Pinned Korsan Hisarı, Korsanlık Genel Tartışma Bölümü

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Korsan Hisarı, Korsanlık Genel Tartışma Bölümü

Merhaba Arkadaşlar,

Korsan Hisarı ve Korsanlıkla İlgili Tüm Soru ve Sorunlarınızı Bu Başlık Altından Yazıp Tartışabilir, Diğer Kullanıcılarla Bilgilerinizi Paylaşabilirsiniz.
    • ben korsanlıkta ilkindede büyük ödülü aldım ilk üçteydim şimdide depolarımda var full hiçbi iş yapmadan kaynak alıyorum sadece söm atıyorum ve normal savaştaki gibide değil saldırı hemen sonuçlanıyor.
      zaten oyunda full aktiftim bana karı çok korsanlığın ama beni normal oyundan soğuttu ikariamdan zevk almıyorum sanki korsanlık oyun oynuyoruz.
      süreklide ödülü alan kişiler belli diğerlerinin zaten rekabet edecek zamanıda yok parasıda.
      onun için iyi olmadı oyun içinde oyun kalksa iyi olur
    • oyunu çok değiştirdi bu korsanlık. oyundan soğudum açıkçası. başlarda hoşuma gitmişti ama aynı şekilde 2 seferdir bütün puanları kaptırınca sevmez oldum. :thumbsdown:
    • Bu konu başlığı çok iyi olmuş bana göre ayrı ayrı sürekli korsanlıkla ilgili başlık açılmamış ve forumunda tek başlık altında sorumuzu sorup yada sayfalara bakarak merak ettiğimiz soruları bulmuş oluruz yani kısaca genel tartışmada fazla konu kirliliği olmamış olur hem
    • korsanllıkta korsan hisarı sökülürse veya seviye azaltılınca
      burdan kazanılan korsan puanları silinir
      deniyordu ancak gördüğüm tek gezici sömdeki tek korsan hisarı ile yağma atıyorlar
      sonra korsan hisarı sökülüyor.
      korsan yağması bile almıyorlar
      normal saldırı yağmalarında depo vs istenirken korsan hisarı yapmak için ön koşullar konmalı
      5.seviye belediye 1. seviye valilik gibi
      yoksa at sömü -hisar yap-yağma at-hisarı yık-sömü kaldır
      korsanlık böyle mi oynanacak
    • bence korsanlıktan gelen ödüller dağıtıldıktan sonra depo güvenliği arttırılsın yoksa ödülü aldıktan sonra geliyor biri yağmalıyor sen 1 ay uğraşıyorsun adam 1 yağmayla 70-80 k kaynak götürüyor.

Caution's nothing without charisma. If a man plays the fool, then it's only fools he'll persuade. But appear to be the devil... and all men will submit.
      In a world without gold, we might have been heroes!
    • 15. a) Bütün harfleri büyük yazmak, bağırmak anlamına gelmektedir. Tamamı ya da büyük bir bölümü büyük harfle yazılmış olan mesajlar silinir. Büyük harflerle konu baslıkları açmak yasaktır.

Edit HomeSicK
      :tr: TR MURATPAŞA :tr:

The post was edited 1 time, last by HomeSicK ().

• Yav kurmayın korsanlık hisarını bakın eğlencenize.Neden bu kadar kafaya taktınız illa ki kaldırılsın diyorsunuz anlamıyorum.
      (Hisarı bende kullanmıyorum hiçbir şehrimde yok)
    • *The_Crow* wrote:

Yav kurmayın korsanlık hisarını bakın eğlencenize.Neden bu kadar kafaya taktınız illa ki kaldırılsın diyorsunuz anlamıyorum.
      (Hisarı bende kullanmıyorum hiçbir şehrimde yok)

katılıyorum,kaldırılmasını isteyenler kurmasın korsan hisarını.

Caution's nothing without charisma. If a man plays the fool, then it's only fools he'll persuade. But appear to be the devil... and all men will submit.
    • Korsanlık amacı ne arkadaşlar sadece binadaki görevleri yapmakmı değil tabi
      korsan yağmasına da çıkmak amaç ,online süresini yükseltmek için yapılan yeniliklerden birisi.

Eğer hedeflerinizde sıralamaya girmek varsa kapatırsınız kaynakları ordan gelecek kaynakla her kaynağa sahip olursunuz fazlası ile bu sayede ordunuz için altında biriktirmiş olursunuz.

Direk savaşla ilgilenecek insan korsan hisari kurmaz yada kurmuş olsa bile puan tutmaz böylece saldırda alsa kaybı olmaz.

Korsan hisarını tamamen sökemezsiniz.adam sömü yıkıyorsa diğer taraftada anında kurup 1 tane ondan sonra söküyor.
      Söktükten sonra yeni yere söm atıp ilk kurduğunu söküyor sömdeki kalıyor yani böylece anında saldırı almamış oluyor,yada adanızı güvenli hale getireceksiniz 1 ada çapı yerlerdeki boş yerleri dolduracaksınız böylece orlara söm atılamıyacak.Korsanlar 1 ada çapından daha uzak yerlerle uğraşmaz,vakit kaybı olur ve kendisinin baskın yeme olasılığı olur.

Korsanın kalkmasını isteyenler genelde kendileri sıralamaya giremeyip rakiplerinin aldığı ödüllerin de kesilmesini isteyenlerdir.

Kendi stratejinizi kendiniz geliştirirseniz rakibinizede zor günler yaşatırsınız,yoksa ben şunu istiyorum bunu istemiyorum demekle oyunun gittikçe kolaylaşmasını sağlamakla bu oyun oyunluktan çıkar

Saygılar

Sırtımdan Hançer Vuranlara Kızamadım
      Çünkü ;
      Onlara Güvenip Arkamı Dönen BENDİM ...
      Arkamdan Konuşanlara Da Kızamadım,
      Onları Da Adam Yerine Koyan BENDİM ...

• 15. a) Bütün harfleri büyük yazmak, bağırmak anlamına gelmektedir. Tamamı ya da büyük bir bölümü büyük harfle yazılmış olan mesajlar silinir. Büyük harflerle konu baslıkları açmak yasaktır.

Edit HomeSicK

The post was edited 1 time, last by HomeSicK ().

• arkadaşlar bir sorum olacak.

şimdi ben yediğimin içtiğimin ayrı gitmediği bir arkadaşımla beraber oynuyorum bu oyunu. betada ikimizde aynı ittifaktayız. şimdi bu korsan olayında dışarıdan baskınlara gelenlere puan kaptırmamak için mürettebat sayılarımızı birbirimizden 1 fazla olarak ayarlasak , birisi arkadaşıma baskına geldiğinde ben arkadaşıma baskın düzenleyip puanlarını ben alsam, sonra arkadaşım mürettebat sayısını benden fazla olarak ayarlayıp ondan aldığım puanları benden geri alsa bu olay multi hesap diye değerlendirilebilir mi ? sadece birbirimizin puanlarını korumak için yapacağız bunu. bi yardımcı olun lütfen. ?-(
    • PoLaT38 wrote:

arkadaşlar bir sorum olacak.

şimdi ben yediğimin içtiğimin ayrı gitmediği bir arkadaşımla beraber oynuyorum bu oyunu. betada ikimizde aynı ittifaktayız. şimdi bu korsan olayında dışarıdan baskınlara gelenlere puan kaptırmamak için mürettebat sayılarımızı birbirimizden 1 fazla olarak ayarlasak , birisi arkadaşıma baskına geldiğinde ben arkadaşıma baskın düzenleyip puanlarını ben alsam, sonra arkadaşım mürettebat sayısını benden fazla olarak ayarlayıp ondan aldığım puanları benden geri alsa bu olay multi hesap diye değerlendirilebilir mi ? sadece birbirimizin puanlarını korumak için yapacağız bunu. bi yardımcı olun lütfen. ?-(

Güzel strateji olur bence multi ilen alaksı yok :D
    • Ya bir şey diycem. Şu capchta kodu mudur nedir bi kod geldi 5-6 seferde bi soruyor ya o kodlar biraz daha okunur olsa Allah aşkına okuyup yazana kadar yırtınıyorum burda :phatgrin: 8)
    • diyelim ben bir arkadaşımla anlaştım sürekli korsan puanı basıcak ve ben onu yağmalayacam bu sayede çok seri bir şekilde korsan puanı kasıcam.bu hile sayılırmı ?
      veya bir güvenlik açığımıdır ?