Ponçik Team | Part VI | Kafkef

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Keşke yaf, yatırırdım bizimkilere, zar zor da olsa kazandılar :D

Cs yaf, senin sevmediğin tabirle E-Spor, Türklerin bi takımı da vardı Space Soldiers diye, 4. maçında 3. galibiyetini aldı :O

"Komşusu tokken yatan Züğürt değildir"
  • Ben demiyorum, git dünyaya kız :tripp:

Ayrıca TDK'dan kopyala yapıştır yapıyorum ve önemli bir yerin altını çiziyorum :whistling:

"Bedeni veya zihni geliştirmek amacıyla kişisel veya toplu olarak gerçekleştirilen, bazı kurallara göre uygulanan hareketlerin tümü"

• pssiko wrote:

Ben demiyorum, git dünyaya kız :tripp:

Ayrıca TDK'dan kopyala yapıştır yapıyorum ve önemli bir yerin altını çiziyorum :whistling:

"Bedeni veya zihni geliştirmek amacıyla kişisel veya toplu olarak gerçekleştirilen, bazı kurallara göre uygulanan hareketlerin tümü"
    bedeni geliştirmez, zihni köreltir bu video oyunları, öyle ben taktik maktik yapıyorum düşünüyorum diye olmuyor zihin gelişimi, spor salonuna gidip bir saat sğpor sonrası kafadaki rahatlamayı yaşa hiç bir benzerliği olmadığını görürsün :D
  • haydar wrote:

tatanka iyotoke ponçik @alptekincakar hâklı hakkarili deil samsunlu hemde öz be öz içinden ama hâklı yine de KKK3

yakında iş TDK ya kaldıysa yakında kumar çeşidi olan king batak poker pişti felan gibi kağıt oyunlarıda spor çeşidine girer düz mantıkla bakılacak olursak KKK3
    çok yaşayasın emi :D ponçik kısmı dışında ne de güzel söyledin :D
  • hem TDK ya göre zihni açıp mantık vede aklı geliştiren oyun olarak kabûl edilen spor dalları dama satranç türk satrancı mangala türü oyunlardır öteki diğer cs felan fistan oyunları ne kadar strateji felan gerektirse de spora girmez sadece dikkat vede refleksleri kuvvetli olan kazanır çünkü refleksi zayıf olan ne kadar strateji mantık davransa da refleksi zayıf olan yinede bıçak yiyebiliyo hem daha at deve gibi yarışların dâhâ spor olarak kâbûl edilmiyosa bi avcılık çeşidi olan oyunlar da kabul edilmemesi gerekir hem cs ne yav silaha vurmaya o kadar meraklı isen gider avcılık klübüne üye olur emniyete gider silah ruhsatı alıp dağda bayırda domuz felan avla daha iyi temiz hava alırsın arada bi de keklik yada davşan avlayıp av yaptığın yerde de oturur misk gibi kızartıp da yersin karnın doyar enazından KKK3

• Ay 30 yaş üstü ne anlar teknolojiden, ne anlar video oyunundan hıh :miffy:

Ayrıca el-göz koordinasyonu, hızlı düşünme ve daha bir çok şey var şimdi, ha evet e spor yapıyorum diyerek eve kapanan ergenler olacak ve bu çok sıkıntılı bir durum ama turnuvalardaki oynanan şeyler ayrı bir seviye :O

• Ayrıca Lise son ve Üninin ilk iki senesi hariç, orta sondan beri aktif olarak spor yapıyorum, zihin rahatlatma olayı bir yana, ağır spor yapanların bir çoğu aksine zihinsel gerileme yaşıyor, hani spor salonu tiplemelerini benden iyi bilirsin eminim :D Zihni rahatlatması ayrı bir mesele ama geliştirmesi, bilemiyoum Altan :O

• pssiko wrote:

Ayrıca Lise son ve Üninin ilk iki senesi hariç, orta sondan beri aktif olarak spor yapıyorum, zihin rahatlatma olayı bir yana, ağır spor yapanların bir çoğu aksine zihinsel gerileme yaşıyor, hani spor salonu tiplemelerini benden iyi bilirsin eminim :D Zihni rahatlatması ayrı bir mesele ama geliştirmesi, bilemiyoum Altan :O
    steroidli tiplerin aklı yok ki geliştirmeye ihtiyacı olsun...

bizler doksanların çocuğuyuz, (99 da doğup da doksanları özlemle ananlardan değil :D ), teknoloji bizimle beraber büyüdü :D