Pinned Lips Genel Sohbet Odası

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Akdora wrote:

iMaM wrote:

adam ambrosiyeli gelisim yapiyor diyorum sen hala ada kaynagi diyorsun. mohicanin plani kendi sehrinde savasip 12 saatte 8 saatte bir rodos vurmak. örsede sehir atar ama ilk önceligi rodosdur onun
      bende diyorum ki rodos kullandığını gördün mü? hemen yargılama önce söyledeğin gibi yapsın ondan sonra başlık açarsın istediğini söylersin. kaçıracağını da sanmam.
      mohicanin oynadigi her serverda oynadim hemen hemen bilirim :D ben eski ctb liyim demediler mi sana. mohican pek oyle uzun süreli savasmaz. genelde ciftci modunda takilir. onun liderlik yaptigi ittifakida bilirim. bir iki savasir arkadasinda baris ister.
      "İki gecem var ikisi de uykusuz;
      ya sensizim uyuyamam,
      ya da sen varsın uyku haram.."

• iMaM wrote:

Akdora wrote:

iMaM wrote:

adam ambrosiyeli gelisim yapiyor diyorum sen hala ada kaynagi diyorsun. mohicanin plani kendi sehrinde savasip 12 saatte 8 saatte bir rodos vurmak. örsede sehir atar ama ilk önceligi rodosdur onun
      bende diyorum ki rodos kullandığını gördün mü? hemen yargılama önce söyledeğin gibi yapsın ondan sonra başlık açarsın istediğini söylersin. kaçıracağını da sanmam.
      mohicanin oynadigi her serverda oynadim hemen hemen bilirim :D ben eski ctb liyim demediler mi sana. mohican pek oyle uzun süreli savasmaz. genelde ciftci modunda takilir. onun liderlik yaptigi ittifakida bilirim. bir iki savasir arkadasinda baris ister.
      ooooo çok konun geçti tekmeyi bastığımız kişi dediler :bump: bakalım imam bekleyip görelim.
    • Akdora wrote:

iMaM wrote:

Akdora wrote:

iMaM wrote:

ooooo çok konun geçti tekmeyi bastığımız kişi dediler :bump: bakalım imam bekleyip görelim.
      gunde 1 - 2 kere beni konusmazsa edemezler. her zamanki yalanlarini söylemisler. iclerinde bir tanede adam cikipta dogruyu söyleyemez. cünkü hepsi yalanci KKK7 zaten yalancilik konusunda ctb her serverda damgalandi. mohicanin beni pek yaniltacagini sanmam. eski kurt huyundan vaz gecmez
      ya sensizim uyuyamam,

• iMaM wrote:

Akdora wrote:

iMaM wrote:

Akdora wrote:

iMaM wrote:

gunde 1 - 2 kere beni konusmazsa edemezler. her zamanki yalanlarini söylemisler. iclerinde bir tanede adam cikipta dogruyu söyleyemez. cünkü hepsi yalanci KKK7 zaten yalancilik konusunda ctb her serverda damgalandi. mohicanin beni pek yaniltacagini sanmam. eski kurt huyundan vaz gecmez
      doğruyu söyle bilelim imam. seni yargılamıyorum zaten sende olmasan forum zevksiz biryer olurdu. eski tadı kalmamış, düzgünce gelip yazan yok
    • benim ctb lik kariyerim rho ya dayanir. ittifakin en eski generallerindenim. rhoda oynayan ve beni taniyanlar bilir cok kisiye oyun biraktirdim. 1 kere dahi ban yemedim bunu yaparken. yani sizin cakma generalleriniz gibi generallik yapmadim. rhoda islerimden dolayi belli bir süre sonra oyunu biraktim. oyuna tekrar döndügümde apollonda tekrar bir araya geldik.

ben oynadigim serverlarda her alanda yarismayi seven biriyim. apollondada korsanda söz sahibi olmak icin gerekeni yaptik. söz sahibide olduk. ittifakin mürcüsü o zamanlar mefistofeles di. bende gerekli her türlü destegi verdim. toplayicilik yaparak disardan puan avlayarak.

senin simdiki liderin ittifakta ikilik cikardi. mefistofeles korsanda sürekli 1. oluyor diye mürcülük yapmak istedi. korsandada ittifakina yardim etmiyordu. korsan yapmasinida bilmedigi icin ben mefistofelesi destekledim. o dönem erdo yani el_cordebez de bana hak verince mefistofeles korsanciliga devam etti. senin simdiki liderin yine kendi basina buyruk hareket etmeye devam etti.

korsanda puan vermemeye ve uzak diyarlara söm atip ilk 10 a girmek icin korsana girmeye calisti. gecenin bir yarisi söm isinlamadan bunu indirdiler. hatta ben defalarca ona söyledimki bir isin atarak seni indirirler yanlis yapiyorsun diye.

bu siralamadan olunca ben oyunu birakiyorum diyip oyunu birakti. ikariam hic oynamiyorum tamamen birakiyorum deyipte baska serverda oynamaya devam eden bir oyuncudan bahsettim.

benim ittifaktan ayrilma olayina gelince. desertrose ittifakta bile yoktu. crazgeneral de yine multiden banlanmisti. ben birakinca sonra ona oyun verip getirdiler.

apollonda hic bir rütbeyeda talip olmadim yapmadimda. yeni arkadaslara verin rütbeleri oyuna baglansinlar dedim. ihak isminde birine verdiler. bu rütbenin sevdasina kapilip skype grubumuzda bana küfür etti. konu neydi onu hatirlamiyorum.

bende onun bulundugu ittifakta oynamam dedim. merkezlerindeki oyunumu sildim. örs rodos posidon tapinaklarinda sehirlerim vardi. isteseydim hic bir tapinaklarini kullanamazlardi.

oyunum silindigi halde ben yine adamlik yaptim crazygenerale ctb icindeki bir hesaptan düzenli altin yolluyordum. baktim ihak yine sürkilerde arkamdan konusuyor. 10 yillik arkadas belledigim adamlar 1 yillik cocuga birsey demiyordu.

bunun üzerine sinirlendim ittifaka bir tane sirküler attim. Hampik isimli hesaptan :D

ben oyunu biraktim ctb nin rakibi olan oyuncular bana oyun teklif etti kabul etmedim. ctb deki sirküleri görünce ilk 10 daki teklif ettikleri hesabi aldim. alir almaz ctb yi korsanda yerle ihsan ettim yan mürcü olarak. ilk korsanim 3 olarak bitirdim. 1. de bizdendi.

sonra ihaki tarla ettim. server birlesene kadar tatilden cikamadi. ctb nin dost olduklari tüm ittifaklari ctb ye yardim ediyor diye yagmaladim.

sonra butun bu olaylar olurken ctb liler senin su an ki ctb lideri diye belledigin adamdan yardim istediler :D oyuna dön diye. ikna ettiler ama pek bir varlik gösteremediler.

ctb ile anlasmali ittifak savasimizdada tam 4 hesapla savastim. ctb yi kestik. crazygeneralde vardi :D
      ya sensizim uyuyamam,

• ayrica

alibayram

hasan22

R I F K I

bu 3 hesapta hepsi farkli ittifaklarda bulunup ctb ye neler yaptigimi bilirler :D

alibayram ile merkezde korsan kasamaz hale getirdim

hasan22 ile korsan binalariniz kilitlendi

R I F K I ile ctb nin dostu hunu dagittim.

bu 3 hesaptan kacan benim kucagima düstü whisper41 ile :D
      ya sensizim uyuyamam,

• Gereksiz imam kendini o kadar masum anlatmışsın ki gören duyan der ki melake gibi insan... ama yanlış ne tür saygısızlık ne tür pis ve kirli işler içinde olduğunu kişiliğinin nasıl olduğunu anlatmıyacagım lakin sadece bir örnek verecegim.

Apollondaki bircok kişi şuanda aynen lipsde hepsi senden nefret ediyor hepsi senin adını duyunca küfürler yagdırıyor yukarıdaki şahıs ile bu olup bitenler arasında fark var konuşma istersen harbiden yaptıgın bircok şey zaten yanlış gereksiz postlarla eline hiçbirşey geçmiyecegini anlayamadın mı sirkülerimizi whatapp mesajlarımızı okumakla eline hiçbirşey geçmiyecegini anlayamadın mı senelerdir kurdugumuz ittifakların içine sızmaya çalışıp anca uzaktan uzaktan bizleri izleyebiliyorsun ilerisi yok amaç nedir bunları küçük düşüreyim sen ister küçük düşür ister düşürme biz her gece skypedeyiz farklı oyunlar oynuyoruz biz her gün whatapp grubunda makaramızı yapıyoruz biz her gün telefonla konuşuyoruz biz hergün birbirimize günaydın diyoruz iyi geceler diyoruz senin sadece boş ve gereksiz çabalardasın istedigin hesapla aramıza sızmaya çalış istedigin telefon numarası ile gruplarımıza katıl istedigin kişiliğe bürünüp skype gel ama sen her zaman kurgu şahıslarla aramıza sızabilirsin buda hiçbirşey kazandırmıyacak sana bunu halen anlayamadın kaç yaşına gelmiş adamsın forumda cocukca insanları küçük düşürmeye çalışmak her yerde ctb multicidir reklamı yapmak multi multi forum ve oyun hesapları ile çeşitli planlara bürünmen gereksiz ve anlamsızca apollonda yaşanan yaşandı zamanında açarsın kendine oynamak istiyorsan farklı bir serverda farklı bir hesap yeni arkadaşlarınla yeni insanlarla oyun oynamaya devam edersin seninle ikili diyalogları düşünüyorum ne kadar gereksiz elimde olsa hemen hepsini silecegim ne yazık ki seviyene inmişiz bizede yazıklar olsun ama daha dikkat edecegim bundan sonra sende biraz yaşının adamı ol türk insanı gibi delikanlı ol ve türkler gibi saygılı ol bu amaçlarından vazgeç eline hiçbirşey geçmiyor emin ol.
    • osman bana kimin ne dedigi umrumda olmaz. sizin gercek yüzünüzü herkes gördü. ben multi yapiyorum diyorum. sen multi yaptigin halde yapmadim diyorsun. biraz dürüst ol gercekleri söyle.

icinizde en saglam multiyi 1 kisi yapar. onuda sevdigimden dolayi ismini vermem. tacide karda yürür izini belli etmez. ambrosiye ile arastirma satin aliyorum diye az yemedi ittifakindakileri
      ya sensizim uyuyamam,

• Şuna emin ol bu zamana kadar multiden ban yemişliğim yok hiçbir zaman multi yapmadım lipsde buna dahil. Senin ne tür pislikler yaptıgını en iyi biz biliyoruz imam şu oyunda ama bak kanıtlayamadıgımız için agzımıza bile almıyoruz seninde elinde dogru düzgün kanıtın yok 2-3 kişiyi agzına dolamışsın 3-5 multi hesapda bulmuşsın bize kitlemeye çalışıyosun yok harbiden senden ne saygılı insan olur ne dürüst insan olur ne de delikanlı ama yanımda 3 gün takılsan hepsini ögretirim sana.. yada neyse vazgeçtim böyle kal sen kimse takmıyor seni böyle daha güzel.
    • IDesertRoseI wrote:

Şuna emin ol bu zamana kadar multiden ban yemişliğim yok hiçbir zaman multi yapmadım lipsde buna dahil. Senin ne tür pislikler yaptıgını en iyi biz biliyoruz imam şu oyunda ama bak kanıtlayamadıgımız için agzımıza bile almıyoruz seninde elinde dogru düzgün kanıtın yok 2-3 kişiyi agzına dolamışsın 3-5 multi hesapda bulmuşsın bize kitlemeye çalışıyosun yok harbiden senden ne saygılı insan olur ne dürüst insan olur ne de delikanlı ama yanımda 3 gün takılsan hepsini ögretirim sana.. yada neyse vazgeçtim böyle kal sen kimse takmıyor seni böyle daha güzel.
      osman benimle ayni ittifakta oynadigin günleri unutmusun :D hic yapmazsin multi eminim
      ya sensizim uyuyamam,

• Akdora wrote:

iMaM wrote:

Akdora wrote:

sensen ne attığını çok iyi bilirsin KKK4
      bazi ittifaklarin sirkülerinde birseyler gördüm. ondan bahsediyorsan cok gülen oldu KKK7
      sen değilsin galiba multi uzmanı birisi yeni hasap açıp ders ücretsiz ders vermişte :) aklıma multi konusunda tek sen geldin demek ki başka uzmanlarda varmış KKK7
      ben tek oldugunmu asla iddaa etmedim ki. bak ismini vermedigim sevdigim bir ctb li var dedim. cok saglam multi yapar dedim.
      ya sensizim uyuyamam,

• tek derken tek sen yapıyorsun diye değil ctb ile uğraşıpta bunu yapacak başkası aklıma gelmedi. yoksa 3000 kişinin olduğu şu serverde gerçekten oynayan 400 500 kişi ancadır multi olmasa da ipsun legal olduğu için herkes kullanıyor bir ben beceremedim yeni server de fena düşüncelerim var :thumbsup: