Server'ın Arka Bahçesi !!

• Sohbet

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Neu

sizin gibi bi oyunda tanıdığım şahsiyetlere gerçek kimliğimi veya gerçek hayatta hangi konumda olduğumu falan yazmam çünkü sizler benden özür dileyip oyunu bırakacak sahsiyetlersiniz dileyin bak daha fazla rezil olmayın burhaniyeli de gelsin özledik onu selam versin sonra pufff gitsin nerde kendisi bunun hesabını verin sonra da özrünüzü dileyin sonra da stingden bi şarkı açıp dinlemeye başlayın düşünün neden böyl oldu neden bu sefer patladık karşımızdakiler neden bizi rezil etti diye
    • Neu

-DesertRose- schrieb:

-DesertRose- schrieb:

Bi susmadın be gereksiz gereksiz boş boş konuşuyorsun hem oyundaki mesajlarınla hem forumdaki mesajlarınla açtıgım konu ve ss'ler server'ın forumda en çok cevaplanan ve en çok ilgi gören konusu olmuştur kimin boş yapıp kimin konuştugunu tüm server gördü belki seni susturmaya bu yardımcı olur kalanları yakında forumda...

C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • Neu

-DesertRose- schrieb:

Seviyenizi tüm server görüyor tek yaptıgınız bel altı ve şahıslarımıza kullandıgınız argo altını içini dolduracak kelime yazan bir tane adam yok içinizde biz gerekenleri zaten 1. postumda yazdık siz şimdi burda boş klavye delikanlılıgı yapıyorsunuz ben size 5 hesap ismi sordum 1 taneniz delikanlı gibi cıkıpta şöyle oldu böyle oldu diyemedi hadi bakıyım hadi bakıyım..
      tebrikler server'in en Çok ilgi gören konusunu açtın bravooo :tes)) şimdi bunun için sana madalya takacağız.
      KılıçArslan
      TURAN İttifakı
    • Neu

Sen önce düzgün konuşmayı ögren ben defalarca kayı dedim sen rahat ol Ceyhunla ufak bi iletişimimiz oldu forum için o yüzden bunu yazıyorum demek senin haberin yok bir önceki postumda kayı ittifakını işaret edicek hiçbir itamda bulunmadım hee ama sen böyle destursuz bize post atıyorsan gerekirse kayı ittifakını işaret edicek itamlarımızda olur mesela acıklayamadıgınız punisha hesabı ??? hee şunuda söyliyim kırabiliyorsanız o su testisini su yolunda kırın ama kıramıyacagınız su testisinide agzınıza almıyacaksınız yoksa gelir C_T_B sen kırmadan kırır o testisi senin şehrinin ortasında sende digerleri gibi susarsın !

O tavan yapan egonu bi törpüle bakıyım önce sen burası bi oyun yok destur çekicekmişiz yok izin alıcakmışız bunlar burda yapılacaksa SİZZ HEPİNİZ C_T_B'ye destur çeker izin alarak ismini agzınıza klavyenize alırsınız !

Bu server C_T_B ve digerleri olarak 2 'ye ayrılır..
      C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • Neu

Sıkıldım yalanlarından , daha onceki postunuzda tepe ve 1 yer bostu dediniz simdi baska yeri gosteriyosun. Bak seni aglatirlar.
      . Aha da buraya yaziyorum. O prangas hesabi o adaya daha once gelmiti. Yalan soyleme adam olmani beklemiyorum zaten git rezilliginle utan. O aday zaten son gelende sakata gintoki isare tledigin hesaplar degil. Ctb sunu yapacak bunu yapacak diye bozuk plak gibi tekrar edecegine yap. İspatlayamazsan da sus.
    • Neu

Sizin korkunuza da o adaya geçmedik merkez adamızın olması için fikir birliğine varıldı köyler taşındı. Köy taşımak içinde ambrosia aldık. Neden ı.p. paylaşımı yapıldığına gelirsek ambrosiaları Prangas'a aldırdık . Multicilikten suçladığın hesapların sahipleri benim liseden arkadaşlarım .
      İtikatta İslamcı İkariam'da Tokatçı
    • Neu

Kayi Ittifagi ,

Kendini ctb yonetimi olarak gosteren bu coluk cocugu ciddiye alipta msjlarina cevap vermeyin , bosuna ugrasirsiniz cunki cahiller.

217k gp bombladi, simdi 400k altina guveniyorlar:) ama guvendikleri daglara kar yagicak...

Sizden ricam sunlara prim vermeyin. Dikkat cekme derdindeler ... ilgi istiyorlar... ancada sv birincisi ittifaga satasarak ilgi cekiyorlar.

• Neu

Kimin kime sataştıgı ortada şunuda burda söyliyim bahsettiginiz hesaplar daha başlangıç devamı yolda gelicek..

C_T_B siz ve sizin müttefiklerinizi burda bile teekkk teeekk tekkkk dize getirmiştir ama daha bu başlangıç...

kaya ve yahak forum üyelerine gelince kendimden utandım sizler gibilerle oyun oynadıgım için sahsıma yönelik saldıldiri yapılmadığı sürece bende yapmadım ama görüyorum ki siz hepiniz aynısını kardesss tek yaptıgıniz boş muhabbet yazdıklarıma aranızda adam gibi cevap verebilecek bir tane insan cıkmadı(candar hariç oda eksikti) tek yaptıgınız cahil kibirli kendilerini birsey sanıyorlar primci yalancı vs gibi itamlarda bulunarak konuyu geçiştirmek oldu şurda adam gibi 2 kelime yazabileniniz yok kayı saçma bi egosuyla ama o egoyu törpülemesini iyi biliriz yahaklılarında ne dediği belli degil zaten 2 cumleyi bir araya getirebilen adam yok aralarında adam dedim ama gibi basit cümleler kurmıyacagım basit insanlara yakısıyor zaten o cümleler yukarıda..

Daha önceden dediğim gibi C_T_B hepinizi tek tekkk tekkk dize getirir o agzınızı toplar o su testisinide kırabilecegini sananlar sıkıyorsa kırsın hodri meydan !
      Şehir-İMuaZZaM