Pinned Lips Genel Sohbet Odası

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Onu bunu suçlaman Rodoscu olduğun gerçeğini değiştirmez. Bir de gelmiş kısasa kısas diyorsun. Nede olsa karşıdakiler (yanlışlık ya da bilerek farketmez) rodos bastıya, bahane oldu size de. Neymiş siz bastınız diye bastık. Yav bırakın bu oyunları, güldürmeyin bizi. :) Fırsat geçti mi elinize hiç kaçırmıyorsunuz maşallah.
    • CTB İle olan savaşın akıbetini merak eden arkadaşlar için yazıyorum son mesajım silinmiş.

Öncelikle DEW-D raporlarına 9. sayfadan başlayanlar mevzuyu daha iyi kavrar

CTB ittifakına yazın savaş tarihi verdim anlaştık. Tarih geldiğine savaştan o ya da bu şekilde vazgeçtiler gerekçelerini kendileri belirtebilir.
      Muhtemelen ben aktif olduğum için çekildiler dedim inkar ettiler ancak bu gün yine bu durumu yaşıyoruz.
      Vakit buldum forumda çok yazılar gördüm Lipste ağa paşa kral biziz modunda olan CTB nin 4 merkez adasının ortasına tek başıma ışın attım.

Öyle ya da böyle başlayan savaş yaklaşık 20 gün gibi bir sürede CTB nin tüm cephelerde rodos atıp geri çekilmesiyle bitmiştir.
      CTB Lideri iyi hazırlık yaptığımızı ve karşılık veremeyeceklerini belirtti. Olabilir amenna
      He şu ortadadır vakitleri var gp leri var altınları var ama evet şu aşamada bize oranla cüzi bir miktar kalıyordu.
      Bizde elbette sadece CTB ile değil Müttefiki KIYIM ile de savaştık .20 gün boyunca 2 ittifak ile savaş devam etti . kıyım savaşı devam ediyor
      CTB li bazı arkadaşlar bunu kaldıramamış olabilir. Forumda çok yazmalarından bellidir.

CTB li kişiler ile olan konuşmam da savaştan çekilip altın yaktıracaklarını karşılamayacaklarını söylediler. Bu da bir strateji ancak kaybeden tarafın stratejisidir. Bir cephe bile savaş idame ettirilmiyorsa orada savaş kaybedilmiş demektir.
      Arama çabalarım bir iki gündür boşa çıkmış CTB hiç bir koordinatta ve şehirde savunma yapmamıştır.
      SAVAŞA KATILMAK İSTEYEN CTB li üyeleri engellemiş ve izin vermemişlerdir. Bu nasıl acizlik forum halkı karar versin
      Öncelikle birlikte savaştığım arkadaşları zafer için kutlar tebrik ederim.
      Şahsi olarak CTB nin benim karşıma çıkmaması 2 etmiştir.
      Artık Kıstasa Kıstas. Bir saldırı daha olacak ise CTB den biri çıksın yanıma ışın atsın. Değil 1 kişi . Tüm ittifakı da ışınlayıp gelebilir.
      İcraat boş raporlar ya da boş sözler ile yapılmaz. Böyle MERKEZİNİZE ışın atar generalinizden liderinize kadar adamı rodoslatırım ben
      Hiç rodos atmadım oyun hayatım boyunca. CTB ittifakı gelir bana rodos attırırsa eyv demesini biliriz siz gibi tatava yapmadan
      o vakte kadar en iyi rapor budur

CTB ittifakı paragrafın başında söylediğim şeyi yine inkar edeceklerdir. Ancak Ben varım ve var olduğum müddetçe de CTB ittifakının şekli de tavrı da budur.

Sesleri çok çıkmaya başladıysa Bilinsin ki archness şimdilik ortada yok demektir.

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • KRALL DAGHAN wrote:

İYİ akşamlar tuğba sana saygımı bu zamana kadar bozmadım senin rodos dediğin uygulamayı biz bilmiyoruz bir k kılıç kestirmemek için rodos bastınız limanına çöktüm bildiğin çökme yaptım gewldin rodos bastın ve yüzünde kızarmadan benim limanıma daldın ben bastığım tek bir rodos sonrası dahi size saldırı atmadım ayrıca orada çoğu zaman hepinize karşı tek yada iki kişi kaldık. saygı boyutlarını aştın şehir isimlerini saçma sapan yaptım saygımı yine bozmadım sana kelime etmedim diyeceksin ki arkadaşın yaptı dikkat ettiysen arkadaşımda fazla uzun tutamadı gerekeni söyedim ayrıca senin dedğin gibi "10 11 rodos basana içindekileri söyle ancak basmadıysam onlar benim sana iademdir. bu akşam yine rodosladınız rodos adalarını kapatan bizler değil sizlersiniz rodostan şikayet edecek kişiler rodos adası tutmayacak diyelinki 10 değil 20 kez rodos atayım orada hepiniz oradasınız atsam ne olucak 1 rodos atsan 2 gün 9 saat yok ve bunu başlatan hala sürdüren sizlersiniz sana karşı saygımı bozmucam tuğba susuyorum
      konuş reis duysunlar.. :D
    • Komik :) Savaş stratejisi dediği "Param var. Altın ve gp deposu indireyim, birde ışın atayım. Biliyormuşum gibi gözükeyim..". Kimsenin de işi gücü yok, günlerinin büyük kısmını oyuna ayıracak beyefendinin getirdiği depolarla uğraşacak. xD. Paralar boşa akınca üzülmüş anlaşılan uzun uzun açıklama yazıyor. Birde forum ahalisine bırakıyor ki 2-3 destek mesajı gelsin de morali düzelsin az :D Aslansın, kralsın. Bravo.
    • Normal bir gün, evindesin işindesin oturuyorsun. Bakıyorsun sunucuya yeni bir depo inmiş. Milyon milyar altın, bir o kadar gp. Yazıyorsun ittifaka arkadaşlar bir depo daha getirmişler. Havalarda güzel boş verin uğraşıp vakit ayırmayın dolaşır giderler diyorsun. Akşam boş bir vaktinde foruma bir giriyorsun deposuz savaş bilmeyen kişiler "adaları gezdik, işgal attık, ışın attık kimseyi bulamadık korkak bunlar" yazmış :D Halbu ki mesajın alt metni "depoya ayrı para verdim, ışına ayrı para verdim. Karşıma da kimse çıkmadı. Ben neyin gazına geldim de durduk yere GF ye para kaptırdım." :zuhah: :zuhah:

The post was edited 1 time, last by Amarendra ().

• Amarendra wrote:

Normal bir gün, evindesin işindesin oturuyorsun. Bakıyorsun sunucuya yeni bir depo inmiş. Milyon milyar altın, bir o kadar gp. Yazıyorsun ittifaka arkadaşlar bir depo daha getirmişler. Havalarda güzel boş verin uğraşıp vakit ayırmayın dolaşır giderler diyorsun. Akşam boş bir vaktinde foruma bir giriyorsun deposuz savaş bilmeyen kişiler "adaları gezdik, işgal attık, ışın attık kimseyi bulamadık korkak bunlar" yazmış :D Halbu ki mesajın alt metni "depoya ayrı para verdim, ışına ayrı para verdim. Karşıma da kimse çıkmadı. Ben neyin gazına geldim de durduk yere GF ye para kaptırdım." :zuhah: :zuhah:
      süpersin dostum :br::
    • archness wrote:

CTB İle olan savaşın akıbetini merak eden arkadaşlar için yazıyorum son mesajım silinmiş.

Öncelikle DEW-D raporlarına 9. sayfadan başlayanlar mevzuyu daha iyi kavrar

CTB ittifakına yazın savaş tarihi verdim anlaştık. Tarih geldiğine savaştan o ya da bu şekilde vazgeçtiler gerekçelerini kendileri belirtebilir.
      Muhtemelen ben aktif olduğum için çekildiler dedim inkar ettiler ancak bu gün yine bu durumu yaşıyoruz.
      Vakit buldum forumda çok yazılar gördüm Lipste ağa paşa kral biziz modunda olan CTB nin 4 merkez adasının ortasına tek başıma ışın attım.

Öyle ya da böyle başlayan savaş yaklaşık 20 gün gibi bir sürede CTB nin tüm cephelerde rodos atıp geri çekilmesiyle bitmiştir.
      CTB Lideri iyi hazırlık yaptığımızı ve karşılık veremeyeceklerini belirtti. Olabilir amenna
      He şu ortadadır vakitleri var gp leri var altınları var ama evet şu aşamada bize oranla cüzi bir miktar kalıyordu.
      Bizde elbette sadece CTB ile değil Müttefiki KIYIM ile de savaştık .20 gün boyunca 2 ittifak ile savaş devam etti . kıyım savaşı devam ediyor
      CTB li bazı arkadaşlar bunu kaldıramamış olabilir. Forumda çok yazmalarından bellidir.

CTB li kişiler ile olan konuşmam da savaştan çekilip altın yaktıracaklarını karşılamayacaklarını söylediler. Bu da bir strateji ancak kaybeden tarafın stratejisidir. Bir cephe bile savaş idame ettirilmiyorsa orada savaş kaybedilmiş demektir.
      Arama çabalarım bir iki gündür boşa çıkmış CTB hiç bir koordinatta ve şehirde savunma yapmamıştır.
      SAVAŞA KATILMAK İSTEYEN CTB li üyeleri engellemiş ve izin vermemişlerdir. Bu nasıl acizlik forum halkı karar versin
      Öncelikle birlikte savaştığım arkadaşları zafer için kutlar tebrik ederim.
      Şahsi olarak CTB nin benim karşıma çıkmaması 2 etmiştir.
      Artık Kıstasa Kıstas. Bir saldırı daha olacak ise CTB den biri çıksın yanıma ışın atsın. Değil 1 kişi . Tüm ittifakı da ışınlayıp gelebilir.
      İcraat boş raporlar ya da boş sözler ile yapılmaz. Böyle MERKEZİNİZE ışın atar generalinizden liderinize kadar adamı rodoslatırım ben
      Hiç rodos atmadım oyun hayatım boyunca. CTB ittifakı gelir bana rodos attırırsa eyv demesini biliriz siz gibi tatava yapmadan
      o vakte kadar en iyi rapor budur

CTB ittifakı paragrafın başında söylediğim şeyi yine inkar edeceklerdir. Ancak Ben varım ve var olduğum müddetçe de CTB ittifakının şekli de tavrı da budur.

Sesleri çok çıkmaya başladıysa Bilinsin ki archness şimdilik ortada yok demektir.
      Bu çok bilmiş çocuk burdaki insanları ne sanıyor acaba anlıyan benide aydınlatsın.

1. Bu çocuk abilerinden hesap bulmuş üstüne de gp ve altın çekip yan adalarımıza gelmiş. Doğru.!
      2. Etrafı dolaşırken 10-12 rauntluk gibi saldırılar sonrası geri çekilmiş. Doğru.!
      3. Sonra ne yapmış o gp ve altın ile savunmaya yatmış günde 1-2 defa oyuna girip havan mermileri vs yenilemiş ve ya filo takviye yapmış kaybolmuş. Doğrumu ? Bu da doğru.!
      4. O esnada bize 3 saldırı cephesi açan BY dir onlarda ancak bu 1 yıllık servere bizden 3 m daha fazla gp indirip + dew ile + farklı serverlerde satın aldıkları gp ve altınların da gücüne güvenerek gelmiştir.
      5. Bu archnes denen çocuk by nin saldırı yaptığı cephelere de filika atıp izlemiştir. Bu tüm ikariam zamanlarının en haşin ve saldırgan savaşcısı çocuğun ( tabii kendisini öğle tanıtmakta ) bütün mahareti bunlardan ibaret iken. sanki kendisi o 3 cephede saldırı halindeymiş gibi burda pişkin pişkin sallamaya devam ediyor.

Ben bu çocuğun yaşını bilmiyorum ama hayal dünyası çok geniş biri. Ben bunlarla anlaşmalı savaş yapılacak diye bir anlaşma olduğunu neden bilmiyorum. Anlaşmaya çalışıldı ama anlaşma olmadı diye biliyorum. Bunlar aylar öncesi cezalı hesabı savunmaya çalıştılar ve yenildiler. Kendiside tatile almıştır hesabını hemde uzunca bir süre görünmemiştir.

Şimdi bunların suçlamalarına bakalım. Şu meşhur baytarmı çakma doktormu her neyse sağda solda gp ve hesap arıyorya işte o kaç defa rodos vurmuştur ben söylemiyim genelde doktorlar dürüst olur eğer bu da gerçekten dürüst ise açıklasın sayısını.
      Ama ondan hiç söz etmez bu archness denen çocuk. Sonra bu ganrizon küçültme işine bakalım kim başlatmış onun da açıklamasını bu kanatları bayağı açılmış olan çocuk açıklasın. Kaldıki onlar garnizon küçültünce biz çekildik çünkü savaş yapacak kimse kalmamıştı kala kala küçültülen garnizona kalmıştık ve o garnizonu büyütme çabasına girmeye tenezzülde etmedik.

Ama ne tuhaf biz garnizon küçültmeye çalışınca bizi aşağılamaya çalışan bu akıllılar aynı zamanda garnizon büyütmek için hem saldıran hemde savunan olmaya çalışıp savunma içinde filo yola vurdu.

Gelelim by ye rodos da rodos diye feryat edenler sirkülerlerinde rodosun ne kadar zevkli olduğundan söz ederken rakip vurunca neden rakibe burda hakaret vari cümleler kurarlar aklı selim biri açıklasın lütfen.
      Bunlarla ortada anlaşmalı savaş yok ..!!
      Ve bu servere her gp ve altın indiren serverdeki ittifaklarla istediği savaşı yapamayınca diğer oyuncuları aşağılama gereği duyacaksa onlardaki rahatsızlığın tanısını sanırım araştırmaya gerek yok.

Dip not: Yazın dew ile çıkan savaşın en büyük kışkırtıcısı şu an BY de olan le marc isimli çocuktur. wp grup mesajların da sanırım konuşmaları biraz uğraş verilirse bulunur. Ne gariptirki o zaman cezalı hesaba saldırı yapılması için bütün enerjisini harcıyan o çocuk şimdi by de ve kimlerle kol kola herkesin malumu.
      Basit bir oyun insanların yapısını ne kadarda kolay ele veriyor demi.

Herkese hakaret ve aşağılama içermeyen iyi forumlar.
    • EL_Cordobez wrote:

Bu çok bilmiş çocuk burdaki insanları ne sanıyor acaba anlıyan benide aydınlatsın.
      1. Bu çocuk abilerinden hesap bulmuş üstüne de gp ve altın çekip yan adalarımıza gelmiş. Doğru.!
      2. Etrafı dolaşırken 10-12 rauntluk gibi saldırılar sonrası geri çekilmiş. Doğru.!
      3. Sonra ne yapmış o gp ve altın ile savunmaya yatmış günde 1-2 defa oyuna girip havan mermileri vs yenilemiş ve ya filo takviye yapmış kaybolmuş. Doğrumu ? Bu da doğru.!
      4. O esnada bize 3 saldırı cephesi açan BY dir onlarda ancak bu 1 yıllık servere bizden 3 m daha fazla gp indirip + dew ile + farklı serverlerde satın aldıkları gp ve altınların da gücüne güvenerek gelmiştir.
      5. Bu archnes denen çocuk by nin saldırı yaptığı cephelere de filika atıp izlemiştir. Bu tüm ikariam zamanlarının en haşin ve saldırgan savaşcısı çocuğun ( tabii kendisini öğle tanıtmakta ) bütün mahareti bunlardan ibaret iken. sanki kendisi o 3 cephede saldırı halindeymiş gibi burda pişkin pişkin sallamaya devam ediyor.

Ben bu çocuğun yaşını bilmiyorum ama hayal dünyası çok geniş biri. Ben bunlarla anlaşmalı savaş yapılacak diye bir anlaşma olduğunu neden bilmiyorum. Anlaşmaya çalışıldı ama anlaşma olmadı diye biliyorum. Bunlar aylar öncesi cezalı hesabı savunmaya çalıştılar ve yenildiler. Kendiside tatile almıştır hesabını hemde uzunca bir süre görünmemiştir.

Şimdi bunların suçlamalarına bakalım. Şu meşhur baytarmı çakma doktormu her neyse sağda solda gp ve hesap arıyorya işte o kaç defa rodos vurmuştur ben söylemiyim genelde doktorlar dürüst olur eğer bu da gerçekten dürüst ise açıklasın sayısını.
      Ama ondan hiç söz etmez bu archness denen çocuk. Sonra bu ganrizon küçültme işine bakalım kim başlatmış onun da açıklamasını bu kanatları bayağı açılmış olan çocuk açıklasın. Kaldıki onlar garnizon küçültünce biz çekildik çünkü savaş yapacak kimse kalmamıştı kala kala küçültülen garnizona kalmıştık ve o garnizonu büyütme çabasına girmeye tenezzülde etmedik.

Ama ne tuhaf biz garnizon küçültmeye çalışınca bizi aşağılamaya çalışan bu akıllılar aynı zamanda garnizon büyütmek için hem saldıran hemde savunan olmaya çalışıp savunma içinde filo yola vurdu.

Gelelim by ye rodos da rodos diye feryat edenler sirkülerlerinde rodosun ne kadar zevkli olduğundan söz ederken rakip vurunca neden rakibe burda hakaret vari cümleler kurarlar aklı selim biri açıklasın lütfen.
      Bunlarla ortada anlaşmalı savaş yok ..!!
      Ve bu servere her gp ve altın indiren serverdeki ittifaklarla istediği savaşı yapamayınca diğer oyuncuları aşağılama gereği duyacaksa onlardaki rahatsızlığın tanısını sanırım araştırmaya gerek yok.

Dip not: Yazın dew ile çıkan savaşın en büyük kışkırtıcısı şu an BY de olan le marc isimli çocuktur. wp grup mesajların da sanırım konuşmaları biraz uğraş verilirse bulunur. Ne gariptirki o zaman cezalı hesaba saldırı yapılması için bütün enerjisini harcıyan o çocuk şimdi by de ve kimlerle kol kola herkesin malumu.
      Basit bir oyun insanların yapısını ne kadarda kolay ele veriyor demi.

Herkese hakaret ve aşağılama içermeyen iyi forumlar.
      lütfen birisi özet geçsin :(
      ya allah için hiç erinmedin mi bunu yazarken
    • Ozan efendi siz gibi her gün bilmem kaç defa foruma mesaj atmıyorum günlerdir burda hakkımda ve içinde bulunduğum ittifak hakkında atılıp tutulunca cevap hakkım yokmu ?

Yoksa bu forumlar sen gibi bir kaç kişinin tekelindemi ?

Forum hayatın boyunca attığın mesaj sayısına bak birde benimkine sonra da hakkımda yorum yap olurmu ?
    • EL_Cordobez wrote:

Ozan efendi siz gibi her gün bilmem kaç defa foruma mesaj atmıyorum günlerdir burda hakkımda ve içinde bulunduğum ittifak hakkında atılıp tutulunca cevap hakkım yokmu ?

Forum hayatın boyunca attığın mesaj sayısına bak birde benimkine sonra da hakkımda yorum yap olurmu ?
      Bunlara cevap bile vermeye gerek yok. İndiriyor depoyu, topluyor askeri altını (bunları yapana kadar ses seda yok tabi bu kişiden). Ancak özgüven sağlayacak kadar asker altını elde ettiğinde birden ışın atıyor. Sağa sola bir kaç saldırıda bulunuyor. Bekliyor ki karşıda ki herkes hemen her şeyini bir kenara bırakacak karşılık verecek. Umarım bir gün deposuz saldırma cesaretini de bulur da görürüz o vakit.
    • EL_Cordobez wrote:

Ozan efendi siz gibi her gün bilmem kaç defa foruma mesaj atmıyorum günlerdir burda hakkımda ve içinde bulunduğum ittifak hakkında atılıp tutulunca cevap hakkım yokmu ?

şeker veya tansiyon var galiba? hemen gerilme, bir laf sokma çabası biraz relax olun :D
      bak türkiye de ortalama ölüm yaşı 70, yani önünde daha çok yıl vardır geçmez öyle sakin ol :D

Amarendra wrote:

Bunlara cevap bile vermeye gerek yok. İndiriyor depoyu, topluyor askeri altını (bunları yapana kadar ses seda yok tabi bu kişiden). Ancak özgüven sağlayacak kadar asker altını elde ettiğinde birden ışın atıyor. Sağa sola bir kaç saldırıda bulunuyor. Bekliyor ki karşıda ki herkes hemen her şeyini bir kenara bırakacak karşılık verecek. Umarım bir gün deposuz saldırma cesaretini de bulur da görürüz o vakit.
      sen ne diyon allahını seversen ya tartıştıgın kişiler beni tanımaz ben onları tanımam, yok depo yok bilmem ne tövbeee :zuhah: :kihkoh:
    • Ozann wrote:

EL_Cordobez wrote:

şeker veya tansiyon var galiba? hemen gerilme, bir laf sokma çabası biraz relax olun :D bak türkiye de ortalama ölüm yaşı 70, yani önünde daha çok yıl vardır geçmez öyle sakin ol :D

Amarendra wrote:

sen ne diyon allahını seversen ya tartıştıgın kişiler beni tanımaz ben onları tanımam, yok depo yok bilmem ne tövbeee :zuhah: :kihkoh:
      Bende kimseyi tanımıyorum. Lips sunucusu ile herhangi bir ilgim alakam yok. Konunun öncesi hakkında da bir fikrim yok. Sadece ayak uyduruyorum tartışmaya. Şu zamanda ittifaklar arası bir savaş varsa mutlaka depo indirilmiştir diye girdim araya öylesine.