BORDO BERE İTTİFAKI

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jai wrote:

Merhaba İkariam Severler,

İttifak Tanıtımı yaparken lütfen aşağıdaki maddelere uygun bir şekilde Tanıtım başlığı açtığınızdan emin olunuz.

Her Bölümde Olduğu Gibi Burada da Forum Kurallarının Tümü Geçerlidir..
    • Her ittifak, ittifak kurucusu veya yetkili yöneticisi tarafından tanıtılabilir.
    • Her ittifak kendini tanıtmak için sadece 1 ( bir ) başlık açabilir. İttifak ile ilgili gelişmeleri açtığınız başlığa yazacağınız mesajlar ile düzenli olarak duyurabilirsiniz.
    • Alt ittifak duyurularını da bu bölümde yapabilirsiniz.
    • İttifak Tanıtımı yaparken, ittifakın bulunduğu Dünya / Server'da tanıtım başlığı açmayı unutmayınız.
    • İttifak tanıtımlarında önerilen tanıtım biçimi aşağıdaki gibidir:

Tanıtım Başlığı: X İttifakı Kurulmuştur. / X ittifakı Üyeler Arıyor gibi ittifak isminizin geçtiği bir başlık. İttifak kurduk gelin / Herkesi bekliyoruz - gibi başlıkların açılması yasaktır.

İlk mesajda ittifakınızın ismi - mevcut durumu - kriterleri gibi bilgileri içermelidir.

Yukarıdaki maddelerin ihlalinde yönetici, değişiklik için uyarı verebilir, ihlal edilen forum kuralına göre yaptırım uygulayabilir .Konuyu kapatabilir. Konuyu veya mesajları kaldırabilir.

Saygılarımızla
    İkariamTR Takımınız

Konu Kilit.