Bölge İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ÖFFF wrote:

CTB BNİM DOSTUMDUR ABİLERİM VAR ORDA

ARES TE DOSTUM ABİLERİM VAR BN YALAKALIK ASLA YAPMAM BNİM KİTAPIMDA DOSTLUK SİZİN GİBİ CIKARA DAYANMAZ ADAMLIKTAN GECER
      dede de benim dostum. arkadaslarim var abilerim var. Ne olacak o zaman
      Kurguladığımız bu sergi yaşanmış olaylardan kesitler içermektedir. (+18 )

Ctb & PA Savaşı öngerileri

Panik Atak ittifakınıda biz yönetiriz. (#Serverkuranlar)
    • kingknight wrote:

ÖFFF wrote:

BUDA GP YE GÜVENENLERE HERZMAN DİKKAT ETMESİ GERKEN Bİ RAPOR

GP VE PUANLA OLMAZ YÜREKLE OLUR :D 8)
      Ahahahhahaha kopuyorum vallaha ya cidden bu raporu bide utanmadan koydunuzmu :D :D :D Ordaki 31 kaynağı ben verdim size anlamanız için ama mesajı almamışsınız.

:kihkoh: :kihkoh: :f42: :f42: :kirbac: :growup: :growup:
      bu sebepten banlanan birçok kişi mevcut yaparken birşeyleri düşünerek yapalım
      banlanmak mesele değil ayıp NAN ( KKK7 ) :rant:
      Büyük LİDERLER büyük ZORLUKLAR dan beslenir.
    • Kaynakları taşırken herşeyi sıfırladım ben rapor aldık diyeceklermi diye üretimi çekmedim 20-30 kaynak üretir ozamana bende o kadar katını geri alırım demek için yağma verdim sayıyla alakası nedir orasını çözemedim.Sizin aklınız fesatsa yapacak bişey yok herkes kendi zihniyetinde düşünür.Öyle düşünüyorsanız sizlere ayıp :rant: KKK7

Her insan kendine yakışanı yapar. Çünkü kalite asla tesadüf değildir.
    • ÖFFF wrote:

Yukarda bilerek ayarladım diyip lafı döndürme cabaları ah ah sizler gibi aciz duruma düsmeemek lazım
      Dikkatli oku bilerek ayarladım demedim hiç bi yerde.Yağma raporu aldım diyebilmeniz için kaynağı ben verdim dedim okursan.

Az öncede aciz düşüncelerinize sebep olacak sayıda yağma miktarı çıkışını açıkladım.Şansa denk gelen bişey sizin kadar dikkat etmemiştim o tarz düşüncelere sahip olmadığım için KKK7

Bu konudaki son mesajımdır alabiliyorsanız yağma alın 20-30 kaynaktan fazla vermem size oda yağma aldık diye eğlenmeniz için olur bugünkü gibi :D

Her insan kendine yakışanı yapar. Çünkü kalite asla tesadüf değildir.
    • arkadaslar yenı ergen oluyor
      baska dusunebıldıgı bırsey yok
      fazla ustune gıtmeyın

kingknight wrote:

ÖFFF wrote:

Ahahahhahaha kopuyorum vallaha ya cidden bu raporu bide utanmadan koydunuzmu :D :D :D Ordaki 31 kaynağı ben verdim size anlamanız için ama mesajı almamışsınız.

sondemo
    • slowe wrote:

arkadaslar yenı ergen oluyor
      baska dusunebıldıgı bırsey yok
      fazla ustune gıtmeyın

kingknight wrote:

ÖFFF wrote:

halil sna kaç kez dedim boş konuşan kişiler ile konuşma diye rapor herseyi anlatıyor zaten boşverrrrr :)
    • Yıllardır dört farklı dünyada oynarım öyle çoğunuz gibi 3-4 yıl değil daha fazladır oynarım ilk günden beridir diyorum lips çok hızlı bir dünya normalde bu tarz tartışmalar saçmalıklar enrikalar 2-3 yılda bir yaşanırken lipste hergün yaşanıyor, lipse ilk geldiğim günden bu yana karakterli insan görmeye hasret kaldım, saçma sapan entrikalar gördüm hep sustum herkes gibi foruma taşımadım yazmayım dedim.Sonunda pes ettim lipsteki 3.ittifakımıda yıktım ve oyunumu askıya aldım.

Şimdi size gelelim ey BÖLGE ittifakı ve Wielkosc, siz lipsteki en kibirli ittifaksınız inanın bu böyle, DesertRose ile oyunun başında bir samimiyetim oldu, C_T_B üyelerinden sevdiğim insanlar var dedim ses etmedim.Durduk yere geldi üyeniz üyeme saldırdı size ''lideriniz kim kardeşim yazdım'' bir küfretmediğiniz kaldı psikiyatriste gözükmelisiniz hemde hemen acilden giriş yapılsın.Bundan sonra saldırmamasını rica edecekken siz olayı kan davasına çevirdiniz hem suçlusunuz hem güçlüsünüz diyeceğim güçlü dedim diye gurur duyacaksınız.

Siz LOG düşmanı olduğunuz halde C_T_B'de LOG düşmanı olduğu halde sizde C_T_B ile dost olduğunuz halde hatta daha ilerisi varda ben yine dost diyim DesertRose saygımdan ötürü sen nasıl gidipte LOG'un dostu ola 1915'i korursun buna şaşırdım.

1915 ile anlaştık karşılıklı saldırılarda bulunacağız detayları onların konusunada yazacam ordan okursunuz.Ben 1915 üyesinin limanlarını aldım anında sizden bir üyeden mesaj geldi hemen limanı açın yoksa ÇILGINTÜRK'ü çağırırım dedi, bende üyenize benim muhattabım generaliniz dedim ve wielkosc sana yazdım, olayı aktardım sen o limanı hemen açın dedin.Bende sana işimiz bitince açarız dedim.Sen limandan gemileri çek işinize bakın dedin, biz oraya yağma atıyoruz dedin eğer limanı kapalı görürsek ışın atıp 400 gemi atarım dedin.Bende işimiz biter 20 dk çıkarız dedim, siz ne yaptınız işimiz biterken ordan ayrılırken birlikleri yolladınız.Kime gövde gösterisi yaptınız 1915 ittifakına mı ? Ne oldu C_T_B dostluğu az mı geldi ? Ben o adaya ilk kez geldim ben adaya gelincemi o liman size lazım oldu.

Konunuza baktım 1 tane 1915 ittifakına yağma attığınız rapor yok ne hikmetse biz oraya gelince yağma atacağınız tuttu.Bırak bu entrikaları karşındaki senin gibi değil sen aynaya baka baka herkes kendini gibi görmeye başlamışsın.Lafla asıp keser ama iş haysiyete gelince yok.

BÖLGE ittifakının diğer üyeleri alınmasın alınmak isteyen alınsın hadi size eyw.
      Ülkemizi yıkacaklarmış, yakacaklarmış, böleceklermiş. Kaygılanmayın, hepsini gömecek kadar toprağımız var...

"Bize "Türk Milleti" derler, bunu öğreneceksiniz."
    • ÖFFF wrote:

SON HIZ İCRAT BOS KONUSANLARA EN GÜZEL CEVAP

BEN İZİN VERDİKÇE RAHATSINIZ !!

BİZ İCRAT SİZ BOS KONUSMA DEVAM EDİN
      Güzel yağmalar canım bunlar hep boş konuşur yağmayı yer oturur bu işler böyledir.
      Ülkemizi yıkacaklarmış, yakacaklarmış, böleceklermiş. Kaygılanmayın, hepsini gömecek kadar toprağımız var...

"Bize "Türk Milleti" derler, bunu öğreneceksiniz."