CıLgın TürkLer C_T_B İttifakının Yağma ve Savaş Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Savaş raporumuzla başlayalım o halde,

YaHak ittifakı ile olan savaşımızdan serverdaki bircok kişinin haberi vardı zaten bircok kişide YaHak destekliyerek sayısız asker ve filo göndermişlerdir fakat sonucta degişiklik yok onlara kırmızı rapor C_T_B'mize her zaman ki gibi yeşil rapor..

Arkadaşları biraz tuzladık raporlar ektedir cok fazla konuşmaya gerek yok raporlarımız konuşsun..

C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • Burhaniyeli hesabında herhangi bir illegal birşey yoktur hesap tekrar aktiftir gereksiz eleştiri yapıp orda burda kendini reklam yapma çabalarındaki arkadaşlara selam olsun hesap tertemiz servera taşınmıştır hiçbir sıkıntısı yoktur !

Raporlar ektedir İttifakımı tebrik ediyorum :thumbup: :thumbsup:

C_T_B GELDİ ÇÖK ÇÖK ÇÖK :sukur: yahak temsili
      C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • -Öncelikle teşekkür ederim tebriğin için. AND ittifakında barınamayıp sığınmacı gibi RÜYA ittifakına geçtiğiniz, geçer geçmez benim adama geldiniz ki ittifakımı dağıtıp üst ittifağa geçtiğimi yani tek başıma kaldığımı bile bile geldiniz. Neden ? Çünkü gücünüz anca bana yetiyor hatta yetmiyor bile :) KUT meselesine gelirsek; Berkenbey KUT ittifakına geçti ben ittifakı dağıtınca, oraya geçtikten 1 saat sonra adama saldırdınız askerlerini kestiniz. Doğal olarak C_T_B değil KUT a yanlış yapmış oldunuz. Sizin yönetim çok şımardı herkese kafa tutacağını sandı. Öyle şımarmaya böyle cevap verilir. Lideriniz korkudan savaşa bile gelmedi. Savaşta sayısız paket bastınız ama çerez gibi geldi bize =)) Bence sen de sus bilmeyenler efendi sansın :)

Ayrıca bizim savaşımız denizdeydi, 1 tane bile kara birimi sokmadık savaşa. Kim kime yardım etmiş ?

Neyseeee sizin köyünüz daha büyük tamam =)))))
    • UmutVn schrieb:

-Öncelikle teşekkür ederim tebriğin için. AND ittifakında barınamayıp sığınmacı gibi RÜYA ittifakına geçtiğiniz, geçer geçmez benim adama geldiniz ki ittifakımı dağıtıp üst ittifağa geçtiğimi yani tek başıma kaldığımı bile bile geldiniz. Neden ? Çünkü gücünüz anca bana yetiyor hatta yetmiyor bile :) KUT meselesine gelirsek; Berkenbey KUT ittifakına geçti ben ittifakı dağıtınca, oraya geçtikten 1 saat sonra adama saldırdınız askerlerini kestiniz. Doğal olarak C_T_B değil KUT a yanlış yapmış oldunuz. Sizin yönetim çok şımardı herkese kafa tutacağını sandı. Öyle şımarmaya böyle cevap verilir. Lideriniz korkudan savaşa bile gelmedi. Savaşta sayısız paket bastınız ama çerez gibi geldi bize =)) Bence sen de sus bilmeyenler efendi sansın :)

Ayrıca bizim savaşımız denizdeydi, 1 tane bile kara birimi sokmadık savaşa. Kim kime yardım etmiş ?

Neyseeee sizin köyünüz daha

UmutVn schrieb:

-Öncelikle teşekkür ederim tebriğin için. AND ittifakında barınamayıp sığınmacı gibi RÜYA ittifakına geçtiğiniz, geçer geçmez benim adama geldiniz ki ittifakımı dağıtıp üst ittifağa geçtiğimi yani tek başıma kaldığımı bile bile geldiniz. Neden ? Çünkü gücünüz anca bana yetiyor hatta yetmiyor bile :) KUT meselesine gelirsek; Berkenbey KUT ittifakına geçti ben ittifakı dağıtınca, oraya geçtikten 1 saat sonra adama saldırdınız askerlerini kestiniz. Doğal olarak C_T_B değil KUT a yanlış yapmış oldunuz. Sizin yönetim çok şımardı herkese kafa tutacağını sandı. Öyle şımarmaya böyle cevap verilir. Lideriniz korkudan savaşa bile gelmedi. Savaşta sayısız paket bastınız ama çerez gibi geldi bize =)) Bence sen de sus bilmeyenler efendi sansın :)

Neyseeee sizin köyünüz daha büyük tamam =)))))
      öncelikle bende ergence konusman için seni terbiyeye davet ediyorum. Konuya gelince biz siginmaci degiliz. Ruyaya da siginmak igibi bir sey de olmadi hatta şuan bizim ittifaktan cikan ve eski RUYA generali olan ARNAVUT adli kişi bizi davet etti. Bizde konustuk karar verdik. Ha şunu da soyleyeyim CTB de sen olmasaydin biz çtb ye gelirdik. Ama senin oyunla alakan. Gelelim savaşa AND ittifaki olarak girdik sayilir. Neden mi? KUT sag olsun yetisti size sadece biz doldur bosalt bile yapamadik sizinle mi ugrasalim KUT la mi oda kaç kisi biz toplamda 8-9 kisi hem kara hemcdeniz peki yasiz ve Kut? Toplam kac kişi ettiniz???? . Ha sizi yeneriz ezir artistligini yapmiyoruz. Çünkü sizin gücunüz orta bizim de ortada biz sadece 2 gun süren savaştan söz ettik. Savunma puaniyla 50k civari bi puan farkiyla suan 1. Siradayiz bizim ne kadar dirindigimizin hemen çokmedigimizin bir göstergesidir.

Her neyse tebrik konusuna gelince 1.si sen uzerine alinma bu cümleyi 2.si sizi galip saymadik kusura bakmayin çünkü adilce degildi. Ama o gece verilen emek için saygi duyup tşk ettim. Ve lutfen bu konuyu da kapat beni anlayan anladi zaten.
      İyi oyunlar