TÜRK TURAN İttifağının Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Evet gelelim S-H ile olan yeni savaşımıza :)

GECE'den 20k deniz satın alıp. Garnizon yapıp FETİH'ten 10 kişninin gelmesine rağmen S-H gene savaşamadı gene tatile aldı. Ve nihayetinde gaza geldiler saldırdılar fakat kesilip 2 kere rodos bastı kaçtılarr......

Ve gelelim asıl savaşa. Sunucu rekoru savaş'ta rodos basan bizden iyi olduklarını iddia eden ve bizi dagıtıcaklarını yenicelerini söyleyen. ARDINDAN HEPSİNİ YAĞMALAYIP TATİLE ALDIRINCA IP PAYLAŞIMLI HESABI İLE AİLEMİZE KÜFÜR EDEN BİR LİDERE MEVCUT S-H ittifağı. Bu rapor'daki fark sıze yeterde artar bakalım ne zaman dagıtıcaksınız ittifağı :)

-Khnemu
    • Sevgili arkadasim
      Ors oyunun bir kurali ise rodosda oyunun gercegidir
      Ben son buharima kadar mucadelemi verdim.
      Siz ors tapinaginin size sagladigi imkani kullandiniz. Bende rodos tapinaginin bana verdigi imkani kullanarak . savasi sonlandirip raporu aldim.
      Birde saygi ve terbiye demissin
      Ne saygisizlimizi ve retbiyesizligimi gordunuz
      Bir tek kesajim dahi yok
      Savasta askerler konusur
      Mesajlasacaksak savasa gerek yoktur
      YUSEL
    • Evet gelelim S-H ile olan yeni savaşımıza

GECE'den 20k deniz satın alıp. Garnizon yapıp FETİH'ten 10 kişninin gelmesine rağmen S-H gene savaşamadı gene tatile aldı. Ve nihayetinde gaza geldiler saldırdılar fakat kesilip 2 kere rodos bastı kaçtılarr......

Gece den 20 k deniz aldigimizi yazmissin

Khenemu nun gece 01 de gp 60 k ya dustu bir saat sonra 110 k gp oldu. Siz kimden satin aldiniz
      Ben biliyorum. Ama gerek yok.
      YUSEL
    • Yazmayi unuttum
      Ben 7 yildir her dunyada arkadasim olan gece ittifagindan bir kisiden .union ittifagindan bir kisiden ve union ittifagindan iki kisiden aldim ayrica fetih ittifagindan almak icin giderken yetismeyince kaldi.
      Bunlari ben ittifak olarak degil .sahsi gayretlerimle aldim.
      Yanliz sizin gibi 20 k gp degil 13 k toplam aldim .
      YUSEL
    • yusufcen4242 wrote:

Yazmayi unuttum
      Ben 7 yildir her dunyada arkadasim olan gece ittifagindan bir kisiden .union ittifagindan bir kisiden ve union ittifagindan iki kisiden aldim ayrica fetih ittifagindan almak icin giderken yetismeyince kaldi.
      Allah allah gene yanlis oldu
      Duzeltirim turk ittifahindann bir kisiden union ittifagindan 2 kisiden olacak
      Birde ben sizin gibi 50 k degil 13 k aldim
      Ve kapatiyim mevzuyu
      Aslinda bir ittifagin rapor aayfasina yazmak hos degil ama yorum katilinca mecbir cevapo vermek zorunda kaliyorum
      İyi oyunlar
      YUSEL
    • Zaten mesajları konuşturan siz savaşarak konuşan biziz laf cambazlıgı yapmayı deniyorsun lakin başaramıyorsun :)

80K general savaş başında vardı Khnemu benim bu arada :) 42k general medisafeden 10k general muhteşem mütodan aldım. Sen kişisel olarak saygısızlık yapmadın lakin ittifak liderin benim ittifak generalimin ailesine küfür etti. Kanıt isteyene atarım. Zaten yusel hakaret etti demedim S-H etti dedim....

Gel gelelim destek durumuna 13k degıl dışarıdan toplam ittifağınıza 60 k general girişi oldu bunun sadece 25 k sı mariachinin dışarıdaki deposu idi . Hem gece ile garnizon yapıp geceden 20k deniz çektin. Yetmedi S-H ittifağı C-S-Y ittifağındanda 15-20k general desteği aldıgı S-H ittifağı bunu bana C-S-Y lideri -KARA- zaten iletti. Öte yandan rapor'u aldıgını zennediyorsan tebrik ederim. 164k general kestik 89k general kestirdik. Savaş öncesi bizden iyi oldugunuz ıddia edip 2 ton hakaret edip savaşı kaybedip üstüne rodos basıp kaçmanız. Yetmeyip tatile almanız kimin iyi olup kimin iyi olmadıgını gösteriyor.

ASİL SAVAŞÇI Durumuda. Dostum ben S-H ye girmiyceğim S-H ile savaşıcaksan al 100 buhar diye yazıp ardından S-H ye giren sensin gariplik burda degilmi ? Senden general isteyen olmadı sen eksiğin varsa satıyım dedin adamda olur alırım yazıp dostluguna güvenmiş...

Hem union'dan kım sattı sana general yada bizden :)) ? Söyle nickini @yunus5228 forum yetkilileri şahit dostlugumuza ragmen satmışlarsa ona göre bizde tavrımızı TÜRK TURAN ittifağı olarak koyarız. Haydi kanıtla.
      -Khnemu
    • Ya bunlar ucmus nasıl kesildiklerini bilmediklerinden saga sola iftira atar hale gelmişler.Union olarak bu savasda gp destegi vermiş olsaydık tarafımız TURK TURAN ittifagı olurduki biz kimseye gp satısı yapmadık yaptıgımızı söleyen varsa ispat eder.Karaborsa duran gemileri cektilerse bunuda UNİON satmıs diyemessiniz.Ayrıca ittifak içi harici satıs yapmıyoruz yapanda olduysa gerekli cezayıda vermeye hazırız.Karsınızda cocuk yok.Gelelim yusel efendiye arkadas kendini akıllı sananlardan 3 gun önce söledigini 3 gun sonra unutanlardan burda tanımayanda yoktur sanırsam ortalıgı karıstırmaya calısmak 58 yasında bi adama yakısmıyor.
    • yusufcen4242 wrote:

Sevgili arkadasim
      Ors oyunun bir kurali ise rodosda oyunun gercegidir
      Ben son buharima kadar mucadelemi verdim.
      Siz ors tapinaginin size sagladigi imkani kullandiniz. Bende rodos tapinaginin bana verdigi imkani kullanarak . savasi sonlandirip raporu aldim.
      Birde saygi ve terbiye demissin
      Ne saygisizlimizi ve retbiyesizligimi gordunuz
      Bir tek kesajim dahi yok
      Savasta askerler konusur
      Mesajlasacaksak savasa gerek yoktur

yusufcen4242 wrote:

Yazmayi unuttum

Şimdi öncelikle ilk konuya gelelim rapor aldım demişsin :D gerçekten çok güldüm aldığın raporları bizde gördük evet rodos basarsınız onda sıkıntı yok anlaşma olmayan savaşlarda rodos basabilirsin ama siz rodos basıp tatile alıp kaçanlardansınız hee sana yakışanda budur yusuf efendi 53 56 kordinatlarına geldiğimde beyaz çekip gemi kaçıran yusuf efendi şimdi gelmiş burda son buharıma kadar savaştım diyorsun üzerinde hala 20k gp duruyor ayrıca yan hesapların olan selgam, sercen, yascen den gp basıp aldığınıda biliyorum bunlarında peşini bırakmıcağımıda bilesin.
      Sen algı seçiciliği yaparak burda kimseyi kandıramazsın sana yakışmayan hareketleri yapıyosun diyordum artık söylemiyorum çünkü herkes kendine yakışanı yapar sende öylesin.
      7 yıldır oyun oynuyorsun demişsin hala savaşmayı öğrenememişsin buda ayrı bir eksiklik demekki 7 yıl oynamak bişey değiştirmiyor.
      Union ittifakından 2 kişiden gp almışsın bizden sana gp satacak kimse yok ben ittifak üyelerimden eminim sen bence gözlerine ara sıra kontrol ettirmelisin varsa kanıtın boş konuşma yapmazsın atarsın ssleri bende gerekeni yaparım bizden size destek çıkmaz senin gibi bir oyuncuya hiç çıkmaz.
      Bence sizin gibi oyuncular savaşmayı bilmeyen iftiraya dayalı oynayan kişilerin oyundan ihraç edilmeli ki oyunun kalitesi artsın ama yapacak birşey yok sizde bu oyunda bizim için eğlence oluyorsunuz bu şekilde napalım böyle devam siz kaçarsınız biz kovalarız :D
      Ayrıca şunuda eklemek istiyorum GECE SH hiç farketmez benim gözümde düşmanıma destek çıkar herkes düşmanımdır karşımıza bugüne kadar hangi düşmanlar çıktıysa hepsinin üstesinden geldik Hades serverının tepesinde herzaman olduğu gibi biz varız günü geldiğinde savaş meydanına çıktığımızda daha dün savaş meydanından kaçtığınız gibi yine kaçarsınız bizde yine döner yine geri geliriz. Bunları peşin peşin söylüyorum ki arkamızdan boş boş konuşmaya devam edin die çünkü siz hayal eder konuşursunuz biz icraat yapar gerçekleştiririz.

SH ittifakına karşı TÜRK ittifakının aldığı kesin ve mutlak zaferlerini kutlar devamını getirmelerini ve arkalarında olduğumuzu tüm Hades serverına iletirim.
      Şunu unutmayın yusuf efendi ve yandaşları size oyun kurmak bize o oyunu bozmak düşer oyunlarınıza devam edin kendi kurduğunuz oyuna kendiniz düşersiniz.
    • Union konusu gördüğün gibi ortada yusel. Yalnız şunu dikkatini çekmek isterim öncelikle. GECE'den general aldıgınızda biz dostumuz olan union'u savaş için davet etseydik şu an söyledikleri gibi gelirlerdi lakin biz senin gibi ordan general aldık burdan general çektik diye övünmeyiz. Basarız generalimizi kim gelirse gelsin çıkarız karşısına.

Salazar uğur abi ve dayy
      jones burağın yazdığı gibi burda yalanlarla itfiralarla boşu boşuna ortalığı germeye çalışma. Kanıt varsa herkes diyeceğini dedi senden kanıt bekliyoruz. Ben general ve garnizonları kanıtladım karşınıza koydum aynı hassasiyeti senden beklıyorum hodrimeydan :)

Ayrıyeten burda mesaj ile savaşmaya çalışanda sensin biz raporlarımı astık hepinizi kesitk yağmaladık. Savaşı kazandık demenede gülüyoruz. Savaşı kazandınız madem o zaman en haraketli korsan zamanında neden tatile aldın ?? Çaresizlikten çünkü rodos basıp tatıle almasan tahta ve havanlar çatır çutur kesilicekti...

;)

-Khnemu
    • IHanedaNI wrote:

SH ittifakına karşı TÜRK ittifakının aldığı kesin ve mutlak zaferlerini kutlar devamını getirmelerini ve arkalarında olduğumuzu tüm Hades serverına iletirim.
      Şunu unutmayın yusuf efendi ve yandaşları size oyun kurmak bize o oyunu bozmak düşer oyunlarınıza devam edin kendi kurduğunuz oyuna kendiniz düşersiniz.

Teşekkür ederiz burak. Bizde union'un arkasında oldugumuzu hades kamu oyuna iletiyoruz. Bu saat'ten sonra savaşta diğer ittifaklardan destek alarak savaşan ittifaklara önemle duyurulur... Hades sunucusunda umarım artık ittifaklar kendılerı ile alakalı olmayan savaşlara borç arkadaş dost bahaneleri ile general garnizon tarzı durumlara kenarıdan koşeden dahil olmaz. Aksi takdirde büyük ve tatsız savaşların başlangıçlarına sebebiyet vereceklerini umarım bılırler.
      -Khnemu
    • quatesH41 wrote:

IHanedaNI wrote:

Teşekkür ederiz burak. Bizde union'un arkasında oldugumuzu hades kamu oyuna iletiyoruz. Bu saat'ten sonra savaşta diğer ittifaklardan destek alarak savaşan ittifaklara önemle duyurulur... Hades sunucusunda umarım artık ittifaklar kendılerı ile alakalı olmayan savaşlara borç arkadaş dost bahaneleri ile general garnizon tarzı durumlara kenarıdan koşeden dahil olmaz. Aksi takdirde büyük ve tatsız savaşların başlangıçlarına sebebiyet vereceklerini umarım bılırler.
      Söylediğin gibi kadim dostum anıl adaletsiz şekilde ordan burdan toplama gp ve adamlarla savaşan kişilere gerektiğinde bizde savaş meydanına gelir adaleti sağlarız. Bu ve bunlar gibilere meydan bırakmadık bırakmayız. Biz gelmekten onlar kaçmaktan usanmıcaklar bunuda biliyoruz bizim için sıkıntı yok ;)