KAYI (IYI) İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• KAYI (IYI) İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

Selamun aleyküm Saygıdeğer ikariam oyuncuları Hephaistos serverinde oluşturmuş olduğumuz KAYILAR (KAYI) ittifakının ilk savaş raporlarını yayınlayacağım.Öncelikle savaşımız çok uzun raundlu aşırı çekişmeli geçmeyip kısa sürdü buda serverin yeni açılmış olması ve tam olarak iyi bir gelişim sağlayamadan savaş yapmamızdan kaynaklanıyor.İnşallah iler ki zamanlarda iyi bir gelişim sergileyerek daha uzun ve çetin savaşlarla karşınıza çıkacağız.ROME ittifakı ile yapmış olduğumuz savaş oyundan zevk almamızı sağladı öncelikle Rome ittifakına bu olanağı bizlere sağladıkları için ve savaşta göstermiş oldukları mücadeleden dolayı teşekkür eder tebriklerimi iletmek isterim.KAYILAR KAYI ittifak lideri olarak İttifak arkadaşlarıma gayret gösterip bu savaştan galip gelmemizi başarıyla sonuçlandırdıkları için şükranlarımı iletiyorum Ellerimize sağlık :)

KARA BİRİMİ SAVAŞLARIMIZ

DENİZ BİRİMİ SAVAŞLARIMIZ

ALLAH TÜRK' Ü KORUSUN 8) BOZKURT 8)

'' KAYILAR LİDERİ ''
    • Ooo.. Ne demek Selocum biz herzaman savaşa hazırız. Evet savaştığımız sıralar biz de gayet zevk almıştık. Özellikle senin orduları kesmek benim için çok zevkliydi.

Ama haftalardır 200 General puanının altında olman beni çok üzüyor. :( Kaynakları da kaçırıyorsun hiç zevk alamıyorum oyundan.
    • Kardeş bilmediğin şeyler var yakında karşına çıktığımda anlarsın büyük bir sır perdesi aralandığında görüceksin :) neden SeLoo hesabıyla 2 3 haftadır 200 gp ile durduğumu anlıcaksın :D sadece biraz bekle

'' KAYILAR LİDERİ ''
    • Sevgili Hephaistos oyuncuları uzun süre ittifakımız forumdan uzak kaldı bundan sonra daha aktif olacağız.
      Öncelikle sizinle ASNCK ittifakı ile yaptığımız savaş ve yağma raporlarını paylaşacağım.

ASNCK İTTİFAKINA YAĞMA ATILMASI İÇİN ARKADAŞLARIMA ASKER BASMALARINI SÖYLEDİM VE YAĞMA ATMA UYGULAMAMIZDA YAĞMAMIZI ATTIK FAKAT ASNCK İTTİFAKI YAĞMA ATILMASI İÇİN ÜRETİLEN ASKERLERİMİZİ KESTİ BİZDE ''Çakal sürüsü KURD'u pusuya düşürünce,KURT nasıl kurtulacağını değil,ÖCÜNÜ nasıl alacağını düşünür''. Bu söze nispeten öcümüzü aldık birde ASNCK ittifakından ATTİLA sağolsun kendisi çok delikanlı ben savaşta gemilerimi çekeceğim dediğimde notunu verdim bu kadar delikanlısın diyen şahıs,seninle gemilerimi geri çekmeden ADAM gibi savaştım fakat sen deniz savaşlarında gemilerini kaçırdın madem öyle, sen değil ben sana notunu vereyim NOTUN:0 Her neyse gelelim savaş raporlarına

Savaşta iyi organize olup savaştık Tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum Ellerimize sağlık

ASNCK İTTİFAKI LİDERİNDEN BAŞLAYALIM BU ARADA KAYILAR İTTİFAKI LİDERİ YAĞMA YERKEN ŞEHRİNDEN MALZEME KAÇIRIYOR DİYE DEDİKODU YAPANLAR LİDERİNİZE BİR BAKIN

Güzel ve keyifli kesim oldu

Deniz savaşlarına gelelim :)

o kadar uğradık yağma atmadan olmaz :)

Arkadaşımıza yağma atmaya gelen bi ASNCK lı :)
      Buda askerleri kesildikten sonra Tatile alan KARADEMİR arkadaşımız :D özletti kendini

Eski ismi Molotov :D 20 25 tane yağma yediği için ismi lekelendi Kullanıcı adını değiştirmesini normal karşılıyorum :D arkadaş yeni ismiyle Karşımızda Player :D
      Evet bittimi Hayır :D devam ediyoruz bizleri ziyaret etmek isteyen arkadaşlar varmış çayımızı içtiler Misafir ettik selametle gönderdik :D

MAFIA ittifakından arkadaşlar geldi,bizim böyle bir organizeli bir savaş sergiliyeceğimizi tahmin edememişler :) kendileri de öyle söyledi :) Arkadaşlarımın ellerine sağlık (MAFIA ittifakınıda tebrik ediyorum :)

Saldırmadan önce düşün hiç birşey karşılıksız kalmaz :)

'' KAYILAR LİDERİ ''
    • KAYILAR İTTİFAKI SAVAŞ YAĞMA RAPORLARI

VE PLAYER AYNI ŞEKİLDE KARADEMİR GİBİ KENDİSİ ASNCK İTTİFAKI ELEMANIYDI FAKAT YAĞMALARDAN SEBEP OYUNDAN SOĞUYARAK İTTİFAKLARINDAN ATILARAK OYUNU BIRAKMIŞTIR :)

KARADEMİR KENDİSİ İTTİFAKIMIZCA YAĞMALANMAKTAN BIKARAK OYUNU BIRAKMIŞTIR :D :D ASNCK ittifakı elemanıydı ama yazık oldu :D

ÜSTAD İTTİFAKI BİZİ TANIMAK İSTEDİ :)
      EVET ASNCK YAĞMALARINA DEVAM EDİYORUZ :D

'' KAYILAR LİDERİ ''
    • KAYILAR KAYI İTİFAKI SAVAŞ YAĞMA RAPORLARI

EVET SAHNE DE KOCA REİS :) :D

'' KAYILAR LİDERİ ''
    • KAYILAR KAYI İTTİFAKI SAVAŞ RAPORLARI

SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR SİZLERE KURTLAR VADİSİ MAFIA :D :D :DİTTİFAKI İLE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SAVAŞ RAPORLARINI SUNUCAM :)

DENİZ SAVAŞIMIZ ÇOK KEYİFLİ GEÇTİ SAĞOLSUNLAR :D

UFAK BİR DENİZ SAVAŞIMIZ DAHA OLDU :)

EVEEETT ŞİMDİ MAFIANIN ÇÖKÜŞÜ :D :D :D 2.kez veya 3.kez geldi ARKADAŞLAR YİNE HÜSRAN :D

Kara savaşında son darbeyi vurarak ittifakımızın sirküler sohbetinde baloncu amca diye lakaba uygun görülen frankestayn arkadaşıma teşekkürlerimi sunuyorum :D çok iyi darbeydi hiç beklenmedik bir anda çöken MAFIA :D

savaşta emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum :thumbup: K A Y I L A R :thumbup:

'' KAYILAR LİDERİ ''
    • Blonde dostum dedim ya sanada sorun yok teke tek te yaparım seninle diye,tamam diyemedin sürekli laflar dedin yok öteki dünyaya gel yok limanımı kapat savarsırsın diye rodos için anlasma yapman lazım karsılıklı vurulmıcak diye bizde kabul edelim nasıl örs,pose kullanıyorsuun rodosu da kullanıcaksın sorun degil bizim için :)
    • Çok kestik kardeş Hasan abinin kaç kere generalliği sıfırlara indi ve diğer arkadaşlarınında tebrik etceksen adam gibi et nispet yaparak tebrik olmaz bilmiyorsan öğren ;)

'' KAYILAR LİDERİ ''
    • Eyvallah Görkem kardeşim yapabildiğimiz kadar yapmaya çalışıyoruz :) :) bu arada sen tarım ziyareti için mutlaka uğra :D :D

'' KAYILAR LİDERİ ''