EKİP VS VATAN

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• EL Nino wrote:

tebrik ederim muazzam savas olmus
      Kardeşim sen buna savaş mı diyorsun? Adam gitmiş 50 kişilik ittifakıyla bastığı birimleri gp deposuna toplamış sonra hesabına altın çekmiş gp deposunu açmış 55k gp yapmış gelmiş saldırmış senin gözünde muazzam bu ise diyecek bişey yok.

Sen muazzam görmek istiyorsan kendi bileğimin hakkıyla kazandığım zaferlere bir göz at buyur.

Gözleri öyle bir korkmuş ki 6 kişi karadan geldi.

AYAR 1

AYAR 2

AYAR 3

VE FİNAL AYAR 4

Bana multi kullanıyorsun diyen adamın 130k gp deposu var trajikomik bir durum.

Her şeyi geçtim 6. sıradaki bir ittifak 14. sıradaki bir ittifakla savaş halinde alın ikinci bir trajikomik olay. Sonuç olarak ellerinde birşey yok o full ablukalı ada 1 saat öyle durdu ben offline idim ben oyuna girince 25k karalarını kestim zaten arkadaşlar bayağı ezildi güya sağlam 6 karacılarını getirmişlerdi ahahahah

Neyse biz rapor atmaya devam edelim.

ŞUNLARDA BİZ GİTTİĞİMİZDE NASIL KAÇTIKLARININ FOTOĞRAFI. DEDİĞİM GİBİ BUNLAR 6. SIRADAKİ İTTİFAK ŞARTLAR EŞİT OLSA HERHALDE DELETE ÇEKERLER DİYE TAHMİN EDİYORUM...

Son olarak bazı şeylerin altını çizelim general deposunu açıp içinden gp çekip gidip milleti kesip sonra geri gp deposuna birimleri koyup ss almak er kişinin işi değil. Ben burada bir generale yakışacak hareket göremiyorum. Generalliği bu sanıp aldanan cezalandırıcıya selamlarımı iletiyorum şartlar çok yakında eşit olacak o zamanda konu açıp paylaşırsın inşallah. Gerçi eşit değilken bile bu kadar zorlanıyorsunuz :)

Aaaa bide şu hızlıgonzalesin yağmalarına deyineceğim, bu arkadaşımız askerde ve acemi birliğinde akıllı telefon kullanamıyorken yapılan yağmalar onları gururlanarak atmışsındır kesin. Yağmalayanlarda yabancı değil swnin başından beri aynı ittifak içerisinde birbirlerinin sırtlarını kollayan insanlar ve askerde olduğunu bildiği halde yaptıkları hareket. Çok duygulandım süper oyuncularsınız.

• He kardeş kralsınız. 50 kişiyiz biz. sizden 1 kişiyede biz 5 kişi geliyoruz. savaşta konuşlandığınız multimizinde şehrini biz silip birimlerinizi dağıtıyoruz. savaş bitmedende biz kaçıyoruz. Siz anca ağlayıp durun gidin ittifaklara bakın 50 kişiyiz biz . 26 si normal üye geri kalan 24 kişide tek başıma benim . baktın eldeki elemanlarla kaybediyorsun diğer ittifaklara üye avına çıkmışsın haberleriniz geliyor

YENİLECEKLERİNİ ANLADIKLARI ANDA VINN ALIŞTIK ARTIK BU KAÇMALARINA