Server'ın Arka Bahçesi !!

• Sohbet

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Server'ın Arka Bahçesi !!

Arkadaşlar merhaba,

Serverda biraz inceleme yaptıktan sonra özellikle YaHak ittifakının bolllca Ticaret Anlaşmalı bir ittifak oldugunu gördüm konu başlıgında da belirttigim gibi ''Başkasının altını, askeri ve gemisi ile savaşa girmek !'' utanç verici

Ne, nedir, kim, nasıl !!

Sakin olun hepsi tek tek geliyor....

İlk olarak serverın TÜCCAR ilk 11 sırasına şöyle bi göz atalım hep beraber,

Madem 1. sırada saranda83 var bizde ondan başlayalım şimdi bu arkadaş illegal olayı legal hale getirmek ve operatörlerin olayı farketmemesi için yaptıgı inceligi izliyoruz hep beraber,

Malüm ada 45:45

saranda83 - berkan190311 - oxi aynı adayı paylaşan hesaplar hepsi 45:45 'de aralarında bağlantılara bakalım...

saranda83 ve stbond arasınki iletişimlere göz atalım

saranda83 bunlarla bu kadar hal hatır konuşmadı heralde aralarında sürekli askeri ticareti yapıldı saranda83 FAIQ ittifakında FAIQ ittifakındakiler eski MAHŞER ittifakındakilerin kurdugu bir ittifak YaHak ise MAHŞER ittifakı ile sorunları olan bir ittifak bizde dedik ki bu adamlar MAHŞER ittifakında iken bunlarla atışıyordu ne olduda bu anlaşmalar yapılıyor FAIQ ittifak liderine mesaj attık bilginiz varmı diye şu cevabı aldık ''saranda83 ticaret için oynuyor oyunu degil YaHak herkesle ticaret yapmaya acık biri'' eyvallah dedik olabilir herkesin oyun tarzı farklıdır... ama izleyin...

Gördügünüz gibi FAIQ ittifakı ve Stbond arasındaki iletişimler sadece saranda83 'ün ticaret için yaptıgı muhabbet bu kadar çok olamaz heralde ayrıca FAIQ liderleri ve başka bir oyuncuları ilede iletişim halinde her türlü destegi alıyorlar..

Alsınlar hiç sorun yok benim için...

Ama saranda83'ü şöyle bi inceledigim vakit;

Yukarıda saranda83 hesabının tüccar ve altın dengesizligini görüyorsunuz bu kadar tüccarla ugraşan bir insanın altınları nerede ?? kaldıki şuanda yüksek bile bu altın bir kaç gün öncesine kadar daha da düşüktü altını bu ticaretine göre..

Peki bu altınlar nerede ???????????????????

Hesabın tüm üretimleri durdurulmuş tersaneleri boş araştırmaları kapatılmış ve puan ve araştırma puanındanındaki dengesizligi anlıyacaksınız zaten ismini hiç çekinmeden Toptancı yapıp ortalıkta kime ne altın lazımsa yardımcı oldukları birilerinin yan hesabı..

Şimdi döngüyü iyi dinleyin arkadaşlar; saranda83 askerini stbond yada turkuaz birinden birine satıyor ne oluyor YaHak ittifakının altını gidiyor hesaplarını aşan generalleri mevcut altın lazım saranda83 diyorlar altını geri almamız lazım ne yapabiliriz saranda83 sistemi kurmuş oxi atarım ben sizden de başka birisi oxi'den altınları geri alır size dagıtır...

Peki saranda83 generalleri bu hesaplara sattıysa oxi altınları kime attı ??
      C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose

• oxi'de YaHaktan alınan altınları tekrar onlara iade ediyor yukarıdaki ss'lerde mevcuttur.

Ayrıca diger bir ayrıntı ise oxi hesabının berkant190311 ve denizutku ile yaptıgı iletişimler,

Berkant190311 tüccarda 13. sırada

denizutkuya gelince kendisi altın deposuydu şuanda altını kalmamış durumda ve tüccarda server sıralamasında 9. sırada yer almaktadır. ittifakı Ada ittifakı adı altında 4 kişinin bulundugu bir ittifak tüccarda ilk 11. içinde 2 hesap var o ittifaka ait muhtemelen birisinin multi yuvası...

Gelelim IYI ittifakının Ceyhun üyesine yukarıdaki ss'lerde farketmişsinizdir KayraHan hesabının Ceyhun hesabı ile olan Ticaret anlaşması,

Ceyhun IYI ittifakındaki tüm generalleri topluyor YaHak ittifakına pompalıyor ss'ler mevcuttur,

orr hesabından general vs. almış durumda

IYI ittifakından Ceyhun ile günler içinde defalarca yapılan Ticaret Anlaşmaları....
      Duyuyorum arkadaşlar duyuyorum sizi diyorsunuz ki PEKİ KARDEŞİM BUNA GİDEN ALTINI NASIL TEMİN EDİYORLAR ??

Hemen geliyor...

Puanı ortada araştırma puanı ortada generali 5 olan bir hesap İYİ ittifakının elinde olma ihtimali yüksek bir hesap tamamen altın aktarımı için kullanılan bir hesap 1m den fazla altını vardı diye hatırlıyorum tüccarda ilk 100 kadar girmiş hesap ss'ler gelmeye devam ediyor....

İYİ 'den çekilen generaller giden altın ve döngü... Uktuuci hesabı Punisha hesabına ait ve ticaret alışverişi...

C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • İnanın artık yazmaya üşeniyorum ben bunlarda diger ittifaklardan istedikleri general altın vs. iletişimleri hepsi farklı farklı ittifaklardan... artık ss atıyorum anlarsınız siz...

ReizOpolis FAİQ ittifakından liderleri sanırım.

Cheff kücücük bi hesap muhtemelen altın vs. yan hesap buda T-D ittifakında..

__tiger__ 2 kişilik COBAN ittifak üyesi

Yaman AZAP ittifakından Snipers45 AYLDZ ittifakından

YonkouShanks T-D ittifakından ayrıca KD35 ilede iletişimleri vardı T-D ittifakından arada kaynamış onun ssleri
      Juicho La-s ittifakından

C_T_B İttifak Lideri
      DesertRose
    • Kardesim diger ittifaklari bilmem lakin ceyhunun.verdigi emegi kisme veremez bu oyuna. Bizim dusmanimiz olan ittifaga bile asker satmistir. Asker bazen altinla bazen malzemeyle satilmaktadir bilmiyorsun sanirm. Iyi 2 den birini bulmussun iftira ederek konusuyorsun. Boyle sayfalarca resim yazi ile iftira edicene ac bir ticket ne varsa cikar ortaya... IYI ile ugrasmayin , altinda ezilirsiniz. Bu arada gereksiz elestiriler gizli hayranliktir unutma:) ceyhuna herkez hayran bir tek siz degil....

IYI Generali Azarraht

• Öncelikle sizi Tebrik ediyorum. Mükemmel hayal gücünüzü oyunda heba ediyorsunuz. Sizde Bu hayal gücü varken Bir Tolkien Olabilirsiniz.
      İçeriğin "Yahak" ittifakı ile ilgili bölümlerine cevap vereceğim.
      Şimdi FAIQ ittifakının eski Mahşer'lilerin kurduğu bir ittifak olduğunu ve Mahşer ile Yahak'ın arasının kötü olduğunu söylemişsiniz. Mahşer ile Yahak ittifakının arası kötü olabilir. Lakin neden FAIQ ile kötü olsun?
      FAIQ ittifakının kurucuları Mahşer'lilerle anlaşabiliyor olsaydı neden ayrı bir ittifak kurma gereği duysunlar? Demek ki bir anlaşmazlıkları vardı. Dolayısıyla bizim FAIQ ile bir problemimizin olması beklenemez.
      Gelelim Saranda83 nickli oyuncunun STbond ile yaptığı ticarete "Asker ticareti oyun içerisinde meşrudur." Bu konuya daha fazla yorum yapmayı lüzum görmüyorum.
      Saranda83 'ün altınının az olduğunu ama ticarette zirvede olduğunu yazmışsınız. Sizin haberiniz yok sanırım ama ben söyleyeyim "Asker ticareti sadece altınla yapılmıyor. Odunla,mermerle,kristalle de asker alabiliyorsunuz". Ve biz Yahak ittifakı olarak asker ticareti yaparken ham madde ile yaptık. Kiminle ticaret yaptığımız ne ödeyip ne aldığımız sizi ilgilendirmez ama belirtmek istedim.
      Dolayısıyla altınla asker almadığımız için altınların bize gelmesi gibi bir durum söz konusu bile değildir.
      Tekrar belirtiyorum Kayı ittifakından Ceyhun ile yaptığımız ticarette sadece bizi ilgilendirir. Boşa kafa yormanıza gerek yok. Merak etmişsiniz madem söyleyelim yine ham madde ile ticaret yapıldı.
      Ve şunu da belirtmekte fayda görüyorum. Bizleri casuslayarak mesaj geçmişimizde olan herkesten asker aldığımızı veya altın aldığımızı ima etmişsiniz. Bu paranoyak bir yaklaşımdır. Bu yaklaşımınız da Yahak ittifakından ne kadar çekindiğinizi gösteriyor. Çekinmeye devam etmelisiniz.
      Gelelim benim mesaj geçmişime Td lideri ile 5k sülfür takası yaptım. Yerine mermer gönderdim. KD35 ile sülfür takası yaptım yerine mermer gönderdim. Bakın bunları çok meraklı bir ittifak olduğunuz için yazıyorum. Kimden ne kadar sülfür aldığım sizi ilgilendirmez. Kaldı ki ticaret oyunda olmazsa olmaz özelliklerden biri. Amaç merakınızı gidermek.
      La-s ittifakından Juicho'ya gelince forumdan arkadaşım olur kendisi onunla konuşmam da sadece hal hatır sormak maksadıyla yapılmıştır. Hatta daha da özele inecek olursam Katarsis mod'un forum ekibinden ayrılmasını konuştuk. Ha bunları yazıyorum çünkü meraklı bir ittifaksınız ya. İsterseniz Mesajlarımın printlerini asabilirim. Meraklısınız ya.
      Gelelim 41:40 adasına Biz o adaya taşınırken ilk olarak tepedeki alana şehir taşıdık. Yani sizin belirttiğiniz gibi oranın boş olması imkansız. Gözlerinizi kontrol ettirmenizi öneriyorum. Sağlık açısından bu çok önemli.
      İçeride bir casusumuzun olduğunu belirtmişsiniz. Gerçekten Paranoya ciddi bir hastalık.
      Kimseden altın ve asker yalvardığımız yok. Ham maddemiz olduğu sürece asker satın alabiliriz. Kaldı ki bize asker satılması sizi çok rahatsız etmiş anlıyorum. Ama kasmayın bu kadar korkunun bir faydası yok.

Bizi yani Yahak'ı yıkıp geçeceğinizi söylemişsiniz. Buna sadece gülerim. Buyurun bekleriz 41.40 kristal adası.

C-t-b bir kere daha aklında ki oyunları başka bir ittifaka yıkmaya çalışmaktadır. Forum takipçileri ne demek istediğimi iyi anlayacaklardır.
    • yazmıyorum cahildir diyorum ama artık yeter biz cahilleri muhattab almayız fakat dostlarımıza bulaştılar ben bi cevap geceyim öncelikle mesajlarımızı casuslamanuzdan sıkılıdık ban mı attıracaksınız hadi attırın bunu bekliyorsunuz zaten gelmek için yok onla konuşmuş yok bunla konuşmuş ya arkadasım olmuşsun 130 k gp hala böyle seyler gwl bak 41 40 a gel oradayız ne boş adam çıktın laf salatasından başka bi şey değil insanlarla konuşmama bile takmışsın ben 4 gün içinde 150 k sülfür harcadım kardeşim öyle senin gibi 2 k gp basmadım tabiki takas yoluyla buldum bunu ambro kralı değilim biraz bazı organlarınozı kullanın ve düşünün arkadas bizim korsanda vurduklarımızı ekibe toplamak mı adamlık masallah bize kim düsmansa sizin ittifaga geliyor azın altın hesaplarınız kimlerle ne konuştuğunuzu hepsini biliyorum ama buraya dökmem siz gibiler için boşuna emek harcamışım askerleri terhis ederim yakında sizin geleceğiniz falan yok 50 kişi olun öyle konuşalım
    • Evet maalesef ki bu safsataları okudum.
      CTB ittifakı gözümüzde cahil, kibirli ve fitne bir ittifaktı. bUNLARI TEKRARDAN DOĞRULADILAR.
      Bize bir noktayı daha gösterdiler ki şu saatten sonra ctb gibi bir ittifakı ancak meczup olarak görebiliriz. Serbestsiniz. İstediğinizi yapın.

Arkadaşlarımla bastığım gp ler emektir. ilk 10da 4 ilk 20 de 6 Turkuaz ittifaklı general puanlı oyuncu vardır. Öyleki sözde ceza kesecek ctb deli gibi korkup 10 gündür gelememiştir. Bununla kalmayıp saçma sapan meczupluklara girişmiştir. İttifaklarına çekmeye çalıştıkları yeleri saymıyorum bile. Ne oldu arkadaşım hani biz güçsüz ittifaktık? gelseydin ya forumda yazdığının akşamına.

GP leri ctb ye bastığımız çok açıktır. Sessizliğimiz asaletimizdendi. Onlar gelmeseydi 18 inde tepelerine binip tokadı bir kez daha vurup 5 parmağın izini merkezlerinde çıkaracaktık.

Ha sonuç olarak ne oldu tabiki sahada kazanamayacaklarını anladılar. Deniz gücümüzün bilincinde olacaklar ki GO i yu bu gece üzerimize salmışlar. Günde 100 kere casus atıyorlar. biliyorlar ne olacağını . Gelirsem yunanlının denize döküldüğü gibi dökülürüm kafasıyla aklı sıra bizi bu gece yıpratmaya çalıştılar. CTB de diğer serverlardaki paydaşları gibi bu serverdan silinip gidecektir kaçınılmazdır. O yüzden siz olun varın gidin yolunuza
      fitnenizle size mutluluklar
    • sevgili konu başlığını açan şahıs. senin hayal dünyanı baya beğendim açıkçası.
      böyle bir yazı yazarak hayran kazanmaya çalışıyorsun anladık tamam.

ne hikmetse multici sizler kalkmış diyorsunuz ki böyle böyle inanmayan arkadaşlar 50 65 kordinatlarına baksın bariz bir şekilde herşey ortada. siz kimsiniz de bizi bu şekilde şuçlayabiliyorsunuz. yarası olan gocunur ittifakım size ne yaptıda burda cıyaklıyorsun sen? kaldı ki her gp yükselttiğimizdeki generalinizin mesajı geliyor yaltaklanmaya çalışıyor aklınca bize saldırmayın diye bu kadar seviyedesiniz işte.
    • arkadaşlar üzerimize go ittifagjnı saldılar yaptıgım uyarılara rağmen çekilmediler acaba niye üstüne bilmiyormuş gibi davrandılar şimdi deniz savası başlattılar bize darbe vurup kendileri gelecwk bu kadar korkmanıza gerek yoktu serverin arka bahçesi belli oldu herkes gördü bu kadar korku ile yaşanmaz
    • stbond schrieb:

yazmıyorum cahildir diyorum ama artık yeter biz cahilleri muhattab almayız fakat dostlarımıza bulaştılar ben bi cevap geceyim öncelikle mesajlarımızı casuslamanuzdan sıkılıdık ban mı attıracaksınız hadi attırın bunu bekliyorsunuz zaten gelmek için yok onla konuşmuş yok bunla konuşmuş ya arkadasım olmuşsun 130 k gp hala böyle seyler gwl bak 41 40 a gel oradayız ne boş adam çıktın laf salatasından başka bi şey değil insanlarla konuşmama bile takmışsın ben 4 gün içinde 150 k sülfür harcadım kardeşim öyle senin gibi 2 k gp basmadım tabiki takas yoluyla buldum bunu ambro kralı değilim biraz bazı organlarınozı kullanın ve düşünün arkadas bizim korsanda vurduklarımızı ekibe toplamak mı adamlık masallah bize kim düsmansa sizin ittifaga geliyor azın altın hesaplarınız kimlerle ne konuştuğunuzu hepsini biliyorum ama buraya dökmem siz gibiler için boşuna emek harcamışım askerleri terhis ederim yakında sizin geleceğiniz falan yok 50 kişi olun öyle konuşalım

stbond schrieb:

arkadaşlar üzerimize go ittifagjnı saldılar yaptıgım uyarılara rağmen çekilmediler acaba niye üstüne bilmiyormuş gibi davrandılar şimdi deniz savası başlattılar bize darbe vurup kendileri gelecwk bu kadar korkmanıza gerek yoktu serverin arka bahçesi belli oldu herkes gördü bu kadar korku ile yaşanmaz
      arkadaşlar bunlar özgüveni eksik bi kaç ufak çocuk pek aldırış etmeyin. zamanında alaşağı edemelediler diye beni ittifaklarına çağırdılar. he illa ezelim birbirimizi diyorsanız. size 2 3 kuruş para vereyim beni az daha eğlendrin ya la. saygısızlık yapmayın bizde yapmayalım. siz destek aldınız bizde aldık durumlar eşit. oyununuza bakın
    • Bunlar oyun oynayacağı yerde anca kelime anca klavye artistligi peşinde bak bakalım seni 41 40 adasına nasıl gömuyoruz görürsün kendini çok ogme ne yaptıklarınız ortada inkar edeceğiniz yere adam akıllı yaptık biz korkuyoruz diuin olsun bitsin bebeler sizi
    • Oyuna kayıt oldu diye yaş ortalamasını ve kalitesini düşüren çocuklar ne ara foruma üye oldu, bu ne saygısızlıktır. Foruma yaş sınırı gelmeli.

Bu arada konuyu açan arkadaşım gerçekten azimini gerçekten takdir ettim fakat YaHaK ittifağıyla olan düşüncelerinin asılsız olduğunu düşünüyorum :)

Herkese iyi oyunlar, iyi eğlenceler[b][/b]
    • laf salatasına gerek yok yahaklı arkadaşlar. çok içlendyseniz oyuna para yatıranlara bayram geliyor sizlere harçlık verebilirim. oyunda cevap verin bize. nasıl siz beni şikayet edip 2 günlük ban yedirttiniz size 4 5 mesaj üst üste attım diye. biz de sizden şüphelendik haklı olarak bu konuyu açma gereksiniminde bulunduk.

iyi oyunlar, iyi eğlenceler
    • Çok konuşuyorsun.
      Geleceksiniz Forumda Sahte hesaplar ile küfürler edeceksiniz. Mod'lar görmesin diye o mesajları sileceksiniz. Sonra bize harçlık vermekten bahsedeceksiniz.
      O kadar paran çoksa, sürekli bundan bahsediyorsun ya bir süre tedavi görmeni öneriyorum.
      2 gün Ban attırmışız biz mi atıyoruz Banları? demek ki bir şeyler yapmışsın da Mod'lar sana ceza vermiş. Seviyesi düşük mesajlarınızı astırmayın foruma. Adamın alnını karışlarım.