1 vs 17 Savaşta Rodos Basanlar (ASNCK Neden Cezalancırıcı Diye Ağladı ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 1 vs 17 Savaşta Rodos Basanlar (ASNCK Neden Cezalancırıcı Diye Ağladı ?

Bu raporlar 4 gündür elimde fakat aportekilanın ricaları için asmamıştım ittifağı rezil ettin abi diyordu ama görüyorumki ben adadan çıkar çıkmaz klavyeyi eline almış hepsi benide bunları asmaya zorladılar '' selamun aleyküm abi 1-2 liman açarsan savaşa devam edebileceğiz aksi taktirde savaştan çıkmak zorundayız ''

Diğer ittifaklardan destek alan asck (kanıtlar foruma asılmıştı 2 gün önce) tek başıma savaşa girmeme rağmen ağlıyor ekip ittifağı komple gitse ne olacaktı merak ediyorum 155i bile arayabilirler tek adam için ağlayanlar. tek başıma 17 kişiye girdim rodos bastılar tekrar girdim tekrar bastılar rodos korkak işidir savaşacak adam rodos kullanmaz 1 kişi içinde ağlamaz alphada 1 ittifak savaşına 3 ittifak giriyor ağlamıyoruz aksine bize daha çok zevk veriyor ama siz yeni oyuncular bunu anlayamamışsınız

Birdaha tek başına 17 mize gelirsen sonuç farklı olur diyen fethedene. ben kimseden korkmam isterseniz 50 kişi olun dedikten sonra. hocam mesleğin nedir diye konu değiştiren fethedene selamlar

• oraya 1 vs 17 yazınca güzel gözüküyor değil mi bak ben sözümde dururum seninle savaşmayacam dedim rodos vuracağımı ima ettim hala geldin ilgin olmayan bir savaşa girdin ne bekliyordun alsancak donanmasını ekipten birine mi kestireyim kayı ile savaşta herkes kendi ittifakına baksın
    • adam zaten açık açık rodos bastığını söylüyor basmadım demiyor bastim ama 1. Seviye bastim diyor sizse 5 kere 5. Seviye rodos basıp savaslari bitirdiniz. Bide kacinci seviye bastigimizin farkinda degildik diyorsunuz örs acarken farkindasiniz ama 5. Seviye oldugunun
    • efsane_onur wrote:

adam zaten açık açık rodos bastığını söylüyor basmadım demiyor bastim ama 1. Seviye bastim diyor sizse 5 kere 5. Seviye rodos basıp savaslari bitirdiniz. Bide kacinci seviye bastigimizin farkinda degildik diyorsunuz örs acarken farkindasiniz ama 5. Seviye oldugunun
      basmadım diyemez zaten kanıtımız var gidipte 1 sevşye rodosa mı ışın atayım rodos kullanmayı siz başlattınız onuda düzgün kullanamadınız (şahmat bey öyle beleşe tapınak kullanmaya devam etsin savaşta bizim örsü düşürmesi yetmezmiş gibi ) ben devam ettirdim başlatmasanız benim rodosta şehrim bile yoktu, sana yoldayken gelme seninle savaşmıcaz diyerek rodosu ima ettim anlamadıysan ben ne yapayım tabiki farkındayım sizin sayenizde rodos basmayı öğrendim ilk oldu temiz oldu
    • efsane_onur wrote:

siz deme ben mi bastim size kim rodos bastiysa ona bassaydınız surekli bana rodos basmanizi ona bağlamayin 1 olsa hadi neyse diyecegim 3 kere rodos vurdunuz
      tarafında savaşmaya geldiğin adamlar bastı, bu seni onlara katmıyorsa savaşa hiç gelmeyecektin zaten okaadar net
      batmaya devam edin patlak bir balon gibi kendinizi yüksekte sandığınız yerden hızla düşüyorsunuz
    • efsane_onur wrote:

konuyu çevirme boş. kabul mu degil mi hesabinizi silecek kadar cesaretlimisiniz varmisiniz savaşa ?
      şurda kalmış okulumun başlamasına 4-5 gün bunun yolculuğu var hazırlanması var seninle mi uğraşacam canım savaş çekti kayı ile savaştım oyunu bitirdim hesap tatilde olmazsa istediğin limanı al istediğin yeri işgal et umrumda değil çünkü umrumda olduğunda yoktun :D ha pardon rodos yiyip geri dönmüştün :D hadi başka kapıya