Server'ın Arka Bahçesi !!

• Sohbet
    • param var çok şükür paramla övünen biri değilim. haşa huzurdan öte hiç bir insan hiç bir insandan öte değildir. ama siz yaş kavramını hiçe sayıp saygısızlık yapıyorsunuz. bende size karşı olan her üstünlüğümü kullanır her şekilde size üstünlüğümü dile getiririm. banı stbond 4 5 mesaj üst üste attım diye şikayet sonucu attırdı. destek brimiyle iletişime geçtim. sık sık mesaj atmak yasak o yüzden uyarı banı aldın dedi.
    • Herkese tekrardan iyi forumlar,

Öncelikle şunu diyeyim yarası olan herkes gelmiş gocunmuş... Diger bir husus ise coluk cocuk muhabbeti dönmüş..

Arkadaşlar açtıgım konuyu lütfen herkes dikkatli olsun ben konuyu açtım ss'lerimi aldım kendi fikirlerimi ortaya belgeleri ile birlikte döktüm BURASI ÖNEMLİ / 1 kişiye dahi hakaret argo veya şahsına yönelik kücük düşürücü cümleler kullanmadım/ lakin yaştan haktan hukuktan bahseden bu insanlar görüyorsunuz ki forumda (cahil, kibirli, fitneci, korkaksınız, terbiyesizsiniz) gibi cümleler kuruyor.. Asıl terbiyesiz kimdir biliyormusunuz bu tür itamlarda bulunan herkes terbiyesizdir ve görüyorum ki bir cogunuz bu itamları kullandınız bize..

Alıntı yapmadan isim verek yazıyorum hepinize,

Huma

1. kardeşin filan degilim nerden geliyor bu samimiyet oyuncu ismimle hitap etmen kafidir.
      2.İYİ 2 den birini bulmuşum iftira atıyorum öyle mi bak o buldugum hesabı bi incele istersen ben tüm dökümleri ile sayfaya koydum 20k genel toplamlı bir hesap 5 generali olan üretim ve araştırması olmayan ve tüccarda ilk 100 içinde olan hesap birde bunların hepsi bir yana hesap YaHak ile ticaret anlaşması yapıyor bak sen şu işe baya altı boş iftira haklıymışsın...
      3.Ceyhunu tanımam bilmem ilk defa bu iletişimlerde gördügüm bir isimdir kendisi şimdi sende liderin gibi anlamamışsın konuyu sana tavsiyem postu tekrar oku ben gelip böyle birdaha anlatmıyım sana sonra gereksiz eleştiri mi görelim hep beraber.. Ceyhunu tanımayız etmeyiz şahsi düşüncemdir öyledir demiyorum Ceyhun müttefik ittifaklara gerekli altın general malzeme ve kol kanat germe görevini üstlenmiş biri yaptıgı şu bu müttfiklere kol kanat gerip kendini iyi gösterme çabalarına girip daha sonra bu müttefiklerini bir şekilde ittifaka katmanın yollarını arayan bir şahıs savaşı olacakmış gibi duran YaHak ile sayısız ticaret anlaşması yapıp iptal etmesi bunun en net göstergesidir.

By_joker
      tolo biz size daha önceki toplu whatapp görüşmemizde imzalarımızı vermiştik ama görüyorum ki sana yetmemiş tanımıyorum diyorsun ama özelden mesaj atmasını biliyorsun neyse tamam tamam ben sana bir imza daha gönderecegim C_T_B ittifak lideri DesertRose olarak... tolaya sevgilerimle...

Elçi
      Bakıyorumda sende anlamamışsın postu birdaha okumanı tavsiye ederim.
      Lakin bakıldıgı zaman söylediklerinde dogruluk payı var fakat ittifakınızda cheff nickli bir hesap var yukarda ss'ler mevcut hesabın toplam puanı 5k üretimleri kapalı araştırmaları kapalı altınına bakıyorum 2m üstü tüccar sıralamasına bakıyorum 103. sırada ve birde bakıyorum ki YaHak ittifakı ile ticaret anlaşması yapıyor haklısın eski arkadaşı sonuçta yemiyo içmiyo onun acıklarını kapamasında yardımcı oluyor ne yapsın demi ??
      Ayrıca T-D liderine ittifakınızdaki KD35 ve cheff YaHak ile iletişimdeler dedigimde gayet şaşkın bir şekilde konuyla ilgilenecegim dedikten sonra sizlerin bunun şuanda normal birşeymiş gibi yansıtmanızada anlam veremiyorum.

CandaR
      Yazmış öyle yaptım böyle yaptım bakıyorumda legal olan herşeyden bahsetmişsin ama illegali legale çevirmeye calışıp yaptıgın hiçbirşeyi yazmamışsın baksana bana biraz bahsetsene cheff - oxi - denizutku ve punisha ile neler yaptınız bahsi geçen hesapların tüm üretim ve araştırmaları kapalı ve hepsi bir şekilde altın biriktirmiş hesaplar ve hepsi tüccarda ilk 100 girmeyi başarmış hatta ilk 10'dalar ve sizin bunların hepsi ile ticaret anlaşmanız oluyor bak bunlardan hiç bahsetmemişsin çok ayıp hatırları kalmasın birazda bunlardan bahset bakalım yaptıgın legalleri sıralamışsın kuru kalabalık yapmışsın sadece.

Yazmışsın bizden çekinin bizden korkun biz şöyleyiz biz böyleyiz diye yaz yazabilirsin ama madem kendinizden bu kadar emindiniz şimdi iyi dine burası önemli LİDERİNE GENERALİNE FORUM SAYFANIZA defalarca SAVAŞ TEKLİFİNDE bulunmama ragmen neden tüm mesajlarımı yanıtsız bıraktınız madem çok iyiydiniz yazıyosun ya şimdi böyle kabul etseydiniz ??? üste cıkmaya çalışmayın !

Stbond
      Seni kale dahi almıyorum cahilmişim laf salatası yapıyormuşum yok onu harcadım yok bunu harcadım inan cevap dahi vermiyecegim sana ama bi öneride bulunabilirim klavye nasıl kullanılır, insanlara nasıl hitap edilir ögrenmende fayda var.

Turkuaz
      Yine yazmış C_T_B ittifakımıza cahil kibirli fitneci vs. vs. hepsini kendi ittifakına iade ediyorum ve daha fazlasını söylemek isterdim ama söylemiyorum ss'ler konuşuyor fazlasıyla zaten.
      Arkadaşlarının bastıgı GP emekmiş dünyadaki userlerle sayısız tic anlaşması ile yukarıda belirttigim altın hesapları ile baya baya emektir görüyoruz.Bahsetmişsin C_T_B ittifakı 10 gündür gelicek bekliyoruz gelmiyolar şöyle böyle sana özelden 2 kere generaline 2 kere forum sayfanızda 2 kere olmak üzere toplanda 6 kere savaş teklifi verdim hiçbirini kabul etmediniz kafanıza göre GP bastınız sonra 10 gündür bekliyoruz gelmiyorlar diyorsun ??? ben sana şu tarihte gelicem deyipte gelmedim mi ? sana tarih mi verdim senden tarih mi aldım ortada anlaşmalı savaş mı var yoksa ? ben ne zaman hazır olursam o zaman gelecegim sen erkenten GP bastın diye erken gelmek zorundamıyım ??? bu kadar olmaz kendinizi nasıl üste cıkarmaya çalışıyorsunuz gülüyorum sadece insanlarda okuyor ama insanlara tavsiyem bu kadar ss varken tekrar konuyu gözden geçirin kimin nasıl haklı oldugunu göreceksiniz.
      Sizi istedigimiz kadar casuslarız bu oyun içinde olan bi durum buyrun sizde casuslayabilirsiniz.
      GO mevzusuna gelince MAKSİMUX ile ne konuştunuz dök buraya neden size saldırdı ögrenelim öyle herkese atarlanmak olmuyor işte atarlanırsanız gelirler başınıza çökerler GO ittifakını tanıyorduk zaten sayenizde iletişimimiz arttı..

AWESQME
      Bizim hayranımız cok sen bunları dert etme buyrun forum herkese acık oyun herkese acık bahsettigin adadaki hesaplarla ilgili herhangi bir acık bulduysan direk paylaşabilirsin biz burdayız ticketide acabilirsin aynı şekilde öyle iftira atmayalım detaylı paylaşalım herkes görsün.. ayrıca illegal oynayanlar hiç karışmasa dahi iyi olur kendileri zaten oyun kurallarını aşıp ban yemiştir burda birde iftira atması hiç hoş degil.

Stbond
      GO ittifakı üzerimize saldırdı yazıyorsunda GO ittifak generali ile aranızda ne geçtide adam sinirlenip size saldırdı paylaşırmısınız ?? bizimle ilgili bir baglantıları yoktur. Hani hep korkuyorlar korkuyolar diyorsunuz ya tekrarlıyorum 6 kere savaş teklifime neden cevap vermediniz ?? siz mi KORKTUNUZ biz mi korktuk cevap vermemenize ragmen gp basıp geliyoruz..

Yanlız Kurt
      Postu tekrar gözden geçirmeni diliyorum yukarıda verdigim 4 altıncı hesabı ile ne yapmışlar sen sor özelden istersen sana anlatsın bakalım gerçekten senin inandıgın gibi mi ?

Arkadaşlar konunun kilit olacak birşeyi yok biz herşeyi serdik ss'lerle birlikte tekrar yazıyorum YaHak ittifakının sonu İYİ ittifakı oldugunu gördük zaten Ceyhununda tüm çabası bu yönde FAIQ ittifakı ile aralarında birşey yokmuş MAHŞER'den anlaşamadıkları için cıkmışlar MAHŞER ittifakı ile sürekli saldırı halindeydiniz ve düşmandınız bu adamların ordan cıkış nedeni yönetimin ilgisiz ve ittifakın bitmiş olmasıdır önceden düşmandınız şimdi degilsiniz mükemmelsiniz insanları kandırmayın gerçekleri yazın !

İYİ ittifakı bu serverda kurulmuş şuanda server 1. sıradaki ittifakıdır burdaki insanlar ilk defa bu hevesi tatmış ikariam hayatları boyunca ilk defa bir ittifak otutturmuş genç ve heyecanlı insanlar bu kadar heyecanlı olmalarını anlayabiliyorum klasik bir laftır ama yeri geldi kullanalım bizi eskiler tanır yeniler örnek alır C_T_B ittifakı bircok serverda kurulmuş ve bircok serverda adından söz ettirmiştir bugün dionysos gidin istediginize sorun C_T_B hatırlarlar Rho psi ve diger dünyalar... Defalarca karşılaştım İYİ ve AZAP gibi ittifaklarla server başında heyecanlı olur bunlar bircok kişi ile iletişimde olur ve ittifakını corba misali yapar her telden bir insan bi süre devam ederler ama daha sonra yok olur giderler mesela AZAP burda kurulan bir ittifak birleşme birleşme birleşme ile serverın puanda ilk 3. içinde olan bir ittifak ama daha geçenlerde toplu banlarla karşılaştılar yakındır serverda düşüşe geçmeleri İYİ ittifakınında sonu bunlardan farksızdır. Ayrıca her zaman söylerim reel hayatta egosunu tatmin edemeyen insanlar buraya geliyor argolu emrivaki ve yenilmez olduklarını savuruyorlar reel hayatlarında egosunu tatmin edemeyen ezilen insanlar gelir burda bu tavırları sergiliyor şaşırmıyoruz..

Teşekkürler..
      C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • Bir kere ismimin or da görülmesi beni üzdü. İkincisi Oyunun bir parçası değil mi bu askeri ticaret ??? Adamlar alır yada almaz onlara kalmış bir şey hiç kimseyi aldı diye suçlayamazsın. Kafa güzelmiş yaşamaya Devam et :baby:

Candar çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Forum üzerinden tanışsak da oyunda da iletişim kurmayı başardık. :rolleyes: Ayrıca kendisi hiç bir yardım ve istek teklifinde bulunmadı. Bulunsa da oyun bu , istese hesabımı bile verirdim. Bir oyun için birbirinizi kırmaya gerek yok...

Herkese İyi Forumlar, Bol iftiralar ve boşuna kavgalar...
    • masacıkların saldırısından habersizmişsiniz forumda astığımız raporda ortak bir saldırı olduğu gözükür yalanların için sana teşekkür ederiz ben suan ctb deki geri kalan 30 küsur kişi ye acıdım yalancı bir çobanın peşindeler gerçekten yazık herkes her şeyi gördü emin ol bu kadar uzun yazarak haksız konumdan haklı konuma geçmeyi hedeflemişsin bu cok acık ortada
    • Ne yapmaya çalıştığınızı gerçekten anlamıyorum, ya bir şekilde münakaşa çıkarıp karşı tarafın kazanacağı meşru galibiyeti itibarsızlaştırmaya çalışıyorsunuz ya da başka bir şeyin peşindesiniz fakat ne olursa olsun bu davranış hiç normal gözükmüyor. sanki serverdaki tüm ittifaklar YaHak' a "abilik" yapıyormuş gibi davranıyorsunuz ancak gördüğüm kadarıyla YaHak'ın korunup kollanmaya ihtiyacı yok. İki ekran görüntüsü almışsınız ve görüntülerde adı geçen oyuncuların ittifaklarını anlamsız bir şekilde zan altında bırakıyorsunuz. Beni YaHak ile yaşadığınız sürtüşme ilgilendirmez ve bağlamaz benim ve ittifakımın adı böylesine anlamsız bir konuda geçtiği için yazdıklarınıza cevap veriyorum başka bir amacım yok.
    • stbond schrieb:

masacıkların saldırısından habersizmişsiniz forumda astığımız raporda ortak bir saldırı olduğu gözükür yalanların için sana teşekkür ederiz ben suan ctb deki geri kalan 30 küsur kişi ye acıdım yalancı bir çobanın peşindeler gerçekten yazık herkes her şeyi gördü emin ol bu kadar uzun yazarak haksız konumdan haklı konuma geçmeyi hedeflemişsin bu cok acık ortada
      Sana cevap yazmak anlamsız ama insanları yanlış yönlendirdigin için yazıyorum.Ben ne yazdım yukarıda ?? GO ittifakını biz kimsenin üzerine salmadık zaten onlarda onun bunun üzerine salınacak insanlar degiller MAKSİMUX ile atışıp atarlanıyorsunuz adamda geliyo tepenize çöküyor ee zaten bizim kendileri ile bir bagımız vardı hareketliligi görünce bagımız arttı aşagıda ne yazmışım yukarıda görebilirsiniz ben sizin üstümüze saldınız lafına karşılık yazdım MAKSİMUX size saldırdıktan sonra kendisi ile iletişime geçip kısa bi süre ortak hareket ettigimiz dogrudur daha sonrada edebiliriz etmeyebilirizde bu sizi ilgilendirmez ben ne dedim sizin yaptıgınız ticaret anlaşmaları bizi ilgilendirmez ben sizin altın ve malla satın aldıgınız generalleri daha sonra o altının ve malzemenin size döngüsünden bahsettim.
      C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • 54 kişilik ittifakınız hayırlı olsun ama ömrü azdır içinizdeki düzgün oyuncular bunları görecektir hiç şüphem yok su konuyada açıklık getireyim bizim ittifaktan bi arkadas bunun multileri yagmalamıs ondan sinirlenmiştir peki şimdi bir soru soracağım adam denizden gelmişken peki niye karadan gelmedi hiç o boşlukta asker sokabilirdi ama hizmet ettikleri adamların adaya girişi gec olurdu ve kesilirdi diyip sözümü bitiriyorum herkes her şeyi gördü bence konuyu uzatmaya gerek yok
    • desert senin kuyruk acın var belli kordinat verdim o da bir delil gir bak gözün görüyorsa eğer benim sizin gibi multi hesabım yoktu olamazdı arkadaşımdan bakıcılık için aldığım hesap banladı kaldi ki geçmiş yıllarda oynayan oyuncular bilir bakıcılık yasak değildi yeni kurallar seviyesinde yasaklandı bu bir ihlal olabilir ama siz gibi oyunun açıklarını kendi menfaatime kullanmıyorum diğer serverlerdan bilen bilir ne derece multici olduğunuzu burda masal yazmışsın okurken uykum geldi. @Juicho ' nun da dediği gibi ticaret serbest istediğinle ticaret yapabilirsin bu sen ilgilendiremez. ha sen yenilgiyi kabullenemeyip böyle başkalarına çamur sıçratacak kadar düşük bir karaktere sahipsen buda senin bileceğin iş senin gibi seviyesi düşük istediği gibi anlayan ve görmek istemediğini görmeyen ittifak lideri olan ctb ittifakına yazık.. masal yazıyorsun ikidir arkadaşlarında şakşakçılık yapıyor :baby: :baby: :baby:
    • Sürekli derim bu cümleyi ve yine demek gereksiniminde bulundum.

Dünyanın en zor şeyidir cahile laf anlatmak.

Herkesin kendini tatmin etme yöntemi vardır

kimi oyunda savaş meydanında hünerlerini gösterir foruma asar

kimi savaş meydanında sürekli yenilir sonra forumda neden yenildiklerine dair bahaneler aramaya başlar.

Bırakın herkes kendi çöplüğünde konuşsun.

Müsaadenizle iyi günler.
    • Herkes birşey yazıyor ama kimse şu 4 altıncı hesabının ne iş oldugunu yazmıyor bakın bu 4 hesap //////////////[i][b]cheff - oxi - denizutku ve punisha //////////////////// tüccar sıralamasında ilk 10 ve ilk 100 içinde tamamen altına yatırılmış hesaplar ve YaHak başta olmak üzere ilk mesajımdaki ss'lerde de göründügü üzere bu hesaplarla ciddi ticaret etkileşimleri söz konusu burda gereksiz konuşacagınıza önce siz bunların hesabını verin tüm servera sonra burda dürüstcülük oynayın ![/i][/b]
      C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • Niye bu kadar Tartışıyosunuz anlamadım.
      İsteyen istediğine asker satar İstediğinden asker alır ,Hammadde alır, Altın Alır Bunların hepsinin karşılığını verir Sonucunda aksi bi durum olduğunu düşünüyorsan Git Ticket aç varsa bi durum banlansınlar Buraya Konu açıp İletişim casuslayıp atınca birşey ispat edemezsin mesajın İçeriğin de ne konustugunu nerden biliyosun adamın.
      KılıçArslan
      TURAN İttifakı
    • Neu

-DesertRose- schrieb:

Herkese tekrardan iyi forumlar,

Öncelikle şunu diyeyim yarası olan herkes gelmiş gocunmuş... Diger bir husus ise coluk cocuk muhabbeti dönmüş..

Arkadaşlar açtıgım konuyu lütfen herkes dikkatli olsun ben konuyu açtım ss'lerimi aldım kendi fikirlerimi ortaya belgeleri ile birlikte döktüm BURASI ÖNEMLİ / 1 kişiye dahi hakaret argo veya şahsına yönelik kücük düşürücü cümleler kullanmadım/ lakin yaştan haktan hukuktan bahseden bu insanlar görüyorsunuz ki forumda (cahil, kibirli, fitneci, korkaksınız, terbiyesizsiniz) gibi cümleler kuruyor.. Asıl terbiyesiz kimdir biliyormusunuz bu tür itamlarda bulunan herkes terbiyesizdir ve görüyorum ki bir cogunuz bu itamları kullandınız bize..

Alıntı yapmadan isim verek yazıyorum hepinize,

Huma

1. kardeşin filan degilim nerden geliyor bu samimiyet oyuncu ismimle hitap etmen kafidir.
      2.İYİ 2 den birini bulmuşum iftira atıyorum öyle mi bak o buldugum hesabı bi incele istersen ben tüm dökümleri ile sayfaya koydum 20k genel toplamlı bir hesap 5 generali olan üretim ve araştırması olmayan ve tüccarda ilk 100 içinde olan hesap birde bunların hepsi bir yana hesap YaHak ile ticaret anlaşması yapıyor bak sen şu işe baya altı boş iftira haklıymışsın...
      3.Ceyhunu tanımam bilmem ilk defa bu iletişimlerde gördügüm bir isimdir kendisi şimdi sende liderin gibi anlamamışsın konuyu sana tavsiyem postu tekrar oku ben gelip böyle birdaha anlatmıyım sana sonra gereksiz eleştiri mi görelim hep beraber.. Ceyhunu tanımayız etmeyiz şahsi düşüncemdir öyledir demiyorum Ceyhun müttefik ittifaklara gerekli altın general malzeme ve kol kanat germe görevini üstlenmiş biri yaptıgı şu bu müttfiklere kol kanat gerip kendini iyi gösterme çabalarına girip daha sonra bu müttefiklerini bir şekilde ittifaka katmanın yollarını arayan bir şahıs savaşı olacakmış gibi duran YaHak ile sayısız ticaret anlaşması yapıp iptal etmesi bunun en net göstergesidir.

By_joker
      tolo biz size daha önceki toplu whatapp görüşmemizde imzalarımızı vermiştik ama görüyorum ki sana yetmemiş tanımıyorum diyorsun ama özelden mesaj atmasını biliyorsun neyse tamam tamam ben sana bir imza daha gönderecegim C_T_B ittifak lideri DesertRose olarak... tolaya sevgilerimle...

Elçi
      Bakıyorumda sende anlamamışsın postu birdaha okumanı tavsiye ederim.
      Lakin bakıldıgı zaman söylediklerinde dogruluk payı var fakat ittifakınızda cheff nickli bir hesap var yukarda ss'ler mevcut hesabın toplam puanı 5k üretimleri kapalı araştırmaları kapalı altınına bakıyorum 2m üstü tüccar sıralamasına bakıyorum 103. sırada ve birde bakıyorum ki YaHak ittifakı ile ticaret anlaşması yapıyor haklısın eski arkadaşı sonuçta yemiyo içmiyo onun acıklarını kapamasında yardımcı oluyor ne yapsın demi ??
      Ayrıca T-D liderine ittifakınızdaki KD35 ve cheff YaHak ile iletişimdeler dedigimde gayet şaşkın bir şekilde konuyla ilgilenecegim dedikten sonra sizlerin bunun şuanda normal birşeymiş gibi yansıtmanızada anlam veremiyorum.

CandaR
      Yazmış öyle yaptım böyle yaptım bakıyorumda legal olan herşeyden bahsetmişsin ama illegali legale çevirmeye calışıp yaptıgın hiçbirşeyi yazmamışsın baksana bana biraz bahsetsene cheff - oxi - denizutku ve punisha ile neler yaptınız bahsi geçen hesapların tüm üretim ve araştırmaları kapalı ve hepsi bir şekilde altın biriktirmiş hesaplar ve hepsi tüccarda ilk 100 girmeyi başarmış hatta ilk 10'dalar ve sizin bunların hepsi ile ticaret anlaşmanız oluyor bak bunlardan hiç bahsetmemişsin çok ayıp hatırları kalmasın birazda bunlardan bahset bakalım yaptıgın legalleri sıralamışsın kuru kalabalık yapmışsın sadece.

Yazmışsın bizden çekinin bizden korkun biz şöyleyiz biz böyleyiz diye yaz yazabilirsin ama madem kendinizden bu kadar emindiniz şimdi iyi dine burası önemli LİDERİNE GENERALİNE FORUM SAYFANIZA defalarca SAVAŞ TEKLİFİNDE bulunmama ragmen neden tüm mesajlarımı yanıtsız bıraktınız madem çok iyiydiniz yazıyosun ya şimdi böyle kabul etseydiniz ??? üste cıkmaya çalışmayın !

Stbond
      Seni kale dahi almıyorum cahilmişim laf salatası yapıyormuşum yok onu harcadım yok bunu harcadım inan cevap dahi vermiyecegim sana ama bi öneride bulunabilirim klavye nasıl kullanılır, insanlara nasıl hitap edilir ögrenmende fayda var.

Turkuaz
      Yine yazmış C_T_B ittifakımıza cahil kibirli fitneci vs. vs. hepsini kendi ittifakına iade ediyorum ve daha fazlasını söylemek isterdim ama söylemiyorum ss'ler konuşuyor fazlasıyla zaten.
      Arkadaşlarının bastıgı GP emekmiş dünyadaki userlerle sayısız tic anlaşması ile yukarıda belirttigim altın hesapları ile baya baya emektir görüyoruz.Bahsetmişsin C_T_B ittifakı 10 gündür gelicek bekliyoruz gelmiyolar şöyle böyle sana özelden 2 kere generaline 2 kere forum sayfanızda 2 kere olmak üzere toplanda 6 kere savaş teklifi verdim hiçbirini kabul etmediniz kafanıza göre GP bastınız sonra 10 gündür bekliyoruz gelmiyorlar diyorsun ??? ben sana şu tarihte gelicem deyipte gelmedim mi ? sana tarih mi verdim senden tarih mi aldım ortada anlaşmalı savaş mı var yoksa ? ben ne zaman hazır olursam o zaman gelecegim sen erkenten GP bastın diye erken gelmek zorundamıyım ??? bu kadar olmaz kendinizi nasıl üste cıkarmaya çalışıyorsunuz gülüyorum sadece insanlarda okuyor ama insanlara tavsiyem bu kadar ss varken tekrar konuyu gözden geçirin kimin nasıl haklı oldugunu göreceksiniz.
      Sizi istedigimiz kadar casuslarız bu oyun içinde olan bi durum buyrun sizde casuslayabilirsiniz.
      GO mevzusuna gelince MAKSİMUX ile ne konuştunuz dök buraya neden size saldırdı ögrenelim öyle herkese atarlanmak olmuyor işte atarlanırsanız gelirler başınıza çökerler GO ittifakını tanıyorduk zaten sayenizde iletişimimiz arttı..

AWESQME
      Bizim hayranımız cok sen bunları dert etme buyrun forum herkese acık oyun herkese acık bahsettigin adadaki hesaplarla ilgili herhangi bir acık bulduysan direk paylaşabilirsin biz burdayız ticketide acabilirsin aynı şekilde öyle iftira atmayalım detaylı paylaşalım herkes görsün.. ayrıca illegal oynayanlar hiç karışmasa dahi iyi olur kendileri zaten oyun kurallarını aşıp ban yemiştir burda birde iftira atması hiç hoş degil.

Stbond
      GO ittifakı üzerimize saldırdı yazıyorsunda GO ittifak generali ile aranızda ne geçtide adam sinirlenip size saldırdı paylaşırmısınız ?? bizimle ilgili bir baglantıları yoktur. Hani hep korkuyorlar korkuyolar diyorsunuz ya tekrarlıyorum 6 kere savaş teklifime neden cevap vermediniz ?? siz mi KORKTUNUZ biz mi korktuk cevap vermemenize ragmen gp basıp geliyoruz..

Yanlız Kurt
      Postu tekrar gözden geçirmeni diliyorum yukarıda verdigim 4 altıncı hesabı ile ne yapmışlar sen sor özelden istersen sana anlatsın bakalım gerçekten senin inandıgın gibi mi ?

Arkadaşlar konunun kilit olacak birşeyi yok biz herşeyi serdik ss'lerle birlikte tekrar yazıyorum YaHak ittifakının sonu İYİ ittifakı oldugunu gördük zaten Ceyhununda tüm çabası bu yönde FAIQ ittifakı ile aralarında birşey yokmuş MAHŞER'den anlaşamadıkları için cıkmışlar MAHŞER ittifakı ile sürekli saldırı halindeydiniz ve düşmandınız bu adamların ordan cıkış nedeni yönetimin ilgisiz ve ittifakın bitmiş olmasıdır önceden düşmandınız şimdi degilsiniz mükemmelsiniz insanları kandırmayın gerçekleri yazın !

İYİ ittifakı bu serverda kurulmuş şuanda server 1. sıradaki ittifakıdır burdaki insanlar ilk defa bu hevesi tatmış ikariam hayatları boyunca ilk defa bir ittifak otutturmuş genç ve heyecanlı insanlar bu kadar heyecanlı olmalarını anlayabiliyorum klasik bir laftır ama yeri geldi kullanalım bizi eskiler tanır yeniler örnek alır C_T_B ittifakı bircok serverda kurulmuş ve bircok serverda adından söz ettirmiştir bugün dionysos gidin istediginize sorun C_T_B hatırlarlar Rho psi ve diger dünyalar... Defalarca karşılaştım İYİ ve AZAP gibi ittifaklarla server başında heyecanlı olur bunlar bircok kişi ile iletişimde olur ve ittifakını corba misali yapar her telden bir insan bi süre devam ederler ama daha sonra yok olur giderler mesela AZAP burda kurulan bir ittifak birleşme birleşme birleşme ile serverın puanda ilk 3. içinde olan bir ittifak ama daha geçenlerde toplu banlarla karşılaştılar yakındır serverda düşüşe geçmeleri İYİ ittifakınında sonu bunlardan farksızdır. Ayrıca her zaman söylerim reel hayatta egosunu tatmin edemeyen insanlar buraya geliyor argolu emrivaki ve yenilmez olduklarını savuruyorlar reel hayatlarında egosunu tatmin edemeyen ezilen insanlar gelir burda bu tavırları sergiliyor şaşırmıyoruz..

Teşekkürler..
      O yüzden mi Dionysos'ta tatilden çıkmıyorsunuz :) Benim bildiğim C_T_B üyeleri iyi multi yapar :)

Phi [CANO] CANOLAR DİYARI
      Dionysos [ÇETE] Ç-E-T-E
      Eunomia [VEBA] KABUS
    • Neu

arkadaşın çabası haklı bir çaba fakat durum şu yetkililer ıp paylaşımlı hesaplara izin kıldığı için sen burda istediğin kadar desende bağırsanda çağırsanda hocam sonuç değişmicektir

diğer yönden altınlar nerde diye soruyosan buna çok cevap verilebilir ancak en kolayı ticaret gemisi alındı der işin içinden çıkar buda kendine göre haklı olduğun çabanı değiştirmicektir

ben eski ikariamda böyle tartışmalar görmezdim çok severdim ancak çok değişti ikariam bu yüzden savaşa bakmalı insan altın vs bir yere varılmıyor artık malesef
    • Neu

myke53 schrieb:

arkadaşın çabası haklı bir çaba fakat durum şu yetkililer ıp paylaşımlı hesaplara izin kıldığı için sen burda istediğin kadar desende bağırsanda çağırsanda hocam sonuç değişmicektir

diğer yönden altınlar nerde diye soruyosan buna çok cevap verilebilir ancak en kolayı ticaret gemisi alındı der işin içinden çıkar buda kendine göre haklı olduğun çabanı değiştirmicektir

ben eski ikariamda böyle tartışmalar görmezdim çok severdim ancak çok değişti ikariam bu yüzden savaşa bakmalı insan altın vs bir yere varılmıyor artık malesef

Benim burda anlatmak istedigimi anlayan arkadaşları görmek güzel.. Ben burda x kişi y kişiden asker gemi alıyor diye açmadım konuyu benim anlatmak istedigim x kişisi y kişisinden asker gemi alıyor altın yada mal karşılıgı herneyse fakat x kişisinin giden altın ve malını y kişisinin yan hesabı yada multisi sayesinde tekrar geri alması durumunu gözler önüne sermek için açtıgım bir konuydu halende soruyorum kimse cevap veremiyor...

oxi - cheff - denizutku - punisha ve palm hesaplarını tüm dünya sakinlerinin kontrol etmesini istiyorum bu hesapların hepsi YaHak ve asker gemi aldıkları insanlarla ticaret anlaşması olan hesaplar ve bu hesaplar 0 üretim 0 araştırma 0 general ama tüccarda ilk 100 ve hatta 10 da olup hepsinin altını olması yapılan illegallikler ortada basılan şuan er meydanındaki gemilerininde askerlerininde altınlarınında hepsi illegal olarak hesaplara geçmiş gemi asker ve altındır.

Imperian sizin halen dionysosdan acınız var sanırım serverda olmamana ragmen C_T_B hayranlıgın devam ediyor.. demiştim bizi eskiler tanır aynı zamanda hayran kalır, yeniler örnek alır...

C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • Neu

Oxi uzun zamandır tüccar da birinciydi şimdimi fark ettin?
      Eğer sende her gün 3 tane üzüm köyünden odun ve üzüm satarsan sende tüccarda rank a girebilirsin.
      Hayır anlamak istemiyorsun herhalde ticket at burda ağlayacağına sonuç çıkmayacak çünkü sende biliyorsun ama yediremiyorsun. :baby: Hayır hava atan da sizdiniz sanki biz başka ittifaklardan bedava asker almış muamelesi yapanda sizsiniz üstüne onlar yardım alıyor bizde alırız diyende sizsiniz kısaca bu konu hakkında halada yazmaya devam eden de sensin.
      Biz burda altın ile mermer ile asker alıyoruz suçlu biz oluyoruz.
    • Neu

Huma

By_joker
      tolo biz size daha önceki toplu whatapp görüşmemizde imzalarımızı vermiştik ama görüyorum ki sana yetmemiş tanımıyorum diyorsun ama özelden mesaj atmasını biliyorsun neyse tamam tamam ben sana bir imza daha gönderecegim C_T_B ittifak lideri DesertRose olarak.

Prensip meselesi cvp veriyorum , onemli oldugunuzdan degil...

Oncelikle her ne olursa olsun sana kardesim diye baslayip kibarlik yaptigim icin kendimle gurur duyuyorum. Senin bu kibarliktan nasiplenemeyecek kadar kibirli oldugunu gordugum icinde derin uzuntu icindeyim. Yasina vermek lazim

2. Olarak IYI2 ittifaginda bagis hesabimiz dahi yok. Siz kalkmis multi, yahak ile ticaret flan diyorsunuz. Bende dedimki varsa oyle birsey ticket ac, bos kuru gurultu yapma degilmi? Causuluk yapip 20k puandaki adami izledik diye kendinizi CIA ajani zannettiniz heralde:)
      3. Olarak ceyhun kadar kibar ve delikanli bir adama ithamlarin hic etik ve hos degil. Biz oyun kurali geregince silah satar, dost edinir, dusmanlarimizi ezeriz. Buna politika denir. Yapabilirseniz sizde yapin. Lak lakla is olmaz
      4. Olarak, zmaninda birlesme icin sizinle wpda gorustuk bir gecmismiz var diye kardesim demistim ilk msjimda. Lakin sizi. Orda yaptiginiz terbiyesizlik sonucu bu birlesme bizzat sahsimca bozuldu. Icinizden biri soylesem 15 kisi hesap siler dedi, sizde bunu kim yapar dedi. Rutbe istediniz, anlasamayinca(gayet normaldir) bize aynen sunu dediniz, siz zaten toplama bir ittifaksiniz! Neyi.idda ediyorsunuz:)

Bu sozunuz ustune wp cikis verdim hatirlarsanz. Saygi kazanilan birsey degildir, aileden gelir. Problem en basta bence. Bizim ailemiz suan kemiklesmis durumda. Wp grubunuzda gunluk 2000msj dolmakta. Herkez abi kardes oldu kimsede makam mevki derdi yok. Lakin siz yukselebilmek icin bizim paramparca ettigimiz LORD ittifaginin neredeyse buyun uyelerini aldiniz. Esas toplama ittifak SIZ oldunuz. LODRUN akadmeisi olan ittifakla birlescektiniz biz uyardik:) bukadar acemiyce isler yaparken bize ahkam kesmeyin... nefesinizi keseriz sizin.

Teberrularinza dikkat edin. Karsinizfa coluk cocuk yok gayet iyi biliyorsunuz...