TÜRK TURAN İttifağının Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• IHanedaNI wrote:

quatesH41 wrote:

IHanedaNI wrote:

SH ittifakına karşı TÜRK ittifakının aldığı kesin ve mutlak zaferlerini kutlar devamını getirmelerini ve arkalarında olduğumuzu tüm Hades serverına iletirim.
      Şunu unutmayın yusuf efendi ve yandaşları size oyun kurmak bize o oyunu bozmak düşer oyunlarınıza devam edin kendi kurduğunuz oyuna kendiniz düşersiniz.
      Teşekkür ederiz burak. Bizde union'un arkasında oldugumuzu hades kamu oyuna iletiyoruz. Bu saat'ten sonra savaşta diğer ittifaklardan destek alarak savaşan ittifaklara önemle duyurulur... Hades sunucusunda umarım artık ittifaklar kendılerı ile alakalı olmayan savaşlara borç arkadaş dost bahaneleri ile general garnizon tarzı durumlara kenarıdan koşeden dahil olmaz. Aksi takdirde büyük ve tatsız savaşların başlangıçlarına sebebiyet vereceklerini umarım bılırler.
      Söylediğin gibi kadim dostum anıl adaletsiz şekilde ordan burdan toplama gp ve adamlarla savaşan kişilere gerektiğinde bizde savaş meydanına gelir adaleti sağlarız. Bu ve bunlar gibilere meydan bırakmadık bırakmayız. Biz gelmekten onlar kaçmaktan usanmıcaklar bunuda biliyoruz bizim için sıkıntı yok ;)
      dün bize erkeklik naraları atan timuçin ve davy mesajda arkanızı birine dayamadan hiçsiniz yazarken burada ne yazdığını unutmuş galiba biz arkamıza adam almıyoruz türk ve union gibi gelen yanımızda durur ki uzun zamandır yalnız takılıyoruz siz anca laflarda erkeğiz böyleyiz şöyleyiz yazmaya devam edin burada kimin kime arkasını dayadığını herkes görüyor ;)
    • Herhangibir savaşta TÜRK UNİON'DAN UNİON TÜRK'TEN yardım almış mı ? Union size girdi karşılarına cıkamazıdınz biz S-H girdik karşımıza cıkamadılar olaylar bu kadar basittken sen hala ne konuşuyorsun ki ? Burası savaş raporları bölümü git konu aç oraya yaz buranın polemiği degil bu.
      -Khnemu
    • Bak katl ben union ittifakından Halidbinvelid union ittifakına dil uzatma serverin ilk gününden itibaren aynı kadro ile devam ediyoruz türk ittifakından bazı arkadaşlar anıl da dahil aramızda bulundu daha sonra ayrıldı amma velakin ne biz onların alt ittifakıyız ne onlar bizim alt ittifakiniz aramızda önceki muhabbetlerimize dayanan bir hukukumuz var bu yüzdendirki sürekli irtibat halindeyiz amma velakin şuana kadar tam teşkilat bir ortaklik şeklinde kimseyle savaşmadık
      Ha bak şimdi gece ittifakına daldık tık ses çıkmadı baktik gelen yok sh ittisine daldık savaş aktif şekilde devam ediyor bizim ittide bulunupta klavye erkekliği yapan yoktur oyunda nasıl bir tabiata sahipsek gerçekte de öyleyiz haksızlığa saygisizliga tahammül edemeyiz
      Serverde müttefikimiz olabilecek bir türk ittifakı vardır sabır sınırlarını zorlamayın

• ya düne kadar unıon turk gece serveri süpürelim diyip arkamızdan iş cevirip gercekleride ortaya cıkarınca bulundugu ortamı terk eden katl oynadıgın oyunu da bosa oynuyorsun 1 örs sehrin bile yok. konusmalarında bos oyunu kurallarına göre oyna banl yeme cıyaklama. Sen agza alınmayacak kelimeleri kullancan bide oyunmu oynıcanı sanıyorsun zaten oynayamıorsun bosa zaman öldürme diye banlattık dua edicegin yerde günaha giriyorsun :D cellatzadeye gelince banlatan UNION adına benim hesabı Predatör adlı hesapla ıple devir et sonra banlattılar de sizi gidi multiciler sizi :D Union ittifagına TOPLAMA diyen arkadasa gelince bizim kadromuzda suanda hiçbir ittifakdan gelen arkadas malesef yok ama sizin ittifagınızda sagdan soldan gelen adam cok sözüm Shield ittifagına sirkulerde Fetihden 20 kişi gelicek diyip fetihi bünyemize katan biz degiliz sizsiniz sizin asıl kadronuzda multici oldugundan sizdede adam kalmadı ama UNION dimdik en tepede duruyor.Sunuda bildiriyim aranızada olan bazı arkadasların bir cogu önce bize teklif etti aranıza katılmak istiyoruz diye almayıncada size katıldılar bu durumdada 2. tercihsiniz hepde öle olucaksınız. ÖRNEK: yeni_2000 sorabilirsiniz Unıona giris için teklif götürdünmü diye :))))) daha bunun gibi nicesi aranızda bizim almadıklarımız sizin içinizde :DDDD
    • ayrıca hesap gelişince sehirleri tasıcakmısın cok guldum 1senede gelistremedigin hesabın sehirlerini nezman tasıyacagında merak konusu.Oyunu ögren demişin emin ol o markete senden fazla girmişimdir.bedava oyuncu degiliz senin gibi birilerinin üstünden gecmiyoruz cok sukur :D
    • IAlgoSI wrote:

katl wrote:

ya sen önce kim olduğunu söyle senin ismini bileyim önce bu bir ikincisi davy denen kişiliğe ne cins adamsın dediğim için ailevi hakaretten ban yemişim bilip bilmeden konuşma bence ha ben adminlerle bu işi çözemeye çalışıyorum cins demek ailevi hakaret oluyorsa bu oyunca kapanmayı bekleyen çok hesap var ben bununda peşini bırakmam ayrıyetten örs denen şey çok basit bir şey şehir taşıma denen bir olay var bunu bilmiyorsan markete tıkla öğren hesabı geliştirdikten sonra örse taşıyacaktım ki bu da zaten seni alakadar etmez. Biz oyun kurmayız oyunu kuranlar bellidir kimin arkadan iş çevirdiği kimin erkeklik taslayıpta sıkışınca polise gittiği bunuda övünerek anlatanlar bellidir siz hala boş konuşmaya devam edin kaç kişi gelmişsiniz buraya bana cevap vermeye ama hala bir cevap verebilen yok aranızda hala aynı ahkam kesmeler boş konuşmalar klavye başında dayılanmalar
      ya her mesajda aynı seyleri tekrarlıyorsun peşini bırakma o işlerin yazdıgın yazıyı iyi oku sen ailevi hakaret cins kelimesinede vermezler ailevi degere ettiysen verirler hala yalan dolan pesindesin devam et devam aslan parcası :D
      birader basidi var yazarsın forum adminine izin verirse paylaşayım neden ban yemişim bakalım ben mi doğruyu söylüyorum yoksa sen mi boş konuşuyorsun ha forum sıkıntı etmiyorsa banlayan adminin saçma bir cevabı var yollayayım insanlar insan cinsinden gelmektedir diye başlayan hadi bakalım eğer kendine güveniyorsan benim yalancı olduğumu iddia ediyorsan adinden izni al resimli payla
    • katl wrote:

ya sen önce kim olduğunu söyle senin ismini bileyim önce bu bir ikincisi davy denen kişiliğe ne cins adamsın dediğim için ailevi hakaretten ban yemişim bilip bilmeden konuşma bence ha ben adminlerle bu işi çözemeye çalışıyorum cins demek ailevi hakaret oluyorsa bu oyunca kapanmayı bekleyen çok hesap var ben bununda peşini bırakmam ayrıyetten örs denen şey çok basit bir şey şehir taşıma denen bir olay var bunu bilmiyorsan markete tıkla öğren hesabı geliştirdikten sonra örse taşıyacaktım ki bu da zaten seni alakadar etmez. Biz oyun kurmayız oyunu kuranlar bellidir kimin arkadan iş çevirdiği kimin erkeklik taslayıpta sıkışınca polise gittiği bunuda övünerek anlatanlar bellidir siz hala boş konuşmaya devam edin kaç kişi gelmişsiniz buraya bana cevap vermeye ama hala bir cevap verebilen yok aranızda hala aynı ahkam kesmeler boş konuşmalar klavye başında dayılanmalar
      sen benim kim olduğumu bilmiyormusun aaa nekadar ayıp burda boşuna oynama jones a söylediklerini sen iyi biliyorsun boşuna çabalayıp da adminleri kandırmaya çalışma çünkü yemezler biliyomusun ;)
    • katl wrote:

IAlgoSI wrote:

benim sorunummu aslanım ben bildirirm sen cezayı yersin sıkıntı sende yuselde en son senin dedgin gibi konusyordu bak bakalım sesi cıkıyormu sende ögreneceksin ama zamanla
      hala aslamın koçumlu konuşuyor sen timuçinmisin onun gibi yazıyorsun siz millete dayılanmayı biliyorsunuzda sıkışınca şikayet mi ediyorsunuz bumu yani açık net dediğin şey ben herkese dayılanırım ama korkunca bir kız çocuğunu gibi ağlar şikayetimi ederim mi diyorsun yaz millet görsün
      bu arada yaz millet görsün demişin ben yazdıgını bildirdim banlandın demekki ceza hakedecek cümle içermiş sen bunda ne var diorsan sen paylas sıkıntı sende cunku buda son sözüm
    • IAlgoSI wrote:

:D ya senin canını cok acıtmısız belli oyunu biliyorum diorsun ozman kurallarına göre oyna orda bildirim butonu varsa ve saygısızca konusuyorsan o cezayı alırsın bana market sehir tasımadan bahsediorsun önce adabını takın sagda solda seninle paylasılan bilgileri paylasma dedikodu yapma adamlık diorsan eger muhatab oluncak biri degilsin sen burda aglamaya devam et biz suanda savasdayız sizden arta kalanlarla selametle
      bana saygıdan bahseden sen önce davy e diyeceksin kendisine deneni sağa sola yetiştirmeyecek bu bir anıla diyeceksin her yere yazmayacak bu iki sen ya da senin gibiler canımı yakamazlar bu oyun yeni hesap açılır ilk defa bırakmadık oyunu bu üç sen hala burada adabını korumadan konuşmaya devam ediyorsun benim yazdıklarıma cevap veremediğin için üste çıkmak için edepsizce konuşuyorsun babandan aldığın parayı oyuna gömüyorsun hala da parasız oynayan adamlar size karşı direniyor demek ki oyunu bilmeyen kim buradan belli oluyor sen hadi şimdi bu yazdıklarıma da cevap verme ahkam kes millette anlasın nasıl biri olduğunuzu ;)
    • katl wrote:

IAlgoSI wrote:

:D ya senin canını cok acıtmısız belli oyunu biliyorum diorsun ozman kurallarına göre oyna orda bildirim butonu varsa ve saygısızca konusuyorsan o cezayı alırsın bana market sehir tasımadan bahsediorsun önce adabını takın sagda solda seninle paylasılan bilgileri paylasma dedikodu yapma adamlık diorsan eger muhatab oluncak biri degilsin sen burda aglamaya devam et biz suanda savasdayız sizden arta kalanlarla selametle
      bana saygıdan bahseden sen önce davy e diyeceksin kendisine deneni sağa sola yetiştirmeyecek bu bir anıla diyeceksin her yere yazmayacak bu iki sen ya da senin gibiler canımı yakamazlar bu oyun yeni hesap açılır ilk defa bırakmadık oyunu bu üç sen hala burada adabını korumadan konuşmaya devam ediyorsun benim yazdıklarıma cevap veremediğin için üste çıkmak için edepsizce konuşuyorsun babandan aldığın parayı oyuna gömüyorsun hala da parasız oynayan adamlar size karşı direniyor demek ki oyunu bilmeyen kim buradan belli oluyor sen hadi şimdi bu yazdıklarıma da cevap verme ahkam kes millette anlasın nasıl biri olduğunuzu ;)
      ne o yaptığın oyunlar açığa çıktı die mi bunlar hani delikanlılıktan bahsediyodun delikanlı adam dediği sözün arkasında durur o bu paylastı die kaçıp gitmez ya neyse kiminle konusuyoruz ki biz Hades serverının eski bir oyuncusu nie tartısayım ki zaman kaybısın hadi herkese iyi forumlar sana değil katl çünkü sana katl a katl a gülüyoruzzzz :baby: :D :D :D :D :D
    • Son olarak bazı arkadaşlar merak ettmiş konu ne diye konu ittifak olayı değil konu davy ve yandakçılarının ne biçim insanlar olduğunu kanıtlamaktı bunlar kendileri başa çıkamyınca olayı gece türk uniona bağlamaya çalıştılar kimi inandırırlarsa artık neyse ben zaten ittifak üyesi değildim uzun zamandır bunların boş konuşmasından başka bir şey de yok bunlar 3-4 kişi aslan kesilip bana saldırmalarına rağmen başa çıkamayınca korkudan türk ittifağını konuya dahil etmek için khenemuyu kullanmaya kalktılar allahtan diplomat konuya dahil olmadı bu dakkaya kadar kendisine teşekkür ederim ben en başından beri dediğim gibi konu ittifak muhabbeti değil davy ve yandakçılarının ne kadar küçük adamlar olduğunu oyun için herşeyi yapabileceklerini göstermekti ve bu oldu
    • katl konunun başında türk ittisini unionun alt ittifaki olarak beyan ettiniz bu beyanlar ışığında türk ittisi savunmasını sundu devamında ben senin sunmuş olduğun beyanların aslını sundum sonra uniona dil uzattın ve konuya hakim diplomatımız ve iç işleri bakanımız konuya dahil oldu sonra senin ve bu hakim kişiler arasındaki konuşmalar yaşandı
      Şimdi çıkmış konu itti değil diyorsun
      hakikati kendi doğruların etrafında değiştiriyor çarpıtıyorsun
      Adeletin ayağı topaldır ama varacağı yere er geç varır...

• yunus5228 wrote:

katl konunun başında türk ittisini unionun alt ittifaki olarak beyan ettiniz bu beyanlar ışığında türk ittisi savunmasını sundu devamında ben senin sunmuş olduğun beyanların aslını sundum sonra uniona dil uzattın ve konuya hakim diplomatımız ve iç işleri bakanımız konuya dahil oldu sonra senin ve bu hakim kişiler arasındaki konuşmalar yaşandı
      Şimdi çıkmış konu itti değil diyorsun
      hakikati kendi doğruların etrafında değiştiriyor çarpıtıyorsun
      Adeletin ayağı topaldır ama varacağı yere er geç varır...
      yunus senden ricam bizim konularımız olmayan bölüme yazmayalım bu konu kapandı turk ittifagının sayfasına yazmıs banlanan arkadas derdi varsa gelip bizim sayfamıza yazar buraya unıon adına kimse yazı yazmasın bundan sonra iyi forumlar....