C_T_B İttifakı Savaş Ve Yağma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• bu arkadasin sıkıntisi neymis :hmmm:
      Dewler yeni üyelerine kendilerini baya yüksekten tanitiyor galiba
      Bir iki tatil gördüler saldiri geldigi an herkesi tatile aliyor saniyorlar.
      Tatillerin krali agustosta oldu haberi yok.
      Kankalar ben size diyorum ama bu adamlari cok vurmayin diye her defasinda birini yolluyorlar foruma yeni trend bu arkadas :D

LİPS
      CHAOS İttifak Generali
    • uzun süredir rapor asmıyodum birikmiş raporları asıyım bari

öncelikle yaklaşık 20 gün önce başlayan savaşdan kalan 1 kaç rapor paylaşıyım
      şu kendisini kaf dağında gören bi savaşcı var her dakika nick değiştiren hangi nickle seslensem bilemiyorum KKK7

güya savaşcı olan bu arkadaşın amacı sadece merkezimize getirdiği sömde savaş çıkarıp cephaneli birimlerin avantajını kullanarak üstünlük sağlamaya çalışmaktı , kendi şehrinde yediği 75-80k kesim farkına rağmen oyunda yapılan güncelleme sonrası rapor ortadan kaybolmuştur hatta bu arkadaş siz bug yaptınız diye bizi suçlamıştır KKK7

neyse şehrinden çıkıp gemi kesmeyi planladığı her an karşısında beni görünce arkasında bakmadan kaçtı aynı OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ ! 8)

sağda solda yapmaya çalıştığı alev aksiyonlarınıda bastım oradanda kaçtı
      ufak bi hatırlatma daha önceki yapmış oldugumuz savaşta bizim 3-5 alevimizi kesip forumda savaşı kazanmış gibi rapor paylaşmışlardı o geldi aklıma :zuhah:

savaşın oldugu çevre adaların birinde yer açıldı savaş devam ederken by ittifakından 2 kişi adaya geldi çöktü ama umdukları gibi olmadı :D

bu ufak deniz savaşında ise dede isimli arkadaş cephe küçülttü sonra diyolarki bize niye cephe kücültüyonuz niye rodos basıyonuz ; ETKİYE TEPKİ :kiss)

savaş süresi boyunca attıgım yağmalar dayanamayıp tatile kaçanlar oldu KKK9

kadir ve samet de savaş zamanı boş durmayıp tarlaları sürmeye devam ettiler arada yaptıkları kesimlerde tuzu biberi oldu :thumbup:

bu raporun yeri ayrı , bu rapor beni benden aldı KKK7

yağmalarla devam

kesimli raporlarda sıra

görüldüğü üzere üstüne ne kadar gp altın çekersen çek 10k gp ile kadir gelir tüm ittifakını yağmalar KKK7

raporların devamı gelicektir izlemeye devam edin KKK9

• trajikomik gerçekten şu davranışların başka türlü açıklanamaz

CTB Lideri özelden gp niz ve altınınız var ,iyi hazırlık yapmışsınız deyip savaştan geri çekilme emri versin.
      CTB Diplomatı gelsin forumdan biz tebrikte ederiz ama bla bla bla desin

Rapor as yine as ama bu kadar da çarpıtma yapılır mı be kardeş.
      Bak 2 etti. Savaş tarihi verdim kaçtınız. Yan adanıza ışın attım kaçtınız.
      Bi kaç alev aksiyonu vurmak için çıktığım kesimsiz raporları asıp ne umuyorsun anlamak güç , kesim 9999 olsan ne yazar ortada olmayan kardeş
      2 ittifakla savaşan biziz şuan hala kıyım ile savaşıyorum. bu da bittiğinde raporları takip edersiniz
      CTB ise rodos vurup gp leri depoya atmak ile meşgul oldu. 2 ittifak değil 1 tek beni bile karşılayamayacak bir ittifaktır CTB

CTB nin 4 merkez adasının ortasına ışın at savaşı başlat eni sonu alayı rodoslayıp geri kaçsın.
      iş bilmezin biri de 10 milyon gp lerin ortada olduğu yerde böyle raporlar atsın.
      Bazı açıklamaları genel sohbete yazacağım savaşa katılmak isteyenleri bile nasıl engelledikleri belli olsun

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • archness schrieb:

trajikomik gerçekten şu davranışların başka türlü açıklanamaz

CTB Lideri özelden gp niz ve altınınız var ,iyi hazırlık yapmışsınız deyip savaştan geri çekilme emri versin.
      CTB Diplomatı gelsin forumdan biz tebrikte ederiz ama bla bla bla desin

Rapor as yine as ama bu kadar da çarpıtma yapılır mı be kardeş.
      Bak 2 etti. Savaş tarihi verdim kaçtınız. Yan adanıza ışın attım kaçtınız.
      Bi kaç alev aksiyonu vurmak için çıktığım kesimsiz raporları asıp ne umuyorsun anlamak güç , kesim 9999 olsan ne yazar ortada olmayan kardeş
      2 ittifakla savaşan biziz şuan hala kıyım ile savaşıyorum. bu da bittiğinde raporları takip edersiniz
      CTB ise rodos vurup gp leri depoya atmak ile meşgul oldu. 2 ittifak değil 1 tek beni bile karşılayamayacak bir ittifaktır CTB

CTB nin 4 merkez adasının ortasına ışın at savaşı başlat eni sonu alayı rodoslayıp geri kaçsın.
      iş bilmezin biri de 10 milyon gp lerin ortada olduğu yerde böyle raporlar atsın.
      Bazı açıklamaları genel sohbete yazacağım savaşa katılmak isteyenleri bile nasıl engelledikleri belli olsun
      Arkadaşın dediği cidden doğru :)
      o kadar gp o kadar laf sonuç rodos :)))
    • ben ne zaman rapor assam 2-3 kişi gelip dert yanıyor
      dert dinlenir , çile çekilir , sırt sıvazlanır
      pm : mefistofeles KKK7

neyse raporlar devam ediyor
      şimdi sahne leyla hanımda

by den :

bunlarda malüm ittifaktan
      tekrar düşündümde diyom bu adamlar niye bu kadar agrasif sebebi leyla'ymış KKK7

adamlardan aldıgı gemiyle gidip adamları da kesmiş :lol:

ufak yağmalar

son olarak raporunu asıcağım arkadaş bizden 2-3 arkadaşa bu server a mefistofeles için geldim ona kendimi tanıtıcam falan demiş hala tanışamadık arkadaşla :D onuda geçtim gene aynı arkadaş demişki benden 1 tane yeşil rapor alırsanız oyunu silecem

sonuç KKK7

bazen diyorumki kendi kendime
      yav uğraşmıyım şunlarla haftada 1 gideyim tarlayı sürüp geleyim
      ama napayım şu oyunu oynarkenki tek eğlencem sizsiniz KKK7