Bu kadar da savaştan kaçılmaz ki !!! Oyunbozan>>>Oyunbozma :D

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bu kadar da savaştan kaçılmaz ki !!! Oyunbozan>>>Oyunbozma :D

Oyunbozan arkadaş gerçekten de oyunbozuyor. savaştan bu kadar kaçılmaz ki. O kadar söylüyor vay şöyle yeniyorum vay böyle yeniyorum ama görüyoruz nasıl yendiğini. sürekli kaçışlarda geri çekiyor orduyu. Ama pardon birazdan 3 5 kişi çağırır sonra buralarda yendim diye yazılar yazar her zaman yaptıı bu. yenebiliyorsan kendin yeneceksin başkasının eline bakmayacaksın başkasına güvenmeyeceksin. Bu da sana ders olsun...

SECOND2ndLIFE
    • geçirtmeyeceksin o zaman ön safa kılıçlarını onu da mı ben düşüneyim. bak kaç defa kestik diyosun kendi ağzınla yani 3 4 kişi gelip kesiyosun. gelip kendin kes de öyle konuş kaç defa kestin sanki 10 defa kestin 2 kere onu da 3 5 kişi toplanıp geliyosunuz.. ben tatile senin için almadım antalyaya araba almaya gittim ilgilenemeyeceğim için aldım tatile sen gibi köşeye sıkışınca almadım. her zaman beklerim gel gel. sen gelmeden ben gelirim yine merak etme. ben sen gibi destek almıyorum sen maşallah adam 6 saat uzaklıkta sana destek atıyor. benim saldıracağım belli o zaman ordunu güçlü tutacaksın yenilince böyle kılıçlarımı kestireyim mi geri çekilirim tabi deyip bahane uydurmayacaksın. o zaman kestirme askerlerini ne yapalım yani.
      SECOND2ndLIFE
    • ayrıca benim multi hesabım yok ben siz değilim 10 tane hesap kullanacak. yakalanmayacak dahi olsam huyumdur hileyle hurdayla işim olmaz benim. bunun baska bi sebebi daha var onu sana daha sonra özelden söylerim. ayrıca niye altın çekeyim altına ihtiyacım mı var sanki. altınla mı kazanılıyor savaş.
      SECOND2ndLIFE
    • Oyunbozan bir serverda'da ismin dogru düzgün anılsın yahu serverda aynı tantana ve karşısında oyunbozan millet multilerle iş yapıp seni kesicek öyle mi sende sütten cıkmış ak kaşık öyle mi millette iftira atıp atıp durma multicinin kralı sensin.

Arkadaşları tebrik ediyorum seni böyle madara ettikleri için tebrikler arkadaşlar.
    • nerde 300k altın vardı da 1m oldu. muş muş da muş muş. kuyuya taş at çıkar çıkarabilirsen. ispatla hadi öyle bi olay oldugunu. sallama boş keseden kafandan şeyler uydurma öyle bişey olmadığını sende biliyorsun. kullanmıyorsan bravo bende kullanmam. istersen git rapor et hatta buradan yazıyorum baştan sona incelesinler hesabı bişey bulurlarsa ben kendim sileceğim hesabımı bu kadar da net konuşuyorum. asıl sen boş konuşuyorsun maşallah yine çağırmışsın arkadaşlarını sonra yazarsın buraya yendim diye. gücün yetiyorsa tek gel tek :D
      SECOND2ndLIFE
    • desert eyvallah kardeş ama yanlış yazmışsın rezil etmedik rezil ettim yani tek başıma :D ben oyunbozan arkadaş gibi destek almıyorum :D ha ittifak savaşı olur o ayrı her iki tarafta desteğini alır ben zaten ittifaksızım ben sürekli tek savaşıyorum oyunbozan en az 3 kişi ama yine madara oluyorlar. hatta elimde öyle bi rapor var ki onları da koyacağım yakında foruma rezilliğin alasını göreceksiniz. her defasında yeniliyor bi de burda hala konuşuyor ya cok komik ben öncesini bilmem demek oyunbozan hep böyle. eyvallah desert :D oyunbozan heryerin multi gelmiş iftira atıyorsun hala :D
      SECOND2ndLIFE
    • kardeş ispatlanacak bişe yok multi olmasada altın desteği alıyorsun boş muhabbet yapmayalım. ittifaksızım tek takılıyorum ne demek taruz ittifağından çıkan sen değil misin sırf bunları söylemek için çıktın sanırım :D kuru gürültü yapma suanda 400k altının var yakınd 1m olur tekrar :D siz beni rezil edebilecek kişiler değilsiniz yormayın kendinizi :D
    • sen boş konuşuyorsun kardeş. görelim bakalım kaç gün sonra olacak altınım o dediğin şekilde. demekle oluyorsa sende multisin altının 1 günde 2 milyon oluyor seninde. altın desteğini nerden alıcam sallama boş boş. ben taruzdayken de senle tek savaştım çıktıktan sonra da tek savaştım. sen gibi değilim. ben senle ilk zamanlar savaşırken sen alem deydin sırf savaş zamanı delilere geçtin sanırım destek bulmak için geçtin. girdikten hemen sonra destek geldi çünkü. çok biliyosan tek yeneydin de öyle konuşsaydın burda. sen sus da raporlar konuşsun kaybeden bölümünde senin adın yazıyor dikkatini çekerim.
      SECOND2ndLIFE
    • bu arada adadan kaçamadın ben yine kesmiyim yine rapor almayayım diye askerlerini terhis etmişsin bakıyorum da. bu kadar korkmana gerek yok kardeş. daha ne rezil olcaksın sırf raporunu foruma koymayayım diye askerlerini terhis etmişsin bundan büyük rezillik mi var boş boş konuşma daha. hadi hadi :D sen barbarlara falan saldır olmayacak senden :D
      SECOND2ndLIFE
    • Oyunbozan sana kapak yapan herkes cocuk oluyo seni susturmaya mecbur bırakan herkes cocuk oluyo seni kesen hiçbir zaman haklı degil hep bir bahanen var tüm server forumlarında aynı tantana ve başrolde sen anladıgım kadarı ile sürekli bi bahanelerin var hep karşı taraf haksız hep sen haklısın en büyük cocukluk bu olsa gerek uzatmanın anlamı yok tebrik et geç.