HASTASIYIZ [DEDE] Savaş Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Polinom wrote:

ooo buyuk ittifak gelmis dagilin sldfjldjksfljksdf komik cocuklar :D 17. yerlere 2 kisinin isin attiginida ekleseydin iyiydi
      2 değil sadece ben attım kardeşim savaşı kazanmak isteyen atar ben size neden paket açtınız örs bastınız diyor muyum :baby: :baby: :baby: :baby: kaybedince ışın attı ooooooowwwwwww :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: sizde atın atmayın diyen mi var allah allah :baby:
    • BARBAROS PASA wrote:

Polinom wrote:

ooo buyuk ittifak gelmis dagilin sldfjldjksfljksdf komik cocuklar :D 17. yerlere 2 kisinin isin attiginida ekleseydin iyiydi
      2 değil sadece ben attım kardeşim savaşı kazanmak isteyen atar ben size neden paket açtınız örs bastınız diyor muyum :baby: :baby: :baby: :baby: kaybedince ışın attı ooooooowwwwwww :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: sizde atın atmayın diyen mi var allah allah :baby:
      Tebrikler arkadaslar. Daha fragman asamasindaydi hemen aglamaya baslamislar...
      "İki gecem var ikisi de uykusuz;
      ya sensizim uyuyamam,
      ya da sen varsın uyku haram.."

• BARBAROS PASA wrote:

Polinom wrote:

gereksiz yere para harcamamak tarzimiz sadece bekleyin cok degil bikac gun. ors diyor bide, kendisinin cooldown`da oldugu icin acamadim demiyorda ors acmadim diyor iyyyyy bu kadar eziksiniz iste
      :baby:
    • iMaM wrote:

BARBAROS PASA wrote:

Polinom wrote:

ooo kuru fasulye naber
      :baby:
    • iMaM wrote:

BARBAROS PASA wrote:

Polinom wrote:

daha elimizde o kadar çok belge var ki daha ağlamasınlar diye yayınlamıyoruz maximusun korkudan ordusunu kaçırması vs vs vs sonrada gelip forumda klavye savaşçıları konuşuyor işte :baby:
    • Polinom wrote:

IOyunBozanI wrote:

gereksiz para harcamamak tarzımız öyle mi ??? server açılalı 2 ay olmadı maxımus 500k puanı emeği ile yaptı öyle mı boş konuşma lütfen muhattabım değilsin yazdığım şeylere cevabın varsa yaz yoksa git ötede oyna
      en azindan multi yapip oyundan banlaninca "sizin lideriniz gibi" yok oyunu biraktim bidaha donmemek icin hesabimi banlattim diye uyduruk yalanlar atmyioruz kocum. az otede agla hadi. senin gibi bebeyle konusmuyorum buyuklerinle konusuyorum
      kardeş bak işine her şeye farklı cevaplar muhattabımız değilsin diyorum neden yazmaya devam ediyorsun boşuna daha sana cevap verilmeyecektir
    • Herkese selam,

Arkadaslar bu tür ufak raporlardan bu kadar heyecanlanacagınızı düşünemedik arada hatırlatın verelim elinize bir kaç tane asarsınız...

Serverın yeni yeni başladıgını unutmayalım multici arkadaşlarınıza söyleyin kaikaisde banlandıkları gibi burda da banlandıktan sonra oyunu bırakmasınlar gelsinler kaikaisde olduğu gibi burda da dedelerimiz 1 2 aya banlanmaları serileşir silinip giderler o zamana kadar karşılarındayız..

Raporlara gelince şanslı anınıza denk gelmişiz bizim herhangi bir hazırlığımız yoktu ama kingin ani gp yükselişinden anlaşılacagı gibi siz zaten hazırlıktaymişsınız bu bahanemi degil sadece iyi degildiniz şanslı günündeydiniz diyelim...

Kaçtılar kaçtılar diye süsüp süslemissin duvarları biz kesilecegimizi bile bile kacmayiz demissin ama oda sizin eksikliğiniz kardessss yada oyunun amacının farkında değilsin savas ve strateji oyunu ikariam ögretmek isterim heee bilmemek ayıp değil ama öğrenmemek ayıp bu konu hakkında üstüne gelmemekte fayda var orda yaptığımız stratejiydi ögren bunları hani demişsin ya bazı konulara oyun kurallarında var bunlar eee kardesss oyunun asıl amacıda stratejiii dedelerine söyle ögretsinler ben ögretecek değilim... aldığınız ufak bi deniz raporu karada kırmızıydınız hatirlatırım bu kadar süsleyip boyaman büyüklügümüzü kabul ettiginiz yönünde biliyorum ama bunu biraz daha içinizde yaşayın...

Bu arada ar ys ve dede olarak birleşmeniz iyi oldu tebrik ederim ayri ayri fragman dahi beceremiyeceginizi anlamanıza mutlu olduk.

hee unutmadan CTB fragmandan hoşlanmaz kısa sürüyo fantastik bi gösteri için sayfamızı takipte kalın...

C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • -DesertRose- wrote:

Herkese selam,

Arkadaslar bu tür ufak raporlardan bu kadar heyecanlanacagınızı düşünemedik arada hatırlatın verelim elinize bir kaç tane asarsınız...

Serverın yeni yeni başladıgını unutmayalım multici arkadaşlarınıza söyleyin kaikaisde banlandıkları gibi burda da banlandıktan sonra oyunu bırakmasınlar gelsinler kaikaisde olduğu gibi burda da dedelerimiz 1 2 aya banlanmaları serileşir silinip giderler o zamana kadar karşılarındayız..

Raporlara gelince şanslı anınıza denk gelmişiz bizim herhangi bir hazırlığımız yoktu ama kingin ani gp yükselişinden anlaşılacagı gibi siz zaten hazırlıktaymişsınız bu bahanemi degil sadece iyi degildiniz şanslı günündeydiniz diyelim...

Kaçtılar kaçtılar diye süsüp süslemissin duvarları biz kesilecegimizi bile bile kacmayiz demissin ama oda sizin eksikliğiniz kardessss yada oyunun amacının farkında değilsin savas ve strateji oyunu ikariam ögretmek isterim heee bilmemek ayıp değil ama öğrenmemek ayıp bu konu hakkında üstüne gelmemekte fayda var orda yaptığımız stratejiydi ögren bunları hani demişsin ya bazı konulara oyun kurallarında var bunlar eee kardesss oyunun asıl amacıda stratejiii dedelerine söyle ögretsinler ben ögretecek değilim... aldığınız ufak bi deniz raporu karada kırmızıydınız hatirlatırım bu kadar süsleyip boyaman büyüklügümüzü kabul ettiginiz yönünde biliyorum ama bunu biraz daha içinizde yaşayın...

Bu arada ar ys ve dede olarak birleşmeniz iyi oldu tebrik ederim ayri ayri fragman dahi beceremiyeceginizi anlamanıza mutlu olduk.

hee unutmadan CTB fragmandan hoşlanmaz kısa sürüyo fantastik bi gösteri için sayfamızı takipte kalın...
      Bir cevap verilirken bu kadar saçmalamak olmaz.. neymiş hazırlıksızdık geçin bu yalanları. barbaros gemileri yolladıgında 400 e yakın geminiz bizim arkadaşın limanındaydı hatta bizim arkadaş 800 e yakın gemi ile yola çıktığı zaman paket açacaklar o yzden bekliyorlar yoksa zaten kaçarlardı demiştim dediğim gibi de oldu. maxımus 13k gp vardi paketleri açmadan önce. ittifağınızın gp si hale bizden yüksek ama savaştan kaçmak ilk aklınıza gelen fırsat oldu. kara savaşında biz kazandık diyorsun ama o savaşıda sizin başlattığınızı hatırlatmak isterim orada da hazır taraf sizdiniz biz geldik kesildik 1 gün sonra karşımıza dahi çıkamadınız şimdi gelmiş yok arada bir böyle raporlar verelim felan diyerek ego tatmin etmeyin boşuna büyüklüğümüzü kabul edin barış teklifi yollayın sizle savaşmak istemiyoruz biz sağlam kişilerle sağlam savaşlar istiyoruz..

Kaikiasda ki dede ittifağının bizim ile alakası olmadığını bilmeyecek kadar bilgi fakirisin gelmiş burada savunma yapmaya çalışıyorsun.
    • ittifak yonetimin uyarilarini dikkate almamislar demekki. arkadaş herkese referans olmayin sonuclarina katlanirsiniz diye. Sorumlu siz olursunuz diye.

Malesef siz dagilana kadar sizinleyim. agzinizi bozmayin hic gaza gelmem taci sana diyom la :love:
      "İki gecem var ikisi de uykusuz;
      ya sensizim uyuyamam,
      ya da sen varsın uyku haram.."

• -DesertRose- wrote:

Herkese selam,

Siz ne kadar komik bir ittifaksınız öyle :) ben hazırlıklı olsam senin normal puanın kadar gp basar gelirim ittifağındaki bazı kişiler beni çok yakından tanır sor sana anlatsınlar küçüğüm :)
    • -DesertRose- wrote:

Herkese selam,

daha oynadığın sv de ki dedelerin kim olduğunu bilmiyorsun gelmiş burda oyun bilgisi ahkamı kesiyorsun
      aç o sv nin forumunu bizim bildirimimizi oku önce bizi tanı sonra gelip buraya oyun bilgisi kes
      hani klavye savaşçılarsınız ya hepiniz aç savaş ilanını öyle gel
      boş yapma fazla dolu gel bana
    • Tebessümle okuduk sizleri sakin olun ne zorunuza gitti böyle sizi tanımıyor olmamız mı ?? Mesela sizinle bizim aramızdaki fark nedir biliyormusunuz CTB 'yi ve kişilerini herkes bilir sizin gibilerde burda, bizi şurda burda orda okuyun tanıyın diye cümleler kurar neyse..

Dede dededie bizim için adam ayırt etmiyoruz kaikaisdekileri dize getirdik en son banlanip biraktılar sizleride aynı hizaya getiririz problem yok keyfinize bakın..
      C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • Selam kingin ani gp yükselişi demişler ben paket açmadım demiyorumki savaş başı paket açtınız savaş çıktı diye geldik.
      Cordobezin paket açıp paket gemileri kaçırmasıda ayrı güzel paket yapıp evde yeme terimini ikariamda kullanıyorsunuz.
      Operatör onaylayınca taktiklerinizi görecez isyan başlatıp isyandan kaçan maximusun taktiğini ben gerçekten merak ediyorum.
      Ayrıca savaştan 1 gün önce liman alıp 1 şehre toplu saldıran ctb hazırlıksızda tek gp kasan kingknight ile tüm dede hazırlıklı oluyormuş efsane komiksiniz.
      General Maximus adı bana yanlış geliyor benim için bu saatten sonra Kaç Kaç Maximus onun adı.General lakabını hak etmiyor...

Her insan kendine yakışanı yapar. Çünkü kalite asla tesadüf değildir.
    • 14. Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Bu kurala uymayan mesajlar silinir ya da taşınır.

a) Konuya yazılan cevaplar konuyu açan kişinin ilk mesajına göre yani konunun amacına göre cevap yazmak zorundadır. Konunun amacına uygun olmayan mesajlar silinir ya da taşınır, konuyu amacından uzaklaştıran kişiler forumdan uzaklaştırılır
      Merhaba arkadaşlar,

Kuralda da yazıldığı gibi konuya yazılan cevaplar konuyu açan kişinin ilk mesajına uygun devam etmelidir.Savaş raporları bölümünde sadece savaşla ilgili konuşmalar yapılabilir.

Savaş dışı konuşmalara lütfen Lips Genel Sohbet Odası başlığından devam ediniz..
      Saygılarımla ObiWan