AKTİVASYON MAİL HAKKİNDA

• AKTİVASYON MAİL HAKKİNDA

Sayin Fasfoot com dikkatine

Gaida daki yuses isimli oyunumu baska dunyaya tasimak istedim.
    Tasiyacagim dunyadaki banlanan oyunum la tasiyacagim oyunun email leri ayni olunca .email leri degistirip kendim ticet actim.
    Ticet e cevap olarak aktivasyon meil istendi.
    Aradim bulamadim.
    Bu oyunu psi den tasimisim. Getiriken gene email degisikligi yapmisim. Tasimisim . eski email hatirlamiyorum.ve email degisiklik fotosunu ticet e gonderdim. Ne yazdiysam . lafi uzatma aktivasyon meil gonder diyorlar
    Bu oyuna 13.12.2013 yilinda baslamisim .
    Oyun benim oynadigim oyun. Yillardir ayni ip ve sabit hattan oynuyorum. Daha once ttnet olan baglantimi iki yildir superonline uzerinden devam ediyorum.
    Tum ambrio islemlerim hep ayni telden veya kredi kartimdan
    Aktivasyon meil bulamadim diye oyunumm acilmiyor.
    1- dunya birlesmeleri oldu .meil cakismalari yuzunden email leri degistirdik.
    2- dunya tasimalarinda email leri degistirdik
    3- EN ONEMLİ OLAY . AMBRİOSA ALİNCA EMAİLE. SATİS ONAYİ GELİYOR. BU MESAJ ESİMİZ VEYA COCUKLAR GORMESİN DİYE HEMEN SİLİYORUM. FARKETMEDEN AKTİVASYON LİNKİNİDE SİLMİS OLABİLİRİM.
    4- KESİNLİKLE BASKASİNDAN ALİNAN OYUN DEGİL

ARKADASLAR
    biz yillardir bu oyunu oynayan kisiler olarak eski bir oyunumuzda tasima veya diger nedenlerlemkendimizin actigi ticetlerle kendimiz banlaniyoruz.

Yonetimin bu konuda acil bir cozum bulmasi lazim
    Saygilarimla
    YUSEL
  • Sayin com a sormak istiyorum
    Oyun kurallari aralik 2015 yilinda ve sonrasi degisiklikler oldu
    Bu oyunu ben 13.12.2013 yilinda baslamisim ve ozaman aktivasyon meil diye bir sey hatirlamiyorum
    Oyuna giris yaparken gelir emil onaylanmasi istenir .olay biterdi
    Bu sonradan ilave edilen kosullarin bazi maddeleri gecmiste acilan oyunlara uygunlanmasi ne derece dogru ve adil
    Belki ben tam hatirlamiyorum. Yanlis olmasin .
    YUSEL
  • Yuseli uzun zamandır tanırım. Doğruluğuna dürüslüğüne tereddüt etmeyeceğim bir oyuncudur. Özellikle hades serverinde bu tür durumlardan ve farklı konulardan dolayı yoğun bir şekilde banlanıyor oyuncular. Bu tür konularda daha dikkatli olunmasını rica ediyorum, oyun oynayacak oyuncu kalmadı serverda. Kural ihlallerine taviz verilmesin tabiki ama oyun açıklarının cezası oyunculara kesilmesin lütfen.

İKARİAM belli bir zamandan sonra vazgeçilmez oluyor yaptığı bağımlılık tartışılmaz ama böyle durumlar olup arkadaşlarımızı bir bir kaybettiğimiz zaman oyunun tadı tuzu kalmıyor bırakası geliyor insanın. Emek harcanıyor para harcanıyor zaman harcanıyor yeri geliyor insan başka şeyler için geçireceği zamanı oyuna ayırıyor insanın oyunu en yakın arkadaşı oluyor ama bir bakmıssın en yakın dostun banlanmış ozaman hiç bir şeyin kıymeti kalmıyor.
    Hileye kesinlikle hayır çünkü hile yapan oyuncu haksız şekilde rakiplerine üstünlük sağlıyor ama farklı sebeplerden dolayıda yıllarını oyuna vermiş YUSEL gibi kaliteli oyuncuları kaybetmemek gerek diye düşünüyorum.

Egeliyiz İklimin Sert İnsanın Mert Olduğu Yerde yaşıyoruz...
  • arkadaslar yusuf abiyi tanirim kac yillik gecmisimiz var halada konusuyoruz beraber oyniyoeuz buolayida biliuorum ve bence hesapi acilmali 2013 de acilmis hesap kural 2015 de gelmis aktivasyon mail deniliyor bir mailde gunde bazrn 300 kadar geldgi oluyor bana nerden bulucam onu ben 2009 da oyun actim nasil tasicam e posta 8yil gecmis yusuf abininde olmus 6 yil nerden kalsin e posta hrsap satis diuorsunuz ipleri goruyorsunuz bakin 6 yildir en fazla 2 ip vardir oda is yerj ev dir en fazla burada neyin satisi olabilir yok eee neden ban peki birde dedigimiz gibi server birlesmesi olsu ben 3 hesap birden ayni yere getirdim 2 sinin degistirdim o zaman diherlerini unuttum bile tasiyamiyacam mi simdi ? En kisa zamanda bu sorunun fiderilmesi lzim hic gecmisr bakmadan direkt suana bakiuorsunuz ce eski ile suanki sistem carpisiuoe sıkınti cikiyor ortada en kisa zamanda bu sorun giderileli bizim gibi daha bircok kisi daha vardir boyle bir sorun yasayan
  • sonegeli schrieb:

Yuseli uzun zamandır tanırım. Doğruluğuna dürüslüğüne tereddüt etmeyeceğim bir oyuncudur. Özellikle hades serverinde bu tür durumlardan ve farklı konulardan dolayı yoğun bir şekilde banlanıyor oyuncular. Bu tür konularda daha dikkatli olunmasını rica ediyorum, oyun oynayacak oyuncu kalmadı serverda. Kural ihlallerine taviz verilmesin tabiki ama oyun açıklarının cezası oyunculara kesilmesin lütfen.

İKARİAM belli bir zamandan sonra vazgeçilmez oluyor yaptığı bağımlılık tartışılmaz ama böyle durumlar olup arkadaşlarımızı bir bir kaybettiğimiz zaman oyunun tadı tuzu kalmıyor bırakası geliyor insanın. Emek harcanıyor para harcanıyor zaman harcanıyor yeri geliyor insan başka şeyler için geçireceği zamanı oyuna ayırıyor insanın oyunu en yakın arkadaşı oluyor ama bir bakmıssın en yakın dostun banlanmış ozaman hiç bir şeyin kıymeti kalmıyor.
    Hileye kesinlikle hayır çünkü hile yapan oyuncu haksız şekilde rakiplerine üstünlük sağlıyor ama farklı sebeplerden dolayıda yıllarını oyuna vermiş YUSEL gibi kaliteli oyuncuları kaybetmemek gerek diye düşünüyorum.
    simdi iyi güzel insan diorsunda hadesde yusel neden banladıgı ortada 6 hesapla multi yapıp banlanan bi kişi olarak tanıyorum bende o nasıl olcak ama genede düstügü durum vahim tabi :)
  • Öncelikle herkeze iyi oyunlar dilerim...

Yusuf abimi hadesten taniyorum. Oyunculuk ve kişiliğine sonderece dikkat eden saygıyla bakıp örnek aldığım bir kişidir....

Gelelim konumuza... aynı durumu ben yaşadım banada dedikleri ilk cvp " bizi hesabin gerçek e-mail den ticket atmamı söylediler bende e-mailimi degistirme nedenlerimi izah edip kendilerine resim yolladim. oyundaki konusmalarimlada bunu bir arkadaşıma izah ettiğimi açık bir şekilde gösterdik her sorularına cvp verince bu sefer "hesabin ilk aktivasyon kodunun resmini masaüstü bir bilgisayardan alıp hicbir şekilde oynama yapılmadan bize yollayın " dendi. El insaf be mübarek 2012 de açılmış bu hesap emailde çok eski onu kllanmayali yıllar olmuş bende taşımadan önce güncel bir email ile değiştireyim ki sorun çıkmasın dedim ki bunu
    2.4
    Kullanıcı, kaydını yaparken örn. oyuncu adı ve kendi adına kayıtlı olan bir e-posta adresi gibi bilgiler verecektir. Kullanıcı belli bir oyuncu adının verilmesini talep edemez. Oyuncu adı üçüncü kişilerin haklarını zedelememeli, diğer kanuni hükümleri ihlal etmemeli ya da geleneklere aykırı olmamalı. Bunlardan sadece kullanıcı sorumludur. Bunun dışında oyuncu adı olarak bir e-posta adresi ya da web sitesi adresi seçilemez. Kullanıcının kayıt yaptırırken verdiği bilgiler gerçek ve eksiksiz olmalıdır. ''Kullanıcı kayıt yaparken verdiği bilgileri her zaman güncel tutmakla yükümlüdür.'' Kullanım sözleşmesinin yerine getirilmesi için, gerekliyse Gameforge kullanıcıdan uygun bir kimlik teyidi isteyebilir ve bu kimlik teyidi edildikten hemen sonra silinir.

Oyun kuralları içerisinde ki sorumlu olduğum kurala bağlı olarak yaptım ...

2 defa irc görüşmesi talebinde bulundum bunu girmezden gelip çocukça cevaplar verdiler.Konuyu arkadaşlar foruma taşıdı tartışıldı herkez kendi fikrini bildiklerini yazdı çizdi vs.Enson Sayın FastFood mesaj atip konuyu kapatti o mesaj sayesin bana tickette donus yaptigini farkedip mesaja baktim ki ne goreyim . Benden hesabin kaikias hariç nerelerde oynadığını ( sikintiyok) , ve bu hesaba çekilen amb nın ödeme şekillerini , miktarlarını sormus ;(
    AKLINIZ ALIYOR MU YA 2012 DE AÇILMIŞ OLAN BIR HESABIN MIKTARLARINI SORUYOR . BU HESABA YER GELDI ARKADAŞLARIN MOBIL ODEMESINDEN. KARTINDAN ALIŞ VERIS YAPILDI (BURADA ŞUNU ACILAYAYIM GUVENIN KARŞILIK OLDUĞU KISILER ILE) OTO TAMAM DEDIK BANKAYA GITTI ARKADAŞ AMA O KADAR ESKI DOKÜMANI VEREMIYECEKLERI CEVABINI ALINCA HALIYLE BIZDE SADECE SON YÜKLEM E YAPTIĞIM ALISVERIS ILE CEVAP VERMEK ZORUNDA KALDIK .LAKIN ESKI ALIŞ VERISLERDEKI KART SAHIBININ ISMINE KADAR ARKADASIM YARDIMCI OLDU. VEL HASIL HESAP BANLANALI 20 GÜN E GECTI VE HALA INCELEMEDE DEYIP OYALIYORLAR.
  • gorende devlet kurtariyor sanarsiniz. Su an ikariamda yeni server haric oynayan %90 oyuncuda aktivasyon kodu yoktur.

Sacma sapan ban yediginiz bir oyunda israrla niye bu kadar para harcarsiniz bilemedim simdi. Coma sizi uyariyor paraniza yazik diye anlayin gari :)

Algos sen kappadaki algos isen sendede saglam multi olur. Yarin ayni nedenden ban atarsa coma sasirmam :)

Ikariamin gittigi yolu soyle ozetliyeyim.

Bilgemen imzasinda yazardi multi ise kapatiyoruz.
    Comada ise ikariami kapatiyoruz :)

Bende forumu kapatayim. Bugun cok bile konustum :)
  • İlk önce sorulması gereken soru şudur bakın arkadaşlar.
    Giş de veya Oyun kurallarının hiçbir yerinde Aktivasyon mailinizi saklayınız, eski mailinizi sizlere soracağız v.s yazmıyor. Ama iş cezaya geldiği zaman Prosedür böyle diye söylüyorlar.
    Ne prosedürü kardeşim ? Nerede yazıyor senin prosedürün ? Bize daha önce bilgi verdin mi Aktivasyonu v.s sakla diye? Oyunun kendisi zaten Mail değişimine olanak sağlıyorken mail değişti diye bir hesap banlanmaz. Üstüne üstlük mail değişimine izin veriliyorsa birde eski mailden bir mail istenmez. Bu hiçbir kuralda veya giş de yazmıyor. İkariam TR yöneticileri kafalarına göre hareket ediyor. Ben İkariam DE(Almanya) da da oynuyorum. orada bunları hiç dert etmiyorlar. Çünkü kendileri de biliyorlar ki oyunun içerisinde MAİL DEĞİŞTİRME diye bir seçenek mevcut..

Bu konuda hiçbir sağlıklı cevap alamıyoruz. bir çok oyuncu ikariam TR ekibinin hatalarından dolayı oyunu bıraktı ve bırakmaya da devam ediyor..
    Ayrıca adam kayırmalara da hiç girmeyeceğim bir konu açtık zaten isteyen oradan da inceleyebilir..
  • iMaM schrieb:

gorende devlet kurtariyor sanarsiniz. Su an ikariamda yeni server haric oynayan %90 oyuncuda aktivasyon kodu yoktur.

Sacma sapan ban yediginiz bir oyunda israrla niye bu kadar para harcarsiniz bilemedim simdi. Coma sizi uyariyor paraniza yazik diye anlayin gari :)

Algos sen kappadaki algos isen sendede saglam multi olur. Yarin ayni nedenden ban atarsa coma sasirmam :)

Ikariamin gittigi yolu soyle ozetliyeyim.

Bilgemen imzasinda yazardi multi ise kapatiyoruz.
    Comada ise ikariami kapatiyoruz :)

Bende forumu kapatayim. Bugun cok bile konustum :)
    ben sadece hadesde oynuyorum dostum multici banlatıyorum :)
  • @Yusufcen4242

Gaia'da bulunan hesabınız açılmıştır. Böyle bir durumda aktivasyon maili göstermenize gerek yoktur. Yaşanan durum için özür dileriz.

@ mariachi

Sizin durumunuzun bu konudan çok daha farklı olduğunu biliyorsunuz.

Siz hesabın güvenlik aşamasını tamamlayamıyorsunuz. Sonucu hep oyun içerisinde mail adresi değişikliğinin neden olduğuna bağlıyorsunuz.

Size sorulan güvenlik sorularına cevap verebildiniz Mi?

Oyun Kuralları'nda yazan ilk satırı okuyabilirsiniz;

Önümüzdeki oyun kuralları tüm dünyalar için geçerlidir.

Eğer önümüzdeki konularda haksız yere ceza aldığını düşünüyorsan, lütfen support.tr.ikariam.gameforge.com üzerinden doğrudan Destek Ekibi ile iletişime geç.

Hesap sahibinin kimliği doğrulanmadan belli bir hesapla ilgili şikayet ve müracaatlara veri gizliliği korunması nedeniyle cevap veremiyoruz.

Kurallar gereği bilgilerinizi doğrulamak adına sorular sorduk kısmen doğru cevaplar verdiniz. Fakat ortadaki çelişkili durumu gideremediniz.

Belirtilen hesap tamamen şaibelidir. Kaldı ki, hesabın taşınma işlemi öncesinde altınları toplama işleminiz sırasında, aynı hesaplardan kaynak yağmalayıp bu hesaplara geri ticaretle GP toplamışsınız, bu ne kadar yasal bir işlem ? Hesap tamamen çıkar amaçlı kullanılmış ve farklı kişilerde el değiştirmiş.

Bu hesabı geri alabilecek tek kişi hesabın asıl maili ile ticet açacak kişidir.

Bu konuda biz artık tarafınıza yardımcı olamayız. Daha öncede bahsettiğinzi gibi dilerseniz savcılık, yasal yollar vs. başvurabilirsiniz.

Yardımcı olamadığım için üzgünüm.

Saygılarımla.

Gereksiz Eleştiri Gizli Hayranlıktır..

:halay: