Angepinnt Lips Genel Sohbet Odası

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Cümleten hayırlı geceler arkadaşlar :)

Şu hesap taşıma ve karaborsa durumu oyunun tadını iyice kaçırdı . Eskiden aylar sonrasına tarih belirler mızrakçı basıp sonra esas orduyu çıkarır güzelce eğlenceli bi savaş süreci geçirirdik . Şimdi belli başlı ittifaklar depo hesabı ayarlayıp onlarıda kullanmadan olası durumlara saklıyorlar.

Şahsen öyle bi depoya sahip olsak ittifak olarak olası durumları beklemeden olası bir durum yaratırız :)

Eğlencesine oynuyoruz oyunu. Aslında yaz ayları online süreleri artıyor oyuncuların. Bi lips dünya savaşı olsa hayır demem :))
    • Neu

günaydın forum ve savaşamayan arkadaşlar
      bir daha kendilerini bilen tayfa savaş konusunda laf etmeye kalkarsa ağızlarına kürekle vurun lütfen. şakşakçılarına da acıyorum desteklediği tarafın bu kadar aciz olacağını düşünmüşler miydi acaba

Şunu anladım ki ne verdiğiniz sözlerin bir saygınlığı var ne de ittifakınızdaki üst ekibin sözlerine saygınız var.
      hiç bir şekilde ne itimat edilecek kişilersiniz ne de güvence alınarak iş yapılacak kişiler değilsiniz
      mutabık olunan savaş şartları ctb tarafından ihlal edilmiştir herkesin bilgisine.
      zaten forum sayfamıza bakıldığında 2 gündür olan durumu herkes kavrar
      o kadar gp ve altın , o kadar ittifak üyesi ,bizden rastgele bir kişi ctb de olsa işimiz bayağı zor olurdu ancak bu şartlarda sonucu zaten belliydi sadece bu kadar erken olmasına şaşırdım.
      ve bazı kişilere gerçekten yakıştıramadım çünkü az çok tanıdığım isimler var
      gerek müttefik olup destekleyen kişilerden gerekse kendi ittifaklarında olan kişilerden
      sanırdım ki bazısı verilen sözün yenilmesine pek hoşgörülü yaklaşmayacak kişilerdi benim nezdimde en çok onlara yakışmadı

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • Neu

Savaşın başında şimdi ve sonrasında biz verdiğimiz sözleri yine tutacağız.Şimdi sağda solda karakterden bahsedip duranlar var ve bunu oyun çerçevesinden ölçüp karar veriyorlar.Alın size karakter verilen söz çiğnenirse orada bir sıkıntı var işte
      Zaten kendi oyuncularınızla beceremediniz gittiniz kıyımı çağırdınız onlar da ne işe yarayacaksa anlayamadım
      He iyi rodos vurdular sizin vurduğunuz gibi o raporlar da foruma asılacak
      Eğer savaşanayacaksanız haber verin biz de boşa heves etmeyelim bu nedir 3. Bir cepheye öcü gibi bakıyorsunuz ne zaman cephe açmaya kalksak topuk zaten tek yapabildiğiniz savunmada kalıp cephane bugu yapmak eyvallah yapın yapın onu da yapın ama saldırdığımızda savunmasını bilin

İyi oyunlar
    • Neu

:D :D :D bunlar neyin kafası yaşıyorlar kendi yazıp kendi çiziyorlar herşeyi ahahahaha

1. Anlaşmalı Savaşmı var ortada ? olsa ordamı olurdu ?
      2. sizin savaş anlayışınız cephelerden cekilip rapor verip füze taktiği uygulamakmı tek bunumu biliyorsunuz ?
      şimdi diceksiniz ki siz niye açmıyorsunuz cephe diye açtılar cephede ne oldu gecenin bir vakti cepheleri bıraktınız ?
      3. cephe açmak ve ya doldur boşalt için geldiğimde savaşmı yapabildiniz sadece bütün işsizler toplanmış gece uyumamı bekleyip füze taktiği uygulamak amaçları sizin amacınız zaten savaş yapmak değil cephe cephe diye ağladınız kendi bölgenizde 2-3 kişinin yaptığı operasyonu ittifak savaşı gibi burda dillendiriyorsunuz sadece amacınız sadece algı yaratmak forumda çok boş yapmayın millet ağlamanızı dinleyecek değil burda haydi komşuylar eyw :baby: :baby: :baby: :baby: :baby:
      "Annelerin Oynama dediği Kötü Çocuklardanım"
    • Neu

Utanmadan yazabilen biri çıktı tebrik ederim kardeşim de işimiz senle değil bırak da has ctbliler gelip konuşsun sana laf düşmez :)
      Ayrıca savaşa hakim olmadığın çok belli aynı savaşlardan mı konuşuyoruz?
      Savaştan çekildiniz diyor arkadaşım 5 cepheyi çekilip de 1 cepheye düşüren biz miyiz?
      Sayısız şehrinize saldırıyoruz kaçıyorsunuz birazcık gerçekçi ol yalan konuşma Allah da raporlar ortada
      Anlaşmalı savaş mı var ortada diyor inşallah şaka yapıyorsundur
      Öyle ban yiyen hesabı yağmalayıp gemilerini kesmekle olmaz bu işler agoradan tatile kaçın kesim nasış olurmuş göstereceğim deyip ötekini gün cephelerden arkanıza bakmadan kaçmanıza lips kaç puan verir? :)))

Daha söylenecek nice söz var neyse siz rodos vurmaya devam biz çizgimizi bozmuyoruz
    • Neu

Nerde anlaşmalı savaş tarih gün saat belliydi anlaşmalı savaşmı yapıldı kendi bölgenizde birde , kendiliğinden oluşan savaş öncesi bir operasyon sadece, bu nasıl bir arkadaş biri şuna tane tane anlatsın herşeyi oyunla ilgilenmediği çok açık avukatlık yapıcam diye küçük düşüyor burlarda

kaç kişiniz tatile aldı geçen hafta Taci kaçınızı tatile aldırttı sen say ben sayımmı ?oyunla ilgilenen 1-2 kişiniz kaldı sende dahil buna ozmn anlaşmalı savaş değilmiydi sizin söylediğinize göre anlaşmalı savaşda sizde tatile aldınız ozmn yazık yazık bu kadar düşüncesizsiniz .

"Sayısız şehrinize saldırıyoruz kaçıyorsunuz birazcık gerçekçi ol yalan konuşma Allah da raporlar ortada" demişsin sayısız şehirlerinizden miyon milyon ctb depolarına kaynak indi savaş öncesi bunumu hazmedemediniz durmadan biriniz banlanıp diğeriniz banı açılan sizler ?

benden size tavsiye oyunu kurallarına göre oynayın ki ban yemeyin :D savaş istiyorsan anlaşmalı savaş konuşursun savaş tarihini saldırmazlığı belirler yaparsın savaşı sonra o öle oldu bu öle oldu diye ağlamanızı cekecek değil millet aksu kardeş :baby: :baby:
      "Annelerin Oynama dediği Kötü Çocuklardanım"