Efe Ittifaği Savaş Raporlari

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• biz gittik kestik 2 günlük yola savasa gittik ate ler arkadan saldırı düzenlediler ama nafile orada bizi bekliyen arkadaslara kesildiler aralarında hızını alamıyan arkadaslar var 10 gündür gemi ve asker basıyor 1 günde onuda keseriz evvelaalla
      raporla güzel arkadaslar ellerinize saglık
      tebrikler :thumbup:
    • 12. Forum amacı dışında kullanılmamalıdır;

b) Tek kelimelik cevaplar içeren, sadece alıntı ve/veya ifade (smiley) kullanılarak oluşturulan ya da "+1", "???" gibi anlamsız içerikli mesaj yazmak yasaktır. Bu tarz mesajlar, mesaj sayısını artırma amaçlı yazılmış (SPAM) olarak nitelendirilir, Forum Kurallarına aykırıdır ve yaptırıma tabidir.

Edit HomeSicK

The post was edited 1 time, last by HomeSicK ().

• Savaşa katılan katılmayan herkesi tebrik ederim güzel bir savaş ve mücadele verdik.

Ayrıca bize "çiftçi" diyen ATE'ye de bir cevap verdik sanırım :)
    • Tebrikler beyler güzel savaş çıkardınız kazandınız :)) sayenizde bizde eğlendik artık sürekli bunlar devam eder

bizede bekleriz arkadaşlar :)

bu arada bu bir oyun ateyi kesince kral olmuyosunuz bunun farkında olmayan üyeleriniz var kendilerini şu an tahtta sanan...

benim diyeceğim biziim için sıralama yada farklı şeylerin önemi yok eğlencemize bakarız dostlarımla sizede bunu tavsiye ederim.

buradan söyleyeyim ate yıkılmıyor temzilik yapıyoruz boşuna farklı düşüncelere gerek yok.
    • Tebrikler arkadaslar kesimler gayet şık tecrübe ve kalite birleşince kesimlerin tadı daha da güzel oluyor ... latente hak veriyorum biraz fazla havaya girdi bizim arkadaslar , bence doğal 2 ittifakla aynı anda savasıp ikisini birden kesince ister istemez insanın ayakları yerden kesiliyor:))
    • Latent abim (büyük ihtimalle benden büyüksün) burada konuyu ikili tartışmaya çevirmeyelim ama şunu demek istiyorum,

sizi kestiğimiz için kral olmuyoruz ama sizin lehinize olan savaşı bir kaç saat içinde kendimize çevirdik bunu da belirteyim.
    • Arkadaşlar işte bunun için tebrik ettim savaşı çevirdiniz kazandınız bitti ikili tartışmaya çevirmek istesem tebrik etmezdim

ben sizi tebrik ettim.demek istediklerimi söyledim kapattım bana cevap yazmanıza gerek yok :))

benimde buraya cevap yazmam ayıp olur çünkü hadi başarılarınızın devamını dilerim :)
    • herkesi tebrik ederim :br:: güzel bir savaş oldu rakıp iyi hazırlanmıştı keşke ilan verilseydi :rolleyes: bizde hazırlansaydık :tripp: iyi olurdu sonuçta daha fazla eğlenirdik ama bu da güzel oldu :thumbsup:

-özerenes-
    • SHİVAlı arkadaşlaar bi de burda ki raporlara baksın; gerçek raporlara, fırından taze geldi :)

Devamı da yakında arkadaşlar inşallah, yeşil bayraklarla donatıcaz inşallah o adayı :)
    • bilerek milleti o savaştan geri çektim kayıp vermesinler diye ;) bu oyunu oynamayı bilmediğin belli taktik namına birşey bilmiyorsunuz bodozlama şehre mi girilirmiş :dash: