IP Paylaşımı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• IP Paylaşımı

<p>Merhaba.Öncelikle bayramınız mübarek olsun. Biz iki kardeş olarak oyunu oynuyoruz. Haliyle aynı evdeyiz. IP paylaşımı yaptık ban yemeyelim diye. Birbirimize hammadde göndermemiz yasak. Bu oldukça anlaşılır ancak aynı ittifaktayız. Şu an savaşa gireceğiz. Onun şehrine asker yollayamıyorum. Bu bence çok absürt bir engel ama yinede anlaşılır. Bir sürü hesap açıp kendine destek olan olur. </p><p>Bizim sıkıntımız kardeşimin girdiği ya da casus yolladığı köye ben saldıramıyorum. İttifakta herhangi başkası casus yollasa ve ben oraya yine saldırmak istesem saldırırım ama kardeşim yollayınca saldıramıyorum.</p><p><br></p><p>IP paylaşımı yapmadan aynı anda bir sürü hesap açanları zaten tespit edip banlıyor sistem. Bence bu engeller çok fazla. Savaş zamanında birbirimize askeri yardım yapabilmeliyiz. Aynı ittifaktan bir başkası savaş zamanı bana yardım yapabiliyorsa o da yapabilmeli. Hesaplarımız denetlenip şu kısıtlamaların azaltmanın bir yolu var mı? Evde bilgisayarların ve kendimizin fotoğraflarını mı çekelim napalım iki farklı oyuncu olduğumuza inandırmak için? Bize yardım edin. Teşekkürler.</p>