ŞAH ittifağı savaş ve yağma raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• GRAND wrote:

kanka ister misin bu Simpsons olsun? :D
      Adam raporlar bana mi ait diyor, demek ki cag uyesi degil bu? Sadece tirsak degil ayni zamanda gurur sikintisi da var arkadaşın =)
      Yok daha neler Bende bir sıkıntı yok sizin biraz zekanızı kullanmanız gerek gibi Her şeyi devletten beklemeyin gerçi benim optikten bir beklentim yokta sana bakıcaz
      KALABALIKTA YAPILAN ARTİSTLİĞİN TENHADA ÖZRÜ OLMAZ... :mafia:

OSMAN GAZİ
    • Kanka bilmiyorum ben simpson minpson bu korkağın teki oyuncu adını söylemez klavyeden ateş eder ancak gelicem der gelmez veledlerle uğraşıyoruz işte napalım :)
      Salıyolar forum ortamına böyle biz uğraşıyoruz sonra oysa ben bu şahısa sen git abilerin gelsin demiştim .
      ama abileride tatilde bunların kim gelicek ?.
      Boş şehirden almışım falanlar filanlar beinm şehirlerimde boş gel bakalım yağma at hadi bekliyorum :)
      Bahanelerle gelme bana çözümlerle gel :)

Allah affeder, ÇARŞI Affetmez.
    • Optik wrote:

Kanka bilmiyorum ben simpson minpson bu korkağın teki oyuncu adını söylemez klavyeden ateş eder ancak gelicem der gelmez veledlerle uğraşıyoruz işte napalım :)
      Salıyolar forum ortamına böyle biz uğraşıyoruz sonra oysa ben bu şahısa sen git abilerin gelsin demiştim .
      ama abileride tatilde bunların kim gelicek ?.
      Boş şehirden almışım falanlar filanlar beinm şehirlerimde boş gel bakalım yağma at hadi bekliyorum :)
      Bahanelerle gelme bana çözümlerle gel
      Nicedir gelmemi bekliyordun sanırım geldim.Yağma atmamı çok istiyordun şarapların şuan şehirlerimdeDediğim gibi ben gelir gömerim üstüne muhabbet ederiz

KALABALIKTA YAPILAN ARTİSTLİĞİN TENHADA ÖZRÜ OLMAZ... :mafia:

OSMAN GAZİ
    • Aldığım okadar rapora karşılık bu 2 yağma raporumu senin başarın sadece :))

180k üzüm :)
      istersen 1 m üzüm daha var gel kapılarım açık benim sıkıntı yok :)
      Adalarına ufak bir gemi ile geliyim dedim ama hemen korkudan gpyide çekmişin abilerin iyi besliyo seni belli . :)
      Neyse sıcağı sıcağına olayları yaşamayı sevmem sen böyle ben her an gelebilrim korkusu ile oyuna iyice bağlan elbet gelicem ben geceleri uyumamanı tavsiye ederim :)

Allah affeder, ÇARŞI Affetmez.