C_T_B İttifakı Savaş Ve Yağma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• yav oyunu bıraktık uzun süre oldu geri başladık çok şey değişmiş demekki biride %100 moraldeyken orduların dağılması çok ilginç ya aşcı falan basmaya gerek yok o zaman ahjhahahah dedelerimiz saolsun çok bilgili aydınlattı bizi tişikkirlir sipirmin hahhahaha :D

neyse konuyu saptırmadan ufak tefek yağma raporlarımı atıyım imamcığım özlemiştir beni ona burdan öpücükler yolluyorum
      :kiss)

bu arkadaş korsanda kastıgım puanları ara ara gelip almıştı bende baktım listeye girmiş dedim o kadar yardım ettik bi posta malzeme alıyım :zun:

buda dedelerden taze 8)

bazı arkadaşlar demiş bu sadece fragmandı falan sizin fragmanınız yabancı dizilerin fragmanı gibi olur taş çatlasa 1 dakika :D
      ama bizim fragmanımız türk dizileri gibidir o kadar kısa sürmez saatlerce sürer :D film kısmına hiç geçmiyelim isterseniz :thumbup:

iyi forumlar ...

• Barbaros dedeeeeeee gel hele buraya gel dedeeeeeeeee,

Arkadaşlar selam,

Şimdi dede ittifakı forumlarında boş adalarımıza girip işgal atıp resim çekip foruma gelip süsleyip boyama yapıyolar bazı durumlarda geri çekilmişiz diye bizi küçük düşürücü itamlarda bulunmuşlar oda yetmemiş kaçtıkları raporu buraya asınca rapor dahi ortada olmasına ragmen yok biz kaçmadık diyerek anlamsızca ve bilgisizce cümleler kurmuşlardır...

Kaçmayın arkadaşlar :zuhah: :zuhah: :zuhah:

Dikkat barbaros ve oyunbozan cıkabilir.. yapmadık yapmadık ,kaçmadık kaçmadık diyebilirler lakin raporlar sizlerin önünde takipte kalın yagma ve diger kesimleri toplu asacagız..

Sevgiler saygılar teşekkürler... dedelere sahip cıkalım lütfen... >ban:
      C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • Selamlar forum sakinleri, yabancı dizi fragmani veren DEDE`ye karşı, türk dizi fragmanını yayınlamamıza çok az bir süre kaldı.

ŞOK ŞOK ŞOK denizde ve karada döner gibi kesilen DEDE ittifağı ne yapacağını şaşırdı. Savaş sonrasında neler oldu? CTB DEDE ittifağını nasıl ezdi? Kendini beğenmiş tipler hünkar beğendi tarifinde olduğu gibi; kara birlikleri ateşte, deniz birlikleri de ızgarada nasıl kızartıldı?
      Hepsi ve daha fazla CTB haber kanalında beklemede kalın :thumbup:
      :baby:
    • MERHABALAR

1 deniz savası kazanıp " bu sadece fragmandı" yazan dede ye gelsin

Fragman bitti , Çekimlere Başladık

Raporları asıp , Dede ye sahip çıktık

__________________İYİ SEYİRLER _________________

Bir kaç gün önce 1 adet deniz savaşı kazanıp ortalığı ayağa kaldırmalar, dünyayı kurtarmış gibi görünmeler falan vardı halinizde. o deniz savasının karasını da biz kazanmıstık ses cıkarmadık. bizim için kaçıyorlar , savasmayı bilmiyorlar deniliyor serverda. uyuyan yılanı uyandırdınız TEŞEKKÜRLER

Falan Filan derken gelelim raporlara.

1- 65 roundluk deniz savaşı

2- 55 roundluk kara savası

3- Sıradan Genel Kesimler

Biraz da yağma atalım anlamı olsun :)

YAĞMAYI ABARTINCA TATİLE ALIYORLARMIŞ :)

BUYRUN TATİLLİ DEDE :)

2. BÖLÜM SIFIR SIKINTI PEK YAKINDA

TAKİPTE KALİN LÜTFEN
    • raporlar gerçekten çok güzel kesimler farkındalık yaratacak düzeyde olmuş.
      diğer raporlara da baktım aşırıya kaçmadan birbirinizle atışmanız bence işi eğlenceli kılmış.
      dede ittifakına gelirsek bir karşılık vermek zorundalar aksi halde kurdukları cümleler boşa çıkmış olur.
      bir lafta ümit'e,bu ittifak sana çok şey borçlu değerini bilsinler :)
      cümleten başarılar raporların devamını da görürüz umarım.
    • Öncekle tebrik ederim arkadaşlar. savaşta kazanmakta var kaybetme o yzden problem olacak birşey yok raporunuzu aldınız savası kazandnız bize tebrik etmek düşer. ama bu savaslar uzayacak kazanan değişecek kaybeden değişicek her zaman değişiklikler olabilir ama sizdende bizim gibi sonuna kadar savaşmanızı istiyoruz diğer durumlarda da bizde kesimler olmadan sizler gibi kaçmasını bilirdik ama bizdeki huy bu yapacak bişe yok. İlk mesaj atan arkadaşa cevap verme gereği duymuyorum zaten bizim raporlarin paylasma amacı ile bu raporlar arasında ki farki bilemiyecek bir düzeyde savaş sonrası neler olmuş ama merak ediyorum savaştan mı kaçmısız arkadaşlarımızı yanlız bırakıp terk mi etmişiz. tekrar tebrik ederim daha fazla yazıp sayfanızı mesajlar ile doldurmak istemiyorm.
    • çok güzel savaş oldu yanlız bizim arkadaşların unuttuğu bi kaç nokta var onlarıda ben hatırlatıyım
      dedeler çok komik ve yardım sever insanlar siz onları bilmessiniz :D
      kara savaşı başladıgı gece kingknight bize msj attı kılıcınız yoksa yardım ediyim size kılıccı göndereyim diye çok yardım sever insanlar ya saolsunlar bayada bi heyecan yapmış arkadaş :D
      paketler askerler görmeniz lazım havada uçuşuyor taş atıcı paketi bile açmışlar hahahah :D
      paketleride o kadar düzensiz rasgele açıyolarki o ayrı bi konu yukarda 1-2 raporda gözüküyor kılıc tüfek kesimleri :D ama bi türlü kingknight ın paketten çıkan tüfekcilerini yakalıyamadım iyi kaçırdı tebrik ediyorum onu :D tabi bi kısmı hariç

bende pek rapor oluşmadı olanlarıda ümit kardeşim asmış yukarıya savaşa çok geç katıldım

savaş devam ederken arkadaşlar dediğim gibi pek bi hevesliydi pek bi heycanlıydı savaşı kesin aldılar gözüyle bakıyolardı o sırada ittifak isimleri değişmeye başladı run ctb , kos ctb falan yeri geldi kız tarafı bile oldular yani :D hatta bi ara kes bizi ctb yaparlar diye bekledik ama yok :D
      barboros paşa isimli arkadaşda msj larıyla bizi şenlendirdi yok kaçmayın ben geliyorum yoldayım bu sefer ışın atmıcam gerek yok arkadaşlar alırız abi sen gel dedi falan geldide ne oldu sonuç yukarıda :D ama yiğidi öldür hakkını yeme savaş sonunda tebrik msjıda attı bende onu ve ittifakını tebrik ediyorum güzel bi savaştı arada tabiki ufak tefek çekişme sürtüşme olucak ama bu minumum seviyede olup kırıcı olmadıkdan sonra tadından yenmez bu serverdaki savaşlar

biliyorum çok uzun oldu kusura bakmayın herkese iyi forumlar

gülümseyin beyler çekiyorum :D

• İttifak ismimizi Run Ctb run yaptık evet ama diğer savaşta arkadaşlarınızı yem edip askerlerinizi kaçırdıgınız için yapıldıgını bilmeden konuşuyorsun veya biliyosunda işine gelmiyordur kesin :) Erkek tarafı felan yapmamızda ki amaç sizin ayakçılığınızı yapan alt ittifağınız gazozun ittifak ismidir kendini nimetten sanıp sizin için her zaman isim değiştireceğimizi mi sandınız sadece kaçtığınız zaman belki utanırsınız diye yapıldı :) bu raporlara bakınca bile utanmanız lazım kara savasında kingknight ile beraber 2 kisi 12 saat savastık 5-6 kişi gücünüz yetmedi 2 kişi için ışın attınız bunları yapan ittifak bizi korkutamaz lafları çarpıtmayın boşuna tebrik ettim ben sizi sizde doğruları çarpıtmadan istediğiniz kadar buralarda konusabilirsiniz problem yok cevap vermem yanlış konuşmadığınız sürece.
    • Ç@psız schrieb:

aaaa yine ctb kendi merkezinde mi savasti yoksa. o resim ctb nin merkez adasinin yan adasi mi ben mi yanlis gördüm :hayalet: Bende Dede lilerin merkezi cektinizde attiniz sandim.
      Tebrikler beyler güzel savaş olmuş... :)

Bu arada çapsız çapsız konuşup durma kardeş 2 taraf var birbirleriyle konuşuyorlar sana ne oluyor gereksiz hesaplar açıp açıp önümüze sunuyorsun :)
      fazlalık yapmayalım lütfen :)
      Büyük LİDERLER büyük ZORLUKLAR dan beslenir.
    • C_T_B merkezinden disari cikamasin. merkezindeki bir kac üyeyi yagmalasin sonra gelsin burda hava civa satsin millete. Adamlar gelmis aslanlar gibi üyelerini savunmuslar. Peki siz ne yaptiniz simdiye kadar. Adamlar ilk geldiginde kactiniz. Sonra 3 - 5 asker basinca sesiniz cikmis forumda :D
      Geçmişine Sahip Çıkmayan Geleceğine Sahip Çıkamaz. (CİBRİL)
    • Ç@psız schrieb:

C_T_B merkezinden disari cikamasin. merkezindeki bir kac üyeyi yagmalasin sonra gelsin burda hava civa satsin millete. Adamlar gelmis aslanlar gibi üyelerini savunmuslar. Peki siz ne yaptiniz simdiye kadar. Adamlar ilk geldiginde kactiniz. Sonra 3 - 5 asker basinca sesiniz cikmis forumda :D
      rakip tebrik etmiş. sen ise bizi cekemeyen bir üyesin.

şimdi gidebilirsin sayfamızdan