ATEŞ ittifakı Yağma ve Savaş Raporu

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Gazozcudan gazoz almaya gittik bi baktık ki tükkanı kapatıp toz duman olmuş arkadaşlar. Ya kardeşim saldırcağımı biliyorsun elinde askerin var nerelerdesin. Bu serverda da böyle komikçr hesapların içine girmeyin. geldik karşılığını ver. ya kesersin tebrik ederiz ya da kesilirsin. Ucuz hesaplar içine giripte kaçmak nedir ya. 2 tane adan yemyeşil ve hiç bir asker yok. 2 ittifak toplanıpta bir ittifaka dalan kişilerden de bunlar beklenirdi tescillenmiş oldu. Madem bu kadar acizce hareket ediyorsunuz .Anladığın dilden konuşuruz bizde.
    • kurtserkan schrieb:

Gazozcudan gazoz almaya gittik bi baktık ki tükkanı kapatıp toz duman olmuş arkadaşlar. Ya kardeşim saldırcağımı biliyorsun elinde askerin var nerelerdesin. Bu serverda da böyle komikçr hesapların içine girmeyin. geldik karşılığını ver. ya kesersin tebrik ederiz ya da kesilirsin. Ucuz hesaplar içine giripte kaçmak nedir ya. 2 tane adan yemyeşil ve hiç bir asker yok. 2 ittifak toplanıpta bir ittifaka dalan kişilerden de bunlar beklenirdi tescillenmiş oldu. Madem bu kadar acizce hareket ediyorsunuz .Anladığın dilden konuşuruz bizde.
      Bunu yazıp da biz geldiğimizde 3-5k asker bırakıp geri cekilmeye utanmıyor mu ittifak üyeleriniz?Toplanıp casuslamadan boş şehirlere,çevrimdışı adamlarımızın şehirlerine saldırıyor sonra sanki çok büyük bir şey yapmış gibi konuşuyor bir de.Biz gelince dursaydı üyeleriniz karşımızda en azından kaçmak yerine savaşmış olurdunuz.
      Şuur-ı hikmete karşı bir eyvAllah kalmıştır.
    • Hocam laf ebeliği yapmaya çalışma, hiç gerek yok. Dün yaşanan tablo ortada geldik, girdik, aldık. Askerlerinizi bölgeden kaçırdınız, bekleyin dediniz saatlerce bekledik gelmediniz.
      Atillanın işgal ettiğim şehrindeki savaşta size ders olsun, siz kendi şehirlerinizden kaçırırken askerlerinizi ben sizin adanızda bekledim. Tekrar gelsek 30 saat mesafeye yollayıp askerlerinizi, kesemediniz bizi diye gene sevinirsiniz siz anlaşılan. Sonunda da tüm şehirleriniz işgal/ablukaya alınmış bir şekilde rezil olursunuz dün geceki gibi...
    • Merhabalar
      Yalan yanlış anlatımlar olmasın değerli Forum üyeleri
      Ateş ittifağından Rejmern isimli arkadasla muhattap olduk sadece
      Ismını yazdıgım arkadas tum detaylara sahiptir
      Kactı vs yazılmıs Kendı forum sayfamızda paylasılacaktır
      Ancak adada kalıp bızımle adam gıbı savasan tek kişi Rejmern isimli üyedir
      17k birim 2 k gemi ile gelen ateş ittifağı az bi mukavemet görünce geri çekildi
      Rejmern isimli arkadaştan gerçekleri açıklamasını da rica ederim
      Hani biz kaçmışız ya :D
      Detaylı raporlar Gazoz ittifağı sayfasında paylaşılacaktır.
      Ben ve Milletim Tanrının Kırbacıyız
      Tanrı Yoldan Çıkmış Milletleri Cezalandırmak İçin
      Bizi GÖNDERİR...
      İmparator A T T İ L A
    • 1) 3 Adanıza saat 22.00 da ablukalarla girmeye başladık.
      2) Tüm şehirlerinize girdik, 1er mızrak bırakıp şehirlerinizi terk ettiniz.
      3) Karşımızda şehirlerini işgale terk edenler olunca muhattap bulamadık kendimize, sonrasında adalarınızı boşalttık. Sen kendi şehrini bile 5 saat sonra 4 kişiyle savunmaya geldin neyin tatavasını yapıyon agam:)
    • Habersiz savaş çıkarmaya başlıyorsunuz 22 de gelmişsiniz Allah bilir öncesinde kaç saat nerde toplanıcaz ne yapıcaz konuştunuz.Bizim size gelin dediğimiz yerde 3-5k kara birimi en fazla 1 k da gemi vardı.Raporların hepsi forum sayfamıza gidicek.İlla diyorsanız buyrun gelin savaşlım o zaman siz de hazırlanacaksınız biz de hazırlanacağız belli bir yerde buluşup orda savaşıcaz.Böyle gelip 2 saat kalıp saçma sapan konuşmayacaksınız.2-3 saat oyunda kısa mesafelere ulaşmak için kullanılan bir süre.Gelip sabaha kadar bekleyeceksiniz o zaman 5 10 şehre girip geri dönüp konuşmayacaksınız.Asker olmayan şehirlere girip asker kaçırdın diyorsun birde.Siz ne zaman isterseniz yapalım o savaşı.Ama öyle yağmaya gelir gibi gelip 2 saat durup arkaya bakmadan kaçmak olmaz.
      Şuur-ı hikmete karşı bir eyvAllah kalmıştır.
    • Boş adaya gelirsen sonuc ortada once casus atmayı ogren
      1 yan adada barbar sehrımde duruyordu tum askerlerım 3 adaya cıktın
      Savasmak ıcın ben sıze yazdım yazısmaları atayım ıstersen tek tek
      Kardes bos konusmayı bırakın artık
      250 buhar paketı actım gorunce nasıl kactınız bellı degıl
      Ben denız savası baslattıgımda gemılerınız duruyordu nıye savasa sokmadınız o gemılerı :D
      Hadı kuru kalabalık yapmayalım burası tartısma yerı degıl zaten
      Raporlar Asılacak ...
      Ben ve Milletim Tanrının Kırbacıyız
      Tanrı Yoldan Çıkmış Milletleri Cezalandırmak İçin
      Bizi GÖNDERİR...
      İmparator A T T İ L A
    • Arkadaşlar biraz uzun oldu genel olrak olan olayları anlattım :) eksik veya yanlıs yazdıgım bi yer varsa düzeltirseiz sevinirim :)

Arkadaşlar daha yeni eve gelebildim forumu yeni okuyorum. Evet aslında yetkili olarak başlangıçta ben yoktum ben daha sonradan olaylara karıştım destek amaçlı birliklerimi göndermiştim. Generalimizin acil bir işi çıktığından ben yardım etmek zorunda kaldım serkan ile birlikte ama oraya geldiğimizde doğaçlama yapmak zorunda kaldık ikimizde serkanda bende plan ile ilgilli bilgimiz yoktu. burda generalimizi suclamıyorum insanlık hali acil bişeyler olabilir . biz toplanmaya başladığımızda generalinizdeki artış nedeniyle ilk başta haberiniz olduğunu düşündük daha sonra ittifaka aldığınız üyeler neticesinde generallinizde yükselme olduğunu anladık ama bu sürec zarfında biz adaya girmeye başlamıştık bile :) savaşı biraz erken başlatmış olduk . Bence dediğiniz gibi savaş yapılacaksa iki tarafın anlaştığı bir zamanda ve koordinatta buluşulup savaş yapılması daha doğru dün gece yapılan bana göre savaş gibi değildi ben şahsen en azından bi 10 15 saat kalırız diye düşünmüştüm ekonomimi ona göre ayarlamıştım . generalimiz gittikten sonra grupta biraz dağılmalar oldu yalana gerek yok şimdi toplanan birliklerin bazıları yanlıs adaya yönlendirildiğinden dağıldı falan :) ittifakımız zaten daha yeni kurulmuş bir ittifak yıllardır birbirimizi tanımıyoruz olur böyle şeyler. Adayı işgale geldikten sonra zaten serkan Atilla ile konuşmamı söyledi burda devreye ben girdim . Atilla ile konuştuk anlaştığımız bir yerde toplanmamız gerektiği konusunda karar kıldık. Atilla biraz zaman istedi haliyle haberi yokmuş savaşa geldiğimizden ben inanıyorum kendisine şahsen arkadaşlar konusunda bişey söyleyemem şimdi .Ben bu konuştuklarımızı bizim arkadaşlara söylediğimde bizim ekonomimize oynadıklarını gelmiyeceklerini söylediler mantıken herkes böyle düşünür :) bizim arkadaşlar geri dönmeye başladı saat 01:00 civarıydı galiba ben geri dönmedim sahsen gemilerimle bekledim kesilseler bile savaş sonuçta 3 4 saatliğine gelmedim kendimi hazırlamıştım Atilla ile biraz bi savaşımız oldu :) tabi yenileceğimi biliyordum :) bunda bi sıkıntı yoktu tek başıma olsamda geri cekilmedim :) 2 3 gemiden ne olacak amaç eğlenmek atilla daha sonra zaten geldiler tek tek adaları almaya başladılar ama bizimkiler zaten geri dönmeye başlamışlardı şahsen savaşmayı çok istiyordum :) ben 8 yıldır ikariam oynamıyorum bu sv acıldıgıını gordum oyle basladım :) ilk savaşımın böyle olması kötü oldu :)
    • Merhaba öncelikle biz gazoza savaş için gitmedik iadeyi ziyaretti. Amacımız ittifak savaşı değildi. Adaya gelmeden önce üyelerimizden bir kaçının yağmalanması sonucu cevap vermek istedik. Bölgede 1e kadar bekledik . Sizden karşılık verme konusunda net bir cvp gelmeyince de adadan yavaş yavaş çekilmek zorunda kaldık. Adaya gelmeniz 3 ü buldu o vakte kadarda askerin bir çoğu geri çekildi. sizin saldırdığınız kişiler destek yardımcı birliklerdir. ufak tefek orduları kesip rapor yapmışsınız. Olay bundan ibaret ama saldırılar bitmeze daha kalıcı bir saldırı gerçekleştiririz. Ufak bir operasyondu siz bunu ittifak savaşı olarak algıladıysanız bu sizin zayıflıgınızdır üç beş askerle ittifak savaşı yapıcak kadar zayıf bir ittifak değiliz.
      O adaya gelmemizin en büyük amacı ittifakın aktiflik durumunu görmekti çok şükür o konuda iyiyiz.