57.ALAY (1915) İttifakı Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gitmeden önce 1915 ile olan defteride kapatayım istedim ölene kadar içimde tutamam.

Tuğşat samimi olarak seni sevdim orda lider vasfı taşıyan nadir insanlardan biri olduğunu düşünüyorum.

Gel gelelim çıkan olaylara bizim üyelerden biri bir oyuncuya saldırıyormuş, işgüzar bir 1915 oyuncusu adadaki bir başka ittifaktaki oyuncuyu korumak için saldırının ortasına girmiş eyw girsin sorun yok.Kesilen benim üyem ise basmış kara birimini gitmiş 1915'in o üyesine dalmış bu sefer başka bir 1915 üyesi arkadaşına desteğe gitmiş gel zaman git zaman raporlar asmaya başladık forumda fosil yazmış ki C_T_B, KAĞAN ittifakını 1915 ittifakının üzerine salmış diye BÖLGE ittifakının konusuna yazdım ya sadece oyunun başında DesertRose ile samimiyetim oldu daha sonra hiç olmadı ama sevdiğim üyeleri var saygı duyarım ittifaklarına bir problem yaşamadım.

Neyse 1915 liderine yazdım benden 3 yaş büyük saygım var abi diye hitap ettim abi ''bu konuyu foruma taşımayalım biribimize sözlü saldırılarda bulunmayalım anlaşmalı saldırılar olsun karışmayalım üyelere dedim.Ben bunu derken bizim üyeler 1915'i vuruyordu limanlar kapanmış dışardan birim sokamıyorlardı, o sırada ben liderleri ile konuşurken alakasız olarak geri çekilsinler anlaşma yapalım dedi liderleri bende 3 yaş büyük benden dedim kırmayayım dedim ikilemeden tamam abi dedim, söz verdim raporları asmayacağım ne bizim üyeler ne sizin üyeler bizimkilere saldırmazsa ben tamamım dedim.Oda tamam dedi.Bizim üyeler yağmalara yeni çıkmışken onlara çekilmelerini söyledim zor ikna ettim onlarda limanları açık bıraksınlar çekip gidelim dediler.

1915 liderine üste üste 3-4 kez yazdım sağolsun hakkını yiyemem limanı almaya gelen 1 oyuncusunu orda geri çekti ama sonra lider kayboldu mesajlarıma cevap vermemeye başladı bir 15 dk o sırada sağolsun diğer üyeleri geldi limanları yine kapadı.Bu sayede kendi verdiği sözü kendi yaptığı anlaşmayı bozdular.Limanları kapatmaya gelen oyuncularınada tek tek yazmıştım lideriniz ile anlaştık diye ne hikmetse limanı alana kadar cevap vermediler limanı alınca aaa pardon oyunda değildik dediler.

Neyse liderlerine yazdım anlaşmanın bozulduğunu yazdım, dalga geçer gibi bana bir daha olmasın bir daha anlaşma falan olmaz dedi.Kendi teklif ettiğini unuttu yaşlılık olabilir.Ve olan olaylardan sonra saldırılar devam etti biz yinede çok bir tartışmaya girmedik.

Bu arada BÖLGE ittifakıyla olan dostluğunuz hayırlı olsun şimdi 1915 liderine sorsam BÖLGE kim ilk kez duydum der.Neyse sizler devam edin ben kısa bir ara vereceğim belkide geri dönmem diğer dünyalar bana fazla geliyor görülürüz.
      Ülkemizi yıkacaklarmış, yakacaklarmış, böleceklermiş. Kaygılanmayın, hepsini gömecek kadar toprağımız var...

"Bize "Türk Milleti" derler, bunu öğreneceksiniz."
    • Efsane Komutan wrote:

Gitmeden önce 1915 ile olan defteride kapatayım istedim ölene kadar içimde tutamam.

Tuğşat samimi olarak seni sevdim orda lider vasfı taşıyan nadir insanlardan biri olduğunu düşünüyorum.

Gel gelelim çıkan olaylara bizim üyelerden biri bir oyuncuya saldırıyormuş, işgüzar bir 1915 oyuncusu adadaki bir başka ittifaktaki oyuncuyu korumak için saldırının ortasına girmiş eyw girsin sorun yok.Kesilen benim üyem ise basmış kara birimini gitmiş 1915'in o üyesine dalmış bu sefer başka bir 1915 üyesi arkadaşına desteğe gitmiş gel zaman git zaman raporlar asmaya başladık forumda fosil yazmış ki C_T_B, KAĞAN ittifakını 1915 ittifakının üzerine salmış diye BÖLGE ittifakının konusuna yazdım ya sadece oyunun başında DesertRose ile samimiyetim oldu daha sonra hiç olmadı ama sevdiğim üyeleri var saygı duyarım ittifaklarına bir problem yaşamadım.

Neyse 1915 liderine yazdım benden 3 yaş büyük saygım var abi diye hitap ettim abi ''bu konuyu foruma taşımayalım biribimize sözlü saldırılarda bulunmayalım anlaşmalı saldırılar olsun karışmayalım üyelere dedim.Ben bunu derken bizim üyeler 1915'i vuruyordu limanlar kapanmış dışardan birim sokamıyorlardı, o sırada ben liderleri ile konuşurken alakasız olarak geri çekilsinler anlaşma yapalım dedi liderleri bende 3 yaş büyük benden dedim kırmayayım dedim ikilemeden tamam abi dedim, söz verdim raporları asmayacağım ne bizim üyeler ne sizin üyeler bizimkilere saldırmazsa ben tamamım dedim.Oda tamam dedi.Bizim üyeler yağmalara yeni çıkmışken onlara çekilmelerini söyledim zor ikna ettim onlarda limanları açık bıraksınlar çekip gidelim dediler.

1915 liderine üste üste 3-4 kez yazdım sağolsun hakkını yiyemem limanı almaya gelen 1 oyuncusunu orda geri çekti ama sonra lider kayboldu mesajlarıma cevap vermemeye başladı bir 15 dk o sırada sağolsun diğer üyeleri geldi limanları yine kapadı.Bu sayede kendi verdiği sözü kendi yaptığı anlaşmayı bozdular.Limanları kapatmaya gelen oyuncularınada tek tek yazmıştım lideriniz ile anlaştık diye ne hikmetse limanı alana kadar cevap vermediler limanı alınca aaa pardon oyunda değildik dediler.

Neyse liderlerine yazdım anlaşmanın bozulduğunu yazdım, dalga geçer gibi bana bir daha olmasın bir daha anlaşma falan olmaz dedi.Kendi teklif ettiğini unuttu yaşlılık olabilir.Ve olan olaylardan sonra saldırılar devam etti biz yinede çok bir tartışmaya girmedik.

Bu arada BÖLGE ittifakıyla olan dostluğunuz hayırlı olsun şimdi 1915 liderine sorsam BÖLGE kim ilk kez duydum der.Neyse sizler devam edin ben kısa bir ara vereceğim belkide geri dönmem diğer dünyalar bana fazla geliyor görülürüz.
      Forumda tartışma laf sokma vs. seviyesiz şeyler olmasın dedik ancak cevap hakkı doğduğu için yazmak mecburiyetindeyim.. Çekilme muhabbeti biz tarafından teklif edilmedi kullanıcı adın ne bilmiyorum ancak tatlıya baglayalım mı dıye ilk mesaj sizden geldi ve ben uygun olmadığımı belirtip lidere yönelttim liderimizle anlaştınız evet. Liderimiz yolda olan 1 değil 3 kişiyi geri çekti ve sonra işleri vardı bakamadı. Ancak bölgedeki üyeler haberdar olmamıştu bu konuda haklsıınz ve ben müsait olduğumda yazdım olan oldu devam etsin dediniz savaş devam etti. Foruma resim asılmasın dediniz yağma raporları astığınız için rapor asıldı. Ve sizlere özelden durumu açıklamıştım tatmin olmadıysanız keşke özelden belirtseydiniz.
      2. meseleye gelecek olursak BÖLGE ittifagı ile dostluk derken anlamadım sizin geldiğiniz adada DEĞİŞİK adlı oyuncu o adada bıze saldırı yapıyordu zaten orda birbinize düştüyseniz bunun bizle alakası yoktur
      İyi oyunlar dilerim kolay gelsin
      CeLLaT_TuĞŞaT (1915)
    • cellat_tugsat wrote:

Efsane Komutan wrote:

Gitmeden önce 1915 ile olan defteride kapatayım istedim ölene kadar içimde tutamam.

Forumda tartışma laf sokma vs. seviyesiz şeyler olmasın dedik ancak cevap hakkı doğduğu için yazmak mecburiyetindeyim.. Çekilme muhabbeti biz tarafından teklif edilmedi kullanıcı adın ne bilmiyorum ancak tatlıya baglayalım mı dıye ilk mesaj sizden geldi ve ben uygun olmadığımı belirtip lidere yönelttim liderimizle anlaştınız evet. Liderimiz yolda olan 1 değil 3 kişiyi geri çekti ve sonra işleri vardı bakamadı. Ancak bölgedeki üyeler haberdar olmamıştu bu konuda haklsıınz ve ben müsait olduğumda yazdım olan oldu devam etsin dediniz savaş devam etti. Foruma resim asılmasın dediniz yağma raporları astığınız için rapor asıldı. Ve sizlere özelden durumu açıklamıştım tatmin olmadıysanız keşke özelden belirtseydiniz.2. meseleye gelecek olursak BÖLGE ittifagı ile dostluk derken anlamadım sizin geldiğiniz adada DEĞİŞİK adlı oyuncu o adada bıze saldırı yapıyordu zaten orda birbinize düştüyseniz bunun bizle alakası yoktur
      İyi oyunlar dilerim kolay gelsin

Tuğşat sen olaylara hakim değilsin galiba biz saldırılara devam ederken sizin lideriniz geri çekilin anlaşma yapalım dedi, ben bizim üyeleri zor razı ettim anlaşmaya sonra geldiniz anlaşmayı bozdunuz, siz anlaşmayı bozuncada yağma raporlarını atmaya devam ettim eğer bozmasaydınız atmayacaktık ben liderine söyledim BÖLGE ittifakı eğer karışmasaydı bunları buraya taşımazdım yağma falan hikaye bir tane raporları yok sizle ilgili.
      Ülkemizi yıkacaklarmış, yakacaklarmış, böleceklermiş. Kaygılanmayın, hepsini gömecek kadar toprağımız var...

"Bize "Türk Milleti" derler, bunu öğreneceksiniz."