PanikAtak ( P-A ) Yağma ve Savaş Raporlari

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• DİKKAT ! Bu post alay etme ,küçümseme ve hüzün doludur.

Foruma ne mesaj atmayı ne de yağma raporu paylaşmayı seven biri değilim.
      Zaten Lips forumu daha çok çene çalma üzerine devam etmekte.Forumda olan bu atışmaların ve atıp tutmaların bir çeşidiyle de pek tabii hepimiz oyunda karşılaşıyoruz.
      Bu raporun öyküsü de bu şekilde başlamıştır.
      Bilinen adıyla GAZOZ ittifakından, bir limanımızın ve şehrimizin işgalinin bırakılmasını, aksi halde aramızdaki sürecin olumsuz ilerleyeceğini belirttim.
      Denizci23 adlı arkadaş ile irtibat halinde olduğum bu durum içerisinde aldığım ''alabiliyorsanız alın limanı'','' sıralamanıza bakın ona göre konuşun ''
      '' totalde 60k gp niz var sizi ciddiye bile almıyorum '' , '' bence siz farmville oynayın bu oyun size göre değil''. tarzı mesajlar neticesinde diplomatlarına yazdım adını şuan hatırlamıyorum ama kendi kendisini biliyordur.

Benim oyun ahlakım böyledir karşımdaki kim olursa olsun farklı ittifaklar arasında bir mevzu oluşuyorsa diplomata mesaj geçilir, ben de bu sebeple mesajımı yazdım.
      Ancak GAZOZ ittifak diplomatı, beni şikayette bulunuyor ve yardım istiyor durumunda görüp kibiriyle ek olarak
      ''DENİZCİ23 bizim generalimiz sen bana yazmadan önce kimin ne olduğunu öğren'' tarzı bir dönüt verdi.

Bu saatten sonra hem general hem de diplomatlarına bize karşı söylenilen bu kadar küçümsenecek tarzda ki konuşmalarına karşın ,buyurun savaşalım isteyenle 1 e 1 savaşırım isterseniz de ittifak savaşı olarak yazıp mesajımı bitirdim, dönüş olarak o zaman var olan log savaşı bittikten sonra tarih veririz deyip gittiler gidiş o gidiş oldu.

Ta ki günlerden bir gün tak edip artık savaş olmayacak mı tarzı mesajımı yollayana kadar, önce ittifak savaşı olsun dendi sonra GAZOZ lideri sen niye 1 e 1 yapmıyorsun ittifak savaşı şuan yapamayız biz tarzı konuştu,Halbuki kendi generali ve diplomatı log savaşından sonra bize gün vereceklerini söylemişken.

Neyse wp de toplanıldı konuşuldu edildi 1 vs 1 tarihi 14 ocak, ittifak savaşı da pek çoğunuzun malumu olan 9 şubat tarihine alındı. ( log savaş bitişi ile aradaki gün sayısı =? )
      Biz o vakte kadar arada bir savaş daha yapalım vakit çok diye 19 ocak için BÖLGE ittifakı ile anlaştık düşünün artık nasıl bir durum olduğunu.

Yazı aşırıya kaçtı ancak bu tarz durumlar hikayesi ile güzelleşir. 'Bu post alay etme ,küçümseme ve hüzün doludur' ile kastım tarafımızdan yapılan değil bize karşı olmuş olan bu tutumu geçte olsa karşı tarafa aktarabilmek gayesi ile yazılmıştır.
      Raporu paylaşırken son sözlerimi geçmek istiyorum.
      PA yı küçümsemeye kalkacak kişinin ya da ittifakın akıbeti her zaman bu şekilde biter. Hepinize bir mesaj kadar uzağız.

Sayın GAZOZ İttifakı, savaşımıza daha güzel hazırlanmaya gayret gösterin aksi halde o da bu şekilde olacaksa GAZOZ ittifakı olarak ''FARMVİLLE'ye'' ne kadar erken başlarsanız sizin için o kadar hayırlı olur.
      -PA ittifak generali.

Bazı askerleri geri çekip savaştan erken çıksan bile
      verdiğin emek ve savaşın değeri ayrı söylediklerinin ederi ayrı.
      Şartlara uygun ve dürüstçe geçen savaş için rakibim olan DENİZCİ23 arkadaşımızı da tebrik ederim.

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • ya bende bu puanı düşük görüp öyle boş konuşanlara ayar oluyorum. Çok kişi var serverda böyle. Neyseki oktay arkadaşım gerekli cevabı vermiş. Savaş rauntlarınada bakıyordum nasıl savaşıyor diye . pek iyi savaştığıda söylenemez Gazoz generalinin. Eskiden oktaya kullandığı atar şimdi gaz olup uçmuştur.

Oktayım Gazoz artık gazsız da içilmezki başka birilerini bul :D :düello:
      .
      Tanrı plan yapanlara sadece gülermiş...
    • archness wrote:

DİKKAT ! Bu post alay etme ,küçümseme ve hüzün doludur.

Foruma ne mesaj atmayı ne de yağma raporu paylaşmayı seven biri değilim.
      Zaten Lips forumu daha çok çene çalma üzerine devam etmekte.Forumda olan bu atışmaların ve atıp tutmaların bir çeşidiyle de pek tabii hepimiz oyunda karşılaşıyoruz.
      Bu raporun öyküsü de bu şekilde başlamıştır.
      Bilinen adıyla GAZOZ ittifakından, bir limanımızın ve şehrimizin işgalinin bırakılmasını, aksi halde aramızdaki sürecin olumsuz ilerleyeceğini belirttim.
      Denizci23 adlı arkadaş ile irtibat halinde olduğum bu durum içerisinde aldığım ''alabiliyorsanız alın limanı'','' sıralamanıza bakın ona göre konuşun ''
      '' totalde 60k gp niz var sizi ciddiye bile almıyorum '' , '' bence siz farmville oynayın bu oyun size göre değil''. tarzı mesajlar neticesinde diplomatlarına yazdım adını şuan hatırlamıyorum ama kendi kendisini biliyordur.

Benim oyun ahlakım böyledir karşımdaki kim olursa olsun farklı ittifaklar arasında bir mevzu oluşuyorsa diplomata mesaj geçilir, ben de bu sebeple mesajımı yazdım.
      Ancak GAZOZ ittifak diplomatı, beni şikayette bulunuyor ve yardım istiyor durumunda görüp kibiriyle ek olarak
      ''DENİZCİ23 bizim generalimiz sen bana yazmadan önce kimin ne olduğunu öğren'' tarzı bir dönüt verdi.

Bu saatten sonra hem general hem de diplomatlarına bize karşı söylenilen bu kadar küçümsenecek tarzda ki konuşmalarına karşın ,buyurun savaşalım isteyenle 1 e 1 savaşırım isterseniz de ittifak savaşı olarak yazıp mesajımı bitirdim, dönüş olarak o zaman var olan log savaşı bittikten sonra tarih veririz deyip gittiler gidiş o gidiş oldu.

Ta ki günlerden bir gün tak edip artık savaş olmayacak mı tarzı mesajımı yollayana kadar, önce ittifak savaşı olsun dendi sonra GAZOZ lideri sen niye 1 e 1 yapmıyorsun ittifak savaşı şuan yapamayız biz tarzı konuştu,Halbuki kendi generali ve diplomatı log savaşından sonra bize gün vereceklerini söylemişken.

Neyse wp de toplanıldı konuşuldu edildi 1 vs 1 tarihi 14 ocak, ittifak savaşı da pek çoğunuzun malumu olan 9 şubat tarihine alındı. ( log savaş bitişi ile aradaki gün sayısı =? )
      Biz o vakte kadar arada bir savaş daha yapalım vakit çok diye 19 ocak için BÖLGE ittifakı ile anlaştık düşünün artık nasıl bir durum olduğunu.

Yazı aşırıya kaçtı ancak bu tarz durumlar hikayesi ile güzelleşir. 'Bu post alay etme ,küçümseme ve hüzün doludur' ile kastım tarafımızdan yapılan değil bize karşı olmuş olan bu tutumu geçte olsa karşı tarafa aktarabilmek gayesi ile yazılmıştır.
      Raporu paylaşırken son sözlerimi geçmek istiyorum.
      PA yı küçümsemeye kalkacak kişinin ya da ittifakın akıbeti her zaman bu şekilde biter. Hepinize bir mesaj kadar uzağız.

Sayın GAZOZ İttifakı, savaşımıza daha güzel hazırlanmaya gayret gösterin aksi halde o da bu şekilde olacaksa GAZOZ ittifakı olarak ''FARMVİLLE'ye'' ne kadar erken başlarsanız sizin için o kadar hayırlı olur.
      -PA ittifak generali.

Bazı askerleri geri çekip savaştan erken çıksan bile
      verdiğin emek ve savaşın değeri ayrı söylediklerinin ederi ayrı.
      Şartlara uygun ve dürüstçe geçen savaş için rakibim olan DENİZCİ23 arkadaşımızı da tebrik ederim.
      Hasar dağılımını da görmek isteyenler oldu. Savaşı sadece neticede değil denge oyununda da kazanan tarafta elbette biziz.

YeS-MiLoRd wrote:

ya bende bu puanı düşük görüp öyle boş konuşanlara ayar oluyorum. Çok kişi var serverda böyle. Neyseki oktay arkadaşım gerekli cevabı vermiş. Savaş rauntlarınada bakıyordum nasıl savaşıyor diye . pek iyi savaştığıda söylenemez Gazoz generalinin. Eskiden oktaya kullandığı atar şimdi gaz olup uçmuştur.

Oktayım Gazoz artık gazsız da içilmezki başka birilerini bul :D :düello:
      Eyvallah Uğur'um. Azalarak bitmelerini bekliyoruz. Birazının asidini kaçırdık. Artık sıraya kimlerin gireceğine göre eylemlerimiz değişken şekilde devam edecektir :=) .

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • Güzel bir savaştı.Böyle bir savaş için önce takdir sonra teşekkür ederim.Savaşın son rauntlarına bakıp nasıl savaştığımı anlamaya çalışman fazlasıyla saçma bir durum.Son 10-13 raunt savaşın gidişatı belli olduğundan ayrıca savaş uzun sürdüğünden askerleri kesilmeleri için bırakıp uyudum.Bunun dışında ben savaşı kendi haline bırakmadan önce hatırladığım kadarıyla hasar dağılımı %49 Oktay ın %51 benimdi.Ama bunların bir önemi yok Düzgün üslubun ayrı, savaş için tekrar ayrı teşekkür ederim.Umarım her ikimizinde bundan sonraki savaşları aynı şekilde zevkli ve dürüst bir şekilde geçer.
      Şuur-ı hikmete karşı bir eyvAllah kalmıştır.