Vikings ( Floki ) İttifakı Savaş & Yağma Raporları

• Savaş Raporu
    • > Okeye 4. lazımmış gibi RLX B,Turan, BMR den eleman getiriyor :)) Saolasınn Acromion
      > Davet üzerine adaya geldiğimizde yine bizi şarşırtmadı([b]Acromion) ve BMR den bir arkadaşıda getirmiş. Baktı iş kötüye gidiyor hemen Rodos çalıştırdı :)) Ama arkada kalan arkadaşlar sağ olsunlar yarım kalanı bitirdiler :))[/b]

:sarhos: Baltalar meydana çıkana kadar savaşçılar kalplerini göstermezler :sarhos:
    • Sen benim ikariam tarihi boyunca gördüğüm en çenesi düşük, en komik ve FAIL larla dolu oyuncusun. RLX B ye sığınsan bile hiçbirşey değişmedi. Sadece çenen daha da düştü. Bikere de sen bizden yağma alsaydın o zaman maç varken bende oyuna bakmıyorum merak etme :) Nedense hep biz seni kesiyoruz veya kaçıyorsun. Kendini forumda kanıtlamaya çalışmak yerine oyunda bir işe yara sonra görüşelim burda senle. Hadi eyw raporlar geliyor sevgili forum sakinleri :)

:gs:
    • BMR RLX'ten bağımsız bir ittifaktır, RLX ile ittifakça hiçbir ortak operasyonu olmamıştır şu ana kadar, zaten RLX'in de BMR gibi ufak bir oluşumun yardımına ihtiyaç duyacağını düşünmüyorum. Çift taraflı oynamakla suçladığınız arkadaşlara gelirsek, bahsi geçen arkadaşlar eski BMR üyeleridir ve gerçek hayatta birbirimizi tanımaktayız, birbirimizi oyunda tanımadık. Arkadaş grubuyla oynamaya başlayan ufak bir ittifaktık anlayacağınız. Bu arkadaşların başka ittifaklara geçmiş olmaları onlarla dostluğumuzun bitmesi anlamına mı gelmeli pardon ama?? Her gün konuştuğum adama siz kalkıp ittifakça saldırıcaksınız ve ben onlar başka ittifakta diye destek atmayacağım öyle mi? Kendinizi bizim yerimize koyun, cevap ortada. Sizlere sormak istiyorum: Acromion ve VENCEREMOS dışında hangi RLX üyesine destek attık şu ana kadar? Hiçbirine. Aynı raporda RLX ve BMR isimleri geçiosa bilin ki o savaş ya Acromion'un, ya da VENCEREMOS'un bir şehrinde geçmiştir. TURAN meselesine gelirsek, bahsi geçen arkadaş (TaBuTCu) bu süreçte BMR'den TURAN'a geçen tek kişidir, ve tüm bu savaşlar sırasında bize onun dışında TURAN'dan destek atan olmamıştır. Tek bir kişinin desteğini tüm TURAN ittifağına saymak ne kadar mantıklı? Takdir sizin... Hani TaBuTCu baya güçlü bir oyuncu olsa yine eyvallah da, kendisi şu an bile 84k... Kendisini küçük göstermek gibi bir amacım yok, sadece TURAN hakkında söylenenlerin ne kadar gülünç olduğunu göstermeye çalışıyorum, ki kendisi şu an TURAN üyesi de değildir. Saygılar, iyi oyunlar.
    • 1) Kaikias dünyasında RLX yada RLX-B gibi bir ittifak, diğer ittifak üyelerinden gelen yardımı (Arkadaş grubuymuş) şahsen ben istemem. Madem sivil hayatta da berabersiniz ben arkadaşımın olduğu ittifakın içerisinde yer alırım. Ama yok strateji olarak farklı ittifakta duracaksa da gelen yardımla şuan ki raporu vermiş olurlar.

2) Biz operasyon içerisindeyken diğer ittifak üyelerinden pardon arkadaşlarımdan mesaj gelmesine rağmen operasyona dahil etmedik. Çünkü biliyoruz ki bu Vikings(Floki) ittifakın operasyonu.

3) TURAN meselesinde ise (Tabutcu) eğer arkadaş sizden yana ise ittifakınıza davet edebilirsiniz. Yok TURAN ittifakın bir üyesi olarak devam edecekse o zaman konu aynı yere geliyor. Biliyoruz ki bir çok küçük puanlı arkadaşların envanterinde paketler var ve bunu diğer yüksek puanlı arkadaşlar yönlendirebiliyor. Bir nevi multi. -_-

4) Hep eleştiri şeklinde gittiğimizi sanmayın. Anlaşmalı ittifak operasyonlarında hakkıyla yenenleri de, Teke tek savaşlarda onca round süresince 1 tek yardım dahi almayan arkadaşları da tebrik etmesini iyi biliriz ki ettik. Forum sayfalarında mevcuttur.

5)

Chancellor schrieb:

Sizlere sormak istiyorum: Acromion ve VENCEREMOS dışında hangi RLX üyesine destek attık şu ana kadar? Hiçbirine. Aynı raporda RLX ve BMR isimleri geçiosa bilin ki o savaş ya Acromion'un, ya da VENCEREMOS'un bir şehrinde geçmiştir.

Raporunu yüklüyorum. Siz yorumlarsınız.

:sarhos: Baltalar meydana çıkana kadar savaşçılar kalplerini göstermezler :sarhos:
    • açıklayalım hemen: bu rapor malum kristal adasındaki tek şehrinizde. Adada başka floki yokken, adadakilerin hepsi bir zamanlar bmr'de bulunmuş kişilerken, o şehirden her birimize "siz zaten hepiniz bmr'siniz aslında" diyip hepimizi defalarca hedef almışken, adaya 1.5k birim atmanız ne amaçla olabilir? Bariz bi şekilde o birimler bize saldıracaktı, arkadaşlar önce davranmış, ve önce de dediğim gibi, rlx b'den sadece acromion ve venceremos var raporda, başka hiçbir rlx üyesi yok. Tekrar ediyorum, biz her zaman Venceremos ve Acromion'a destek attık, RLX'e değil. TaBuTCu meselesinde de bize destek atması için ittifağımızda olması gerekmiyor, siz bunu ittifak meselesi diyip kendi arkadaşlarınızı davet etmeyebilirsiniz, sizin tercihiniz, biz dostlarımıza her zaman yardımcı oluruz, yardımlarını da kabul ederiz. Burada anlaşamadığımız asıl nokta bunun tüm TURAN'a mal edilmesi, ortada bariz bi şekilde bireysel bir yardım var, ittifaksal değil. Her neyse, paket konusunun bir nevi multi olduğuna kesinlikle katılıyorum, multiler hakkında oldukça katı bir ittifağız, ben şahsen ittifakların bağış hesaplarına bile karşıyım. Lütfen çirkin ithamlarda bulunmayalım.

Vikings schrieb:

1) Kaikias dünyasında RLX yada RLX-B gibi bir ittifak, diğer ittifak üyelerinden gelen yardımı (Arkadaş grubuymuş) şahsen ben istemem. Madem sivil hayatta da berabersiniz ben arkadaşımın olduğu ittifakın içerisinde yer alırım. Ama yok strateji olarak farklı ittifakta duracaksa da gelen yardımla şuan ki raporu vermiş olurlar.

2) Biz operasyon içerisindeyken diğer ittifak üyelerinden pardon arkadaşlarımdan mesaj gelmesine rağmen operasyona dahil etmedik. Çünkü biliyoruz ki bu Vikings(Floki) ittifakın operasyonu.

3) TURAN meselesinde ise (Tabutcu) eğer arkadaş sizden yana ise ittifakınıza davet edebilirsiniz. Yok TURAN ittifakın bir üyesi olarak devam edecekse o zaman konu aynı yere geliyor. Biliyoruz ki bir çok küçük puanlı arkadaşların envanterinde paketler var ve bunu diğer yüksek puanlı arkadaşlar yönlendirebiliyor. Bir nevi multi. -_-

4) Hep eleştiri şeklinde gittiğimizi sanmayın. Anlaşmalı ittifak operasyonlarında hakkıyla yenenleri de, Teke tek savaşlarda onca round süresince 1 tek yardım dahi almayan arkadaşları da tebrik etmesini iyi biliriz ki ettik. Forum sayfalarında mevcuttur.

5)

Chancellor schrieb:

Sizlere sormak istiyorum: Acromion ve VENCEREMOS dışında hangi RLX üyesine destek attık şu ana kadar? Hiçbirine. Aynı raporda RLX ve BMR isimleri geçiosa bilin ki o savaş ya Acromion'un, ya da VENCEREMOS'un bir şehrinde geçmiştir.
      Raporunu yüklüyorum. Siz yorumla