Server'ın Arka Bahçesi !!

• Sohbet

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• valla desert sana yazanlarıda tanımıyorum senide tanımıyorum ancak yaşının ve olgunluğunun hale zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum burdada üslubun belli etmiş dünde göstermiştin zaten nasıl biri olduğunu hayali duyumlarla bizim karakterimize vs laf ederek halende lafımdayım herkesin içinde özür diliceksen eğer :) neyse bu postu daha kullanmicam vakte yazık bırakın oynasın kendi dans pistinde
    • Arkadaşlar selam,

Konunun nereden nerelere geldigini görmekteyiz... İnsanlar artık forumda bu konunun ne kadar uzadıgının ne kadar gereksiz yerlere çekildiginin farkında oyun dışında birçok konuya girildi çıkıldı fakat sayın Op'lar konuyu halen kilitlememektedir neden ? çünkü konu sayesinde bi parçada olsa forum aktifligi devam etmektedir.

Konu başındaki postları sayın Op'ların tekrar incelemesini ve son 6-7-8 'inci sayfaları tekrar incelemesini açılan konunun çoktan saptırıldıgının görüp konu amacından saptıgı için bu konuyu acilen kilitlemeleri gerekmektedir !

Gelelim diğer konulara,

Arkadaşlar ben ittifakım dışında kimseyi tanımam kendi doğrularımı sonuna kadar savunurum o yüzden insanlar benden pek haz etmez zaten forumda da görmektesiniz 6-7 kişinin tek derdi ben olmuşum agızlarına ne geliyorsa söylüyorlar..
      Turkuaz oyundan mesaj attım burada fosil ve imam nickleri ile dolanan şahıs benim eski serverlardan aynı ittifakta bulundugum şahıstır kendisinden zamanında hiç haz etmezdim hiç hoşlanmazdım karakteri bana tersti zaten karakterinide daha sonra ittifakı sırtından vurarak göstermiş tüm C_T_B ailesi kendisinin adının geçtigi her ortamda kendisinden hiç nefret ile bahsetmiştir.
      Kendisi burada kulaktan dolma iftiralarla tamamen bana ve ittifakıma karşı saçma bir cephe almış durumda kendisinide anlıyorum biz halen C_T_B ve ekibindeyiz kendisi buradan kovulmuş ve tek kalmış bir şahıstır buraya gelmiş aklınca bana iftiralarla bana karşı söylemleri ile kendince intikam alma ve beni itibarsızlaştırma çabası içerisindedir.

Serverda kendilerinin ittifakını yıktıgımız yada sebep oldugumuz Turkuaz - stbont ve onların yandaşları yanlızkurt aynı şekilde bana saldırmaktadırlar itibarsızlaştırmaktadırlar oyun içinde yapamadıklarını alamadıkları intikamı klavye başında söylemleri ve iftiraları ile gerçekleştirmeye çalışan adını siz koyun insanlardır.

Tüm postlarımı inceleyebilirsiniz hiçbir zaman hiçbir insana kişisel anlamda yada fiziki anlamda yada real hayatı için hiçbir söylemim yoktur ben forumda sadece oyun çercevesinde konuşurum benim bildigim dogrularım var onların peşinden giderekten burdaki postlarımı yazarım.

Lakin fosil - imam - Turkuaz - stbond - yanlızkurt şahısları artık oyun çercevesinden çıkıp şahsi ait itamlarda bulunup gereksiz iftiralar atarak itibarsızlaştırma çabaları içine girmişlerdir yazdıgım her konunun her posttun altında direk bana cephe alıcı bel üstü veya bel altı oyun içi veya oyun dışı hiç farketmeksizin bana itamlarda bulunmuşlardır bu şahışlarla aramdaki en büyük fark ben oyun cerçevesinde konuşurum onlar bel üstü bel altı yada oyun cercevesinde hiç farketmez.

fosil - imam - turkuaz - stbond serverda dahi yoklardır yanlızkurt ise bunların kuklası gibi kendisi ile hiçbir bagım iletişimim olmamasına ragmen her postumun altında biter neden bittiklerini az cok anlıyorsunuzdur umarım hepsine bir şekilde çektirmişimdir hepsinin bi acısı vardır oyunda alamadıkları intikamı burada almaya çalışmaktadırlar.

Bir cogunuz desertin yaşı ortada gibi itamlarda bulunmuşsunuz arkadaşlar şaşırmayın C_T_B ittifakının hiçbir dostu yoktur oyun anlayışı budur onun dışındaki herkese ne görürsem yazarım karşılık olarak hemen kişiligime hakaretler geldigi taktirde aynı seviyeyi gösteririm lakin kimse kendisini ve arkadaşlarının bana kullandıgı kelimeleri görmez ben yazdıgımde deserttin yaşı ortada gibi gereksiz itamlarda bulunur.

İmam ve Fosil hesaplarının serverda 1 tane hesabı olmamasına ragmen buryaniyeli şöyle burhaniyeli böyle banlanması lazım Oplar koruyor bug yaptılar gibi bizi hedef alıcı iftiralarda bulunmakta... bana karşı direk oyun dışı itamları ile iftira ataraktan karakterini sergilemiştir bizde kendisinin zamanında x serverda y hesap açıp kız kılıgına bürünüp insanları kafalayıp hesaplarını çalmaya çalıştıgını bilmekteyiz bu zamana kadar bana dair iftira ve hareketlerini görebilirsiniz ben yine bunları dile getirmedim lakin haddini cok fazla aştıgından size örnek vermek açısından yazdım bunuda daha birçok vukaatı vardır lakin bana yakışacak şeyler degildir burada bunları dile getirmek.

Digerleri Turkuaz - stbond - yanlızkurt ise benden ve bizden hazetmedikleri için kendilerinin cok canını yaktıgımız için her postumuzun altına gelirler bize iftira ve itamlarda bulunurlar.. imam ve fosilin bulundugu iftiralardan yararlanarak bana karşı ne tür itam ve söylemlerde bulunduklarını forumu biraz inceleyerek bakabilirsiniz.

Artık kişisel hayatımızaki yaşıntımıza dahi iftira atabilecek durumdaki bu şahışlara önerilerinizi bekliyorum bu kadar alçalmaya gerek yok 1 tanenizin bile kişisel hayatına 1 cümlem yokken bu kadar alçalıp iftira atmanın kimseye bir faydası yok bu sadece oyun diger serverların forumunda da aynı tavırı sergiledim benim ittifakım benim güzümde server en iyisi en güclüsü en dogrusu kalanlar pek umrumda olmaz yıpratıcı her türlü şeyi yazarım söylerim ama kimsenin kişisel duruşuna ve hayatına tek kelime etmemişimdir TA Kİ bana karşı itamlarda bulunmamışlarsa...

Söyledigim gibi ittifakım dışında kimseyi tanımam forumda herkesle istedigi kadar oyun çercevesinde tartışırım konuşurum kışkırtırım ama benim için oyun bittikten sonra diger serverlarda da yaptıgım gibi forumda herkesten helallik ister hakkımıda helal ederim kırıgım incittigim herkesten özür dilerim bunun bir oyun oldugunun farkında oldugumun ve farkında olmaları gerektigini gerçek yaşamın tamamen dışarda oldugunu dile getirir ve oyunu bırakırım.

Lakin dionysosdan ORHUNBEY kaikias serverında turkuaz - stbond - fosil ve imam türü insanların direk olarak şahsıma ve yaşantıma dair iftira ve söylemlerinden ötürü sokakta görsem selam vermeyecegim şahıslara bürünmüşlerdir.

Mümkün oldugunca daha bu konuya yazmıyacagımı belirtmek isterim.

Saygılarımla,
      DesertRose (Osman)
      C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • desertrose sen harbiden normal degilsin. Ben senin hakkinda hic bir sey dememisken sen gelip bu sayfada bana hakaretler savurmussun.

Hakaretten ban yiyen benmiyim senmisin.

Sen kimsinki senle ugrasayim. Dis kapinin mandali. Gelmissin konuda hic mudahil olmadigim halde hakkimda ileri geri konusuyorsun. Ben sana sadece cevap verdim.

Eger anlama sorunun yoksa yukardada yazdim. Yalanlarina beni bulastirma. Herkes kisa zamanda seni tanimis benim seni anlatmama gerek bile yok

Cok acilen bir doktora gozuk desertrose
    • 1 deli kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış.. sizinkisi o misal bahsedilen konu tamamen iftiradan öte degildir öyle saçma sapan birşey olmamıştır sadece bu karakterli insanların ortaya attıkları iftiradan öte degildir bahsi geçen konu 6-7 sene öncesine ait ve bahsi geçen şahıslar benim halen görüştügüm ebeni arkadaşlarımdır bunu o dönemdeki herkes bilir kendini bilmezlerin tek derdi bizi karalamak bize çamur atmak rezilde vezir de ortada..

Sizleri burda degil oyunda görelim bakın C_T_B tüm gücü ile oyunda siz nerdesiniz klavye delikanlıları ?? Ahlaklı olun biraz...

4CıLgın TürkLer(C_T_B )425,958,331141,865

C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • Özür dilenecek hiçbirşey yok sizler burhaniyeli hesabına iftiralarda bulundunuz özür dilediniz mi ? benim bu postun en başında bahsini geçirdigim hesapların bir çogu şuanda serverda yok !!! lakin sizin iftira attıgınız burhaniyeli bugün serverda ve ittifakımızda kim kime iftira atmış kim kimden özür dileyecek neyse dedigim gibi bırakın artık klavye konuşturmayı hatırlatayım bakın C_T_B sizlere neler yapmıştı zamanında hatırlatayım belki o zaman susarsınız artık ?

C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • Korkak seni arka bahçeden neler verdin go ittifakını yardıma getirdin yetmedi depo getirdin bi yerlerin tutuştu bu mu rapor desert iki ittifak artı bi depo 9 kişiyi yendiniz aferin sana ee sonrasında bir kere bizim üyemize gelmediniz neden psikolojiniz kalmadı herkese rezil kepaze oldunuz di mi desert anlat bakalım özelden konuyu kapatalım yazıslarını desert hadi anlat nasıl osijolokinin zayıfladığını wp grubunda bize ettiğin küfrleri anlat ctb wp grubunda bizden başka muhabbet geçmiyor be desert git şimdi yeni servere orada oyna
    • Çakma stbontt hayal gücün sınırların ötesinde benim kordinatım 53 : 68 senin kordinatın 41 : 40 aramızdaki yol 10 saat ittifakımın neredeyse %80 benim ve benim çevremdeki kordinatlarda altını gp yola dökmeye hiç niyetimiz yok neden gelmedigimizi tüm server görsün millette başka birşey sanacak şaka gibisin.. Sizin multilerinizden (İLK POSTTA MEVCUT) altın ve yandaşlarınızdan topladıgınız GP'lerle siz mi rezil oldunuz yoksa biz hesap indirdik diye mi raporlar ortada halen yüzsüzce konuşabilmene hayranım şunada inanabilirsin C_T_B wp grubunda sizin konunuz geçeli aylar oldu be canım serverda bile yoksunuz korkudan tatile aldınız hesapları hatırlatırım lakin görüyorum ki sen liderin ve yandaşlarınız halen klavye delikanlılıgı diye tabir edilen duruşu sergiliyorsunuz hey gibi heyyy konuşma istersen konuştukca gömülüyorsun benim sana konuyu kapatalım dedigim 1 mesaj bulsana ?? tek yaptıgınız gereksiz saldırılar boş boş iftiralar yeter artık sus insanlar senin iftiralarından sıkıldı git bir serverda oyun oyna hem oyun oynamıyosun hem buraları meşgul ediyorsun raporlarınla başarılarınla görelim seni boş muhabbetin ve iftiralarınla degil ! sıkıldı insanlar senden !
      C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • Bu ne raporu kucuk eniste ? Hani utancindan paylasamadigin raporu mu ? Ehehe Boyle savas raporuda ilk kez goruyorum yanliz :) utanmadan birde paylasiyorsun. Olayin ustunden 2 ay gecti diye millet unutacak mi saniyorsun yaptigin sacmaliklari.

Turkuaz yahak sayfasinda bunlari aglattigim cok guzel raporlar bulunmaktadir zaten isteyen herkes ulasabilir. O degilde desert bu kadar ittifakin arka bahcelerinde dolasacagina ÖRS sehri at la o ne rodos rodos pose . Korkak misin sen hayyirdir olüm.
    • Hadi Desert önce nasıl benim canımı yaktığını söyle ondan sonra çekip gideyim :) Hadi ama iftiraya alışıksında bu kadarda olmaz yani :D Sen kim benim canımı yakmak kim :)

Zamanında sp 1.siyim diye ittifağa çağıran siz değil miydiniz ?

İttifağınızdaki üye (Suaygırı) saldırmayın bana bir süre kayı ile uğraşıyorum dedi saygıyla karşıladım YaHaK ittifağına bile söyledim saldırı gelmedi uzun bir süre ne bizden ne YaHaK tan. Sonra yinede ilk saldırı sizden gelmedi mi ?

Şimdi gelmiş burda canını yaktım diye atıp tutma bana lütfen.

Laflarına kime dediğine dikkat önce sayın küçük enişte :)