HASTASIYIZ [DEDE] Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pazar günü gündüz vakti .... iadeyi ziyaret yaptık.

51-57 adasına 2 kişiye cevap veremiyecek kadar çiftçi olan arkadaşlarımız, Anlaşmalı savaşta kara getirin diye söylenen kişiler ile aynımı acaba..

Adada 7-8 saat kalmamıza rağmen hamle yapamayan 1915 ittifağını tebrik ediyorum. Merkezinizde madde birikince yazında tarlayı sürmeye gelelim..

Bana eşlik eden, emeği büyük olan kingknight arkadaşımada teşekkür ediyorum.

• Bahanelere sığınmaya gerek yok Halil'i tebrik ediyorum güzel hazırlanmış onun başarısıdır bu sahne. Kesimler ve yağmalar için tebrik ediyorum. Pazar günü gündüz vakti olduğu için zaten boşluk yakaladınız herkes bir yerlerde ailesiyle vakit geçiriyordu güzel bir ana denk getirdiniz.
      Son olarak 'TARLA' ifadesini kullanan arkadaşlara 'BOSTAN' olarak yanıt vermiştik bakabilirsin yani demem o ki bugünden sonra güzel yağma raporları göreceğiz forumda karşılıklı.
      Tekrar tebrik ediyorum iyi oyunlar
      CeLLaT_TuĞŞaT (1915)
    • cellat_tugsat wrote:

Bahanelere sığınmaya gerek yok Halil'i tebrik ediyorum güzel hazırlanmış onun başarısıdır bu sahne. Kesimler ve yağmalar için tebrik ediyorum. Pazar günü gündüz vakti olduğu için zaten boşluk yakaladınız herkes bir yerlerde ailesiyle vakit geçiriyordu güzel bir ana denk getirdiniz.
      Son olarak 'TARLA' ifadesini kullanan arkadaşlara 'BOSTAN' olarak yanıt vermiştik bakabilirsin yani demem o ki bugünden sonra güzel yağma raporları göreceğiz forumda karşılıklı.
      Tekrar tebrik ediyorum iyi oyunlar
      biz güzel bir ana denk getirmedik aksine bu saatte oyunda olurlar diye arkadaşlar pazar günü bu vakitleri seçtiler :) çoğu kişide oyundaymış arkadaşlarımın söylediğine göre
    • KARSIYAKALI wrote:

Pazar günü gündüz vakti .... iadeyi ziyaret yaptık.

51-57 adasına 2 kişiye cevap veremiyecek kadar çiftçi olan arkadaşlarımız, Anlaşmalı savaşta kara getirin diye söylenen kişiler ile aynımı acaba..

Adada 7-8 saat kalmamıza rağmen hamle yapamayan 1915 ittifağını tebrik ediyorum. Merkezinizde madde birikince yazında tarlayı sürmeye gelelim..

bu arada elinize sğlık kaliteli kesim kaliteli yağma olmuş tebrikler
    • KARSIYAKALI wrote:

Karşıyakalı arkadaş demiş ki ''İki kişiye cevap veremeyecek kadar çiftçiler''
      Öncelikle şunu bir düzeltelim; İki kişiye değil, tek kişiye cevap veremedik.
      Kingknight tek başına 50-60K general basmış gelmiş ve o an o civarda bulunan ve online olan arkadaşlarımızda kendisine karşılık verecek gp yoktu malesef.
      Hani yardımlarından dolayı teşekkür etmiş ya Kingknight a, ne yardımı kardeşim Kingknight kendisi gelse de olurmuş zaten.
      Hem yancısın, hem de sesin asdan fazla çıkıyor. Kırk yılın başı bir 10k gp basmışsın bedavadan delikanlılık yapıyorsun. Görende üzerinde 10K generalle tek başına ada bastın sanacak.
      Tabiki bunlar bahane değil, özeleştirimizi yapalım; herdaim hazır olmamız lazım ama biz hazırlıksız yakalandık, savaş durumunda değiliz diye üzerimizde sadece yağmalık ya da barbarlık gp vardı ve pazar günleri insanların oyundan daha önemli işleri olduğu için 5-6 kişi anca onlinedık, kötü yakalandık.
      Tebrik ederim Kingknight adlı arkadaşı.
      Ama üslup önemlidir. Anlaşmalı savaşta kara getirin diye söylenen kişiler demiş bizim için karşıyakalı.
      İnsan bunu söylerken utanır be :)
      Bende diyorum ki, Anlaşmalı savaşta altınımız bitti savaşamayız diye geri çekilenler, pazar pazar hazırlık yapıp baskına gelenlerle aynı kişiler mi ?
      Son olarak ''Merkezinizde kaynak birikince haber verinde sürmeye gelelim tarlanızı'' demiş.
      Kaynak biriktiğinde ya da vali basacağım zaman bizzat haber vereceğim karşıyakalının kendisine, 10k generalini de alsın gelsin bakalım tarlamızı sürmeye.
      Hakeden kişileri tekrar tebrik eder, iyi forumlar dilerim.
    • A R R S L A N wrote:

KARSIYAKALI wrote:

Karşıyakalı arkadaş demiş ki ''İki kişiye cevap veremeyecek kadar çiftçiler''Öncelikle şunu bir düzeltelim; İki kişiye değil, tek kişiye cevap veremedik.
      Kingknight tek başına 50-60K general basmış gelmiş ve o an o civarda bulunan ve online olan arkadaşlarımızda kendisine karşılık verecek gp yoktu malesef.
      Hani yardımlarından dolayı teşekkür etmiş ya Kingknight a, ne yardımı kardeşim Kingknight kendisi gelse de olurmuş zaten.
      Hem yancısın, hem de sesin asdan fazla çıkıyor. Kırk yılın başı bir 10k gp basmışsın bedavadan delikanlılık yapıyorsun. Görende üzerinde 10K generalle tek başına ada bastın sanacak.
      Tabiki bunlar bahane değil, özeleştirimizi yapalım; herdaim hazır olmamız lazım ama biz hazırlıksız yakalandık, savaş durumunda değiliz diye üzerimizde sadece yağmalık ya da barbarlık gp vardı ve pazar günleri insanların oyundan daha önemli işleri olduğu için 5-6 kişi anca onlinedık, kötü yakalandık.
      Tebrik ederim Kingknight adlı arkadaşı.
      Ama üslup önemlidir. Anlaşmalı savaşta kara getirin diye söylenen kişiler demiş bizim için karşıyakalı.
      İnsan bunu söylerken utanır be :)
      Bende diyorum ki, Anlaşmalı savaşta altınımız bitti savaşamayız diye geri çekilenler, pazar pazar hazırlık yapıp baskına gelenlerle aynı kişiler mi ?
      Son olarak ''Merkezinizde kaynak birikince haber verinde sürmeye gelelim tarlanızı'' demiş.
      Kaynak biriktiğinde ya da vali basacağım zaman bizzat haber vereceğim karşıyakalının kendisine, 10k generalini de alsın gelsin bakalım tarlamızı sürmeye.
      Hakeden kişileri tekrar tebrik eder, iyi forumlar dilerim.
      tek gelsin felan demişssin kardeşim ama biz bir ittifak olarak en düşük puandan en yksek puana beraberiz karşıyakalı arkadaşımız da bize destek verdiği için beraber aldılar bu raporu :) 2. olarak evet altın bitti diye çekilen ekibiz ama çekilmeden önce serverdeki en iyi kesimi yapan ittifak olarak çekildik. Hazırlık konusuna gelince cellat gelip bizim arkadaşımızı keser foruma ziyaret yazarsa kusura bakmayın hazır olacaksınız o zaman :) neyse üslup bozmaya gerek yok iyi akşamlar sadece açıklama getirdim herhangi bir üslup bozukluğuda oluğunu sanmıyorum.
    • Çok uzatmak istemiyorum sadece yanlış anlaşılma olmasın diye belirtiyorum. Cellat durduk yere o raporu almamıştı KARŞIYAKALI daha önce de yağmaya gelmişti cevap olarak kesmiştik bunu belirteyim aniden habersiz baskın yapıp rapor almadım onun saldırısı üzerine rapor aldım ve tekrar diyorum ben bu resimlerde Halil'i tebrik ediyorum güzel hazırlanmış.. Tekrardan iyi oyunlar
      CeLLaT_TuĞŞaT (1915)