İLAÇLI(GAZOZ ) ittifağının Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 1.90 k malı yağmalanan ben değilim 2. 3k general 25 k bilim adamınla utanmadan geliyor bir de kim adam yerine koysun da kessin diyorsun.Sizin ittifakta konuşmaktan başka bir şey öğretilmiyor mu size? 2 aydır dibimizde ki üyenizi kesiyoruz biri de çıkıp adamı korumaya gelmiyor. adam haftanın 4-5 günü tatilde oyun oynuyor.76 tane vasıfsız toplanmış ne birbirlerinden haberi var ne adam gibi savaşabiliyorlar.Siz oyunu bırakın foruma geçin burda atıp tutmak kolay geliyor.60 55 Kristal 1 de 140 k mal var yağmalanabilir istiyorsan diğer şehirlerde olanı da aktarayım bütün askerlerim de o şehirde. Varsa aranızda konuşmaktan başka bir işe yarayan buyursun gelsin.Kaynak alabilirse aldığı kaynak kadarını en yakın zamanda ben yollayacağım.

Şuur-ı hikmete karşı bir eyvAllah kalmıştır.
    • 90 k kaynağı sen kaybetmediysen neden üstüne alınıp saçma sapan cevaplar veriyorsun barbardan kaldırıyoruz diye o bizi ilgilendirmez önemli olan barbardan kaldırman değil yağmalanman ayrıca üyemiz sizin adalarınızda tam ortanızda olan biri orada onu korumamız normal siz merkeziniz deki adamı yağmalamaktan övünen ittifak olarak mı vasıflısınız eragon sizi gelip yağmaladı hadi sizi göreyim gidin intikam alın ayrıca ben sizin verdiğiniz sözlere inanmıyorum siz savaşta gemi asker almıyacam deyip alan insanlarsınız sen o kaynakları o şehirde tutmazsın tutsanda kaçırırsın sonradan
    • Gel o kadar kaynak çıkmazsa asarsın foruma.Herkes kimin sözünü tutup tutmadığını görmüş olur.Asker alma olayı da ittifak içi olan bir olay farklı bir ittifaktan asker almadık.Sen olayı anlamıyorsun ben övünmüyorum adam tabi ki kestirecek askerlerini.Ama bir ittifak olarak bir gün gelip bu adamı sürekli kesiyorlar bir kez de biz keselim onları demediniz.Tekrar söylüyorum ne eragon ne başka biri benden kaynak almadı.Ayrıca benim cevap verme sebebim senin üyenin benim hiçbir yorum yapmadan astığım raporun altına yazdığı şu saçmalıktır;
      "yazık ya yağmalık asker kestikleri için cok sevinmişler canlarım benim 20 robot öldü sıkıntı yok ben 90k kaynak kaldırdım fazlasıyla aldım ne mutlu bana benim için canlarını feda etti aslan askerlerim benim "
      Bizim kimseyi aşağılamak gibi bir derdimiz yok.Geliriz keseriz, kesiliriz.Ama kimsenin yorum yapmadan koyduğu raporun altına saçma sapan yorum yazmam. Gelirsin kesersin ben seni tebrik ederim.Sen de asker kaçırmadığım için beni tebrik edersin.Bizim savaştan, yağmadan, rakip ittifak olmaktan anladığımız budur.
      Şuur-ı hikmete karşı bir eyvAllah kalmıştır.