ALSANCAK İttifagı Savas Raporları (ASNCK)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• SeLoo wrote:

Aportekilla Bu laflarının hepsini sana hatırlatıcam :))

The butcher Madem ittifakça toplanıp gelmedin gelsene hadi bak ben söyledim yine söylüyorum Savaş ilanı yapalım savaşalım ama sen hala boş konuşuyorsun neymiş 10 kişilik arkadaşımız geldi falan 10 kişi geldiyse diğer arkadaşların ve sen nerdesin hee yıpratma konusuna gelince siz kimsinizki Kayıyı yıpratıkcasınız :) MAFIACIKLAR SİZİ :D :D daha adamlarını toplayıp savaşa gelemiyorsun kiiii mafia 55 kişi ama 10 kişi savaşabiliyor diğerleri destek atamıyor ne kadar yazık ya :D :D
      SeLoo bak size gelen o 10 kisi arasindan benim de oldugumu gormemissin anlasilan :) 15k 8-9k asker ve 150 civari gemi ile geldim hem karadan saldirdim tek 1 sehrinizde olan savasi baksan ben tek basima savastim sayilir sizin 5-6 kisiye karsi savasinda kac raund oldugunu farketsen raundlara baksan sadece destek olarak tufekci ve topcu getirdiler o savasa o sehirde ki savasi tek basima okadar uzun raundlata goturdum ki anca 6-7 kisi kesebildiniz askerleri... hem bende hic ors olmadan hatirlatirim.

bide simdi kalkmis savas ilani verelim savasalim diyosun sana kim inansin .. ayni gece ayni sozleri verdiniz tmm bekletelim anlasmali savas falan .. sonra gittiniz ayni gece adada Mirza ve michaele falan saldirdiniz bide simdi kalkmis kafa tutuyosun burda olmuyo yakismiyo erkeklige hareketlerin
    • SeLoo wrote:

Sizin bize yaptığınızın aynısını yapıcaz biz savaştan çıktığımızda siz yağma attınız işgal ettiniz aynılarını yaşıcaksınız :D

hani artislik yapıyon ya burda toplum içinde kalabalıkta artislik yapanın tenhada afffı olmaz şimdi görcem ben seni

El nino 3 gün önce mesaj attı bana savaşalım diye bende hazırlanıyoruz dedim bizim hazırlandığımızı bildiğiniz halde savaş ilanı vermek bizden korktuğunuz için olabilir tabi o kadar gp bastık Korkutmuştur sizini gibi arkadan vuran ittifakı
      kardeşim attığın mesajda biz 1 ay içinde hazır olabilirz demişsin normal savaş süresi olan 1 ay astek le savaşıp sonrada sizinle savaşacaz acelen ne hem önce 1 ay anca toparlanırız de hem bizim başka itttifaka savaş ilanımızı görünce ertesi gün hazırlan savaşçaz de sana yakışıyorsa buyur gel ben karşılarım seni ha sözünde durup 1 ay sonra gelirsen daha şenlikli karşılarım adam gibi savaşır oyundan zevk alırız oyun bu kimse oyun için karakterini bozmasın değmez savaşalımda barışalımda ama kuralına göre arkadan vurmak yakışmaz
    • aportekila wrote:

SeLoo wrote:

Sizin bize yaptığınızın aynısını yapıcaz biz savaştan çıktığımızda siz yağma attınız işgal ettiniz aynılarını yaşıcaksınız :D

hani artislik yapıyon ya burda toplum içinde kalabalıkta artislik yapanın tenhada afffı olmaz şimdi görcem ben seni

El nino 3 gün önce mesaj attı bana savaşalım diye bende hazırlanıyoruz dedim bizim hazırlandığımızı bildiğiniz halde savaş ilanı vermek bizden korktuğunuz için olabilir tabi o kadar gp bastık Korkutmuştur sizini gibi arkadan vuran ittifakı
      kardeşim attığın mesajda biz 1 ay içinde hazır olabilirz demişsin normal savaş süresi olan 1 ay astek le savaşıp sonrada sizinle savaşacaz acelen ne hem önce 1 ay anca toparlanırız de hem bizim başka itttifaka savaş ilanımızı görünce ertesi gün hazırlan savaşçaz de sana yakışıyorsa buyur gel ben karşılarım seni ha sözünde durup 1 ay sonra gelirsen daha şenlikli karşılarım adam gibi savaşır oyundan zevk alırız oyun bu kimse oyun için karakterini bozmasın değmez savaşalımda barışalımda ama kuralına göre arkadan vurmak yakışmaz

Aportekila bak sozde durma onlara gore degil aksama olmadi yarin sabaha Gelir bunlar anlasmalara 1-2h en cok sadik kalirlar :) Sen pek guvenme
    • 12. Forum amacı dışında kullanılmamalıdır;

a.) Mesaj sayısını artırma amaçlı sürekli mesaj yazmak, piramit yapmak (iç içe 2 den fazla alıntı kullanmak) ve benzeri faaliyetler yasaktır, Belirlenmiş özel alanlar (Geyik Sofrası, RP, Spor, Bilim ve Teknoloji bölümleri) dışında sadece İkariam ile ilgili konular yazılabilir.

The post was edited 1 time, last by Prisoners ().

• Anca laf salatası kuraldır bu savas ilanı verildimi saldırı vrsa bile geri cekersin,siz madem mafia ile savasıyordunuz sengün neden saldırdı neden mesaj atıp tahrik etti,neden destek geldi 200 küsür savasıldı,sonra biz geldikmi aglıyorsun bide diyorsun astekle savasın bütün sehirerinisze gircez diye
    • Diyalag'a girmeyi cok sevmem bir yazı yazıcam.Bu forumdaki arkadaşlara bir daha da konu ile ilgili mesaj atmama gerek kalmayacaktır.Oyuna basladığımdan beri KAYI ile husumetimiz var. Biz bu arkadasları kestik bunlar bizi kesti. Bizim üstün oldugumuz dönemde ismini hatırlamıyorum bir ittifak var. Kayı kesiyoruz onlarıda birlikte kesiyoruz.
      O dönem bu seloo denene arkadaş o ittifakla bir olup saldırdı. Savaşta herşey mübahtır dedim ben kendime 1 kelam etmedim seloo ile ilgili. Sonradan zaten birleştiler bu arkadaşlarla. Bizim Mafia ile husumetimiz oldu gittik savaştık geri geldik. Sonra yine Kayı ittifağı aynı günün gecesinde saldırıya geldi.Haklarını yemeyim o savaşı kazandılar.

Çokta uzatmıycam birgün bizimde elimize böyle bir fırsat geçti. Kayı ittifağı hazır değilim diyor bize. İyi dedik bizde değilse yapcak birşey yok. Kendi kendilerine bize saldırdılar o yazının arkasına gemi savaşı actılar tarihi , saldıranı yazıyor o raporda. Bizde bunlar hazır değil falan dinlemedik geçtik üstünden. Adalarında dolastık gelen giden yok.

Demem o ki bu oyunda herkes bu tarz olaylarla karşı karşıya kalabiliyor. Kendi yapınca etik. Biz yapınca etik değil. Kendi yapınca savaş kazandı. Biz yapınca arkadan vurdu oluyor.

Seloooo adlı yazara itibar etmeyin sadece konusuyor. Anladığım kadarıyla seviyeside düşük konuşması , üslubu.
      ''
      BUNDAN SONRA NE YAZACAKSAN GİT KENDİ SAYFANA YAZA SELOOO. BAK KOSKOCA ''ALSANCAK '' İTTİFAKI RAPORU DİYOR GİRERKEN. COK KISKANIYORSAN GEL DİCEM İTTİFAĞA AMA KEMAL SUNALIN BİR REPLİĞİ GELİYOR AKLIMA HEP ''SEN GELME ''ile BAŞLIYOR DEVAMINI SEN GETİR İŞTE .
    • Gannicus wrote:

Diyalag'a girmeyi cok sevmem bir yazı yazıcam.Bu forumdaki arkadaşlara bir daha da konu ile ilgili mesaj atmama gerek kalmayacaktır.Oyuna basladığımdan beri KAYI ile husumetimiz var. Biz bu arkadasları kestik bunlar bizi kesti. Bizim üstün oldugumuz dönemde ismini hatırlamıyorum bir ittifak var. Kayı kesiyoruz onlarıda birlikte kesiyoruz.
      O dönem bu seloo denene arkadaş o ittifakla bir olup saldırdı. Savaşta herşey mübahtır dedim ben kendime 1 kelam etmedim seloo ile ilgili. Sonradan zaten birleştiler bu arkadaşlarla. Bizim Mafia ile husumetimiz oldu gittik savaştık geri geldik. Sonra yine Kayı ittifağı aynı günün gecesinde saldırıya geldi.Haklarını yemeyim o savaşı kazandılar.

Çokta uzatmıycam birgün bizimde elimize böyle bir fırsat geçti. Kayı ittifağı hazır değilim diyor bize. İyi dedik bizde değilse yapcak birşey yok. Kendi kendilerine bize saldırdılar o yazının arkasına gemi savaşı actılar tarihi , saldıranı yazıyor o raporda. Bizde bunlar hazır değil falan dinlemedik geçtik üstünden. Adalarında dolastık gelen giden yok.

Demem o ki bu oyunda herkes bu tarz olaylarla karşı karşıya kalabiliyor. Kendi yapınca etik. Biz yapınca etik değil. Kendi yapınca savaş kazandı. Biz yapınca arkadan vurdu oluyor.

Seloooo adlı yazara itibar etmeyin sadece konusuyor. Anladığım kadarıyla seviyeside düşük konuşması , üslubu.
      ''
      BUNDAN SONRA NE YAZACAKSAN GİT KENDİ SAYFANA YAZA SELOOO. BAK KOSKOCA ''ALSANCAK '' İTTİFAKI RAPORU DİYOR GİRERKEN. COK KISKANIYORSAN GEL DİCEM İTTİFAĞA AMA KEMAL SUNALIN BİR REPLİĞİ GELİYOR AKLIMA HEP ''SEN GELME ''ile BAŞLIYOR DEVAMINI SEN GETİR İŞTE .
      Forumu fazla kullanmıyorum konu başında Diyalag yazmışım. Diyalog olucak arkadaşlar. Herkese iyi forumlar.