Server'ın Arka Bahçesi !!

• Sohbet

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Neu

Huma schrieb:

Huma
      1. kardeşin filan degilim nerden geliyor bu samimiyet oyuncu ismimle hitap etmen kafidir.
      2.İYİ 2 den birini bulmuşum iftira atıyorum öyle mi bak o buldugum hesabı bi incele istersen ben tüm dökümleri ile sayfaya koydum 20k genel toplamlı bir hesap 5 generali olan üretim ve araştırması olmayan ve tüccarda ilk 100 içinde olan hesap birde bunların hepsi bir yana hesap YaHak ile ticaret anlaşması yapıyor bak sen şu işe baya altı boş iftira haklıymışsın...
      3.Ceyhunu tanımam bilmem ilk defa bu iletişimlerde gördügüm bir isimdir kendisi şimdi sende liderin gibi anlamamışsın konuyu sana tavsiyem postu tekrar oku ben gelip böyle birdaha anlatmıyım sana sonra gereksiz eleştiri mi görelim hep beraber.. Ceyhunu tanımayız etmeyiz şahsi düşüncemdir öyledir demiyorum Ceyhun müttefik ittifaklara gerekli altın general malzeme ve kol kanat germe görevini üstlenmiş biri yaptıgı şu bu müttfiklere kol kanat gerip kendini iyi gösterme çabalarına girip daha sonra bu müttefiklerini bir şekilde ittifaka katmanın yollarını arayan bir şahıs savaşı olacakmış gibi duran YaHak ile sayısız ticaret anlaşması yapıp iptal etmesi bunun en net göstergesidir.

By_joker
      tolo biz size daha önceki toplu whatapp görüşmemizde imzalarımızı vermiştik ama görüyorum ki sana yetmemiş tanımıyorum diyorsun ama özelden mesaj atmasını biliyorsun neyse tamam tamam ben sana bir imza daha gönderecegim C_T_B ittifak lideri DesertRose olarak.

Prensip meselesi cvp veriyorum , onemli oldugunuzdan degil...

Oncelikle her ne olursa olsun sana kardesim diye baslayip kibarlik yaptigim icin kendimle gurur duyuyorum. Senin bu kibarliktan nasiplenemeyecek kadar kibirli oldugunu gordugum icinde derin uzuntu icindeyim. Yasina vermek lazim

2. Olarak IYI2 ittifaginda bagis hesabimiz dahi yok. Siz kalkmis multi, yahak ile ticaret flan diyorsunuz. Bende dedimki varsa oyle birsey ticket ac, bos kuru gurultu yapma degilmi? Causuluk yapip 20k puandaki adami izledik diye kendinizi CIA ajani zannettiniz heralde:)
      3. Olarak ceyhun kadar kibar ve delikanli bir adama ithamlarin hic etik ve hos degil. Biz oyun kurali geregince silah satar, dost edinir, dusmanlarimizi ezeriz. Buna politika denir. Yapabilirseniz sizde yapin. Lak lakla is olmaz
      4. Olarak, zmaninda birlesme icin sizinle wpda gorustuk bir gecmismiz var diye kardesim demistim ilk msjimda. Lakin sizi. Orda yaptiginiz terbiyesizlik sonucu bu birlesme bizzat sahsimca bozuldu. Icinizden biri soylesem 15 kisi hesap siler dedi, sizde bunu kim yapar dedi. Rutbe istediniz, anlasamayinca(gayet normaldir) bize aynen sunu dediniz, siz zaten toplama bir ittifaksiniz! Neyi.idda ediyorsunuz:)

Bu sozunuz ustune wp cikis verdim hatirlarsanz. Saygi kazanilan birsey degildir, aileden gelir. Problem en basta bence. Bizim ailemiz suan kemiklesmis durumda. Wp grubunuzda gunluk 2000msj dolmakta. Herkez abi kardes oldu kimsede makam mevki derdi yok. Lakin siz yukselebilmek icin bizim paramparca ettigimiz LORD ittifaginin neredeyse buyun uyelerini aldiniz. Esas toplama ittifak SIZ oldunuz. LODRUN akadmeisi olan ittifakla birlescektiniz biz uyardik:) bukadar acemiyce isler yaparken bize ahkam kesmeyin... nefesinizi keseriz sizin.

Teberrularinza dikkat edin. Karsinizfa coluk cocuk yok gayet iyi biliyorsunuz...
      Muammer gerekli cevabı vermiş artık yazmanın tartışmanın anlamı yok. Küçük ittifaksınız öyle davranmaya devam ediyorsunuz bunu herkese kanıtlıyorsunuz burda kendinizi rezil etmeyin bari
    • Neu

Huma sen gercekten yalancı iftiracı birisin sana sadece bunu söylüyorum.

1. Ceyhunun avukatımısın gelsin kendisi konussun yada oyundayım mesaj atsın he kendisi buraları önemsemiyorsa 3. Sahıslara ne düşüyor? ? burda onun adına konuşmak? ?

2.Yalanlarına gelince wpda görüşmenin amacı sizi yanımıza almak bunuda birlesme olarak nitelendirmekti siz konusmada biz liderligi vermeyiz diyince bunu herkes cok iyi hatırlasın gruptan ilk ayrılan C_T_B ittifak lideri benimdir ! yok efendim kendisi ilk gruptan ayrılmış laubali laubali konusmalarınıza ve rutbelerinize olan aşkınız ve egolarınızla daha fazla konuşmamın bir anlamı yoktu sizinle ve üstüne basa basa söylüyorum İLK C_T_B lideri ayrılmıştır o gruptan hatta gece geç saatti uykumu sizin gibiler için bölemezdim çıktım Captantr Efsane Kral grupta kalmış size agzinizin payını vermeye devam etmiş bana itamlarda bulunmussun klasik yaş muhabbeti yapmışsın ama yalancılık bunların üst seviyesi haberin olsun.

3. Dagıttıgımız Lord ittifakini aldınız alt ittifaki ile birlesmeye kalktınız diyosun ya gerçekten boş yapıyorsun -darius- dionysosdan arkadasimizdir lord dagilinca bir kac arkadaşı ile yanimiza gelmistir ve sizi halen perişan etmektedir orda üyelerinizin bu yeteerrr darius yine yagma atmış ss lerini yayınlamanı öneririm sana !! O bünyemizdeki eski bir kac lordlunun savas saldiri puan ssni bizzat gönderirim sana dağılan lord azap ile birlesmiştir hafıza sıkıntısı yaşıyorsu sanirim arkadaslarına sor bakalım.

Şu yalan yanlış itamlarınla coluk çocuk dahi geçtiniz siz ve sizin yandaslarınız yine birlesseniz bir C_T_B ile başa cıkamazsınız kıskanmayın iftira atmayın bizi izleyin karsımıza hanginiz çıkarsaniz cıkın hiç farketmez ezer geçer yıkar bitiririz tüm müttefikler birlestiniz yine alamadınız o yeşili C_T_B yalaka bir ittifak degildir dostu azdır sizin müttefikleriniz masallah konuyu bilende bilmeyende burda ama C_T_B yeşil raporları ile bugün yarın forumdaaaaa izleyin zevkinizi alın...
      C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • Neu

-DesertRose- schrieb:

Huma sen gercekten yalancı iftiracı birisin sana sadece bunu söylüyorum.

1. Ceyhunun avukatımısın gelsin kendisi konussun yada oyundayım mesaj atsın he kendisi buraları önemsemiyorsa 3. Sahıslara ne düşüyor? ? burda onun adına konuşmak? ?

2.Yalanlarına gelince wpda görüşmenin amacı sizi yanımıza almak bunuda birlesme olarak nitelendirmekti siz konusmada biz liderligi vermeyiz diyince bunu herkes cok iyi hatırlasın gruptan ilk ayrılan C_T_B ittifak lideri benimdir ! yok efendim kendisi ilk gruptan ayrılmış laubali laubali konusmalarınıza ve rutbelerinize olan aşkınız ve egolarınızla daha fazla konuşmamın bir anlamı yoktu sizinle ve üstüne basa basa söylüyorum İLK C_T_B lideri ayrılmıştır o gruptan hatta gece geç saatti uykumu sizin gibiler için bölemezdim çıktım Captantr Efsane Kral grupta kalmış size agzinizin payını vermeye devam etmiş bana itamlarda bulunmussun klasik yaş muhabbeti yapmışsın ama yalancılık bunların üst seviyesi haberin olsun.

3. Dagıttıgımız Lord ittifakini aldınız alt ittifaki ile birlesmeye kalktınız diyosun ya gerçekten boş yapıyorsun -darius- dionysosdan arkadasimizdir lord dagilinca bir kac arkadaşı ile yanimiza gelmistir ve sizi halen perişan etmektedir orda üyelerinizin bu yeteerrr darius yine yagma atmış ss lerini yayınlamanı öneririm sana !! O bünyemizdeki eski bir kac lordlunun savas saldiri puan ssni bizzat gönderirim sana dağılan lord azap ile birlesmiştir hafıza sıkıntısı yaşıyorsu sanirim arkadaslarına sor bakalım.

Şu yalan yanlış itamlarınla coluk çocuk dahi geçtiniz siz ve sizin yandaslarınız yine birlesseniz bir C_T_B ile başa cıkamazsınız kıskanmayın iftira atmayın bizi izleyin karsımıza hanginiz çıkarsaniz cıkın hiç farketmez ezer geçer yıkar bitiririz tüm müttefikler birlestiniz yine alamadınız o yeşili C_T_B yalaka bir ittifak degildir dostu azdır sizin müttefikleriniz masallah konuyu bilende bilmeyende burda ama C_T_B yeşil raporları ile bugün yarın forumdaaaaa izleyin zevkinizi alın...
      CTB ile Başa Çıkamazsınız mı :D :D :D Hahahahahahaha Dünyanın en komik Fıkrası Multi yuvası CTB İle başa çıkamazlarmış Hahahahaha :D Korkudan hesap bile taşıdınız Buraya Daha Ne diyelim :D
      KılıçArslan
      TURAN İttifakı
    • Neu

aslında sizler cevap vermeye değmeyecek şahıslarsınız da duramıcam yine. wp konusmasında bende vardım ayrıca o konusmayı sizin generalinizle organize eden bendim bu bir ikincisi kendisi bana ittifaka gelmemi teklif ettikten sonra ben ıyı ittifakındanım deyince muhabbet ilerlerdi konu birleşmeye geldi arkadaşınızda sen bi konus sizinkilerle deyince ben konustum her ne kadar birleşme istemesede yonetimimiz benım hatrıma kabul ettiler sizinle bi konusmayı ve sizin sacmalamalarınız sayenizde mahcup oldum iyikide oldum da olmadı bu iş zaten sizin gibi sahıslarla aynı catıda olmamısız wp konusmasından bahsetmicem hiç bahsedersem iş uzar konusmaları burda yayınlamayayım en iyisi biz cizgilerimizi cizdik sizinde işinize gelmedi camur atmaya başladınız konu kapandı bu bir, ikincisi lordun alt ittifakı ile birleşmeyi konustuk muhabbetini siz yaptınız muammer abide onlar lordun alt ittifakı diye sizi uyardı bu uyarıdan sonradan dank ettiniz olaya, su dariusa da gelince kendisi korkagın kacagın teki sizin zaten boyle birini savunmanız kacınılmazdı defalarca adalarını gezmeme ragmen asker kacırmaktan başka bişey yapmadı cokta guzel kelime oyunları yapıyor zamanında sınav haftam diye saray basıyorum yagmalama mal gonderiyim diye az yalvarmadı sorarsın kendisine. he geçen 13 gp basmıs ama o kadar amatör ve arkasına sizi alarak hata yapmıs olmalı ki altın eksikliğinden ordusu dağıldı ne yazıkki! serverın arka bahcesi diye konu acıyorsunuz ama yaptıgınız illegal işlerden bahsetmiyorsunuz ama merak etmeyin gun yuzune cıkacaktır herşey.
    • Neu

Gerekli aciklama sahsimca ve degerli IYI uyelerince yapilmistir. Dahada hic bir IYI uyesi bu hadsizlerle kelime yarisina girmesin. Serverda ticarette 1. Olan ctb ittifagi bizi ticaret ve multiyle sucluyor:) hadi yavrum sen farmwille oynamya devam et.

Siz bizim kratimizda ve kalitemizde degilsiniz. Fazlada otmeyin , kafanizi kopartirlar:)

AZARRAHT...

• Neu

Bize multi itamlarında bulunan her ittifak hemde her şahıs en büyük multicidir özellikle IYI ittifakının IYI2 'yi nasılda altin yuvası olarak kullandıgını ilk postumda belirtmiştim ssler mevcut 5er 10ar k'lık hesapların arastırma üretım general 0 ama altın ve tuccarı tavan burdaki şahısların tek yaptıgı şahsıma ve ittifakıma agza yakışmayan pis kelimeleri takmalarıdır sokak agzi sokak edebiyatı ile üstte cıkma çabalarıdır bu kelimeleri şahsıma ve ittifakıma ileten agzına alan herkes bi o kadar pis kültürlü pis karakterli insanlardır ! C_T_B ittifakina sadece iftira itamlarında bulunursunuz C_T_B ise sizi böyle ssler ve arastırmalarla forumda rezil eder sizi burda çırpınmaya zorlar hesap tasıma oyunun açığı mı ahahahhaha kuralları ve oyunu tekrar okumaya ve ögrenmeye çagırıyorum sizi yahaklılar öyle sırtını ona buna dayıyarak onun bunun askeri gemisi ve altini ile savasa gelmeye benzemez bu biz sırtımızı duvara yaslamışız serverdaki tek dostumuz GO ile gerekirse tüm dünya ile savasa hazırız sizleri daha fazla altinci hesapları kasmaya davet ediyorum en iyi yaptıgınız şey budur savas siz ve sizin gibi müttefiklerinize yakışmıyor bu iyi ittifak üyeleride egolarını törpülesin yoksa C_T_B onlarında fişini çekecek..

İsteyen yazsın isteyen yazmasın ilk postumda tüm multicileri ve yapılan herseyi gözler önüne serdim server sizi ve multilerinizi tanıdı server sadece burhaniyeli ilede sınırlı kalmayacaktır beklemede izlemede ve hayran kalmaya devam edin C_T_B hepinizin cezaaasııınııı tekkkk tekkkk tekkkkk keseceeeceeekkkkk teeekkk teeekkk tekkkkk

Sevgiler
      C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • Neu

Bütün server a forumda ettiğiniz küfürlerle , bu kadar zayıf gördüğünunuz ittifakı 2 gunde ( deniz gücüne güvenmeyip g.o yla aklı sıra fenizi tutarak) yenemeyip. En sonunda denizde çarpıldığıni tokat yiyeceğini anlayıp hesap taşıyarak zaten değil tüm servere ikariam a rezil oldunuz. Şu an utanmıyor da yazıyorsan seni hepimiz tebrik ediyoruz.

Not: Türkçe çalışmalarına devam. İlerleme var fakat ozne yüklem uyumuna dikkat edelim.
    • Neu

algılamada bi problwm var galiba sunu söylemek istiyoruz bu hesap ilk 50 de bu hesap nasıl geldi burada gp yüklenmedi bu hesaba bu hesabı bu şekilde getirmemenin iki yolu var bunu siz daha iyi bilirsiniz peki herkesi multi ile suçlayan sayın ctb lideri sunu da sormak istiyorum 42 40 mermer adasına sizler sehri taşıdınız bunun üstüne 5 küsur tane yeni hesap geldi adaya bunu da açıkla lütfen öyle sağa sola casus atıp senaryo yazmak değil bu işler bunalrı açıkla hala bizim başkasının askeriyle geldiğimizi söylüyorsun yazık sana ilk önce başka ittifaktan destek alırsın üstüne tokat yaklaşınca hesap taşırsın acaba kim emek vermiş algı operasyonu yapmaya çalışma burda
    • Neu

Stbond herşeyi devletten bekliyorsun neden hesap tanışıdınız neden ilk 50 neden ilk 10 naptınız nasıl yaptınız nasıl oldu gibi sorularından çok sıkıldık bilmiyorsan gel aramıza ögretelim sana sonra tekrar dön senin gibi acemi arkadaşlarının yanına sende onlara ögret sayemizde oyun ögrenirsiniz ögreniyorsunuzda gerçi böyle göre göre biraz daha beyin fırtınası yap bakalım çözebilecekmisin sorularının cevabını..

Sizin hesap sormaya soru sormaya hakkınız yok bi kere siz önce 0 general 0 üretim 0 araştırma / ilk 10 tüccar altın hesapları ile nasıl ve kimin aracılıgı ile ticaret anlaşması yaptınız illegal olarak nasıl altın gemi asker hesaplarınıza aldınız onu acıklayın şu hesapların hepsi ile tic anlaşmanız var anlatsana biraz hiç anlatmıyorsunuz o kadar post oldu sadece kuru kalabalık yapıyorsunuz hiç utanmada yok o kadar ss attım halen gelip konuşuyorsunuz insanda biraz utanma olur

İlgili hesaplar ''oxi - denizutku - cheff - palm ve punisha''

Ayrıca biraz asosyallikten cıkmaya davet ediyorum sizi :))
      C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose