek aktif değildim yağmalar yedim bunlar olağan şeyler . Bizim sıkıntı ettiğimiz nokta iğneleyici yazılan yazılar . Özel hayatında sıkıntılar olabilir ondan tatile alabilirsin bunları normal karşılayan kişileriz ama forumda o kadar yazı yazıp savaşı kaybedecekken tatile almanızdan dolayı bizde iğneleyici yazılar yazdık .
      Senin işlerin varsa tamam da şu diğer tatilci arkadaşlarına söyle de onlar aramıza dönsün bari gidiş o gidiş daha tatilden çıkmadılar yağma atarken günlük gülistanlık ama savaşı kaybedince 1 haftadır tatildeler .
      Şöyle cevap vereyim sana nolofinwe kardeşim ,

Yağma atabilirsin , asker kesebilirsin ki attığınız yağmaların çoğu pek aktif olmayan kişiler ve bunları da foruma asabilirsin , bende son günlerde pek aktif değildim yağmalar yedim bunlar olağan şeyler . Bizim sıkıntı ettiğimiz nokta iğneleyici yazılan yazılar . Özel hayatında sıkıntılar olabilir ondan tatile alabilirsin bunları normal karşılayan kişileriz ama forumda o kadar yazı yazıp savaşı kaybedecekken tatile almanızdan dolayı bizde iğneleyici yazılar yazdık .
      Senin işlerin varsa tamam da şu diğer tatilci arkadaşlarına söyle de onlar aramıza dönsün bari gidiş o gidiş daha tatilden çıkmadılar yağma atarken güllük gülistanlık ama savaşı kaybedince 1 haftadır tatildeler .
    • Öncelikle savaşı kaybedecek olduğumuzu kabul etmiyorum dostum en kısa zamanda ekip arkadaşlarımla görüşüp dönüş yapacağım birbirimize bağlı oynadığımız için hep beraber açarız gibi duruyor toplu bir kararla. açıklamanız ve saldırılarınız için teşekkürler, keyifli oyunlar dilerim

Saygılarımla..