VATAN SEVERLER - Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• İlk savaş kareleri ittifakın generali olarak benden gelsin :)

Ekip ittifakıyla olan küçük ve sıcak temaslarla başlayalım. İlk olarak ben bir ziyaret yapmıştım sonra ben offline iken boş şehirleri abluka işgal atarak iadeyi ziyaret yaptılar kendilerince. Hesaba girdiğim de 1 saat içerisinde bütün abluka ve limanları açıp yaklaşık 20k kara birimlerini tek bir şehre sıkıştırdım doldur boşalt yapmalarını ve destek almalarını engelledikten sonra hem karadan hem denizden yeşil raporlarımızı aldık çok şükür. Bunun üstüne ittifaktan 2 kişiyle ( CaptainDrake, gTvalek ) beraber tekrar bir ziyaret gerçekleştirdik ilk ziyaretimde tek başıma gittim arkadaşlar boş şehirleri almaya 6-7 kişi gelmişler sonra hem karadan hem denizden savunmada başarılı olduk bunun üstüne bi ders vermek için tekrar gitti ama öyle 6-7 kişi değil dediğim gibi 3 kişi velasıl kelam arkadaşlar topyekün tatile aldılar yaklaşık 6 - 7 hesap. Artık gitmiyoruz kısmetse onlar gelecek tekrar ve bu sefer başarılı olurlarsa sayfalarında sslerimizi göreceksiniz büyük bir ihtimal :) benim anlamadığım 6. sıradaki ittifak ile 13. sıradaki ittifak arasındaki bu eşit rekabet çok saçma :) biz en zor şartlarda bile savaştan kaçmadık yeri geldi 1 vs 7 de yaptık ama kaçmadık gönderdik. Rakipten de aynı beklenti içerisindeyiz, mümkünse güzel bir savaş ortaya koymak için anlaşmalı bir şeyler yapalım lütfen!

O kadar birim telef oldu çok yazık. Savunmadaki son kareler...

KARA SAVUNMAMIZIN RAPORU

DENİZ SAVUNMASINDA OFFLİNE İKEN KESTİĞİM KAYIPSIZ RAPOR "DELTA HQ" SELAMLAR :))

DİĞER BÜYÜK DENİZ SAVAŞININ RAPORUNU ATAMIYORUM ORADA Kİ KIYIMDA ÜSTÜNLÜK CEZALANDIRICI ADLI EKİP GENERALİNDEYDİ O RAPOR ELİMDE YOK AMA EKİP İTTİFAKININ SAVAŞ RAPORLARI SAYFASINDA BULA BİLİRSİNİZ. ORADAKİ KIYIM ÜSTÜNLÜĞÜNÜN SEBEBİ DE ŞUNDANDIR. CEZALANDIRICI SADECE GEMİ BASARAK GELMİŞ OLMASI EN BÜYÜK AVANTAJIYDI FAKAT ANA HATTI BÜYÜK ORANDA TUTAN KARDEŞİMİN GENEL TOPLAM PUANI 230K PUANDA CEZALANDIRICI ADLI SALDIRAN TARAF 430K PUANDA BİZLERDE YARDIMA GİTMEK DURUMUNDA KALDIK FAZLA KIYIM YAPMASINA RAĞMEN GEMİLERİNİ GERİ ÇEKEN CEZALANDIRICIDAN BİR SONRAKİ SEFERDE SONUNA KADAR SAVAŞMASINI RİCA EDİYORUZ, BİZ KESİLMEYE DE KESMEYE DE DOYMAYIZ :))

SAVUNMA DA Kİ SONUÇ :)) ASLINDA 96K YA KADAR ÇIKMIŞTIM ONUN SS İNİ ALAMADIM.

BU DA BİZİM SON GİDİŞİMİZ ADAYA RENK GELMİŞ RESMEN ;)

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM BİR SONRAKİ SAVAŞLARDA TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE!